ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Мыло для бритья Arko

Перейти донизу 
+35
Акулов
ditrih_
Nils
ARTURIUS
Jackess
Bonbon
takumar
vicbro
all75
wakidzasi
Alfed
fran.ivan.ua
mad_fish
Kitten911
Alejandro
vates
egoist
DismontDeSire
2046
Сэм
krikka
Ecogolic
Феникс
Palych
razorsedge
Alex
Vitgor
BigRedCat
Сергій (Вінниця)
trimmer
Саша Кавун
Олександр Тернавский
zabor
dimka
Ruslan
39 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
АвторПовідомлення
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 542
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Мыло для бритья Arko - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Arko   Мыло для бритья Arko - Сторінка 5 EmptyВт 11 Черв 2024 - 23:09

Гость пише:

 Аромат мыла является его самым большим недостатком и вызывает кучу споров на форумах, ктото сравнивает его со стиральным порошком, ктото с шайбой для писуара которые исспользуют в общественных туалетах, для меня же ето просто свежий запах цитронеллы. Огромным недостатком еще я считаю то что аромат сильно и надолго впитывается в кожу, благо у меня сегодня выходной.
 
В отношении аромата отчасти прав. Мыло действительно обладает запахом цитронеллы, но изуродованной изрядной порцией едких химиозных нот. Стоит заметить что цитронеллу , вернее  составляющие масла ( гераниол, лимонен, цитронеллол и ... ) часто используют в парфумерии. Но, что касается самого масла - его используют как репеллент, для отпугивания насекомых, или как биопестицид.

Ruslan та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мыло для бритья Arko
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
 Схожі теми
-
» Мыло для бритья Cella
» Мыло для бритья от AR
» Мыло для бритья L'Occitane
» Мила Soap Lace
» Мыло для бритья Вилкинсон

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: