ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+24
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyСр 20 Бер 2024 - 14:57

20-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra (green)
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

От не знаю, чи вийде коротко, бо щось потягло мене на філософію :-)

З минулого разу нічого не міняв.
Я часто пишу цю фразу, але ніколи раніше вона не звучала так зловісно, як сьогодні :-)

У мене раптом виникло відчуття, що я перетворююсь з ВКГ-шника на пересічного чоловіка, який голиться. Так, у мене в руках не балон піни і Gillette Mac3, та все одно: останні три тижні голюся з одними й тими самими милом, пре-шейвом, бритвою, лосьйоном і засобом для додаткового догляду. По факту і з тим самим лезом - в різних упаковках, міняю лиш по мірі затуплення. Ото хіба що помазок інколи беру інший.

І від цього в мене виникають змішані і суперечливі почуття.
З одного боку, вон наче й мрія - просто спокійно голитися, не переймаючись вибором все нових і нових ніштяків. Тим більше, що за цей час я вже набив руку на все, чим користуюся, більш-менш зрозумів, що і як краще працює.
З іншого боку, це виходить, що я знайшов якийсь свій дзен і можу до нього звикнути. І що, мені у ВКГ більше нічого шукати? :-)

Тішить в цій історії те, що такі обмеження були заплановані, і за певний час вони знімуться, можна буде урізноманітнити своє гоління.
Але лякає, що такі думки почали виникати всього лиш через три тижні аскези - а це ж лише чверть шляху, навіть і не половина.

І найнезрозуміліше в усьому цьому те, що я не можу відповісти собі на питання: мені це подобається чи ні? :-)
Воно наче й нуднувато голитися одним і тим самим.
Але одним і тим самим все одно виходить щоразу трохи по-іншому :-)

Словом, в голові безлад, сумбур і сум’яття, але гоління ніхто не відміняв :-)

Цього разу не забув затягти у душ прешейв-мило Ach. Brito Glyce, і використав його по двоетапній схемі (в душі і перед нанесенням стіка). І розумів, що сенсу в цій двоетапності не багато. Важливим є нанесення пре-шейва перед стіком. А вмивання ним у душі ні на що особливо не впливає.

А от що відчутно впливає на гоління, так це концентрація піни. Поступово, раз за разом, я переходив від достатньо густої піни до більш розрідженої. Сьогодні взагалі наситив її водою так, що на вона навіть почала стікати з помазка.

І от що помітив: що густіша піна, то більш ймовірно, що лезо Derby Extra тебе вкусить. Останні три гоління пройшли в мене зовсім без травмування, і на цих трьох голіннях піна була рідкішою, ніж на початку місяця. І це при тому, що проблем з ковзанням не було ні зараз, ні тоді.

З цього приводу можу висунути гіпотезу, що при густішій піні лезо більше прилипає до шкіри, відтак не має достатньої інерції, щоб оминути якийсь дрібний артефакт, і грузне в ньому, занурюючись гострою кромкою. Тому і травмує. Коли піна менш густа, лезо просто пролітає над ним, не чіпляючи.

От сьогодні Derby Extra (green) відпрацювало на відмінно. В одному місці таки щось знесло, але то питання не до леза, а до мене - не помітив, що щось там вискочило і не убезпечив це місце.
Якщо так піде далі, то Derby Extra ще чого доброго реабілітується в моїх очах :-)

Лосьйон 4711 припік зовсім в міру, на середньому рівні. І судячи зі стану шкіри після трьох проходів, це можна було прогнозувати.

Так само, як легко було передбачити спокійну роботу геля Barberia Bolognini :-)

От така історія :-)))

WetShaver, Изотовец, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyЧт 21 Бер 2024 - 13:37

fill пише:
20-03-2024
І от що помітив: що густіша піна, то більш ймовірно, що лезо Derby Extra тебе вкусить. Останні три гоління пройшли в мене зовсім без травмування, і на цих трьох голіннях піна була рідкішою, ніж на початку місяця. І це при тому, що проблем з ковзанням не було ні зараз, ні тоді.
Цікаво, ух як цікаво... Перечитав ще раз всі твої оповідки про тест Дербі. І побачив один момент. 
Оці три останні гоління ти і прешейв дещо по іншому застосовував, точніше ти його не змивав перед нанесенням мила. А всі попередні гоління - змивав. Може прешейв щось додав і до захисту шкіри. А на перших голіннях "тесту лез Дербі", прешейв змивався і не працював по повній...
А масляний прешейв (який ти зазвичай використовуеш), може ще більше дає захисту від пошкоджень шкіри лезами...

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyЧт 21 Бер 2024 - 21:56

Цитата :
fill
Якщо так піде далі, то Derby Extra ще чого доброго реабілітується в моїх очах :-)
Вітаю, Сергій! До речі сьогодні я теж голився лезом Дербі тільки в синій пачці і згадав тебе. Це вже було четверте гоління цим лезом, цього разу знову у бритві Кюшейв. Гострота трохи підсіла і якщо перший раз у Кюшейві я голився на трійці, то сьогодні на четвірці. Але в іншому лезо голило чисто, комфортно і головне не травматично. Не драло і не дряпало. Не знаю, може навіть ризикну його ще раз використати.) У будь-якому випадку лезо для мене виявилося хорошим. М'яким, не травматичним та довговічним. При цьому досить непогано голить.) Правда помітив кілька моментів. Воно краще працює коли не дуже швидко рухати бритвою. З середньою швидкістю. І краще, звичайно, шкіру натягувати. Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 3387126096

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyЧт 21 Бер 2024 - 22:06

all75 пише:
А масляний прешейв (який ти зазвичай використовуеш), може ще більше дає захисту від пошкоджень шкіри лезами...
Масляний прешейв однозначно покращує захист та догляд за шкірою. Але іноді він гальмує ковзання бритви, впливає на щільність, стійкість піни, її висихання. А мені він ще й розм'якшення щетини у другому проходi іноді псує. Але все індивідуальне. Комусь підходить, комусь ні. Мені здається, що масляний прешейв краще працює, для тонкої або сухої шкіри. Для жортскої щетини не дуже.) Жорстку щетину найкраще розм'якшує наявність лугу, гліцерину та води звичайно ж.)

trimmer та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПт 22 Бер 2024 - 8:20

WetShaver пише:

Масляний прешейв однозначно покращує захист та догляд за шкірою. Але іноді він гальмує ковзання бритви, впливає на щільність, стійкість піни, її висихання. А мені він ще й розм'якшення щетини у другому проходi іноді псує. Але все індивідуальне. Комусь підходить, комусь ні. Мені здається, що масляний прешейв краще працює, для тонкої або сухої шкіри. Для жортскої щетини не дуже.) Жорстку щетину найкраще розм'якшує наявність лугу, гліцерину та води звичайно ж.)
Масляный прешейв - это не о щетине и ее размягчении, это - о коже. Все действия по увлажнению и размягчению щетины должны быть выполнены перед нанесением масляного прешейва. Если это будет сделано, то не имеет значение - жесткая щетина  или нет. В противном случае волос покроется маслом и не будет смачиваться. И в результате влага не размочит волос.
Конечно, это все касается в основном негидрофильных масляных прешейвов. С гидрофильными немного проще так как после первого прохода он скорее всего смоется, но кожа будет пропитана.

WetShaver, fill та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПт 22 Бер 2024 - 11:44

all75 пише:

...
Оці три останні гоління ти і прешейв дещо по іншому застосовував, точніше ти його не змивав перед нанесенням мила. А всі попередні гоління - змивав. ...

Абсолютно слушна і логічна думка!
Я дійсно випустив з поля зору цей момент зі змиванням пре-шейву.
І от ще вчора ввечері був готовий припустити, що в цьому є рація.
Та сьогодні вже поголився, спробував змити...
Словом, трохи згодом напишу і викладу оповідку :-)

WetShaver та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПт 22 Бер 2024 - 11:53

WetShaver пише:

... Але в іншому лезо голило чисто, комфортно і головне не травматично. Не драло і не дряпало.

... У будь-якому випадку лезо для мене виявилося хорошим. М'яким, не травматичним та довговічним. При цьому досить непогано голить.)

... Правда помітив кілька моментів. Воно краще працює коли не дуже швидко рухати бритвою. 

Я вже згадував, що свої перші спроби в сучасному ВКГ робив саме з лезом Derby Extra. А тоді і лезо було другого (за відгуками - жахливого) покоління, і руки ще матюком стояли.
Тож в мене спогади про це лезо досить неприємні. І зараз, починаючи тест, я був дуже скептично налаштований щодо Extra, хай навіть і новіших років випуску.

Та маю зізнатися, що мій зараз мій скепсис якщо і не зник, то сильно зменшився. Лезо виявилось дісно досить непоганим, хоча й досі зі своїми нюансами. Принаймні я ці нюанси все ще відчуваю.
Так, вони комфортні і достатньо гострі для моєї щетини. Коли "сідають", вони дійсно не деруть - вони роблять боляче по-іншому, сьогодні опишу :-)

А от щодо швидкості, цікаве зауваження. Якби побачив твоє повідомлення вчора, то сьогодні звернув би на це увагу. Спробую не забути до післязавтра :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПт 22 Бер 2024 - 11:59

vicbro пише:

Масляный прешейв - это не о щетине и ее размягчении, это - о коже. 


Сто відсотків так і є!

Власне тому я і зупинився саме на олійках.
В мене не цупка щетина, її не важко збривати. А от шкіра частенько страждає. І за цих умов олійка - ідеальний вихід :-)

Те, що я зараз користуюся гліцериновим милом, це лише вимушений крок, щоб якось підлаштуватися під використання стіка. Та й то я вже подумую про те, що варто повертатися до олій, і якось підлаштувати процеси під них.

WetShaver, all75 та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПт 22 Бер 2024 - 17:26

22-03-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra (green)
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Постараюсь більш-менш коротко :-)

Ще одне гоління з усіма незмінними учасниками, але з іншими відчуттями :-)

Минулого разу я писав, що не дуже густа піна сприяє меншому травматизму в роботі з лезом Derby Extra. Але мені слушно зауважили, що в цей же час я також по-іншому використовував пре-шейв - не змивав його перед тим, як нанести стік. Я, направду, навіть не звернув на це уваги. Що ж, гіпотеза слушна, і варто її перевірити.

А ще окремо хочу щиро подякувати за таку увагу до деталей в моїх оповідках :-)

Сьогодні намилив себе гліцеріновим милом Ach. Brito Glyce Lima і за деякий час спробував його змити. Саме спробував. Воно дуже слизьке і змивається зовсім не просто. Принаймні зараз я не став вимиватися до скрипу - змив відносно, щоб просто не було видно залишків мила.

Маю сказати, в такому варіанті стік наноситься ще легше :-)
Так само і піна збивається ще простіше. І щоб залишити фактор піни незмінним, зробив її зовсім не густою.

В цілому гоління пройшло нормально. Лезо Derby Extra дійсно досить добре ковзає по піні і незмитому прешейву. Особливо це відчвалося на першому проході. І за наслідками перших двох проходів все було, як часто це буває, без проблем.

За великим рахунком, на третьому проході теж нічого страшного не сталося. Хіба що лезо все ж знайшло за що зачепитися в одному місці. На щастя, не страшно, водою змилося. Можна було б і не згадувати, але факт є факт.

І якщо повернутися до гіпотези, то маю сказати, що вона поки не підтвердилася - слабо змитий пре-шейв навпаки додає слизькості і полегшує роботу леза.
Тож, наступного разу все ж таки змию пре-шейв повністю, це буде більш об’єктивно.

І от якщо в плані явного травматизму нічого страшного не відбулося, то прихований травматизм мав місце. Що я маю на увазі:
Очевидно лезо дещо змінило свої характеристики після двох сеансів. Воно затупилося, хоч явно це й не видно - все одно голить ще прийнятно і не дере щетину. А ще, скоріше за все, лезо втратило частину свого покриття. Все це призводить до того, що шкіра зазнає більшого руйнівного впливу леза.

А це виражається в більш пекучій поведінці лосьйона і не дуже приємних відчуттях на ній протягом певного часу після гоління.
І хоч спочатку гель Barberia Bolognini ліг спокійно, та вже за кілька хвилин шкіра під ним почала трохи палати. Для мене це явна ознака того, що епідерміс все ж був знесений.

В принципі, ці пошкодження не можу назвати значними, і зазвичай я за таке не знижую оцінку. Але сьогодні псіхонув і скинув пів бали :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПт 22 Бер 2024 - 23:46

До речі, у мене теж кілька разів було відчуття, що лезо помiтно зняло епідерміс, але списав це на особливості гоління саме в конктетному станку. Типу агресивний станок.) Але можу підтвердити згодом відчуття знятого рогового шару поступово посилюється.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyСб 23 Бер 2024 - 0:31

WetShaver пише:
До речі, у мене теж кілька разів було відчуття, що лезо помiтно зняло епідерміс, але списав це на особливості гоління саме в конктетному станку. Типу агресивний станок.) Але можу підтвердити згодом відчуття знятого рогового шару поступово посилюється.

89-ту навряд чи можна назвати агресивною. Я б теж в першу чергу грішив на бритву, але тут не виходить.
Тож лишається грішити на лезо. 
Ну й ще на руки - цей фактор я не списую, хоч наче і маю певний досвід. 

А ще є, певно, хлопчики Помагаї - мильний пре-шейв і стік, який збиваю на обличчі. 
Це не є моєю звичайною практикою. Зазвичай у мене олійка і піна з чаші, коли контакт помазка з обличчям менший і не такий активний.

Мабуть, коли всі названі чинники разом невдало сходяться в одному місці, шкіра й отримує свою порцію "задоволення"

WetShaver, razorblade1989, all75 та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПн 25 Бер 2024 - 15:29

24-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra (green)
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Думаю, зможу коротко :-)

Учасники фактично незмінні, але все одно є місце для експериментів :-)

Вирішив зробити те, що не зробив минулого разу - змив прешейв-мило Ach. Brito Glyce Lima повністю, до скрипу. Ну й зразу почав натирати обличчя стіком. По мокрому обличчю натиралося легко, без проблем.

Для збивання піни взяв ще одну свою синтетику - Omega Roma Colosseo. Це - найбільш хребтиста синтетика з наявних у мене, в чаші вона працює бездоганно, а на обличчі ще не пробував.
Оскільки хребет там наявний, вирішив не гратися з ним довго, а зразу розкарячив об підборіддя. Так і працював.

Особливістю помазка є пружний ворс і ніжні кінчики. Але поки помазок не забився добре піною, працювати кінчиками було нереально. А от ворс відчувався дуже явно. Було дещо несподівано відчути, наскільки все ж таки жорсткий ворс помазка в середній його частині, навіть шкребучий. Втім, піна збивалась легко, без жодних проблем.

Підбиваючи підсумки роботи свої великих синтетик зі стіком, то скажу, що всі вони збивають піну швидко і якісно. А от по відчуттям на обличчі найбільше подобається RazoRock Big Bruce, потім Sfumato, і на останньому місці - Omega Roma Colosseo.
Тож, як запасний помазок на цей період у ванну вирушає саме Big Bruce :-)

Піну знову зробив не густою, такою, що навіть трохи стікала з помазка.
І тут було цікаво подивитись, як піде гоління при тому, що пре-шейв було попередньо змито.
Ну, власне пішло все нормально. Саме по собі мило РазоРок досить слизьке, тому проблем ні з ковзанням, ні з післяковзанням не виникало. Хоча різниця між тим, коли пре-шейв не змивався (чи змивався слабо), і тим, коли його змито, відчувалася - при незмитому ковзання помітно краще.

В принципі, можна говорити, що висунута гіпотеза про те, що не тільки негуста піна, а й залишки пре-шейву знижують ймовірність порізів від Derby Extra, підтвердилася. І хоч цього разу без порізів обійшлося, але відчувалося, що кілька разів я знаходився на межі - ще б трохи, і пустив би кров.

Для леза Derby Extra в зеленій пачці оновленого дизайну це було четверте і останнє гоління. Як і минуле зелене Derby, і як я пригадую свій попередній досвід, четверте гоління - воно наче реабілітація після третього :-)
Тобто, виходить так: два перших сеанси - ок чи ок+. Третій - якась фігня, а інколи і жах жахливий. А от четвертий - знову ок, а часом і дуже ок.
Сьогодні було просто ок, але помітно краще, ніж минулого разу.
Не знаю, з чим це пов’язано, але така стабільність вражає :-)

Втім, мав місце і не дуже приємний момент. Відразу після гоління зрозумів, що зі шкірою не все так сонячно. Це ще навіть до нанесення лосьйону. Коли наніс, все підтвердилося - припекло відчутно. Щоправда, вже за кілька хвилин все заспокоїлося і не турбувало.

Ще одне дискомфортне відчуття було, коли наніс гель Barberia Bolognini. Але це, знову ж таки, тривало не довго, за кілька хвилин весь дискомфорт вивітрився, все стало дуже добре :-)

От така історія :-)))

WetShaver, razorblade1989, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyВт 26 Бер 2024 - 12:05

26-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra (blue)
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Чи буде коротко, навіть не здогадуюсь :-)

Сьогодні якесь аж потрійне свято. Але про все по порядку :-)

З прешейв-милом Ach. Brito Glyce Lima вирішив чинити у найбільш вдалий на зараз спосіб. Тобто, намилився ним після душу, злегка змив (скоріше, просто нальопав води) і почав натирати обличчя стіком.

Як і завжди в таких випадках стік натриається легко, і збивати піну з нього дуже просто. Тим більше, що сьогодні знову в роботі найбільш пристосований для цього помазок DS Cosmetic Two Band.

Знову зробив негусту піну, очікуючи, що така комбінація пре-шейва і піни дасть найменш травматичне гоління. І не помилився - все пройшло на найвищому рівні.

Свято перше:
Для гоління взяв чергове Derby Extra. Тепер це лезо з пачки нового дизайну синього кольору. Різниця між новими зеленими і синіми Extra полягає лише в кількості лез в упаковці: 5 у зеленій, 10 в синій.
Принаймні так пишуть оглядачі, і моєю метою було перевірити, чи дійсно це так.

Перервірив. Це дійсно так :-)
"Сині" і "зелені" Derby Extra не відрізняються нічим. Все те саме, що й писав раніше - помірна гострота, дещо грубуватий комфорт, впевнене гоління, відмінний перший сеанс.
Гоління пройшло гладесенько-рівнесенько. Так, лезо традиційно трохи тримало в напрузі, але у підсумку не нанесло травм і не пошкодило епідерміс.

Свято друге:
Лосьйон 4711 припік десь на середньому рівні і без зайвого постприпікання. Це чудовий маркер хорошого гоління.
Самого лосьйону взяв десь півторачну дозу. На два рази його вже важко було розтягнути. І, власне, це було останнє використання 4711 - добив :-)

Він довго в мене був, не часто ним користувався, але завжди з задоволенням. Щоправда, не впевнений, що найближчим часом буду його брати ще - набрид вже. Хоча доглядальні властивості він більш-менш має, і аромат мені приємний. Але в цьому плані в мене є подібний аромат - одеколон Przemysławka. Не бачу поки сенсу плодити сутності :-)

Свято третє:
За кілька хвилин після лосьйону наніс вже традиційний і добряче остогидлий гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Оскільки проблем з голінням не було, то й гель не викликав ніякого дискомфорту. І, як і лосьйону, взяв його теж півторачну дозу. І з тієї ж причини :-)

Гель був в мене не так довго, як лосьйон, але це все одно кілька років. Я, сказати по правді, не розумів його від самого початку: незвичний продукт, незвична консистенція, важкуватий аромат, своєрідна робота на шкірі.

Так, з часом я до нього пристосувався. Але він все одно лишається для мене дивним. Тому на майбутнє я не маю планів купувати його ще. При всіх його позитивних і робочих якостях - все одно ні :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, razorblade1989, Романюк, vicbro, andreyv1979, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyВт 26 Бер 2024 - 12:32

Теж помітив, що 4711 набрид. І теж добиваю :)

razorblade1989 та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyВт 26 Бер 2024 - 12:36

Ruslan пише:
Теж помітив, що 4711 набрид. І теж добиваю :)

Він трошки душнуватий.
Взимку ще так-сяк, але за теплої погоди хочеться чогось свіжішого

Ruslan та razorblade1989 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyЧт 28 Бер 2024 - 13:57

28-03-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra (blue)
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Ogallala Bay Rum Cologne
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Спробую коротко :-)

Є трошки нових учасників, бо дещо з попереднього закінчилося. Щоправда, не зовсім нових, просто інших.

Але це не стосується ні пре-шейва, ні мила - тут все те саме: Ach. Brito Glyce Lima Soap і RazoRock Green Label відповідно.
Працював з ними так само, як і раніше: намилився пре-шейвом після душу, трохи змочив і наніс стік. Далі взяв двосмугового борсучка від DS Cosmetic і крок за кроком зробив чудову піну - середньої густини ближче до не дуже густої.

Це вже перевірена схема і перевірена концентрація піни, які дають найкращий результат.

Лезо, звичайно ж, знову Derby Extra з синьої пачки, другий сеанс.
Традиційно все почалося добре і впевнено. Так би мабуть і залишилося, та лезо таки знайшло за що вчепитися, а в іншому місці я вже й сам постарався - доклав більше зусиль, ніж було потрібно.
Тож, маю пару цяток, а гоління недораховується пів бала.

Шкіра не подавала жодних ознак того, що з нею щось не гаразд.
І от, нічого не підозрюючи, наніс одеколон Ogallala Bay Rum Cologne. Певно, в ньому не так багато спирту, бо перші кілька секунд я взагалі не розумів, що відбувається - ніяких відчуттів на шкірі, тільки аромат.
Та за кілька секунд почав працювати бей рум. І то - дуууууже активно! Ледь не до крику :-)

Тривало це припікання і постприпікання хвилини півтори-дві. І це були непрості півтори-дві хвилини :-)
Щоправда, потім все заспокоїлося, як нічого і не було :-)
Мабуть, треба брати все ж тонік від Ogallala, або щось спиртове. Бо, схоже, в цьому одеколоні концентрація бей-руму трохи завелика для нанесення на шкіру. Хоча аромат - суперовий. Певно, краще використовувати його як парфум.

За кілька секунд наніс на обличчя молочко Areffa Soap Summertime. Потреби в ньому явно не відчував, але на всяк випадок хай буде :-)

От така історія :-)))

STEEL, WetShaver, vicbro, andreyv1979, Kitten911, Yura_, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyЧт 28 Бер 2024 - 17:08

Цікаво, що ти розпочав свій груповий тест - Дербі із зеленої упаковки, а я навпаки, з синьої бо такої в мене ніколи не було. Тому можу узагальнити результат по ним. Леза хороші та досить живучі. В мене пропрацювали чотири комфортні сеанси гоління. Голили досить чисто. П'ятий раз також зняли щетину помірно чисто, але одночасно зняли і частину епідермісу. А під нижньою губою та с правої сторони на шиї, з’явилося поздразнення. Отже, коли ви відчуваєте, що лезо вже йде неохоче, то на нього не варто тиснути. Але заради експерименту я спробував, тепер знаю.)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПт 29 Бер 2024 - 12:40

WetShaver пише:
Цікаво, що ти розпочав свій груповий тест - Дербі із зеленої упаковки, а я навпаки, з синьої бо такої в мене ніколи не було. Тому можу узагальнити результат по ним. Леза хороші та досить живучі. В мене пропрацювали чотири комфортні сеанси гоління. Голили досить чисто. П'ятий раз також зняли щетину помірно чисто, але одночасно зняли і частину епідермісу. А під нижньою губою та с правої сторони на шиї, з’явилося поздразнення. Отже, коли ви відчуваєте, що лезо вже йде неохоче, то на нього не варто тиснути. Але заради експерименту я спробував, тепер знаю.)

Загалом можу погодитись: леза - далеко не повний шлак. Ними можна добре поголитись і зробити це комфортно.
Єдине що, мені рідко вдається поголитись ними, щоб щось не зрізати. Та то, певно, моя карма :-)

На живучість їх перевіряти не буду. Ганяють чотири рази, ну й добре, більше мені не треба.
А почав з зелених, намагаючись рухатися в хронологічному порядку. Хоча насправді не вийшло :-)
Та як вже показує практика, всі сучасні Extra - однакові. Не залежно від дизайну і кольору етикетки :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyСб 30 Бер 2024 - 12:29

30-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra (blue)
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Ogallala Bay Rum Cologne
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Буде коротко :-)

Чергове, вже стандартне, гоління, яких останнім часом було чимало :-)

Підготовка пре-шейвом - стандартна: наніс гліцеринове мило Ach. Brito Glyce Lima і зразу по ньому став наносити стік.
Стік нанісся легко і рясно. Помазок DS Cosmetic Two Band без жодних проблем збив чулову піну.

Враховуючи, що це було третє гоління лезом Derby Extra (blue), намагався робити піну максимально рідкою. Не те, щоб вона мала стікати, але все ж мала бути зовсім негустою.

Всі ці танці лише заради одного - обійти прокляття третього сеансу з Derby Extra :-)
Ну, що сказати, майже вдалося :-)
Старався, був максимально обережним, та все одно пару дрібних цяток поставив. Все змилося водою, негативних наслідків жодних не було, тому оцінку й не знижував.

Втім, були позитивні наслідки - шкіра в чудовому стані.
Забув змінити афтершейв у ванні, тому знову скористався одеколоном Ogallala Bay Rum Cologne. Так, він по-своєму припік, але значно менше, ніж минулого разу.
І щось подумалося мені, може й не міняти його? Ну ок, він має своєрідне припікання. Але має і якісь доглядальні компоненти - він і на колір мутновато-жовтий, і після вмивання відчуваєш на шкірі, що щось на неї нанесене, крім спирту. Ну й взагалі стан шкіри після цього одеколону просто перфектний.

Молочко Areffa Soap Summertime наніс вже більше для годиться і щоб добити його. Скоро літо, це не його сезон, тож ту дрібку молочка, що ще лишилося, краще вже не переносити на осінь. Якщо що, то восени можна бути взяти нову баночку.

О, а от ще цікавинка: сьогодні було трьохсоте гоління бритвою Edwin Jagger DE89 від початку ведення обліку, тобто, від 01-01-2019 року.
І це приблизно третина від усіх моїх голінь з того часу :-)

От така історія :-)))

Ruslan, STEEL, trimmer, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 12:55

01-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra (blue)
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Ogallala Bay Rum Cologne
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Щодо коротко не впевнений :-)

Про гоління можна і коротко: все те саме :-)

Пре-шейв наніс по старій схемі - намилився ним після душу, а вже поверх нього натерся стіком.

Збивав піну все тим же помазком - DS Cosmetic Two Band. Єдине що зробив не так, змочив кінчики помазка водою одразу, а не в процесі. Причому, змочив добре. Відтак піна стартонула сходу, збивалася легко, вийшла не густою, і по ходу не було потреби підмочувати кінчики додатково.
Ок, цікавий досвід :-)

Гоління лезом Derby Extra вже традиційне для четвертого сеансу - реабілітація за третій :-)
Тобто, все пройшло чудово, рівнесенько-гладесенько.
Жодних артефактів, і шкіра в хорошому стані. Я навіть наважився зробити маску з залишків мила :-)

Одеколон Ogallala Bay Rum Cologne припік у свій спосіб, не сильніше середнього. І хай буду зватися мазохістом, але мені це вже починає подобатися :-)

Зверху наніс молочко Areffa Soap Summertime, щоб було :-)

Ну а от не про гоління безпосередньо буде трохи довше :-)

По-перше, завершив тест лез Derby Extra в усіх наявних в мене упаковках.
Extra старезної партії трохи випадає з загальної обойми. Воно найбільш комфортне і найменш травматичне з усіх. Ну й поведінка його трохи інакша: вже писав, що складається враження, що воно часом просто не дістає до шкіри :-)

А от всі сучасні Extra , незалежно від дизайну і кольору етикетки - однаковісінькі. Я не зміг розгледіти якихось більш-менш суттєвих відмінностей. Всі вони досить комфортні, хоча це своєрідний, трохи жорсткуватий комфорт. Усіма ними можна нормально поголитися. І хоч не назвати ці леза дуже гострими, але для притомного гоління їхньої гостроти мені вистачає.
А ще всі вони для мене трохи травматичні, і від цього постійно тримають мене в напрузі. Звичайно, все далеко не так погано, як було кілька років тому. Але все ж і не так добре, як воно могло би бути зараз :-)
Ну й фішка цих Derby Extra - прокляття третього сеансу :-)
В усіх випадках третє гоління з ними було найгіршим. І, якщо мені не зраджує пам’ять, так само було і раніше.
Не можу цього пояснити, версій багато. Це може бути пов’язане і зі специфікою покриття, і з тарганами в голові, і з будь-чим іншим.
Не буду глибоко в тому копатися, просто прийму як даність :-)

І якщо підбити підсумок по Extra, то маю сказати, що сучасна їх версія є цілком притомним лезом, впевненим середняком. Я не буду купувати їх блоками, але й те, що в мене є викидати не планую. Зрештою, їх варто буде ще поганяти в інших бритвах, там можуть бути інші враження. Не факт, що кращі, але все ж інші :-)

Далі буде тест інших моделей Derby :-)

Ну, а другий момент, про який варто сьогодні згадати, так це те, що пройшов вже місяць, як я користуюсь практично незмінним набором для гоління :-)

Весь місяць була та сама бритва, те саме мило і той самий пре-шейв.
Фактично можна вважати, що було й те саме лезо - Derby Extra.
Довгий час не змінювалися афтершейв і додатковий догляд. Просто скінчилися кілька голінь тому. Зараз інший той самий набір :-)

От тільки серед помазків було буяння різноманітності :-)
В основному був борсук DS Cosmetic Two Band. Але хоч час від часу брав ще різну синтетику.

Скажу чесно, таке гоління не викликає в мене ніяких душевних страждань :-)
Мило хороше, помазок хороший, бритва взагалі суперова - чого ще хотіти?

Єдине, що задовбало, так це пре-шейв. Хоч і прилаштувався ним працювати, але якогось захопливого відгуку в моїй душі він не лишає. Поки що не знаю, що з цим робити. Наразі він поки що в роботі, а там побачимо - може якась ідея виникне. Просто кинути його на півдорозі не цікаво. Але не виключаю цього.

А, ну ще трошки забембав гель Barberia Bolognini, та я розумів, що його вже не багато, і треба просто добити його :-)

Перед початком місяця заміряв залишок стіка :-)
Нагадаю, що місяць тому в ньому було 53 мм.
Зараз, як видно з фото, лишилося 31 мм. Тобто, за 15 сеансів стік вкоротився на 22 мм. Це виходить, що витрати мила складають приблизно 1,5 мм за сеанс.

А з цього випливає, що добити його до кінця весни виглядає цілком посильною задачею :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, Oleksii, WetShaver, vicbro, stanislav-q, andreyv1979, mad_fish і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 13:26

Часто изображения стали появляться в таком виде:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
А в посте от 26.03 фото нормально видно.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 13:27

Когда написал - появилось в нормальном виде. Какой-то тайм-аут...
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 13:31

vicbro пише:
Когда написал - появилось в нормальном виде. Какой-то тайм-аут...

Я фото завантажив, як є, не змінюючи розміру. Зазвичай стискаю його перед публікацією, але тут завтикав.
Можливо з цим пов’язано
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 13:53

Подтвердилась моя мысль насчет extra, ну теперь будем знать. Различаются упаковками  good 
Как по мне, то идеальная замена лезвия от P&G. Острота ниже, конечно, но все еще достойная. Цена, увы, у нас кусается и это минус

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 16 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 14:22

Повезло тобі з Derby Extra. Мені воно тупе вже з першого сеансу.

fill та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 16 з 27Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: