ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 392
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyСр 21 Лют 2024 - 12:38

CNPOMAHELL, а можете на видео снять, как вы пену делаете? А то действительно очень сложно себе представить, как она всегда может получаться или густой, или жидкой. Там же никаких секретов нет: делаешь густую > добавляешь по чуть-чуть воды > останавливаешься, когда нужная консистенция достигнута.

razorblade1989, Wolfskin, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyСр 21 Лют 2024 - 12:39

STEEL пише:
все верно, но это скорее мои тараканы. Я по возможности постарался бы избежать покупки станка из ZAMAK(ЦАМ) по причине личных предпочтений. 
Это не только твои тараканы и твои предпочтения. Это предпочтения и других форумчан, и мои в том числе. Когда спрашивают что лучше купить Rockwell 6S или Rockwell 6С то советуют Rockwell 6S, потому что он из нержавейки. И именно по причине этих тараканов в голове у форумчан, Rockwell 6S присутствует в списке, а Rockwell 6С отсутствует в списке "Краща бритва 2022 року!". И я, точно также, не покупаю бритвы из замака, выбирая латунь, нержавейку, титан (и неважно, что кто-то думает иначе, будто бы все покупают замак...)


Останній раз редагувалося: all75 (Ср 21 Лют 2024 - 12:44), всього регувалося 1 раз(-и)

Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyСр 21 Лют 2024 - 12:42

Пресвятая сингулярность, какой же это балаган.

Какая вообще разница какие бритвы популярные, какие не очень.
Топикстартеру рекомендовали Кингом бриться в первую очередь потому что это очередная вариация посередине между 89ой и закрытыми Меркурами. А это значит, что практически у каждого есть понимание как бриться подобными станками, потому что геометрия влияющая конкретно на технику использования станка у всех них плюс-минус одинаковая и разница в гапах и вылетах там больше уровня вкусовщины, а не что-то кардинально отличающееся. Соответственно и советом помочь могло бы больше людей.
В то время как клоны Теков все делаются из говна и палок и знакомятся с ними в основном на ранних этапах, когда понятие о бритве тешкой весьма размытое, и в лучшем случае с ними снова сталкиваются на поздних этапах, когда доходит до коллекционирования. А что такое бритва-бабочка "Монарх" с разным вылетом на каждой стороне вообще одним индусам и топикстартеру известно.
Абсолютно фиолетово из какого материала станок замак, латунь, алюминий, нержа, титан, бронза или вообще пластик. Нержавейка приобрела популярность в первую очередь из-за того, что "это же нержавейка". "Тяжесть — это хорошо. Тяжесть — это надёжно. Даже если не выстрелит, таким всегда можно врезать по башке." (с). Главное в станке это не материал, а его геометрия и набор навыков необходимый для использования станка с этой геометрией.
А все эти рассуждения про характеристики всяких "Агатов" и "Днепров" это какая-нибудь статистическая выборка из условных 30 пользователей с учетом в придачу еще и ру-сегмента. При этом эти 30 пользователей бриться то будут уметь, а не как ты "шаркал по лицу, шаркал, а потом оказалось, что скальп с себя снял".


Останній раз редагувалося: Изотовец (Ср 21 Лют 2024 - 12:49), всього регувалося 1 раз(-и)

STEEL, vicbro, Yura_, all75, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyСр 21 Лют 2024 - 12:43

это не каждому бюджету по карману. Потому я уверен, что станки из алюминиевого сплава намного популярнее (отвечая на вопросы хозяина темы)

Wolfskin, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyСр 21 Лют 2024 - 12:48

STEEL пише:
это не каждому бюджету по карману. Потому я уверен, что станки из алюминиевого сплава намного популярнее (отвечая на вопросы хозяина темы)
Тут просто нужно различать, что есть общие продажи включающие рядового потребителя, а есть секта ВКБ с кучей "святых коров" и это абсолютно разные вещи с абсолютно разными пристрастиями и склонности к выбору. Но они вдвоем уперлись рогами и могут так бодаться хоть до посинения.

Wolfskin, stinger, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyСр 21 Лют 2024 - 12:51

Изотовец пише:

Тут просто нужно различать, что есть общие продажи включающие рядового потребителя, а есть секта ВКБ с кучей "святых коров" и это абсолютно разные вещи с абсолютно разными пристрастиями и склонности к выбору. Но они вдвоем уперлись рогами и могут так бодаться хоть до посинения.
Я согласен. Коллекционирование, поиск себя, поиск грааля и просто купить потому что нужно - таки разные вещи

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyСр 21 Лют 2024 - 14:04

Изотовец пише:
Тут просто нужно различать, что есть общие продажи включающие рядового потребителя, а есть секта ВКБ с кучей "святых коров" и это абсолютно разные вещи с абсолютно разными пристрастиями и склонности к выбору. Но они вдвоем уперлись рогами и могут так бодаться хоть до посинения.
Конечно нужно различать для кого (какой аудитории) говорим про "популярные бритвы из замака". Я не раз упоминал, что веду речь про популярные бритвы у участников этого форума... 
Поэтому я и спросил:
all75 пише:
Які моделі станків найпопулярніші? Для якої аудиторії? Тоді можна продовжити обговорення, переважають в тому списку моделі із замаку, чи ні.
Но когда в ответ получаешь:
CNPOMAHELL пише:
... я впевнений, що Treet Hercules та Gillette 7 o`Clock Stirling мають значно більшу кількість продажів, ніж будь-яка із списку "популярних на форумі". Бо голови тут із штамповки, не замак.
Какой смысла продолжать обсуждение... Если популярные бритвы из замака превратились в популярные бритвы из стали... А потом они превратятся в популярные бритвы из пластика:
CNPOMAHELL пише:
Якщо що, то найпопулярніша бритва на базарі то пластикова Sik Bay. 
А потом бритвы превращаются в автомобили, а потом в производителей телефонов... И так далее... Короче, я так и не понял, про какие популярные бритвы говорил оппонент:
CNPOMAHELL пише:
більшість популярних бритв то таки замак чи латунь. 
Поэтому покинул чат, и ушел в монастырь шаолинь, оттачивать мастерство владения бритвой, и медитировать, размышляя над тем, как такое может быть...
А так хотелось увидеть список самых продаваемых бритв...
Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 157
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 35
Звідки : Chernihiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyСр 21 Лют 2024 - 15:43

В свою чергу до якого висновку прийшов я прочитавши про минуле, ваше гоління: Якщо у вас щетина не ховалась, то скоріш за все, коли ви її голили, вона була не достатньо зволожена та помякшена. Інакше вона б розбухла. Також судячи з того що щетина у вас шкидко відростає, колеться та її не так просто сголити, а на шкірі залишаються червоні цятки можу вас привітати у вас жорстка щетина та тонка шкіра. Скоріш за все ще й сухість за ранунок пори року. Якщо вам стане легше то у мене приблизно та ж фігня.) Але я вже трохи навчився давати цьому раду. Що можу порадити, не треба  розпарювати шкіру, ніякого масла не треба наносити. Ніколи не давіть на станок, не шовгайте по одному місцю сто разів. Якщо вже не виголили то годі напрягатися, буде лише гірше, все одно залишаться пеньки, та зявиться подразнення, або цятки. Не треба ставити тупе лезо, особливо в агресивних бритвах, слантах. Теж стосується іржавих сто разів використаних лез, невідомо якого вінтажу. Вам що більше нічим голитися?)
Жорстку щетину краще за все помякшує лужне середовище, багато води, та додавання в крем гліцерину. Вода тепла, не гаряча. Додавати в крем воду треба, по краплям, не жартую. І порахуйте скільки, запишіть. Коли піна взбита сметанова, зупиніться. Краще перед гоління наносити крем за 25-30 хв.) І ще важливо натягувати шкіру під час гоління, але не сильно, бо волосся вросте. Так, щоб шкіра не грала, не рухалась. Якщо лезо йде неприємно піднімайте ручку догори, щоб голити від верхньої кришки.)

hlopets, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyСр 21 Лют 2024 - 17:54

Идея для стартапа: курсы по бритью. Группа человек на 10 и занятия по типу урок приготовления пены, урок изучения карты роста щетины и т.д.
Тем кто в Киеве живет рекомендую задуматься, как минимум один потенциальный клиент уже есть.
Девочки, записываемся на ноготочки Мальчики, записываемся на помазочки.

Wolfskin, stanislav-q, ARTURIUS, Yura_, all75, CNPOMAHELL, Stormfild і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyЧт 22 Лют 2024 - 1:07

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyЧт 22 Лют 2024 - 15:09

razorblade1989 пише:
Також судячи з того що щетина у вас шкидко відростає, колеться та її не так просто сголити, а на шкірі залишаються червоні цятки можу вас привітати у вас жорстка щетина та тонка шкіра
Тонка шкіра -так. Жорстке волосся скоріш ні. Воно не відростає за 2-3 години. Скоріш колеться за рахунок кута різу. Після деяких голінь колецця значно більше, ніж в інших випадках. 
Цитата :
Що можу порадити, не треба  розпарювати шкіру, ніякого масла не треба наносити. Ніколи не давіть на станок, не шовгайте по одному місцю сто разів. 
Про розпарювання згоден. Якось після нього було гірше ніж без.
Масло\крем для гоління у якості прешейву. Тут двояко. Мало спроб для висновків. Поки що точно ставало краще і поєднанні з кремом Pearl. З Wars\Lider ніби не було різниці.
З "давити" тут проблема. Звик до легких бритв. Але мені весь час натякають, що з моїх наявних найкраща то Gillette King C. Вона мені заважка.
Изотовец пише:
Мальчики, записываемся на помазочки.
Актуалочка. Бо з кремом Wars Classic\Lider  в мене щось погано як із рідкою пінкою так із більш густою. Погано по різному, але все-одно погано. В густою бритва гальмує та стрибає. З рідкою - ніби здираєш шкіру враження.
Найкраще з гелями для гоління\пінкою з балону.
all75 пише:
Конечно нужно различать для кого (какой аудитории) говорим про "популярные бритвы из замака". Я не раз упоминал, что веду речь про популярные бритвы у участников этого форума... 
Зрозуміло ж, що форумчани більшістю обізнані у голінні, і вже обирають бритви та інше згідно забаганок, бо перепробували багато чого.
Ок візьмемо Edwin Jagger, Merkur, Muhle. Переважна більшість бритв до 100$ в них з замаку (голова); латунь, сталь, смола тощо - ручка. І вони ж нойбільш популярні.
Але так, немає сенсу продовжувати. Бо розмовляємо ніби про одне, але виходить що про різне.

razorblade1989 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 157
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 35
Звідки : Chernihiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyЧт 22 Лют 2024 - 15:54

Думаю що у випадку з Кінг Жиллетт для вас не дуже зручний баланс та хват ручки. Спробуйте іншу ручку. А щодо крему Варс, то спробуйте запамятати скільки ви додавали води і робіть не густу чи рідку піну, а середню. Якщо підсихає додайте декілька крапель гліцерину. Але не пів склянки бо буде гірше.) Опишіть коротко як ви додаєте воду в ці крема.) Чи просто помазок замочили і почали взбивати?)

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyЧт 22 Лют 2024 - 16:30

razorblade1989 пише:
Думаю що у випадку з Кінг Жиллетт для вас не дуже зручний баланс та хват ручки. Спробуйте іншу ручку.
Не в балансі справа. Просто порівняйте Treet\Gillette\Lord\Rapira з Gillette King C. Там досить різна вага. А ще у тих бритв досить тонка голова обидві пластини. У всякому мазі різниця вагома у порівнянні з King C. А замінити мені і нічим. Є Big Rock латунна. Але вона теж, саме з причин зайвої ваги мені й не подобається.
А з того, що ще можу накрутити -дуже мала та тонка ручка сталева від радянської бритви. От там вже буде дисбаланс та зовсім інша поведінка бритви.
Думаю, якщо, по прикладу Feather Popular, буду голитися лише Gillette King C то, просто, звикну та пристосуюся згодом.
Цитата :
 Опишіть коротко як ви додаєте воду в ці крема.) Чи просто помазок замочили і почали взбивати?)
У даному випадку так і є. Намочив пензля та й почав збивати пінку. Якщо забувся струснути зайву воду - вийде рідка пінка, якщо не забувся - більш щільна. Думаю просто "змилю" пів тюбика на експерименти, без гоління тож зрозумію яка саме пінка виходить. Тим більше в мене ще однин Wars та Lider є креми. А, збиваючи, може до чогось і прийду...



hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyЧт 22 Лют 2024 - 17:21

razorblade1989 пише:
Теж стосується іржавих сто разів використаних лез, невідомо якого вінтажу.
Так міні на 1й раз більшість лез неприємно гострі. І саме на 2-3й раз вже норм. Але інколи  нашось залишаю.
Вінтажні леза на голову переважають більшість сучасних лез. Вони просто кращі. До того ж я не використовую якісь там іржаві леза 100річної давності.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 594
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyЧт 22 Лют 2024 - 17:36

Авторе, придбайте один - два якісних крема для гоління. До біса цих поляків із мас-маркету.

Alex, fill, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyЧт 22 Лют 2024 - 17:56

CNPOMAHELL пише:

Не в балансі справа. Просто порівняйте Treet\Gillette\Lord\Rapira з Gillette King C. Там досить різна вага. А ще у тих бритв досить тонка голова обидві пластини. У всякому мазі різниця вагома у порівнянні з King C. А замінити мені і нічим. Є Big Rock латунна. Але вона теж, саме з причин зайвої ваги мені й не подобається.
А з того, що ще можу накрутити -дуже мала та тонка ручка сталева від радянської бритви. От там вже буде дисбаланс та зовсім інша поведінка бритви.
Думаю, якщо, по прикладу Feather Popular, буду голитися лише Gillette King C то, просто, звикну та пристосуюся згодом.



Вот ты когда Теками усы бреешь нормально получается?

Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyЧт 22 Лют 2024 - 18:23

CNPOMAHELL пише:

. Є Big Rock латунна. 

Так, а что я пропустил? 
Что за латунный БигРок?

Wolfskin, hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyЧт 22 Лют 2024 - 20:41

Ну нічого, може з часом розберетеся з ручками або звикнете до того, що є. Ручка у Біг Рока до речі зі звичайної сталі, ну може трохи китайці закалили.) Якщо леза занадто гострі для початку, можна пройтися ними об корок або папiр. Або довести на долоні.
Польські креми це звичайно не найкраще але й не гірше що є у КТГ. Багатьом вони навіть підходять та подобаються. Наприклад, Ігорю Варс дуже підійшов. Він цілком підходить, щоб на ньому потренуватися і голитися.) Спробуйте взбивати крем вологим помазком. Відіжміть воду і почніть взбивати. Додаючи потроху воду. Краще краплями. І запам'ятайте скільки додаєте.

Wolfskin, hlopets, Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyПт 23 Лют 2024 - 10:26

CNPOMAHELL пише:

Не в балансі справа. Просто порівняйте Treet\Gillette\Lord\Rapira з Gillette King C. Там досить різна вага. А ще у тих бритв досить тонка голова обидві пластини. У всякому мазі різниця вагома у порівнянні з King C. А замінити мені і нічим. Є Big Rock латунна. Але вона теж, саме з причин зайвої ваги мені й не подобається.
Могу послать тебе безвозмездно две алюминиевых ручки Razorock, одна от алюминиевого Lupo серебристая, вторая от Baby Smooth черная. Я когда-то брился КингС на ручке Baby Smooth. Потом у меня изменилось понимание "правильного баланса".
Заплатишь только за почту.

hlopets, Alfed, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyПт 23 Лют 2024 - 16:41

Wolfskin пише:
Авторе, придбайте один - два якісних крема для гоління. До біса цих поляків із мас-маркету.
А який нормальний? Он користувачі кажуть, що Gillette King С нормальний. А мені він не дуже вже й подобається.
Изотовец пише:
Вот ты когда Теками усы бреешь нормально получается?
І так і ні. Прямо під носом, біля ніздрів, дуже зручно голити. І, в принципі, зручно. А от що стосується якості гоління - тут мабуть оті самі інші бритви будуть кращими.
trimmer пише:
Так, а что я пропустил? 
Что за латунный БигРок?
Досить відома штука серед початківців BIG ROC BR-2001. Широко розповсюджена на базарах.    Н[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
WetShaver пише:
Ну нічого, може з часом розберетеся з ручками або звикнете до того, що є. Ручка у Біг Рока до речі зі звичайної сталі, ну може трохи китайці закалили.) 
Тоді не зрозуміло, чому вона в мене "зеленіє", що притаманне виробам із великим вмістом міді. На сталь така поведінка не схожа.
vicbro пише:
Могу послать тебе безвозмездно две алюминиевых ручки Razorock, одна от алюминиевого Lupo серебристая, вторая от Baby Smooth черная. Я когда-то брился КингС на ручке Baby Smooth. Потом у меня изменилось понимание "правильного баланса".
Красно дякую, але поки що "поборюкаюсь" зі штатною. Хоч і досить заманлива пропозиція. Я ж постійно змінюю бритви. Тому скоріш за все, просто не встигаю пристосуватися. І є ненульова вірогідність, що і з іншою ручкою майже нічого не зміниться.


Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyПт 23 Лют 2024 - 16:52

Этот БигРок не латунный.
Голова замак, ручка чернуха.

hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyПт 23 Лют 2024 - 16:56

trimmer пише:
Этот БигРок не латунный.
Голова замак, ручка чернуха.
Тоді зверху якесь покриття "під бронзу ".
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyПт 23 Лют 2024 - 18:01

WetShaver пише:
Польські креми це звичайно не найкраще але й не гірше що є у КТГ. Багатьом вони навіть підходять та подобаються. Наприклад, Ігорю Варс дуже підійшов.
Пробував Belle Jardine, Wars Classic, Lider. Ще якийсь Wars ще не відкоркований лежить. Першим був Belle Jardine. Десь аж наприкінці тюбику вийшла пінка, якою міг би поголитися без проблем. Wars Classic менше половини зголив. Пінку, якою б можна було нормально поголитися поки що можу зробити лише випадково.
Також трохи важкувато йде справа з італійським Denim Classic. Але він в мене трохи підсушений. Там можу більш рідкою пінку зробити. Навчився трохи. Але він ментоловий. Тому гоління з ним погане. Ментол дає місцеву анестезію шкіри. Перестаю відчувати лезо. А я й так зазвичай тисну на бритву. Так шо зацінити не можу.
Турецькі\болгарські креми  та Nivea дають значно безпроблемнішу пінку. На мій погляд. Але ж раніше голився збиваючи пінку прямо на собі. Тому такі результати.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 36
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 31
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyПт 23 Лют 2024 - 18:43

Wolfskin пише:
Авторе, придбайте один - два якісних крема для гоління. До біса цих поляків із мас-маркету.



Так в мас маркете Польши стоит :Prorasso , Floid , Aqua di Parma , Tabac . И это в самых обычных аптеках и магазинах бытовой химии . 
Так что … 
Выбор - Not so Bad .

Wolfskin, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 32 EmptyПт 23 Лют 2024 - 19:02

CNPOMAHELL пише:

І так і ні. Прямо під носом, біля ніздрів, дуже зручно голити. І, в принципі, зручно. А от що стосується якості гоління - тут мабуть оті самі інші бритви будуть кращими.

Рассказываю тайну до которой ты сам не дошел. Так как голова у теков можно сказать плоская и изгиба лезвия как такового толком нет, тебе надо держать станок так, чтобы ручка относительно плоскости, которую бреешь, была градусов под 75 наверное. В противном же случае ты получаешь тяпку вместо бритвы со всеми вытекающими последствиями. Насколько это удобно, я даже говорить не буду.

vicbro, hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 32 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: