ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+24
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 27 Серп 2024 - 14:37

27-08-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Feather
Brush: Proraso
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Alex EXPLORER
Additional Care: DiXi Ice Box 2-in-1

Постарюсь коротко, якщо зможу :-)

У відпустці настільки розслабився, що вже кілька днів не можу зібрати себе докупи і якось увійти в рутину. Навіть плановий день гоління пропустив :-)

Та, зрештою, треба вже якось згрібатися і знову голитися :-)
Тому почав підбирати собі комплект.

Найпростіше було з милом. Ще до відпустки було зрозуміло, що буду добивати Fine American Blend. Справа в тім, що обмилок так міцно приклеївся до дна чаші, що, якщо я почну його звідти відколупувати, то просто зламаю його нафіг, і не буде в мене Файна.

Ну й при незмінному милі незмінним лишився і пре-шейв - олійка The Bluebeards Revenge: солодкаве до солодкавого.

А оскільки Fine в мене ще надовго (прогнозую від 6 до 10 сеансів), то варто поганяти з ним різні помазки. І тут саме згадав про кабанчика Proraso. Давноооо вже ним не користувався. Настільки давно, що взяв сьогодні в руки, як уперше - таке відчуття було :-)

Proraso - це великий кабан, співмірний з омегівськими 48-им, 49-им, 98-им. Але на відміну від них має трохи відбілений ворс. І, порівнюючи Omega Proraso і Omega 10098, перший, на мою думку, виграє однозначно. Гадаю, й інші великі омегівські кабани програють версії Proraso. Що, насправді, виглядає дивно: Omega на сторону робить кращий продукт, ніж для себе :-)

Замочував помазок в тій же чаші, що й мило - ліньки мені ще одну посудину у ванну тягти :-)
Замочував довше звичайного, бо за час простою кабан міг сильно пересохнути. Перед забором піни добре його струсив. Витискати вологу ще й руками, щоб менше жер піну, не став. Зрештою, якщо кабан і почне піджирати піну, з шайбою в чаші її буде не важко донабрати.

Та по факту цього всього і не знадобилося. Піну я зробив густіше середнього, один раз додавши трохи води, щоб не зовсім шпаклівка вийшла. Помазок її по ходу таки трохи піджер, але на три проходи піни вистачило цілком - то вже маска потім вийшла благенька, не щільна. Але маска - то додаткова опція, не обов’язкова.

З вибором леза проблем теж не було. Тут таке діло, що мене бісить, коли в пачці лишається одне неприкаяне лезо. Не можу цього довго терпіти, намагаюсь щонайшвидше його використати. І от як раз в пачці з Feather-ами одне і залишилось, тому вибір був простий.

Важче було підібрати бритву. То те "приміряв", то інше, та врешті зупинив вибір на RazoRock German 37 Slant. Як з’ясувалося вже в процесі написання оповідки, цією парою я ще ніколи не голився :-)

Провів весь процес я дуже обережно: з одного боку бритва, з якою я не дуже дружу, з іншого - лезо, яке на першому сеансі має надмірну гостроту. Тож кожен рух ретельно прораховував, а бритвою водив, ледь торкаючись шкіри.

Після першого проходу по триденній щетині мав уже цілком пристойний вигляд. Після другого - вже навіть не скрізь промацувалось. Третім - максимально акуратно навів повний марафет.
В одному місці таки трохи коцнувся, але то таке стрьомне місце в мене, що можна було чекати на халепу. На щастя, все обійшлося буквально малою кров’ю і на оцінку не вплинуло.

Свої експериментальні лосьйони-одеколони відклав убік, взяв звичайний Alex EXPLORER і не пошкодував. Лосьйон має непогані ТТХ і приємний легкий аромат - на таку погоду саме воно.

Для остаточної поліровки вибрав бальзам DiXi Ice Box 2-in-1. Бальзам хороший, дуже робочий. Але я забув дві речі: слово Ice в назві не означає, що він такий вже освіжаючий, а сам бальзам є трохи жирнуватим :-)
Це не зіпсувало гоління, але варто було в таку спеку все ж лишити варіант крему з кофеїном від Pacisic Shaving - він дещо легший :-)

От така історія :-)))

vicbro, _yk_, Kitten911, ditrih_, Yura_, CNPOMAHELL, Stormfild та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 27 Серп 2024 - 15:30

Хотя я больше люблю синтетику, но такой кабан у меня есть тоже. На мой взгляд это лучший кабан Омеги, немного великоват, но не критично.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 27 Серп 2024 - 15:36

vicbro пише:
Хотя я больше люблю синтетику, но такой кабан у меня есть тоже. На мой взгляд это лучший кабан Омеги, немного великоват, но не критично.

Я так само більше по синтетиці зараз, хоча і натуралів трохи маю в колекції.
З омегівськийх кабанів Proraso дійсно найкращий. Принаймні з тих, які вдалося спробувати.
На жаль, не користувався кабанами інших виробників. Але не впевнений поки що, що хочу це якось виправляти :-)

WetShaver, vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 27 Серп 2024 - 15:47

У меня тоже очень похожая ситуация с кабанами. У меня были кабаны только омеги - 10810, 10081 и Proraso. Последние два есть и сейчас. Иногда беру их в руки просто "выгулять" так сказать :) Нужно отдать должное этим недорогим помазкам по качеству, волос почти не выпадало, буквально единицы, за довольно долгое время.

WetShaver, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 27 Серп 2024 - 15:56

У мене теж ще досі живий мій перший нормальний помазок - Omega 80280 (аналог 10081, тільки фарбований і на підставці). І теж втратив лиш поодинокі волосинки.
Так, він давно вже не має товарного вигляду, але все ще кучерявий і повністю робочий.

Чому, власне, і не хочу пробувати інших виробників: боюсь розчаруватися за більші гроші :-)
Може й даремно. Зрештою, хвалять і Zenith, і Semogue. Певно ж не безпідставно

WetShaver, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyЧт 29 Серп 2024 - 13:00

29-08-2024

Rating: 4 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Feather
Brush: Proraso
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Alex EXPLORER
Additional Care: DiXi Ice Box 2-in-1

Постараюсь коротко :-)

Щось зранку все пішло якось не так. Ну, мабуть, не все, але от саме з голінням не склалося.

Учасників не міняв, тож справедливо очікував на хороший результат. І, в принципі, все почалось добре: душ, олійка, добре замочений кабан Proraso і добре замочене мило Fine American Blend.

Кабанчика сьогодні я не тільки добре струсив, а ще й віджав вузол руками. За що був винагороджений чудовою піною, яка протрималася все гоління без "піджору". Так, кабанчик віддавав піну не дуже охоче, та все ж не жер її.

Початок самого гоління теж не віщував нічого поганого. Лезо Feather прогнозовано не відчувалося занадто гострим, але голило прийнятно. Спочатку...
Бо вже до кінця першого проходу прозвучали тривожні нотки: щось іде не так. Хоча не було ще зрозуміло, що саме.

Другий прохід дещо оголив проблему: лезо втратило комфорт, голило агресивно і не якісно.

Третій прохід вийшов уже зовсім стрьомним.
Крім того, що не було комфорту в принципі, лезо ще й почало стрибати по шкірі, а в деяких місцях взагалі загрузати в щетині. Ну й про якусь прийнятну якість гоління взагалі не йшлося - пеньки лишались цілими плантаціями.
Тиснути на RazoRock German 37 Slant я не наважусь за жодних обставин - знаю, чим це закінчиться. Тож обходився лиш тим, що зайвий раз-другий проходив по непробритій ділянці і хоч якось доводив її до більш-менш прийнятного стану виголеності.

Втім, це не сильно врятувало мою шкіру - багато де покоцався. На щастя, все в основному змилось водою, і після лосьйону проступило всього в парі місць.
Ну а сам лосьйон Alex EXPLORER припік несамовито. Очевидно, що в процесі гоління шкірі настав локальний армагеддець.

Не знаю, що стало причиною всього цього. Чи то зі шкірою щось не гаразд, чи з руками не добре з недосипу, чи лезо пішло в рознос після одного сеансу, чи бритва вирішила нагадати, що я з нею не дуже дружу, чи зорі якось не в ту позицію стали - не знаю. Може і все зразу.
Відтак вирішив лезо відправити у смітник, а бритву - в шухляду. До інших учасників претензій не маю.
Ну й на щастя так складається, що наступне гоління буде можливим лише через два дні, вже восени, тож шкіра трохи відпочине.

Бальзам DiXi Ice Box 2-in-1 планував змінити перед цим голінням, але забув. Та воно й на ліпше - DiXi в плані догляду за шкірою працює помітно краще, ніж Pacific Shaving Coffeinated. А саме це мені сьогодні і потрібно було. Тож просто взяв меншу дозу, щоб не було жирно, і таки врятував шкіру від неприємних відчуттів на весь день :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyЧт 29 Серп 2024 - 15:21

Что-то мне кажется что лезвие скорее всего стало в станок не ровно, как это бывает у 37-го

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyЧт 29 Серп 2024 - 15:24

Kitten911 пише:
Что-то мне кажется что лезвие скорее всего стало в станок не ровно, как это бывает у 37-го

Нє, це я перевірив - все було ок.

Просто не мій день, таке буває :-)

WetShaver та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyПт 30 Серп 2024 - 9:48

fill пише:
лезо втратило комфорт, голило агресивно і не якісно.
лезо пішло в рознос після одного сеансу
Неочікувано... Фізер, слант і неякісне гоління... 
Та й фізер, вистачило всього на один сеанс - рекорд.

fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyПт 30 Серп 2024 - 13:06

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Тодi це вже антирекорд виходить!) Або як кажуть рашисти "отрицательный прирост"!)
Але насправдi хотiлося б, щоб у всiх вєтшейверiв було вдале голiння, тип бiльше у Сергiя!)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyПт 30 Серп 2024 - 18:07

all75 пише:

Неочікувано... Фізер, слант і неякісне гоління... 
Та й фізер, вистачило всього на один сеанс - рекорд.

Сам в шоці і нічого не розумію. 
Списую на збіг якихось незбагненних обставин

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyПт 30 Серп 2024 - 18:09

WetShaver пише:

Але насправдi хотiлося б, щоб у всiх вєтшейверiв було вдале голiння, тип бiльше у Сергiя!)

Підтримую і всім цього бажаю! :-)

WetShaver, ARTURIUS та Alejandro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 3 Вер 2024 - 12:49

01-09-2024
03-09-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Shark Super Chrome
Brush: Proraso
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Alex EXPLORER
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Постараюсь якось коротко :-)

Після невдалого гоління Fearher-ом в косорізі мав можливість дати відпочити шкірі без особливих докорів сумління - поголитись по графіку все одно не виходило.

Загалом, на вересень планую почати тести різних лез, яких в мене вже піднабралось трохи розсипом. Та вирішив все ж увійти в цей процес лайтово, поголившись завідомо м’яким лезом у м’якій бритві.
Для цього вибрав Yaqi Mellon і лезо Shark Super Chrome, і отримав з цією парою два чудових гоління :-)

В усьому іншому учасники всі ті само:
Аперитив - олійка The Bluebeards Revenge. Це надійно і прогнозовано в усіх випадках, рульна штука.

Основна страва - мило Fine American Blend. Добиваю потроху. Не дуже планував це робити, але процес пішов саме в цей бік, тож так тому й бути - доб’ю.
В обох випадках збивав піну кабанчиком Proraso. Взагалі безпроблемний помазок, якщо подбати про те, щоб він не піджирав піну. А оскільки подбав, то й піну отримав прекрасну - і красиву, і робочу, і багато :-)

Власне гоління парою Yaqi Mellon + Shark Super Chrome - це про насолоду і задоволення :-)
Процес іде спокійно, невимушено, м’яко і безпечно. Слід розуміти, що Yaqi Mellon - це не бритва для BBS. Вона чудово голить, але лише до притомного DFS. Все що чистіше - то вже через кров.
Завдяки тому, що в бритву було вставлене м’яке лезо, можна було трохи дати собі волю і місцями замахнутись на DFS+. Але не більше. Якщо, звичайно ж, ціла шкіра є в пріоритеті. Та й треба бути дуже обережним, щоб не перестаратись - там дуже тонка межа між "все ще можна" і "капєц!" :-)

На десерт був лосьйон Alex EXPLORER - недорогий і досить приємний продукт. Аромат в нього свіжий, не дуже стійкий, і він ще не набрид :-)
По догляду - цілком пристойно: шкіру заспокоює, підживлює. Плівочка є, але не довго.
На першому голінні лосьйон ледь позначив свою присутність.
На другому трохи припік, бо на цьому голінні я вирішив дещо додати чистоти, відтак епідерміс зазнав більшого впливу леза.

Ну й у якості дижестива - крем Pacific Shaving Coffeinated. Кожного разу не покидає відчуття, що мажешся зубною пастою - специфічний в нього аромат :-)
Але в плані роботи на шкірі - реально хороша річ. Радий, що свого часу не пожлобився його прикупити :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, Shave Master, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 3 Вер 2024 - 14:04

fill пише:
01-09-2024
03-09-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Shark Super Chrome
Brush: Proraso
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Alex EXPLORER
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

В обох випадках збивав піну кабанчиком Proraso. Взагалі безпроблемний помазок, якщо подбати про те, щоб він не піджирав піну. А оскільки подбав, то й піну отримав прекрасну - і красиву, і робочу, і багато :-)

Власне гоління парою Yaqi Mellon + Shark Super Chrome - це про насолоду і задоволення :-)
Процес іде спокійно, невимушено, м’яко і безпечно. Слід розуміти, що Yaqi Mellon - це не бритва для BBS. 
От добре, Сергію, що ти мені нагадав про Які Меллоун, якраз хотів його спробувати у ділi, думав з якими лезами. Оскільки з недавніх пір знайшов підхід до Шарк Хрому, і вони стали працювати досить непогано, то треба буде спробувати з ними. Правда я люблю гоління пожорсткіше, щоб лезо відчувалося, але нічого, додам в піну гліцерину, щоб чистіше поголитися. Заодно і лезо відчуватиметься і чистота гоління буде максимальна.)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 3 Вер 2024 - 14:18

WetShaver пише:

 Правда я люблю гоління пожорсткіше, щоб лезо відчувалося


Будь обережним з цим!
Yaqi Mellon - така бритва, що голить м’яко і майже невідчутно. І намагання відчути в ній лезо призводить до сумних наслідків - шкіра зріжеться на раз, ти й не помітиш.

WetShaver, vicbro та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 3 Вер 2024 - 22:23

Добре! А як ти готуєш помазок, щоб він не під'їдав піну? Ось я зазвичай замочую помазок з кабана довше, іншого способу не знаю.)
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyСр 4 Вер 2024 - 8:13

WetShaver пише:
Добре! А як ти готуєш помазок, щоб він не під'їдав піну? Ось я зазвичай замочую помазок з кабана довше, іншого способу не знаю.)
Іншого способу і нема :)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyЧт 5 Вер 2024 - 16:12

WetShaver пише:
Добре! А як ти готуєш помазок, щоб він не під'їдав піну? Ось я зазвичай замочую помазок з кабана довше, іншого способу не знаю.)


У мене інший спосіб: вузол добре струсити і навіть, якщо треба, викрутити його руками, як білизну після прання.
Це щоб вичавити з нього всю зайву воду. Бо саме ця зайва вода, яка чаїться в нетрях вузла, і жере піну.

WetShaver, Kitten911 та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyЧт 5 Вер 2024 - 16:47

fill пише:



У мене інший спосіб: вузол добре струсити і навіть, якщо треба, викрутити його руками, як білизну після прання.
Це щоб вичавити з нього всю зайву воду. Бо саме ця зайва вода, яка чаїться в нетрях вузла, і жере піну.

Реально рабочий способ, сам проверил недавно по совету Сергея!

WetShaver, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyЧт 5 Вер 2024 - 20:07

fill пише:

У мене інший спосіб: вузол добре струсити і навіть, якщо треба, викрутити його руками, як білизну після прання.
Це щоб вичавити з нього всю зайву воду. Бо саме ця зайва вода, яка чаїться в нетрях вузла, і жере піну.
Тобто робити набір мила "сухим" ледь вологим пензлем так би мовити, щоб піна виходила густа та концентрована?
Останнім часом я так і роблю, щоб піна виходила густою. Так вона дає відчуття кращого захисту та більшу концентрацію лугу та пом'якшуючих речовин, що пом'якшують щетину. І в такій концентрованій піні навіть вода краще тримається, не стікає, не випаровується.

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyПт 6 Вер 2024 - 11:14

WetShaver пише:

Тобто робити набір мила "сухим" ледь вологим пензлем так би мовити, щоб піна виходила густа та концентрована?
Останнім часом я так і роблю, щоб піна виходила густою. Так вона дає відчуття кращого захисту та більшу концентрацію лугу та пом'якшуючих речовин, що пом'якшують щетину. І в такій концентрованій піні навіть вода краще тримається, не стікає, не випаровується.

Саме так!
Робити забір "сухим" помазком. Якщо що, воду можна додати по ходу і в процесі забору, і в процесі збивання. Це, так би мовити, зовнішня вода, нею ти регулюєш густину і в розумних дозах ця вода тільки на користь.

Проблему створює, назвемо так, внутрішня вода - та, яка засіла поміж щетинками в глибині вузла. Великі кабани тримають її там чимало. І от вона, взаємодіючи з піною, руйнує її - те, що ми звемо їсть, жере.
Тож задача стоїть в тому, щоб внутрішню воду по максимуму вичавити. Тоді все буде ок.

WetShaver, Kitten911, Alfed, all75 та Ig Sok Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyСб 7 Вер 2024 - 15:52

05-09-2024
07-09-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Shark Super Chrome
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Alex EXPLORER
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Постараюсь коротко :-)

Після двох чудових голінь вирішив не сильно щось міняти, і отримав ще два чудових гоління :-)

Власне, єдина заміна - це помазок: замість Omega Proraso взяв Omega Roma Colosseo.
І от хто б що не казав, і при всіх неймовірних позитивних якостях кабана, синтетика мені все ж більше до душі. Піна з нею виходить якоюсь іншою - більш красивою і приємною на дотик. І хоча ТТХ відрізняються не принципово, та естетики і приємних відчуттів піна з-під фібри дуже додає. Відтак і задоволення від гоління отримуєш більше :-)

Звичайно ж, все сказане про піну, говориться про піну з одного й того ж самого мила. В даному випадку - Fine American Blend. Його вже зовсім небагато лишилося, думаю десь за тиждень-півтора вже щось інше братиму.

Гоління продовжив парою Yaqi Mellon і Shark Super Chrome. Для леза це вже були третій і четвертий сеанси. І навіть не знаю, що можна поставити в докір цьому лезу. Обидва сеанси - м’яко, комфортно, приємно.
Так, є певні нюанси з чистотою. Але це очікувано, і це той компроміс, на який я свідомо йду.

В принципі, лезо могло б і ще трохи попрацювати, але було не цікаво, бо вже кортить почати тест інших лез, яких трохи поназбиралося. А свою функцію трохи заспокоїти шкіру Yaqi Mellon і Shark Super Chrome цілком виконали.

Освіжавася кожного разу лосьйоном Alex EXPLORER, кожного разу з задоволенням :-)
Скоро вже починається демісезон, треба буде брати щось інше після гоління, але поки що ще є час його трохи поганяти - хороший же лосьйон.

Завершення теж традиційне - крем Pacific Shaving Coffeinated. Про його аромат я вже помовчу :-)

От така історія :-)))

P.S. Фоточка - анонс того, що буде на тесті. Почну з тих лез, яких по одному, щоб не затягувати :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, vicbro, andreyv1979, Kitten911, ditrih_, CNPOMAHELL і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 10 Вер 2024 - 8:28

Сергей, судя по фото, ты используешь эту голову с нержавеющей ручкой. Если мне не изменяет память, когда-то ты писал, что на легкой ручке эта голова тебе нравилась. Что заставило изменить баланс станка? На тяжелой ручке больше нравится сейчас или просто меняешь план эксперимента иногда?
Почитал я у тебя про эту голову, достал из шкафчика свою, побрился на алюминиевой ручке. Таки классная голова для моего ежедневного режима бритья. Что меня не устраивало? Брился ей каждый день когда-то и довольно долго... Хотелки не дают спокойно бриться :) Попробую завтра на нержавеющей ручке, может еще лучше будут впечатления, на нержавеющей ручке не пробовал ее.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 10 Вер 2024 - 12:12

vicbro пише:
Сергей, судя по фото, ты используешь эту голову с нержавеющей ручкой. Если мне не изменяет память, когда-то ты писал, что на легкой ручке эта голова тебе нравилась. Что заставило изменить баланс станка? На тяжелой ручке больше нравится сейчас или просто меняешь план эксперимента иногда?
Почитал я у тебя про эту голову, достал из шкафчика свою, побрился на алюминиевой ручке. Таки классная голова для моего ежедневного режима бритья. Что меня не устраивало? Брился ей каждый день когда-то и довольно долго... Хотелки не дают спокойно бриться :) Попробую завтра на нержавеющей ручке, может еще лучше будут впечатления, на нержавеющей ручке не пробовал ее.

Вікторе, вітаю!

Я так розумію, мова йде про Yaqi Mellon?
Якщо так, то сталася помилка - вона в мене на нержавій ручці вже досить давно сидить, року з 2021-ого точно, якщо не раніше.
До того кочувала з ручки на ручку, була і на якихось легких. Але от саме на цю стала, як рідна :-) 

Тут виходить так, що вага голови компенсує втрату ваги ручки у місці її звуження в зоні різьби. Як наслідок, у бритви вага рівномірно розподіляється по всій довжині, немає переваги на голову чи на ручку. А це в свою чергу, при голінні саме цією головою, робить бритву більш комфортною, зрозумілою і слухняною.

З іншими важкими ручками я її не пробував (чи не пам’ятаю), але от саме з цією все склалося ідеально, голова і ручка наче створені одна для одної.
На мою руку, звичайно ж :-)

WetShaver, vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 27 EmptyВт 10 Вер 2024 - 18:41

Панове, підкажіть, будь ласка "офіційну" назву бритви  Yaqi Mellon. Там же, мабуть, літери з цифрами?

PS: Дуже незручно, коли в мережі кожна їх бритва має власну гучну назву. А на сайті виробника лише код з літер-цифр. Це ж стосується і DC Cosmetics. Розумію, що ті, хто в темі, легко орієнтуються. Але не усі "в темі".
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 27 з 28Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: