ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.

Перейти донизу 
+29
Armadilla
Alfed
CNPOMAHELL
mad_fish
STEEL
Михаил Александрович
2046
q7819
Meo
Arty
Kitten911
Wolfskin
DismontDeSire
stanislav-q
WetShaver
andreyv1979
AMAROK
trimmer
razorblade1989
ditrih_
fill
Ігор Стетхем
Віталіk
Caonima
vicbro
Ruslan
ARTURIUS
egoist
Nils
33 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 21, 22, 23
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 EmptyСб 14 Вер 2024 - 21:07

Думаю лиф будет лучше чем Хенсон, мне лиф больше зашёл, не люблю я алюминий

stanislav-q, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Бувалий
Бувалий
clint


Повідомлень : 103
Репутація : 2
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 37
Звідки : Львів

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 EmptyНд 15 Вер 2024 - 10:50

CNPOMAHELL пише:

Якраз подумував до війни чи то Хенсона Медіум чи Листка (Leaf) придбати. Але війна, ціни злетіли, асортимент пропав. А ще не був упевненим, що вони мене виголять. Хоча, якщо я можу якось голитися Feather Popular та Weishi (не чисто, але щось голить), думаю шанси в мене є.
Я замовляв Leaf Twig двічі, і двічі зі США, відстежуй ринок, там дуже часто бувають хороші знижки. Я раз купував на Амазон і раз на оф.сайті. Доставка через нова пошта шопінг. Обидва рази мені станок з доставкою виходив в районі 2000-2200грн

stanislav-q, Yura_, CNPOMAHELL та tasogare Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 EmptyНд 15 Вер 2024 - 13:10

clint пише:
Я замовляв Leaf Twig двічі, і двічі зі США, відстежуй ринок, там дуже часто бувають хороші знижки. Я раз купував на Амазон і раз на оф.сайті. Доставка через нова пошта шопінг. Обидва рази мені станок з доставкою виходив в районі 2000-2200грн
А як зараз з доставленнями з подібних магазинів? 
Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Бувалий
Бувалий
clint


Повідомлень : 103
Репутація : 2
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 37
Звідки : Львів

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 EmptyПн 16 Вер 2024 - 11:32

CNPOMAHELL пише:

А як зараз з доставленнями з подібних магазинів? 
не знаю, давненько там нічого не купував, але думаю, що "без змін", тобто все працює

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 EmptyПн 16 Вер 2024 - 12:41

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Пару слов о 84 гейме и немного подведу итоги о всех закрытых гч:
Я бы этот станок ( 0.84) поставил в прямые конкуренты Рокке скорее всего, чистота +- может у гейма даже чуть выше, так же как и комфорт +- схожий, очень чисто в 2,5 прохода, очень комфортно, очень удобный и манёвренный станок. Даже пожалел, что в свое время продал, в плане маневренности и удобства гейм лучше чем Рокка однозначно, ну и чистая нержавейка, что для меня огромный + на каждый день мне не зайдёт, т.к. Копает глубоко, раз 5 и кожа начнёт бить тревогу, хотя летом может и будет все хорошо, 76 гейм на мой взгляд выигрывает этот тест, но не в плане чистоты, а в плане того, что им можно бриться каждый день и без последствий для кожи, он комфортный и достаточный для того чтобы в 3 прохода иметь ббс!
0.68 гейм пойдёт для тех, кто не гоняется за ббс и не хочет переживать за какие-то порезы или другие моменты с кожей, этим станком навредить себе вряд ли выйдет, очень приятный ежедневник для чувствительной кожи и без упора на ббс!

Ruslan, WetShaver, R0CKman, fill, vicbro, Sauvage, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 EmptyСр 18 Вер 2024 - 15:46

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Lupo 0.58 однозначно станок который заслуживает внимания!
Не знаю как, но бреет он очень эффективно при своём небольшом гапе, при этом мягко и кайфово, есть ощущение лезвия на лице, но нет ощущения, что станок злой, в три прохода в идеал и лицо целое и кожа спасибо сказала!
Добиваю остатки красной челы, которую Дима дал попробовать, за что ему отдельное спасибо!
Хорошее мыло, без вау, но очень хорошее как за свои деньги, я бы его по ттх на уровень с табаком поставил +- пена прекрасно взбивается, не сохнет, аромат на осень то что надо!
Аш не помню кто давал честно говоря и не помню что за производитель, может хозяин данного пробничка узнает подскажет что это было, но сам аш весьма неплохой, кожу не сушит, плёнки нет, аромат тоже сладковатый осенний.
Жеке за помазок спасибо, отличный кабанчик, разрабатывается потихоньку и становится с каждым разом все приятнее, узел идеального размера ну и яркое пятно на полке с помазками просто радует глаз!

Ruslan, fill, Wolfskin, vicbro, Sauvage, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 23 EmptyПн 23 Вер 2024 - 20:07

Отправил сегодня обратно Юре все станки и что я могу сказать, ббс стандарт таки самый классный для меня, стандарт чуть эффективнее при том же комфорте, но мне не на каждый день, летом ещё возможно, а на холода как ежедневник не подходит, но лупо 0.58 среди всех лупо, геймов и ббс тоже выделился, очень приятный станок, очень маневренный, удобный и эффективно работающий станок, при этом информативный т.к. Лезвие на лице чувствуется хорошо, но при всём при этом к коже относится очень бережно, очень зашёл и возможно при случае куплю себе такой.
Есть ещё желание попробовать мамбу, но пока к сожалению не нашёл у кого взять на тест.[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Романюк, Wolfskin, stanislav-q, _yk_, Александр 7676, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.
Повернутися до початку 
Сторінка 23 з 23Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 21, 22, 23
 Схожі теми
-
» Бортовой журнал Kitten911
» Именование тем в разделе "Бортовой журнал"
» Журнал diusia1
» Серия кремов для бритья АРКО
» Old Spice Aftershave серия Wild

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: