ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+24
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 26, 27, 28
АвторПовідомлення
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1146
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 11 Вер 2024 - 9:09

CNPOMAHELL пише:
Панове, підкажіть, будь ласка "офіційну" назву бритви  Yaqi Mellon. Там же, мабуть, літери з цифрами?

PS: Дуже незручно, коли в мережі кожна їх бритва має власну гучну назву. А на сайті виробника лише код з літер-цифр. Це ж стосується і DC Cosmetics. Розумію, що ті, хто в темі, легко орієнтуються. Але не усі "в темі".
Она так официально и называется на сайте производителя Yaqi Mellon
А коды у них разные в зависимости от финиша SRH037, SRH11 и др.
С разным финишом они могут быть:
Yaqi Chrome Mellon
Yaqi Matte Chrome Mellon
Yaqi Matte Black Mellon
Yaqi Golden Color Mellon
Yaqi Gunmetal Mellon

Только не путать с Mellon-Cob - это совсем другой набор (нижняя полита другая)

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 11 Вер 2024 - 12:15

vicbro пише:
Она так официально и называется на сайте производителя Yaqi Mellon
Не бачив там таких назв. Лише цифри з літерами.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2614
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 11 Вер 2024 - 13:11

CNPOMAHELL пише:

Не бачив там таких назв. Лише цифри з літерами.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1146
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 11 Вер 2024 - 13:50

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 11 Вер 2024 - 19:40

Спасибі. Таке враження, що в нас різні Аліекспреси.  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2614
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyПт 13 Вер 2024 - 13:17

09-09-2024
11-09-2024
13-09-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: ISANA Men Rostfrei
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Alex EXPLORER
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Хотів написати коротко, але не впевнений, що вийде :-)

Щось я зовсім розлінився і ніяк не зберу себе докупи, тож знову пишу про три гоління одразу.
Єдине, що мене виправдовує, вони все ж таки всі дуже схожі, а учасники - ті самі.

Власне, більшість учасників взагалі давно не мінялися. А на цей раз новим були лише бритва і лезо. При чому, бритва не стільки нова, скільки інша :-)

І тут я маю зробити невеличкий відступ.
Останнім часом - потроху і непомітно - в мене зібралося трохи лез на пробу. Є те, що я сам десь при нагоді прикуповував, а є те, що мені на тест надсилали наші шановні колеги. І зараз мова саме про ці.

Їх трохи є, і я хочу їх нарешті спробувати. Принаймні, почати цей процес.
І я вже навіть викладав фото-анонс того, що буде на пробі.
Але халепа в тому, що я вже не згадаю, яке лезо від кого мені прийшло.
Тому зараз я просто хочу подякувати зразу всім, хто своїм внеском долучився до цієї моєї колекції тестових лез:
Дякую, хлопці! Мені завжди цікаво спробувати щось новеньке, і ви мені в цьому дуже допомагаєте. Зі свого боку зобов’язуюсь чесно описувати свої враження :-)

Зупинятися на косметиці особливого сенсу не бачу.
Олійка The Bluebeards Revenge працює, як їй і належить. Лосьйон Alex EXPLORER припікає в міру, добре доглядає за шкірою. Крем Pacific Shaving Coffeinated чудово завершує гоління і добре виправляє косяки, якщо такі трапляються - після нього шкіра взагалі забуває, що було гоління.

Мило Fine American Blend нарешті закінчилося. 39-ти початкових грамів мені вистачило на 15 голінь. Тобто, 2-3 грами на сеанс. Та це при тому, що мило я заливав водою повністю і щедро. Можливо, якби мочив лише зверху, витрати були б трохи меншими. А мо’ й нє :-)

І якщо висловити загальне враження про Fine на старій формулі, то мило мені дуже сподобалось. Мені нема що поставити йому в докір: з нього виходить чудова піна, голитися по якій - сама насолода. А аромат не гучний і дуже приємний.
Ну й цікаво тепер спробувати новий Fine і порівняти :-)

Всі три описувані гоління піну збивав помазком Sfumato. Щоразу робив її різною за консистенцією - від помірно густої до густої непомірно  :-)
Все це лише для того, щоб задовольнити свою цікавість і переконатися, що в будь-якому стані піна з Fine-а працює на відмінно.
Єдина різниця між пінами: непомірно густої виходить сильно менше. Але на три проходи її вистачає без проблем.

Ну й власне гоління.
Як завжди, якщо щось тестую з лез, беру свою улюблену бритву Edwin Jagger DE89. Вже пояснював чому:
По-перше, дуже добре знаю цю бритву і не чекаю від неї сюрпризів.
А по-друге, всі тести проходять, умовно кажучи, в одній системі координат. А це дає можливість більш об’єктивно порівнювати леза між собою.

Після того, як я сфотографував леза всі разом, я довільним чином склав їх у конверт, і зараз взяв перше, яке трапилось. Вибір припав на лезо ISANA Men Rostfrei.

Отже, пару слів про те, що воно таке і з чим його їдять :-)

Бренд ISANA і його суббренд ISANA Men - це власні торгові марки мережі магазинів Rossmann. Належать ці магазини до категорії дрогері-маркетів. Простіше кажучи - щось типу нашої Єви :-)
Rossmann - це німецька компанія, але має магазини ще в кількох країнах Європи. Власниками компанії на 60% є сім’я Россманнів, та на 40% - гонконзька Watson Group. Тому не дивно, що продукцію під Россманівським брендами ISANA, DM тощо можна купити в Україні в мережі магазинів Watsons.

Щоправда, обопільногострі леза ISANA Men Rostfrei у Watsons-і не продаються. Та може зараз воно й на краще :-)

Судячи з назви, лезо ISANA Men Rostfrei - це звичайне лезо з нержавійки, те, що зазвичай називають "без покриття" (Rostfrei з німецької - нержавійка). Якщо подивитися на фото, то можна побачити і маркування Made in Germany. І це дуже важливий момент!

Сама мережа Rossmann не є виробником лез, вона замовляє їх "на стороні", лише маркує своїм іменем. І до 2021 року виробником лез була якась з німецьких компаній, скоріше за все Feintechnik GmbH.
Відтак, ISANA Men Rostfrei - це були хороші леза.

Але зараз, якщо ви купите в Rossmann-і ці леза, то ніяких маркувань щодо країни виробника на них ви не побачите, як, власне, і ніяких інших маркувань. Зате на блістері прочитаєте: Made in Vietnam.
Натяк більш ніж прозорий: Dorco.

Відгуки користувачів щодо нової версії ISANA Men Rostfrei я б не назвав позитивними. Власне тому і написав вище: не велика біда, що цих лез немає у Watsons-і.

Але мені пощастило спробувати саме німецьку версію леза. І от його б я не проти був побачити в крамниці на поличці :-)
Лезо мені загалом сподобалось. Воно м’яке і комфортне, хоча його і не назвеш дуже гострим. Тобто, моє сподівання, що це німецька Personna, не справдилося - Personna все ж гостріша.

Але й розчарування в мене не було. Кожен з трьох сеансів - це приємне і цілком якісне гоління. Після двох проходів я був вже нормально поголений. Третім вже фактично дошліфовувася. При чому лезо дозволяло трохи на себе натиснути, але без надмірностей - все ж таки може вкусити, якщо бути надто наполегливим :-)

Якщо спробувати його кудись втиснути, в якісь ранжири, то я б сказав, що ISANA Men Rostfrei - це щось середнє між пакистанськими Treet  і єгипетськими Shark/Lord/ASCO. Принаймні в мене десь така асоціація :-)

По живучості важко щось говорити, але поки що все гаразд, працює нормально. Далі будемо бачити.

З огляду на все сказане, доводиться лише шкодувати, що Rossmann змінили постачальника лез. Гадаю, це пов’язано зі зміною власника у Feintechnik. Але чому не вдалося передомовитися з новим чи домовитися з Personna, це вже мені невідомо.

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, _yk_, Shave Master, andreyv1979, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2614
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyНд 15 Вер 2024 - 14:08

15-09-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Tech 1970s England
Blade: Derby Extra
Lather: Helan Elemi
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: PREP Crema Dermoprotettiva

Терсіново в номер! Тому і коротко :-)

Трапилась коротенька поїздка в інше місто. Оскільки не автом, і все везти на собі, то зібрав мінімальний набір для гоління. Тим більше, що в дорозі воно буде одне, та й те ледь не на бігу :-)

Зрозуміло, що пре-шейв ніякий не брав. А крем взяв такий, щоб обійтися без помазка - Helan Elemi. Скільки я не намагався свого часу щось накалапуцяти з нього в чаші, все було марно. А от якщо просто розмастити крем пальцями по щоках, то голитися по отриманій напівпрозорій плівці зручно і приємно.
Як, власне, було і цього разу: швидке нанесення, швидке гоління - і жодних проблем :-)

Голився парою Gillette Tech і Derby Extra.
М'яка бритва, м'яке лезо - голишся, як касетником, взагалі ні про що не думаєш.
Результат теж приблизно, як після касетника - с півком покатіт :-)
Втім, як для дорожного гоління похапцем, результат дуже ок. Зрештою, щетину зніс, морду не розніс, кайф отримав - що ще треба?

На освіжитись взяв з собою модифікований Floїd The Genuine. Пекти йому не було після чого, тож він просто тихо зробив свою справу.

І, в принципі, на цьому можна було й ставити крапку. Але вже як взяв PREP Crema Dermoprotettiva, то вирішив його нанести.
Нічого особливого він, здається, не додав. Очевидно, що після гоління - це не основна його функція. Але й каші він не псує. Ба більше, як єдиний афтершейв (першим шаром і точно не після "ситного" Флойда) це може бути непоганий варіант.

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, Александр 7676, andreyv1979, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 321
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyПн 16 Вер 2024 - 14:36

CNPOMAHELL пише:
Спасибі. Таке враження, що в нас різні Аліекспреси.  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Швидше за все, так і є. Якщо заходиш на Аліекспрес, то він за умовчанням спрямовує на глобальну адресу .ком! Якщо мова браузера стоїть російською, то направляє на .ру, а якщо англійська то .юс! Впевнений, що всі ці варіації перекладають по-різному.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2614
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyВт 17 Вер 2024 - 15:54

17-09-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: ISANA Men Rostfrei
Lather: Helan Elemi
Aftershave: Bandido Mexico City
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Нічого про коротко не обіцяю :-)

Коротенька поїздка до Франківська була досить продуктивною, якщо говорити про ВКГ :-)
Про гоління в дорозі я вже писав: хоч і нашвидкуруч, але досить непогано.

А ще я трохи закупився деякими цікавинками в місцевому магазинчику Blisk.
І воно не те, щоб в Києві цього магазина не було. Але в Києві мені до нього або спеціально треба їхати, або опинитися біля нього, проходячи десь поруч в інших справах.
А тут все склалося просто одне до одного: пішохідна вуличка, з одного її боку магазин Blisk, з іншого - наливаєчка, де я вже причащаюся :-)
Тож, коли зірки так зійшлися, а контроль над собою дещо втрачено, вже не було інших варіантів, як зайти і щось собі по акції прикупити :-)

З того, що на фото, на LEA не звертаємо уваги - це просто гель/шампунь в дорожній упаковці по ціні чашки кави, гріх було не взяти :-)

Крем для гоління Barbers спробую незабаром. Звичайно ж я уже понюхав його - щось схоже на сандал є. Тицьнув пальцем - по консистенції подібне до мила Proraso, може трохи м’якше. Як буде в роботі - побачимо. Але маю хороші враження від лосьйону Barbers і не менш хороші відгуки про їхній бальзам, тож маю високі очікування щодо крему.

А от одеколоном Bandido Mexico City сьогодні вже скористався. І про це далі :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Отже, повернувся я додому з чіткою установкою добити крем Helan Elemi. Судячи з усього, лишилося його на 3-4 рази, тож нема чого майже порожню тубу тягти у шухляду. Тим більше, що туди вже лягла банка новенького Barbers :-)

Відтак, все почалося, як і минулого разу в готелі - без пре-шейва і без помазка. І оскільки крем Helan Elemi йде на добивання, то наносив я його щедро.
Воно і при більш помірному нанесенні все добре працює, але сьогодні було ще краще. Ковзання і післяковзання крему достатньо в будь-якому разі, а от видимість мильної плівки прямо пропорційна кількості нанесеного крему. А мені краще, коли видніше, де голиш.

Ще не можу не згадати той момент, що в процесі гоління шкіра насичується кремом, стає еластичною, доглянутою і приємною на дотик. Здається, раніше я вже писав про таку властивість Helan Elemi. Ось знову це відчув і згадав.

Поїздка перервала тест леза ISANA Men Rostfrei, але не припинила його. Це вже був четвертий сеанс для леза, і не відчувалося, що воно якось сильно підсіло. Як на мене, голило воно досить приємно, з притаманною йому м’якістю. По якості гоління вийшло цілком прийнятним, хоча, можливо, й не ідеальним.
На жаль, на третьому проході трохи покоцався, за що і скинув пів бала. Але не можу поставити це у вину ні підготовці до гоління, ні крему, ні лезу. Відношу це на стан шкіри після активних вихідних і двох ночей в поїзді.
Втім, перевіримо це за два дні. По ідеї шкіра має відпочити, а учасники гоління будуть ті самі, навіть лезо піде на п’ятий сеанс - суто задовольнити мою цікавість :-)

Після сеансу черга дійшла до одеколона Bandido Mexico City.
Bandido - це турецький виробник. А якщо так, то аромат обіцяв бути сильним і яскравим.
Я брав одеколон без занюху і навіть не дуже уявляючи, в якому напрямку його аромат. Занюхав уже вдома, і от сьогодні при використанні.
Аромат таки сильний і таки яскравий. Мені він сподобався, пахне прив’яленими ягодами (вишня, слива, ожина тощо) з додаванням кондитерки (певно, ваніль). Чимось мені аромат нагадав Kentucky Burbon від Areffa Soap. Втім, не сприймайте мої слова за чисту монету - тут я запросто можу помилитися.

Склад одеколону я продивився, багато знайомих слів не знайшов. Тож вирішив сприймати його просто як спирт-воду з ароматом. Але по факту в одеколоні щось є, бо шкіру він не висушив, лишив її у хорошому стані. Можливо, це наклалося на догляд від Helan Elemi, а можливо таки одеколон не такий вже "порожній". Коли крем закінчиться, тоді можна буде знати точно. А зараз поки що все дуже ок :-)

Та все одно вважав за краще додати трохи догляду для шкіри і скористався кремом Pacific Shaving Coffeinated. Гадаю, це було не зайве :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 28 з 28Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 26, 27, 28
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: