ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+24
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПн 17 Черв 2024 - 14:35

17-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: Derby USTA
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Helan Elemi
Aftershave: Alex EXPLORER
Additional Care: Pacific Shaving Coffienated

Постараюсь коротко :-)

Ніяких особливих змін не сталося, тільки нюанси.

Я все ще намагаюсь зробити більш-менш притомну (закреслено) хоч якусь піну з крема Helan Elemi :-)
Сьогодні вирішив просто взяти кількістю. Тож вичавив з тюбика стільки того крему, що його б вистачило на десяток Київських тортів :-)
Втім, нічого цікавого з того не вийшло. Вийшла все та ж емульсія, тільки більш густа. А якщо нанести її на обличчя, примружити очі і додати трохи фантазії, то навіть здаватиметься, що це дуже низька піна :-)

Але ні, це все ще не піна, це все ще емульсія. Втім, навіть по гіршому варіанту емульсії можна було голитися, тож і з цим, кращим, проблем не виникло - поголився запросто.

Якщо завтра до вечора встигне доїхати одна цікава посилочка, то крем Helan Elemi відправиться в шухляду до кращих часів. Та якщо ні, то ще якесь збочення з ним придумаю - ідей в мене ще багато, вистачило б крему :-)

На останній тест RazoRock GameChanger .76 з лезом Derby USTA змінив ручку - взяв легшу від свого улюбленого EJ DE89. І от тепер бритва стала максимально схожою на 89-ту!

Втім, схожою, але не ідентичною.
Вага і баланс майже співпадають, тут різниця мізерна.
Голова 76-ого тонша, відтак вона трохи маневреніша. Ще за рахунок матеріалу і відсутності хромування вона трохи по іншому ковзає по шкірі.
А от відчувається на шкірі 76-ий дещо різкіше. Ще й вбачається невеличке вібрування леза. Чисто теоретично, це все через те, що 76-ий може мати більший виліт. Замірів не робив, суто моє міркування.

Втім, все це незначні нюанси. Якщо довго не брати до рук 89-ту, то ці дві бритви можна й сплутати :-)

Результатом гоління цілком задоволений - все чисто, спокійно, комфортно. Наступного разу вставлю якесь м’якше лезо, побачимо, як воно буде.

Лосьйон Alex EXPLORER припік без надміру, все ок.

А бальзамом (чи скоріше кремом) Pacific Shaving Coffienated було приємно завершити процедуру :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, Віталіk, _yk_, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПн 17 Черв 2024 - 17:53

Вітаю, Сергію! Із задоволенням прочитав твій новий огляд на гоління. Колись і я хотів спробувати серію цих бюджетних лосьйонів Алекс фо мен з Мейкапа. Наскільки я зрозумів там кришка фліп топ, дозатор є якийсь чи просто отвір?)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПн 17 Черв 2024 - 23:10

WetShaver пише:
Вітаю, Сергію! Із задоволенням прочитав твій новий огляд на гоління. Колись і я хотів спробувати серію цих бюджетних лосьйонів Алекс фо мен з Мейкапа. Наскільки я зрозумів там кришка фліп топ, дозатор є якийсь чи просто отвір?)

Вітаю! 

Там все досить стандартно, дивись:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 18 Черв 2024 - 9:53

Я брал такой лосьон как-то на пробу. Там есть разные наименования, запах отличается. У всех запах сдержанный, но все приятные. Мне понравился тем, что алкоголь в составе на первом месте, наличие касторового масла, глицерина, экстракта гамамелиса (очень хорошая штука для кожи), пантенола, алантоина и капелька ментола. Все нужное есть и за малые деньги. У них там были еще большие упаковки по 200мл с крышкой диск-топ за смешные деньги.

Ruslan, WetShaver, fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 18 Черв 2024 - 11:36

vicbro пише:
Я брал такой лосьон как-то на пробу. Там есть разные наименования, запах отличается. У всех запах сдержанный, но все приятные. Мне понравился тем, что алкоголь в составе на первом месте, наличие касторового масла, глицерина, экстракта гамамелиса (очень хорошая штука для кожи), пантенола, алантоина и капелька ментола. Все нужное есть и за малые деньги. У них там были еще большие упаковки по 200мл с крышкой диск-топ за смешные деньги.

Саме так!
Теж вибирав з-поміж кількох варіантів. Чому зупинився саме на цьому, вже й не згадаю. Але повністю задоволений. Боявся, щоправда, що ментолу буде багато. Але по факту його там децл, він не напрягає.

WetShaver та vicbro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 19 Черв 2024 - 13:28

19-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: LORD Classic
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Areffa Soap Трунок Довбуша Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Трунок Довбуша Soap Bear Base
Aftershave: Areffa Soap Трунок Довбуша Lotion
Additional Care: Areffa Soap Трунок Довбуша Matting Milk

Коротко не буде точно :-)

Сьогодні змінив усю косметику повністю.
І це не просто мій бзік. А це тому, що нарешті прийшла посилочка від Олесі з цікавенним набором :-)

Цей набір ми з Олесею гучно звемо колаборацією. Хоча особливої колаби там нема. Від мене було лише вибрати аромат, придумати і обіграти тему та зробити замовлення. Все інше - золотих Олесиних рук діло :-)

Ще давно-давно, в короткий період між ковідом і повномасштабкою, в магазині duty free аеропорту Бориспіль нанюхав один цікавий аромат від Kilian. Ще тоді подумав, що хочу щось в такому ароматі. Сам парфум коштував, як крило Боїнга, в який я саме збирався сідати, а от мильце можна було б і замовити :-)

На той час думка так і лишилась думкою. Потім стало сильно не до того. Потім я сам став кременем і два роки нічого (майже) не купував, попутно знищуючи всі пробники і залишки.
Зрештою, тепер всі обмеження і самообмеження знято, і я вирішив гульнути на всі гроші :-)

Якийсь час до цього я вже виношував ідею концепту, переговорив з Олесею, і в результаті вийшов повний сет косметики для гоління, об’єднаний одним ароматом Vodka On The Rocks.
Це:
- гідрофільна олійка перед голінням;
- мило на ведмежому жирі;
- спиртовий лосьйон;
- і молочко з матуючим ефектом.

І все це діло, вся лінійка, отримала єдину назву "Трунок Довбуша" :-)
А я просто пруся від того, що являюсь єдиним власником цього унікального набору :-)

Поїхали голитися! :-)

Олійка - проста і невибаглива. Пляшечка доповнена піпеткою, що зручно у використанні: доза - одна піпетка, цього достатньо.
Олійка легко лягає на шкіру і по факту добре готує її для гоління.
Олійка гідрофільна, тож вона легко змивається з рук. Це, звичайно ж, плюс.
А от з обличчя, перед нанесенням піни, я її не змивав, не бачив сенсу в тому - змиється сама по собі після першого проходу.

Мила на ведмежому жирі в мене ще не було, якщо не згадувати перші давні Олесині проби варити мило для гоління. Тому було цікаво, шо воно таке :-)
Набирав мило з банки, без жодних докорів сумління :-)
Не скажу, що мило набралося за два оберти, трохи покрутив помазком в банці. Але це було не складно насправді.
Далі робота в чаші. Мило збилося легко, без проблем. Воду потроху додавав, і довів піну до середньогустої консистенції.
Піна вийшла щільною і вкривистою, на вигляд і по відчуттям - кремовою. Словом, лягала на обличчя приємно і красиво. Голився по ній з задоволенням :-)

З інструментів у мене знову RazoRock GameChanger .76, але з лезом LORD Classic. Вирішив пару раз прогнати бритву з м’якшим лезом, перш ніж візьму в роботу "старшого" з закритих GameChangers.
Скажу чесно, в процесі гоління більше прислухався до косметики, як вона працює, тож на бритву уваги й не звертав. Та коли все ж звернув, було знову відчуття, що голюся 89-ою. Певно тому вона й не перебирала на себе увагу, гоління було комфортним та абсолютно звичним.

І, в принципі, пройшло воно добре, результат отримав якісний. Лиш тільки зніс одного прищика, якого не помітив раніше. Та то таке, буває.

Далі настала черга лосьйона. Це добре відомий мені спиртовий лосьйон, без ментолу і з чудовими ТТХ - шкіра після нього у відмінному стані.
Примітно, що аромат найкраще і найвиразніше розкрився саме в ньому, кайфонув :-)

А на завершення було молочко. Олеся мені його трохи видозмінила, тож воно не відчувалося жирним. І на цю пору це дуже хороше рішення. Молочко легеньке, легше за креми і більшість бальзамів. І матуючий ефект таки присутній, хоч і не надто сильно виражений. Але цього достатньо, щоб в таку спеку обличчя не блищало і не світилося на сонці :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, Віталіk, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСб 22 Черв 2024 - 10:19

21-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: LORD Classic
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Areffa Soap Трунок Довбуша Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Трунок Довбуша Soap Bear Base
Aftershave: Areffa Soap Трунок Довбуша Lotion
Additional Care: Areffa Soap Трунок Довбуша Matting Milk

Постараюсь по можливості коротко :-)

Було б великим гріхом, щойно отримавши крутезний набір косметики, одразу ж його змінити :-)
Тож і не міняв, голився з Трунком Довбуша від Areffa Soap.

Почав, як і годиться, з олійки. Наніс, як завжди роблю, на мокру шкіру. Та згодом задумався: а чи саме так треба?
Для звичайної олійки нема різниці, на яку шкіру її наносити. А от гідрофільна змивається водою. Тож коли наносити її на мокре, то вода вже починає розчиняти олійку, і вона наче менше працює.
У мене не великий досвід з гідрофільними оліями, але є відчуття, що краще перед нанесенням обличчя все ж витерти. Не те, щоб насухо, але принаймні промокнути, щоб краплі з нього прибрати.
Наступного разу постараюсь не забути пр це :-)

Для роботи з милом обрав сільвертіп Zenith 506A Extra. Здалося, що з ним мило набирається трохи легше. Може так і є, а може дійсно здалося.
Піну було збити не важко, консистенцію зробив, як і минулого разу, середньогустою. Знову вона красиво і м’яко лягла, і по ній було приємно голитися.
Щоправда, помітив що на добривках не вистачає післяковзання. Поки що послідкую за цим - все ж таки і олія для мене нова, і мило також - може я щось не докрутив чи не домастив.

Голився парою RazoRock GameChanger .76 + LORD Classic. Був один челендж в процесі: акуратно обійти пару фіговин, що вискочили на шкірі.
Час був, тож голився неквапно і дуже обережно. І все вийшло чудово, навіть неочікувано чудово - вдалося чисто поголити біля цих артефактів і не зачепити їх.

Це вже було останнє гоління з 76-им перед переходом на інший GC.
Вже писав і повторюсь: 76-ий мені максимально нагадує 89-ту, хіба що трохи різкіший, це навіть з м’яким лордом відчувалося.
А якщо він схожий на 89-ту, то й голитися ним приємно :-)

Оскільки гоління не принесло неприємних сюрпризів, то й лосьйон не припікав більше норми.

А от молочко ще й порадувало - матуючий ефект відчувся більше. Що добре і для шкіри, і для зовнішнього вигляду :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, Kitten911, ПВА та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПн 24 Черв 2024 - 15:28

23-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .84
Blade: Derby USTA
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Areffa Soap Трунок Довбуша Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Трунок Довбуша Soap Bear Base
Aftershave: Areffa Soap Трунок Довбуша Lotion
Additional Care: Areffa Soap Трунок Довбуша Matting Milk

Спробую коротко :-)

Взяв у роботу третій з GameChanger-ів, які мені люб’язно надав на тест Юрій з Чорноморська. Тепер це GC .84.
Щойно почав голитися, і мені на думку спала фраза з класичного фільму "Золоте Теля": узнаю брата Колю! :-)
Так, нарешті впізнаю GameChanger! :-)

Колись ця бритва вже була в мене на тесті, і тоді дуже сподобалася. І от зараз, буквально з першого ж руху почав ловити кайф.
84-ий дуже комфортний, дуже приємний, але при цьому дуже ефективний. Коли говорять новачкам, що бритва має голити під власною вагою, от це саме цей варіант: для відмінного гоління бритву треба лише підтримувати і направляти, все інше вона робить сама.

І звичайно ж на неї не треба тиснути. Втім, і бажання такого не виникає. А якщо щось треба проголити ретельніше, то можна ще разок акуратно пройтися по тому місцю - цього буде достатньо.

Тож не дивно, що це було найбезпечніше і найприємніше гоління з усіх трьох Геймів.
Був лише один нюанс: на вусах проти росту бритва намагалася заритися в шкіру. З цим моментом впорався, але, гадаю, треба щось подумати з кутом атаки в цьому місці.
В усьому іншому - кайф! :-)

Косметика була та сама - Трунок Довбуша. Потроху до неї звикаю.
Олійку наніс на добре витерте обличчя - так вона дійсно трохи кращий результат дає.
Мило збивається без проблем. І цього разу на післяковзанні поводило себе краще.
Лосьйон насичується і відкривається новими нотками аромату, стає більш схожим на те, чого я чекав.
А молочко радує своїм матовим ефектом. Головне не переборщити, бо цього разу його мені вистачило на все обличчя, на руки від кінчиків пальців до плечей і на шию майже до пупа :-)
Хоча здавалося, що не так багато і нальопав :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, Александр 7676, Shave Master і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 25 Черв 2024 - 11:03

25-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .84
Blade: Derby USTA
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Areffa Soap Трунок Довбуша Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Трунок Довбуша Soap Bear Base
Aftershave: Areffa Soap Трунок Довбуша Lotion
Additional Care: Areffa Soap Трунок Довбуша Matting Milk

Буде коротко :-)

Змін не багато, лише помазок. Коли роблю забір піни борсуком, багато лишається в банці. З пружною синтетикою на помазок набирається майже все. Це єдина причина заміни :-)

Помазок струсив, певно, менше, ніж треба було, тому сходу набрав у нього і в чашу купу повітряної пінної заготовки. Це не проблема - добре помаслати і не додавати воду, і все буде ок.
Так і вийшло. Піна утворилася кремовою, приємною для шкіри. А враховуючи, що помазок був добре забитий піною, наносити її на обличчя було просто кайфово :-)

Голитися теж було дуже приємно :-)
Все, як і минулого разу: GameChanger .84 з Derby USTA - без тиску, лише підтримуючи і направляючи бритву, отримав чудовий результат. На вусах нюанси все ще є, але, якщо не поспішати і бути акуратним, то вони повністю нівелюються.

На диво, у варіанті 84-ої плити велика вага ручки не стає мені проблемою, тут вона цілком доречна. Але все одно наступного разу спробую поставити ручку від своєї 89-ої, чисто для експерименту :-)

До речі, з синтетичним помазком не помітив, що є якісь проблеми у післяковзанні на добривках. Певно, тут грає роль і те, що олійка нанесена була на витерте обличчя, і в помазку зайвої вологи не було. Тож, все склалося чудово.

Лосьйон порипік дуже в міру, це радує. Аромат потроху стабілізується, і це теж радує :-)

З молочком сьогодні не переборщив, взяв нормально. Відтак і відпрацювало воно теж нормально.
Ну й те, що воно має матуючий ефект, особисто мені додає сто балів до, так би мовити, юзабіліті. Іншими словами, таким молочком мені значно приємніше користуватися, ніж звичайним.

А, якщо хто не читав шапку оповідки, то вся косметика - Трунок Довбуша від Areffa Soap - ексклюзивний наборчик, до якого я теж доклав трохи зусиль. От такий я молодець :-)

І от така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, Александр 7676, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyЧт 27 Черв 2024 - 12:27

27-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .84
Blade: Derby USTA
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Weleda Rasiercreme
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Постараюсь коротко, якщо зможу :-)

Сьогодні знову повністю змінив косметику :-)
Ні, з Трунком Довбуша все в порядку, і цей набір мені дуже подобається. Але у артизанських продуктів є одна особливість - вони мають настоятися. Коли вони свіжі, це не найкращий варіант продукту.

Тож, збивши першу оскомину і набравшись перших вражень, вирішив сет Трунок Довбуша відкласти на деякий час і покористуватися іншою косметикою.

Олійку Pan Drwal Steam Punk взяв з двох інших, що маю, просто навмання, без якогось спеціального резону. Хороша олійка і не гідрофільна, як я звик :-)

Піну вирішив робити з крему Weleda. Купив його недавно по прийнятній ціні. Чогось думав, що не пробував його ніколи раніше, але поглянув записи і знайшов, що п’ять років тому, в червні 2019-ого, він вже в мене був на тесті. І тоді був він у парі з бальзамом Weleda, бритва була R41, лезо Derby Premium. Оцінка за гоління тоді була 4.0, тобто, не дуже гут. Втім, вже не згадаю, що саме так її знизило.

Я бальзам Weleda добре пам’ятаю, хороша штука. А от про крем жодних натяків у пам’яті. Тож, час освіжити враження.

Напередодні мені жирно натякали, що крем Weleda дуже подібний до крему Helan Elemi, і мене чекає незабутній процес збивання піни :-)
Але по факту - нічого подібного.
З переляку я вичавив чимало крему у чашу, а через кілька рухів помазком додав ще. І в результаті отримав чимало хорошої вкривистої піни. Певно, можна навіть було б додати трохи більше води, щоб вона не була такою густою. Та й така, яка вийшла, була досить непоганою.

Піна легко і приємно наносилась на обличчя, ТТХ в неї середні - ковзання і післяковзання є, але не видатні. Що, втім, не завадило отримати чудовий результат.

Аромат у крема теж середній, як на мій ніс: щось хвойно-трав’яне з відгомоном анісу і пачулі.
А от що чудово, то це стан шкіри після гоління - наче й не голився.

Але ж голився. І це було з GameChanger .84 на ручці від 89-ої і лезом Derby USTA на третьому сеансі.
На легшій ручці Гейм повів себе так само прекрасно, як і на рідній важчій. Тут хіба що треба було трохи підтискати, але достатньо було зовсім незначного тиску.
Бритва голила комфортно і ефективно, саме задоволення. Теж є велика подібність до 89-ої, але комфорту і ефективності навіть трохи більше. Словом, чудова бритва, не дарма у мене лишилися про неї чудові спогади :-)

Вже якщо голився з супер-еко-натюр-кремом, то й освіжитись варто було чимось подібним. Тому взяв лосьйон Zakharov Farmacista від Роми Захарова.
Лосьйон припік не сильно і у своїй характерній манері - не сходу обдав жаром, а піднімав "температуру" поступово.

Як часто кажу, нічого другим шаром можна було й не наносити. Та вже приготував був бальзам Floïd Vetyver Splash, тож ним і шліфонувся.
І був трохи розчарованим: за час, що я ним не користувався, він прогоркнув, тобто, пахне зараз старим залежалим кремом.
Я сподіваюся, що таке є лише в тій частині, що ближче до вихідного отвору. Тож уже трохи "злив" бальзаму з тюбика, побачимо, як воно буде далі.
Ну й сигнальчик мені цілком зрозумілий - не залишати на довго продукт без роботи :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, Александр 7676, andreyv1979, Ігор Стетхем і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 2 Лип 2024 - 17:32

29-06-2024
01-07-2024
02-07-2024


Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .84
Blade: ASCO Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Weleda Rasiercreme
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Боюсь, що коротко не вийде :-)

В мене вже бувало таке, що писав в одній оповідці про три гоління зразу. Коли вони фактично повторюють одне одне, це не важко - по суті пишеш про одне.
Але зараз спробую описати три дещо різних гоління. Щоправда, з тими самими учасниками :-)

Перше гоління - звичайне, рутинне. Перед ним змінив лезо в GameChanger .84, щоб спробувати його з чимось м’якшим. Лордів вже нема, тому взяв ASCO Super Stainless. Воно по суті мало чим відрізняється від LORD Classic - таке ж м’яке і комфортне.

Олійка Pan Drwal Steam Punk традиційно працює без проблем.
Крем Weleda теж не приносить якихось сюрпризів. Він виявився на диво робочим (це я згадую, як мене ним лякали). Піну з нього добути легко. Сама піна цілком робоча, хоча можна й сказати, що не якась супер-видатна. Але робоча без питань.

Трохи підводить аромат, якийсь він для мене стрьомнуватий, втім, і не жахливий.
Але стан шкіри після використання крема завжди перфектний, тут кремові можна ставити жирний плюс.

Саме гоління пройшло без пригод. Маю сказати, що з ASCO 84-ий Гейм також був чудовий, як і з Derby USTA. Можливо, треба було трохи підтиснути, але зовсім мізер - ефективності бритви вистачало, щоб без напрягів отримати відмінний результат. Словом, гоління принесло суцільне задоволення!

Та це було в суботу вранці.
По тому були насичені вихідні, які я повністю провів на свіжому повітрі під пекучим червневим сонцем.

Я, звичайно ж, досвідчений в цьому питанні, я знаю, як швидко я згоряю на сонці. Тож всіляко намагався себе від нього захистити. І це в мене вийшло. Окрім двох ділянок тіла. Одна з них - шия і нижче, в зоні вирізу сорочки.

Обличчя теж трохи підпеклося, але зовсім не критично.
Втім, була думка поберегти його трохи і не голитися пару днів.
Але є але: неголена щетина дошкульно поколює нижче шиї, коли нахиляєш голову чи читаєш лежачи.
Воно і в звичайних умовах не надто приємно, а коли ця ділянка обсмалена сонцем, неприємні відчуття треба множити на 16.

Тож, вирішив голитися.
Зона гоління постраждала не сильно, відсотків на 10-15. Тому значних проблем я не чекав: постраждалі зони не є важкими в плані гоління, все інше можна було "обробляти", як зазвичай.

На форумі я інколи натрапляв на інструкцію до того, як треба тиснути, щоб поголитися без травм: уявіть, що ви ведете бритвою по обпаленій шкірі.
Це красива фраза, але вона досить точна.
І от вперше я роблю це буквально - голю обпалену шкіру :-)

Втім, GC .84 з ASCO SS зробили цю процедуру абсолютно безпечною.
Так, на обпалених ділянках треба було бути дуже акуратним, але все вдалося легко і просто: три легеньких проходи в різних напрямках - і все зголено без жодних неприємних відчуттів.
На решті обличчя - гоління, як завжди.

Третє гоління вийшло позаплановим.
Зазвичай я голюся через день - це нормальний для мене час, щоб щетина відросла до стадії "можна голити".
Але зараз інші обставини - треба поберегти обсмалені ділянки шкіри від впливу гострої щетини. Тому вирішив голитись наступного дня.
З самого ранку голити ще дійсно нічого, але години за півтори після пробудження, коли ранковий пік росту щетини вже доходить кінця, щось поголити таки можна.

Голився у два проходи замість звичних трьох - пропустив перший, не було сенсу.
Знову був дуже обережним у обсмалених місцях і більш розхлябаним в інших. І знову чудовий результат!
Я реально кайфую від 84-ого Гейма - неймовірно вдала бритва!

І думаю, поки не загоїться шкіра, перейду на лайтове щоденне гоління. Можливо навіть в один прохід, просто щоб підчистити гострі кінчики щетини, які дратують згорілу шкіру.

Примітно, що усі три рази лосьйон Zakharov Farmacista припікав дуже в міру. Що зайвий раз свідчить про хороше, якісне гоління. Я цим фактом дуже задоволений.

Шліфувався кожного разу бальзамом Floïd Vetyver Splash. В якийсь момент мені навіть здалося, що аромат трохи відновився - відчув характерні ветиверові нотки. Але все одно поргорклий жир превалює.
Ще дам шанс, але вже сильно не впевнений, що це хороша ідея.

З іншого боку, мені здається що бальзам добре обробляє обпечені ділянки шкіри, і при цьому добре нею вбирається, краще, ніж молочко.
Тож, поки обробляю ним шкіру поза голінням, він в мене лишиться. Далі побачимо :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, CNPOMAHELL, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 2 Лип 2024 - 17:44

fill пише:
27-06-2024
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Як часто кажу, нічого другим шаром можна було й не наносити. Та вже приготував був бальзам Floïd Vetyver Splash, тож ним і шліфонувся.
І був трохи розчарованим: за час, що я ним не користувався, він прогоркнув, тобто, пахне зараз старим залежалим кремом.
Я сподіваюся, що таке є лише в тій частині, що ближче до вихідного отвору. Тож уже трохи "злив" бальзаму з тюбика, побачимо, як воно буде далі.
Ну й сигнальчик мені цілком зрозумілий - не залишати на довго продукт без роботи :-)
У мене неодноразово була схожа ситуація з псуванням косметичних засобів, але тільки з пробниками. Тепер взяв за правило або відразу використовувати або зберігати в щільно закритій тарі або в холодильнику. Все ж таки не задарма для косметики роблять спеціальну упаковку і термін придатності на ній пишуть.)

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 2 Лип 2024 - 17:59

WetShaver пише:

У мене неодноразово була схожа ситуація з псуванням косметичних засобів, але тільки з пробниками. Тепер взяв за правило або відразу використовувати або зберігати в щільно закритій тарі або в холодильнику. Все ж таки не задарма для косметики роблять спеціальну упаковку і термін придатності на ній пишуть.)


Все вірно ти кажеш!
З пробниками дійсно треба розбиратися швидко. Бо ймовірність отримати фігню замість кайфу - сильно не нульова.
Але тут був повнорозмір.
Так, я ним не користувався десь з пів року. І він раптом так швидко здох :-(
В мене не траплялося раніше нічого подібного, деякі засоби роками живуть так без проблем.

А от тепер ситуація: Флойди зараз вільно стоять на полицях деяких супермаркетів. Чи маю я розуміти, що через пів року вони теж псуються?
Маленькі продавці просто беруть дрібними партіями і дозамовляють при потребі. Можна вважати, що в них свіжак.
Але супермаркети беруть гуртом, і ці засоби в них стоять дуже довго. Тож, можна нарватись на фігню?
Якось це сумно. І сильно неочікувано від Флойда

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 3 Лип 2024 - 9:09

fill пише:



А от тепер ситуація: Флойди зараз вільно стоять на полицях деяких супермаркетів. Чи маю я розуміти, що через пів року вони теж псуються?
Маленькі продавці просто беруть дрібними партіями і дозамовляють при потребі. Можна вважати, що в них свіжак.
Але супермаркети беруть гуртом, і ці засоби в них стоять дуже довго. Тож, можна нарватись на фігню?
Якось це сумно. І сильно неочікувано від Флойда
Когда покупаешь новый, то вероятность нарваться на фигню довольно мала т.к. он от производства до покупки не открывался.
На мой взгляд здесь основная причина в долгом хранении после открытия. У этого бальзама срок 12 месяцев после открытия, но влияют еще условия хранения и т.д. У меня всегда правило - если взял туб / флакон бальзама / геля, то использую до конца, не храню долго. Степень окисления сильно зависит от времени.
Закралась даже такая мысль: а может факт порчи говорит об использовании в этих средствах намного меньшего количества консервантов ? :)) Может здесь обратная сторона медали ? :)
У меня когда-то была бутылка одеколона Варс Классик, я половину использовал ее и засунул потом куда-то. После этого покупал еще раз его и полностью использовал. Прошло какое-то количество лет (не помню сколько, но не меньше 5-7) и под дальней стенкой шкафчика я обнаружил эту старую бутылку. На свое удивление я в ней обнаружил осадок в виде очень мелкой взвеси. Ни в одной бутылке моего парфюма, некоторым из которых больше 10 лет, никогда я такого не наблюдал. А причина, я думаю, в том, что этот одеколон не имеет пульверизатора, там открытое горло и воздух попадает туда гораздо больше.
Это просто рассуждения.

fill, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 84
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 3 Лип 2024 - 10:11

vicbro пише:
Когда покупаешь новый, то вероятность нарваться на фигню довольно мала т.к. он от производства до покупки не открывался.
Існують такі не хороші люди яки ходять по магазинах все відкривають нюхають, пробують, але не купують, тому є велика ймовірність що лосьйон або бальзам вже вскривали в офлайн магазині, можливо не один раз!

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 3 Лип 2024 - 12:02

Я об этих людях не подумал :)

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyЧт 4 Лип 2024 - 15:42

vicbro пише:

 У меня всегда правило - если взял туб / флакон бальзама / геля, то использую до конца, не храню долго. Степень окисления сильно зависит от времени.

Закралась даже такая мысль: а может факт порчи говорит об использовании в этих средствах намного меньшего количества консервантов ? :)) Может здесь обратная сторона медали ? :)

Хороше правило, насправді!
І саме для бальзамів/гелів це дуже правильно. Бо з лосьйоном, як правило, з часом нічого не стається. Та й більшість кремів/мил теж спокійно переживають час. А от ці засоби як раз і можуть страждати від старіння.
Хоча в моїй практиці таке вперше.

І також першою думкою було: ох і ніфіга ж собі він натуральний, що так швидко зіпсувався! :-)
Втім, точно про це сказати можна лише проаналізувавши склад. А мені ліньки :-)
Навіть якщо він дуже натуральний, то з таким ароматом він мені не дуже цікавий - кайфу ніякого.
Поки Флойд у мене в якості крему Спасатєль, він в мене ще побуде. Потім, змахнувши скупу чоловічу сльозу, відправлю його у смітник. Шкода, звичайно ж, але чого себе силувати? Зрештою, куплю новий, може й такий самий :-)

vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyЧт 4 Лип 2024 - 15:43

vicbro пише:
Я об этих людях не подумал :)

Я теж маю такий грішок.
Щоправда, досі не задумувався над наслідками :-)

vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПн 8 Лип 2024 - 15:57

03...07-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .84
Blade: Feather
Lather: Helan Elemi
Aftershave: Zakharov Farmacista / Areffa Soap Воїн
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Після сьогоднішнього обстрілу Києва немає жодного настрою писати оповідки. Але якщо не напишу зараз, не напишу вже ніколи: завтра буде нове гоління, і буде зовсім інша історія.
А ця історія, про яку пишу, є до певної міри цікавою. Принаймні, мені. Тому хочу зберегти її в пам’яті.

Але постараюсь коротко.
Як би дивно це не звучало, коли в одну оповідку впихую одразу п’ять голінь.

Це життя внесло свої корективи в мій графік голінь. Я про це вже згадував: минулими вихідними обсмалив собі шию, і щоб не дратувати її гострою щетиною, вирішив голитися щодня - легенько, без фанатизму вичищаючи зону знизу підборіддя і під вилицями. Ну й все інше голити теж заразом - не лишати ж щетину на щоках, коли шия поголена.

Ну й вийшло так, що весь тиждень я голився щодня. Спершу двічі 84-им Геймом з лезом ASCO, а потім п’ять разів з тим же Геймом і лезом Feather:


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Про перші два гоління я вже писав, тож зараз про останні п’ять.

Лезо вибирав з тих міркувань, що хотів голитися в один прохід проти росту, і щоб менше шовгати, потрібне гостріше лезо.
Але практика показала, що в один прохід воно не дуже добре виходить. Щетина хоч і коротша, ніж зазвичай, але все одно довша, ніж потрібна для гоління проти росту.
Тому продовжив голитись у два проходи. Пробував "другий"+"третій" та "перший"+"третій". Останній варіант забракував, для моєї задачі оптимальним виявилося робити "другий"+"третій".

Лезо Feather в GameChanger .84 було досить комфортним і приємним. Голитися цією парою було легко і, за рідким виключенням, не травматично.
Тобто, 84-ий Гейм знову порадував. А лезо цілком пристойно відпрацювало всі свої п’ять сеансів. На п’ятому, щоправда, відчувалося, що воно підсіло. Але я все одно вже збирався його міняти, тож просто доголився з трохи більшою обережністю.

Маю сказати, що шкіра за тиждень щоденного гоління не виявила якихось серйозних ознак втоми чи чогось такого. Насправді, можна було б продовжити в тому ж ритмі, якби була потреба.
Просто її вже нема, тому повернусь до звичного режиму гоління через день.

Говорячи про гоління без фанатизму я трохи покривив душею. Бо саме до цього "без фанатизму" я поставився з певним фанатизмом.

Для початку я відмовився від пре-шейву, не використовував його.
Потім вирішив повернути у роботу крем Helan Elemi. Оскільки раніше мені так і не вдалося збити з нього піну, то використовував його, як безпомазковий крем. А, отже, не користувався помазком.

Взагалі, якщо не брати до уваги нездатність крема утворити піну, претензій у мене до нього немає. За словами виробника він дуже натуральний, що добре. Він дає чудові ковзання і післяковзання. І він не є прозорим, як гелі для гоління, тож я бачу, де поголив, а для мене це є елементом комфортного гоління.
Крема завжди брав чимало, тож проблем у голінні з ним не мав ніяких.

Після гоління по черзі використовував два лосьйони - Zakharov Farmacista і Areffa Soap Воїн. Вони обидва мають літній аромат, вони обидва добре працюють на обличчі, хоч і кожен по-своєму. Зокрема, помітив, що Areffa Soap Воїн припікає якось більш жорстко, ніж Zakharov Farmacista. Не сильніша, а саме жорсткіше, якийсь інший характер припікання.
При чому це стосується саме Воїна, інші Олесині лосьйони поводять себе по-іншому, м’якше.

І вже хочеш-не хочеш, а після лосьйонів доводилося користуватися чимось додатковим. І це був бальзам Floïd Vetyver Splash.
Часом здавалося, що він відновив свій аромат, але насправді ні - прогоркла нотка відчувається сильно, лиш інколи доповнюючись нотою ветивера.
Зараз я заплющував на це очі, мені просто був потрібен гарантовано якісний засіб, щоб заспокоїти шкіру після гоління і після опіків. Щойно він виконає повністю цю свою другу функцію, він піде у смітник. А як засіб власне після гоління він вже зараз іде у відставку - буду користуватись чимось іншим, є чим.

Загалом, побачив, що щоденне гоління може для мене мати місце, але не в такому аскетичному форматі. Все ж таки мені не вистачало якогось процесу, якоїсь ритуальності в усьому цьому.
Гоління перетворилося на щось подібне до чищення зубів - просто чистиш, бо треба - без емоцій і без особливого задоволення.

Але вже це скінчилося, далі має бути веселіше.

От така історія

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, Романюк, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 9 Лип 2024 - 12:38

09-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: Feather
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Barbus Shaving Soap
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: DiXi Ice Box 2-in-1

Маю кілька новинок, тож коротко не буде :-)

Влаштував собі день слов’янської косметики з наголосом на словацьку :-)

Почав з польської олійки Pan Drwal Steam Punk. Ну, тут без особливих новин - все просто, надійно, добре. Чудова олійка з приємним ароматом, завжди з задоволенням нею користуюсь.

Далі настала черга новинки зі Словаччини - мила Barbus. Це не прямо новинка-новинка, мило випускається з 1956 року. Але в мене його ще не було. Враховуючи, що читав багато схвальних відгуків на нього, гадаю саме час і собі скласти враження про цей продукт.

Мило продається в яскравій картонній коробочці. Раніше, пригадую, оформлення було скромніше, але зараз ось таке, в барберську смужку.

Саме мило запаковане в синю пластикову баночку. Зовні дуже нагадує банку мила Wilkinson Sword. Втім, на цьому схожість з WS і закінчується. Словацьке мило м’яке, подібне до Proraso. І аромат у нього трав’янистий, хорофіловий, втім не сильно виражений.
Загалом, приємний класичний аромат. І цим нагадує мені ще один східноєвропейський продукт - креми Barbon і Figaro від угорського концерну Caola. Щоправда, мадяри більш моцні за ароматом.

Розмір банки не назвеш дуже великим, тому чималеньким помазком Sfumato набирати мило, пустивши помазок в роскаряку, не дуже зручно. А от кінчиками, ледь притиснувши, мило набирається легко і зручно.

Збивається мило не миттю, але досить легко. По ходу кілька разів додавав воду, щоб зробити достатній для мене об’єм.

Піна вийшла щільна, кремова, дуже вкривиста. Виглядала вона шикарно і працювала не гірше - ковзання і післяковзання мені геть не бракувало.

Для гоління знову взяв лезо Feather і вставив його у RazoRock GameChanger з гапом 0.76 - вирішив поганяти Feather у всіх Геймах, починаючи зі старшого.

Зробивши перший рух бритвою, я поліз перевіряти, чи вставив я в неї лезо взагалі :-)
Feather не відчувався на шкірі просто ніяк. І це було протягом усього гоління. При цьому поскаржитись на якість гоління я не міг жодним чином. Лезо голило чисто, і після двох проходів можна було вже згортати вудки - я вже виглядав акуратно і свіжо :-)

Третій прохід все ж зробив, щоб бути не лише візуально, а й тактильно виголеним скрізь. Треба було лише слідкувати за руками, щоб зайвого не натиснути, бо мав би халепу на свою голову.
Та все вийшло добре, без жодних травм.

Після гоління наніс український лосьйон Zakharov Farmacista. Подобається він мені. На жаль, вже закінчується, ще на кілька разів лишилося. Щож, добиватиму потроху.

Опісля після гоління скористався ще одним продуктом зі Словаччини - бальзамом DiXi Ice Box 2-in-1. Це бальзам-афтершейв і зволожуючий бальзам в одному тюбику.

Він має не густу консистенцію і відчувається на дотик досить жирненьким. Судячи з усього, сьогодні трохи перебрав по кількості, тож довелося ретельніше втирати його в шкіру. Втім, за кілька хвилин він майже повністю увібрався. Зараз, коли обличчя пітніє, його можна намацати на дотик, але він не заважає, нема відчуття чогось жирного на шкірі.
Можливо, цей засіб буде більш доречним у менш спекотну погоду. Але й зараз він не створює якихось відчутних проблем чи незручностей.

Не знаю, чого він зветься Ice Box - ні ментолу, ні жодного іншого "холодку" я не відчув. Навпаки, бальзам дуже лагідно лягає на шкіру.

По аромату він теж, як і мило Barbus, рослинний, хіба що тут упор на молоду зелень - типу ранніх листочків чи травички. Ну й сам аромат не є ні сильним, ні надокучливим - все досить тихо і ніжно.
Загалом, враження дуже приємні, і це може бути хорошою заміною зіпсутому Флойду :-)

Ну й на завершення кілька слів про виробника моїх нових словацьких продуктів:

Обидва бренди - DiXi і Barbus - належать зараз компанії Herba Drug.
Її було засновано 26-річним інженером-електриком Іваном Міли у східнословацькому містечку Сміжани, розташованому біля підніжжя Татр, за 20 км від Попрада і за 60 км від Пряшіва.

Рік заснування компанії - 1991. Тоді все почалося з продажу французьких косметичних засобів і засобів для чищення і прибирання. Та вже 1994-ого Іван Міли розпочав власне виробництво аналогічної продукції на досить примітивному, як на наш час, обладнанні.

Компанія потроху розвивалася, завойовуючи симпатії споживачів, займала своє місце на ринку.
Та найцікавіше почалося з 2007 року. Тоді італійський гігант de Miclén (ми знаємо, зокрема, їхні зубні пасти Aquafresh та Paradontax) шукала словацького виробника для розміщення у нього замовлень на виготовлення косметики і побутової хімії.
Herba Drug змогли отримати цей контракт і почали співпрацю.

Та найбільш вагомим став 2010 рік, коли de Miclén виставили на продаж частину брендів і відповідних формул, які їм тоді належали. Іван Міли запропонував на аукціоні найвищу ціну, і з того часу Herba Drug володіє такими марками, як DiXi, Barbus, Nubian, Oli, Fyto. Щоб розуміти, це були надзвичайно популярні, знакові марки косметики часів соціалістичної Чехословаччини. І Іван Міли взявся їх відродити.

Не все було швидко і гладко. Крім того, що потрібно було закупити нове обладнання, довелося ще вносити корективи у формули. Адже з часів соціалізму сильно змінилися вимоги до складу косметичних засобів, деякі компоненти зараз знаходяться під забороною.

Втім, це не стало перепоною, нові формули були знайдені. А найцінніше те, що вони базуються на природних компонентах, з мінімумом "хімії". І що примітно, сировину для свого виробництва Herba Drug закуповує у місцевих виробників. Крім, хіба що, якихось екзотичних рослин. І ще, вони єдині у Словаччині (а може й в світі), хто використовує в своїх засобах березовий сік - щовесни вони йдуть у ліс і збирають його для своїх потреб.

Марка DiXi зараз є провідною маркою компанії, для неї вже створена низка підбрендів. Що примітно, шампуні DiXi вже перевершили у Словаччині за об’ємами продажів мірки світових брендів, таких як Head&Sholders, Fa, Nivea. Шампунь DiXi з кропивою є №1 у Словаччині. Наступним йде DiXi з березовим соком. В сусідній Чехії DiXi з кропивою теж є лідером продажів у своїй категорії.

Herba Drug є сімейною компанією. Крім самого Івана, в компанії працюють його дружина, сини і невістка. Ну й, звичайно ж, вони дають роботу значній кількості місцевих мешканців.

Будучи місцевою компанією, Herba Drug дбає про своє містечко, надає допомогу тим, хто її потребує. І, що дуже приємно, безкоштовно відправляє свою продукцію у постраждалі від війни регіони України.
Тож, гадаю, вони не дарма недавно отримали нагороду Via Bona за відповідальний бізнес і благодійність від фонду Pontis.

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, CNPOMAHELL, mad_fish та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 9 Лип 2024 - 12:59

У нас не видно предложений этого мыла на рынке. А жаль, отзывы в Штатах очень хорошие.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 9 Лип 2024 - 13:05

vicbro пише:
У нас не видно предложений этого мыла на рынке. А жаль, отзывы в Штатах очень хорошие.

Так. Я навіть не пригадаю, чи бачив його колись у продажу в Україні.
Мені мило привезла дружина, коли була недавно у Словаччині у відрядженні. 
Там воно не дороге, десь 3-4 євро. Бачив ціни в Штатах - 15-20 доларів - я в шоці! :-)

Тож тут лише варіант попросити когось, хто буде в Словаччині чи в Чехії, привезти звідти. Воно там в супермаркетах часто продається, не треба особливо шукати.

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 84
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 9 Лип 2024 - 13:12

Вiтаю! Скажiть чи буде в кiнцi якийсь загально-пiдсумковий висновок по Game changer? На шталкт того який би я залишив собi, а який нiколи бiльше в руки не брав.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 9 Лип 2024 - 13:15

Batman пише:
Вiтаю! Скажiть чи буде в кiнцi якийсь загально-пiдсумковий висновок по Game changer? На шталкт того який би я залишив собi, а який нiколи бiльше в руки не брав.

Неодмінно буде!

Можливо, не розлогий, але в цілому все розкажу.
Загалом, своє враження я вже склав, але поки ще маю час на тести, перевірю його.
Десь за місяць буде мій остаточний вердикт :-)

WetShaver, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 9 Лип 2024 - 13:29

fill пише:


Там воно не дороге, десь 3-4 євро. Бачив ціни в Штатах - 15-20 доларів - я в шоці! :-)
В Штатах Прорасо мыло и крем стоят 10$, ничего удивительного.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 23 з 27Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: