ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.

Перейти донизу 
+29
Armadilla
Alfed
CNPOMAHELL
mad_fish
STEEL
Михаил Александрович
2046
q7819
Meo
Arty
Kitten911
Wolfskin
DismontDeSire
stanislav-q
WetShaver
andreyv1979
AMAROK
trimmer
razorblade1989
ditrih_
fill
Ігор Стетхем
Віталіk
Caonima
vicbro
Ruslan
ARTURIUS
egoist
Nils
33 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyЧт 16 Травень 2024 - 17:50

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, fill, Sauvage, stanislav-q, _yk_, ditrih_, Nils і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСб 1 Черв 2024 - 15:04

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Сегодня вышло превосходное бритье!

Мыло WSP Mahogany Formula T - наверное одно из лучших мыл, которые я пробовал, по всем ттх все на 5+ что аромат, что пена, что защита, все просто топчик, пена получается сливочная, постскольжение просто супер ( не гель конечно, но как для мыла отлично), состояние кожи после бритья как и не брился вовсе, даёт возможность и придавить и проход лишний сделать без всяких последствий, очень крутое мыло!

Pearl flexi - ну вот отличный станок, который даёт нереальную чистоту, при этом очень мягенько работает на лице, брился на тройке первый проход, и на второй позиции против шерсти, чистота на очень высоком уровне и кожа целая, удивительное сочетание баланса комфорта/эффективности! В руках приятно сидит, тяжеленький, мне нравится его вес, хороший станок, индусы молодцы!

Ruslan, fill, Wolfskin, stanislav-q, _yk_, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСб 1 Черв 2024 - 15:16

На жаль цього мила ніде немає в наявності, тільки за кордоном.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСб 1 Черв 2024 - 15:35

Ruslan пише:
На жаль цього мила ніде немає в наявності, тільки за кордоном.

Да, я тоже хотел купить, но в Украине не нашёл, это спасибо куму, подогнал презент такой классный!

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСб 15 Черв 2024 - 14:02

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]



Ну что, закончил я второй подход к станочку Henson ++ но в этот раз это была вторая версия ( после модернизации).
Да, могу сказать что небольшое отличие есть, хоть я и первый раз Хенсон пробовал давненько, но в тот раз я вообще не смог им побриться, хотя и в этот раз на трехдневной щетине он просто беспомощно прыгал и скакал, по этому первый проход таки сделал ббс-ом.
Не получается у меня удовольствие получать от алюмишек, сталюку в руки взял и как пошёл, аж кайф словил, а эта игрушка для подростков пушок брить идеально!
Хотя чистота как на каждый день нормально, ббс-ом только в некоторых местах прошёлся, в целом вроде и бреет, но таки алюминий не мой металл...

Сегодня по однодневной щетине Хенсон не так сопротивление оказывал как вчера, но оказывал, а в усах и бороде прям цеплялся до очень некомфортных ощущений, но это на первом проходе, второй и третий проход были лучше! Выбрился я конечно не в ббс, но приличный такой дфс, кожа естественно целая и станок таки в руках как одноразка ощущается, что в первый раз себя словил на этой мысли, что сейчас...
Станок реально для новичков с мягкой и не густой щетиной, порезаться ним скорее всего просто невозможно, безопасный станок на все 100%, но не моё это, слишком лёгкий, нужно рассчитывать силу прижимая, а я такое не люблю, привык, что станок бреет под своим весом, да и движений с Хенсоном нужно делать раза в три больше чем я привык и чистота не идеальная. Короче если и буду ещё попытки делать с алюминием, то только HIGH PROOF RAZOR

Ruslan, fill, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, _yk_, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyВт 3 Вер 2024 - 17:55

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Давненько не было тестов никаких, ну почти никаких ладно...
На днях получил посылочку от очень хорошего человека с интересными для меня вещами от Razorock, а именно:
Game Charger 0.68-0.76-0.84,
BBS A,
LUPO 0.58
Ну и конечно же как владелец BBS standart и в прошлом BBS AS начал тест я с BBS A
И что я могу сказать:
BBS - A - Чувствую, что разница с моим есть и скорее всего для многих эта плита будет золотой серединой в серии ббс, вся серия ббс очень комфортная, отличается только эффективностью, которой и у стандарта хватает, но плита А копает чуть глубже стандарта и соответственно не так глубоко как АС, идеальный станок с которым можно закрыть вопрос по бритвами, но мне стандарт таки ближе, после А есть ощущение, что кожа кааапельку страдает, от стандарта нет ощущения, что брился вообще, есть ощущение, что просто нет щетины.
Третий тест сделаю и перейду к серии ГЧ и лупо!

Ruslan, WetShaver, fill, Wolfskin, vicbro, Sauvage, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСб 7 Вер 2024 - 13:39

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Razorock Lupo 0.58 сегодня был на тесте!
Что я могу сказать, ещё раз спасибо Юре, за то, что я не потратил в очередной раз лишние 50+$🤝
Станок очень хороший и выбривает в ббс без всяких танцев с бубном, голова очень удобная особенно под носом, отдельно хочется отметить ручку, пробую такую впервые и скажу, что это наверное одна из лучших ручек у разорок, удобная, цепкая, по размерам вообще идеально ложится в руку!
Это станок идеально подойдёт для тех, кто любит информативность и ощущение лезвия на коже, никогда не брился шаветкой, но что-то думаю, что ощущения очень похожи, станок в сравнении с моим любимым ббс абсолютная противоположность, угол тут очень важен, в зависимости от угла бреет от комфортно до ужас как некомфортно!
Хороший станок, но хорошо, что попробовал второй раз, от покупки воздержусь, для меня ббс комфортнее и безопаснее!
Дальше очередь за серией из гейм чеинджеров 0.68-0.76-0.84...

Ruslan, WetShaver, fill, vicbro, Sauvage, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyПн 9 Вер 2024 - 12:02

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Немножко про Razorock GC - 0.68
Что могу сказать, геймы таки мне больше по душе чем Lupo, в гейме лезвие хоть и чувствуется, но совсем по-другому, геймы мягче и комфортнее, мне заходят комфортные станки больше чем злые, не люблю я играться с углами и заморачиваться, люблю просто получать удовольствие от процесса!
0.68 гейм конечно не для ББС, но бреет вполне достаточно как для ежедневника, на шее и под скулами есть ещё что брить, но не хотел делать четвёртый проход т.к. Думаю изменилось бы мало.
В целом хороший станок как ежедневник, рез мягкий, не кусается в отличии от лупо, такой стиль бритья мне нравится больше, но ббс непобедимый и скорее всего я со временем докуплю к своему стандарту плиту А, летом буду гонять плиту А, а на холода стандарт!
Помазок и мыло огонь, тут и говорить нечего....

WetShaver, fill, Романюк, Wolfskin, vicbro, Sauvage, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
R0CKman
Частий гість
Частий гість
R0CKman


Повідомлень : 77
Репутація : 5
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 30
Звідки : Одеса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyВт 10 Вер 2024 - 10:26

Kitten911 пише:

но ббс непобедимый
Не користувались Mamba 70? Цікавить порівняння з BBS Standart.
BBS в хотілках, але боюсь віддати гроші за те що не підійде, з аліка замовив копію мамби то щось воно не те, епідерміс знімає добре, а голить не дуже чисто.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyВт 10 Вер 2024 - 10:32

R0CKman пише:

Не користувались Mamba 70? Цікавить порівняння з BBS Standart.
BBS в хотілках, але боюсь віддати гроші за те що не підійде, з аліка замовив копію мамби то щось воно не те, епідерміс знімає добре, а голить не дуже чисто.

Мамбу не пробовал, но пробовал тоже копию вроде как от dscosmetics, ерунда эти все копии! Если копия похоже хоть краем глаза на оригинал то это хорошо, а так все эти копии это все ерунда, лучше один раз заплатить деньги за оригинал и много лет кайфовать, чем один раз сэкономить три копейки и потом много лет казнить себя за это и все равно хотеть оригинал!

R0CKman, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyВт 10 Вер 2024 - 10:37

Ввs очень комфортная бритва, среди всего того, что я пробовал это наверное самый комфортный станок и при этом эффективный, сейчас у меня на постоянке стандарт, но была плита АС, так вот в комфорте они очень похожи, но АС конечно глубже копает, сейчас у меня плита А на тесте, так вот эта плита это реально золотая середина, идеальное сочетание эффективности и комфорта, много времени перебирал разные станки, но ббс оставался в любимчиках всегда! Скорее всего просто закажу себе дополнительно плиту А и закрою вопрос со станками для себя, летом будет плита А,  а на холодный период года будет плита стандарт!

R0CKman, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
R0CKman
Частий гість
Частий гість
R0CKman


Повідомлень : 77
Репутація : 5
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 30
Звідки : Одеса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyВт 10 Вер 2024 - 10:43

Ну копію взяв щоб зрозуміти хоч приблизно що то за станок. Боюсь що куплю оригінал і від нього буде горіти лице. Шкіра в мене капризна, голюсь на 2 плиті роквела, але хочеться чогось кращого)

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 393
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyВт 10 Вер 2024 - 16:21

R0CKman пише:
Ну копію взяв щоб зрозуміти хоч приблизно що то за станок. Боюсь що куплю оригінал і від нього буде горіти лице. Шкіра в мене капризна, голюсь на 2 плиті роквела, але хочеться чогось кращого)

Посмотрите в сторону Leaf Thorn/Twig, это довольно эффективные бритвы, при этом мягкие и очень приятные в использовании. На них жаловались только по нескольким поводам: что скучные (угол не выставишь - просто бреет и все...) ну и что мягковатые (провести 2-3 раза там, где агрессивная бритва справится за 1-2 раза). Хотя как по мне соотношение агрессии/эффективности тут чуть ли не эталонное из-за очень острого угла атаки лезвия. Сбривает очень хорошо, кожу при этом почти не травмирует. И вес хороший у станка, не скачет на лице.
В качестве бонуса - станок неприхотлив к лезвиям: почти все лезвия хорошо в нем работают, да и ходят лезвия в нем больше сеансов (опять же из-за острого угла).

Kitten911, Nils, CNPOMAHELL та tasogare Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
R0CKman
Частий гість
Частий гість
R0CKman


Повідомлень : 77
Репутація : 5
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 30
Звідки : Одеса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyВт 10 Вер 2024 - 20:00

stanislav-q пише:

Посмотрите в сторону Leaf Thorn/Twig
Мені так то і роквел подобається, на 2 інколи на 3 плиті. Почав задумуватись про заміну через те, що лезо потрібно виставляти, не стає воно ідеально з першого разу. Чомусь хочеться саме разорок тільки от не знаю який саме.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Бувалий
Бувалий
_yk_


Повідомлень : 103
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyВт 10 Вер 2024 - 20:21

R0CKman пише:

Мені так то і роквел подобається, на 2 інколи на 3 плиті. Почав задумуватись про заміну через те, що лезо потрібно виставляти, не стає воно ідеально з першого разу. Чомусь хочеться саме разорок тільки от не знаю який саме.
Почекаємо відгуки Ігоря...
Як на мене, BBS важкуваті (масивні), але не в порівнянні з Роквелом.
Легкість і маневреність GC підкупає, краще, на мою думку .76 (він прогнозований). Але у GC своєрідне встановлення леза.
При огляді GC Сергій обрав .84, мабуть, у нього міцніша шкіра ніж у мене ))
Мені Роквел подобається на 4 плиті, гоління через день.
Чекаємо відгуки Ігоря про Разороки!!!

R0CKman, andreyv1979, Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1172
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 9:00

R0CKman пише:

Мені так то і роквел подобається, на 2 інколи на 3 плиті. Почав задумуватись про заміну через те, що лезо потрібно виставляти, не стає воно ідеально з першого разу. Чомусь хочеться саме разорок тільки от не знаю який саме.
Рекомендую следующую процедуру установки лезвия: после установки его на крышку двумя пальцами около резьбового штифта (с разных сторон штифта по длинной стороне крышки) прижать лезвие к крышке, придерживая его по краям крышки пальцами другой руки установить нижнюю плиту и прижимая их вместе закрутить ручку. У меня это в привычке с любыми станками и никогда лезвие косо не становится в Роквеле, в Меркуре и др. станках. Попробуй и сэкономишь деньги если, конечно, это реальная причина поиска, а не хотелки, которые трудно иногда побороть :).

R0CKman Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 477
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 9:05

В перший раз чую, що в роквел лезо не стає рівно, в мене вже 2 роки і ні разу такого не було

vicbro, _yk_ та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1172
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 9:10

В моем Роквелле тоже всегда идеально...

_yk_, andreyv1979 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
R0CKman
Частий гість
Частий гість
R0CKman


Повідомлень : 77
Репутація : 5
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 30
Звідки : Одеса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 9:26

vicbro пише:

Рекомендую следующую процедуру установки лезвия: после установки его на крышку двумя пальцами около резьбового штифта (с разных сторон штифта по длинной стороне крышки) прижать лезвие к крышке, придерживая его по краям крышки пальцами другой руки установить нижнюю плиту и прижимая их вместе закрутить ручку.
Спробував і дійсно так краще, декілька раз повторив і все стає рівно, дякую за пораду)

andreyv1979 пише:
В перший раз чую, що в роквел лезо не стає рівно, в мене вже 2 роки і ні разу такого не було

Ну в мене нерівномірно лезо стає, з одного боку на якийсь мікрон більше виходить ніж в іншому. Може просто ви не придивлялись так детально.
Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 477
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 9:37

Я подумав, що криво стає лезо, з приводу нерівномірного виступу нічого не скажу, не звертав уваги, але якби була різниця велика, то, напевно, звернув би увагу

R0CKman Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 12:10

andreyv1979 пише:
Я подумав, що криво стає лезо, з приводу нерівномірного виступу нічого не скажу, не звертав уваги, але якби була різниця велика, то, напевно, звернув би увагу
Оце, мабуть, те, що я, в більшості своїх бритв, відчуваю, а інші - ні.
Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 477
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 13:08

Взагалі я про виступ боковий, вушок леза

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 15:39

R0CKman пише:
Ну копію взяв щоб зрозуміти хоч приблизно що то за станок. Боюсь що куплю оригінал і від нього буде горіти лице. Шкіра в мене капризна, голюсь на 2 плиті роквела, але хочеться чогось кращого)

Тут нужно только пробовать, думаю если и ббс то только стандарт, не выше, если гейм то скорее 68, а не 76.
Нужно понимать ещё и какая щетина, если тонкая и редкая, я бы рекомендовал вообще алюминиевый ббс или Хенсона, если грубая и густая, то нержавейка.

R0CKman та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 19:43

andreyv1979 пише:
Взагалі я про виступ боковий, вушок леза
Нє. Вушка мені ніколи не заважали. Хоча у половині (а може й у переважній більшості) наявних бритв вздовж можна як завгодно лезо сувати (вушка у ту чи іншу сторону). Іноді суттєву різницю зробити можна.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 22 EmptyСр 11 Вер 2024 - 19:49

Kitten911 пише:
Нужно понимать ещё и какая щетина, если тонкая и редкая, я бы рекомендовал вообще алюминиевый ббс или Хенсона, если грубая и густая, то нержавейка.
Якраз подумував до війни чи то Хенсона Медіум чи Листка (Leaf) придбати. Але війна, ціни злетіли, асортимент пропав. А ще не був упевненим, що вони мене виголять. Хоча, якщо я можу якось голитися Feather Popular та Weishi (не чисто, але щось голить), думаю шанси в мене є.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.
Повернутися до початку 
Сторінка 22 з 23Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Наступний
 Схожі теми
-
» Бортовой журнал Kitten911
» Именование тем в разделе "Бортовой журнал"
» Журнал diusia1
» Серия кремов для бритья АРКО
» Old Spice Aftershave серия Wild

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: