ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+24
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 13 Серп 2024 - 18:34

fill пише:
І добре що ти мені нагадав про гліцерин у піні. Колись читав про таку тєму, але вже й забув про неї. Треба якось при нагоді спробувати - гліцерин в мене вже ж є :-)
...І буде знову винайдено гель для гоління. У всякому разі у моїй уяві це призведе до чогось подібного у плані властивостей та поведінки. Але буде цікаво почитати.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 13 Серп 2024 - 18:41

CNPOMAHELL пише:

...І буде знову винайдено гель для гоління. 

Ні, не буде.
Гель для гоління - це не продукт миловаріння. Принаймні той гель, що в балоні. І той, що безпінний у пляшці з дозатором, як у рідкого мила.
Це абсолютно інший продукт, виготовлений за абсолютно іншою технологією і з застосуванням абсолютно інших інгредієнтів.

А коли я почну додавати гліцерин у піну, навіть не берусь прогнозувати. Зараз у мене всі мила і креми такого рівня, що дають безпроблемну піну самі по собі. То хіба що, якщо спаде на думку просто провести експеримент. Але коли то буде - ніхто не знає.
Втім, якщо буде, то обов’язково відпишуся :-)

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 13 Серп 2024 - 18:52

fill пише:
Weishi в мене наразі єдиний метелик, і поки що так і залишиться, якщо мені раптом не стукне в голову витратити тисячу гривень на Parker
А чому саме Parker? А не, скажімо, Pearl? Ну, окрім очевидного, що умовного Parker просто більше варіантів бритв-метеликів.
Цитата :
Але система вже зрозуміла - воно наче все і не погано, все цікаво, але 89-ту ще ніхто не відмінив
Товарищ дуже собі хотів R89. І таки придбав її. Але, на противагу від мрій у його голові, бритва виявилася зовсім не універсальною. В мене ж такої немає. Є лише Gillette King C. Не знаю, наскільки  можна їх порівнювати, але теж чекав більшої універсальності у плані використання лез. Але більш за все здивувала поведінка бритві із лезами власного виробництва. Все ж чекав, що достатньо буде взяти щось із власної лінійки бренду "і буде ідеал". Причому не конкретно комплектні леза Gillette King C, а будь-що. Але ж то мої власні помилки.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 13 Серп 2024 - 18:59

fill пише:
Ні, не буде.
Гель для гоління - це не продукт миловаріння. Принаймні той гель, що в балоні. І той, що безпінний у пляшці з дозатором, як у рідкого мила.
Це абсолютно інший продукт, виготовлений за абсолютно іншою технологією і з застосуванням абсолютно інших інгредієнтів.
Я про додавання властивостей гелю пінці а не про те, що додавання гліцерину автоматично перетворить мильну пінку на гель. А конкретніше - трохи ковзання додастся на мою думку.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyСр 14 Серп 2024 - 10:43

fill пише:



А про мед і віск чекаю на окремі розповіді. З практики :-)))
Глицерин - самое безобидное (в небольших количествах) средство, которое добавляют в косметику для бритья. Некоторые добавляют в пену шампуни, гели для душа, были где-то даже разговоры о лубриканте Durex :). Но это все можно понять если кому-то нужно придумать себе занятие экспериментаторством, так сказать. Если что-то не скользит и нельзя от него добиться нормальной пены, то нужно его просто выкинуть и взять более подходящее средство с удовлетворительными свойствами.
Терзают меня смутные сомнения о добавлении меда в пену. Мед состоит на 90% из глюкозы с фруктозой. Из-за этого он и не портится, так же, как и засахаренные фрукты (перетертые). Но вот добавит ли этот весь сахар что-то к скольжению? Я сомневаюсь.

fill, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyСр 14 Серп 2024 - 10:51

CNPOMAHELL пише:

А чому саме Parker? А не, скажімо, Pearl? Ну, окрім очевидного, що умовного Parker просто більше варіантів бритв-метеликів.

Товарищ дуже собі хотів R89. І таки придбав її. Але, на противагу від мрій у його голові, бритва виявилася зовсім не універсальною. В мене ж такої немає. Є лише Gillette King C. Не знаю, наскільки  можна їх порівнювати, але теж чекав більшої універсальності у плані використання лез. Але більш за все здивувала поведінка бритві із лезами власного виробництва. Все ж чекав, що достатньо буде взяти щось із власної лінійки бренду "і буде ідеал". Причому не конкретно комплектні леза Gillette King C, а будь-що. Але ж то мої власні помилки.


Ну так очевидна причина і є головною.
Parker - відома компанія з давньою традицією бритвобудування. Вони воготовляють багато якісних і доступних бритв і шаветок. Асортимент включає в себе різні за довжиною, вагою і дизайном ручки. Ті ж голови-метелики, схоже, теж не всі однакові. Принаймні, користувачі відмічають певні відмінності. А отже, можна спробувати підібрати варіант, що найбільше влаштовуватиме.
Крім того, бритви Parker дуже розповсюджені, їх легко купити.

А про метелики Pearl я не знаю абсолютно нічого.
От і все :-)

А щодо 89-ої, то мені важко уявити, що собі намріяв твій товариш, і чим він був розчарований.
Як на мене, 89-та дуже забалансована бритва, і вона достатньо універсальна, в тому розумінні, що легко впорується з різними типами щетини, різної цупкості і довжини. Тобто, вона годиться і на щодень, і на раз на тиждень, для переважної більшості користувачів.

Якщо говорити про її всеядність до лез, то тут теж не бачу проблем. Якщо лезо голить в іншій бритві, то воно голить і у 89-ій. Зворотне твердження теж вірне.
Можна щось говорити в категоріях краще чи гірше, подобається чи не подобається. Але такого, щоб лезо не голило у 89-ій, і при цьому голило в чомусь іншому - такого в моїй практиці не було.
Була, пригадую, парочка лез, що не голили у 89-ій. Та вони не голили взагалі ніде, вважай, то були сувенірні леза. І це не щось таке, що вільно продається скрізьі і всюди, то була якась дика екзотика. Тож нарватися на таке лезо - то ще треба постаратися.

Зваж на те, що за останні півтора роки я поголився 89-ою вже 320 разів. А ще й перед тим вона була в мене єдина чи основна з небагатьох тоді наявних. Тож досвіду з нею в мене предостатньо, і питання підбору леза до неї вже давно не стоїть - бери любе і голися.
Відтак, можу порадити твоєму товаришу частіше використовувати 89-ту, бажано не міняючи протягом якогось часу. І все в нього дивним чином почне голити :-)

King C Gillette - це теж дуже хороша бритва, хоча дійсно не має нічого спільного з 89-ою. Але Кінгом можна добре і якісно поголитися, при чому дуже комфортно - Кінг помітно м’якший від EJ DE 89.
З ним, як власне і з будь-якою іншою бритвою, потрібно трохи практики, потрібно його зрозуміти і навчитися ним користуватися.
Умовно можна назвати Кінг трохи вередливим у ставленні до лез. Але такого, щоб лезо не голило, я теж не пригадую. Тут більше про те, що з одним лезом потрібно менше зусиль для досягнення хорошого результату, а з іншим - більше. Але результат буде все одно. І знову ж, це лише питання практики навчитися досягати того результату. Чого тобі і бажаю! :-)

WetShaver, vicbro, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyСр 14 Серп 2024 - 11:06

CNPOMAHELL пише:

Я про додавання властивостей гелю пінці а не про те, що додавання гліцерину автоматично перетворить мильну пінку на гель. А конкретніше - трохи ковзання додастся на мою думку.

Насправді, треба самому подивитись.
На позір гліцерин має додати піні блиску, ковзання і догляду за шкірою. Здається, саме про це і пишуть ті, хто таке робить.
Але це той випадок, коли простіше перевірити і побачити самому, ніж сушити голову, як воно буде :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyСр 14 Серп 2024 - 11:15

vicbro пише:

Глицерин - самое безобидное (в небольших количествах) средство, которое добавляют в косметику для бритья. Некоторые добавляют в пену шампуни, гели для душа, были где-то даже разговоры о лубриканте Durex :). Но это все можно понять если кому-то нужно придумать себе занятие экспериментаторством, так сказать. Если что-то не скользит и нельзя от него добиться нормальной пены, то нужно его просто выкинуть и взять более подходящее средство с удовлетворительными свойствами.
Терзают меня смутные сомнения о добавлении меда в пену. Мед состоит на 90% из глюкозы с фруктозой. Из-за этого он и не портится, так же, как и засахаренные фрукты (перетертые). Но вот добавит ли этот весь сахар что-то к скольжению? Я сомневаюсь.

Не можу не погодитись: всі ці ігрища з гліцерином, сорбентом, лубрикантом, медом тощо - то все сверблячка експериментаторства, такий собі спосіб трохи розбавити рутину. Ну й порадіти за себе, якщо все вийшло добре :-)
А оживляти дохлого мерина - то дійсно марна справа, простіше і спокініше таки викинути і забути :-)

vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyСр 14 Серп 2024 - 12:27

vicbro пише:
Терзают меня смутные сомнения о добавлении меда в пену. Мед состоит на 90% из глюкозы с фруктозой. Из-за этого он и не портится, так же, как и засахаренные фрукты (перетертые). Но вот добавит ли этот весь сахар что-то к скольжению? Я сомневаюсь.
Якось давненько вивчав органічну хімію. Тож не візьмуся сказати, що саме надасть мед. От якби мед одразу з сотами (віск же ж!), то я б хоч якось зміг собі пояснити подібне.
Або ж мазатися медом після процедури. Тут, хоча б, є надія що не стане гірше після намащення, тому ок. :)
Але, згадаємо чим люди мазалися ще 100-200 років тому. А ще згадаємо, якою хімічною бодягою може виявитися звичайнісінький крем. Тож, можна і медом намаститися. От тут тож будо б цікаво почитати враження.
fill пише:
Parker - відома компанія з давньою традицією бритвобудування.
Ну для мене Parker та Pearl виглядають як 2 якихось індійця. Бо, не дуже в мене щодо їх історії. Саме тому й не розумію, чому обирають Parker чи Pearl, коли є ті ж Weishi з історією близько 70 ти років. Як і все ще не розумію, чому обирають Yaqi, коли існують все ті ж Weishi та Baili з давнішою історією. Ну, може позіціонуванням на ринку вирізняються. Але на тлі Yaqi якось зовсім їх не обговорюють практично.
Цитата :
Як на мене, 89-та дуже забалансована бритва, і вона достатньо універсальна, в тому розумінні, що легко впорується з різними типами щетини, різної цупкості і довжини. Тобто, вона годиться і на щодень, і на раз на тиждень, для переважної більшості користувачів.
Ну може ти вже забув себе на початку становлення ВКГ. Що хоче отримати новачок, коли купує собі бритву? Правильно! Він хоче універсальні бритву, якою можна і раз на день користуватися і дідову бороду зголити. Звичайно, що "89му Млину" до цього далеченько. А порівняно із касетними бритвами "Млин" ще далі.
Цитата :
Якщо говорити про її всеядність до лез, то тут теж не бачу проблем. Якщо лезо голить в іншій бритві, то воно голить і у 89-ій. Зворотне твердження теж вірне.
Тоді давай вточнемо. Якось голять майже будь-які леза. А коли заходить мова про "універсальність", зазвичай мають на увазі, що бритва поводить себе схоже (у певних рамках звичайно) незалежно від того, яке саме лезо туди поставили.
В мене Muhle R89, про неї сказати нічого не можу. Маю Gillette King C, яка трохи на неї схожа. Ну як схожа? Як схожа, більшість 3х компонентних бритв одна на одну. ;) Гоління нею відрізняється, залежно від обраного леза.
От де враження схожі при зміні леза то китайфутур QShave, та Feather Popular. Хоча й тут по різному. Feather Popular голить схоже або ж не голить зовсім. А вот В китайфутцурі настроюванням можна отримати схожість відчуттів. Ба, навіть одне лезо на різних рівнях агресії голять схоже. Просто на максималці потім шкіру дуже пече.
Цитата :
Та вони не голили взагалі ніде, вважай, то були сувенірні леза. І це не щось таке, що вільно продається скрізьі і всюди, то була якась дика екзотика. Тож нарватися на таке лезо - то ще треба постаратися.
Мені більшість наявних лез добре голить в одних бритвах, якось голить в інших, та не голить ще в якихось.
Але тут знову ж треба вточнювати. Погано голить для мене то є 2 різні варіанти:

- не голить бо м'яке лезо у м'якій бритві. Наприклад лезо Super-Max Platinum у бритві Feather Popular. Враження ніби пусту бритву возюкаю по пиці.
- голить, але дуже боляче. Причому це може залежати і від леза і від бритви. Скажімо лез під косоріз Yaqi, я до сих пір не підібрав. Є пара лез, з якими боляче не на 10 балів а на 7-8. Але то все стадії мазохізму, як на мене. Саме тому, як  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] не натякав "про купити" R41 - щось побоююся подібного.
А от у Yaqi Katana найменш травматично голить РПЛ. Причому враження ніби я лезом Feather голюся. Решта голить але боляче. Хоча менш неприємно ніж у сланті.
Цитата :
І це не щось таке, що вільно продається скрізьі і всюди, то була якась дика екзотика. Тож нарватися на таке лезо - то ще треба постаратися
Поки що в мене такою екзотикою виступають Tiger Carbon та Super-Max Platinum.
Цитата :
Зваж на те, що за останні півтора роки я поголився 89-ою вже 320 разів. А ще й перед тим вона була в мене єдина чи основна з небагатьох тоді наявних. Тож досвіду з нею в мене предостатньо, і питання підбору леза до неї вже давно не стоїть - бери любе і голися.
Відтак, можу порадити твоєму товаришу частіше використовувати 89-ту, бажано не міняючи протягом якогось часу. І все в нього дивним чином почне голити :-)
Доречі, так. Он за майже рік, як майже перестав плигати від бритви до бритви, то й голитися виходить значно краще, ніж було на початку року. Gillette King C стала більш лояльною до лез. Хоча до універсальної їй далеченько.
Цитата :
Тут більше про те, що з одним лезом потрібно менше зусиль для досягнення хорошого результату, а з іншим - більше. Але результат буде все одно. І знову ж, це лише питання практики навчитися досягати того результату.
Я поки що на стадії: "якийсь результат, залежно від леза". Причому починаю думати, що добривки на якість результату впливають слабо. Якщо лезо спочатку голить гірше за інше, то й кінцевий результат буде поганим. А з добривками будет поганит та кривавим. Ще й шкіру роздратую.

Звичайно ж все це мої особисті враження. В мене це от так все.




Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyСр 14 Серп 2024 - 14:10

14-08-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Feather
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Pierre Cardin ENERGY
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Постараюсь коротко :-)

В учасниках відбулися деякі зміни, хоч і далеко не кардинальні :-)

Початок - такий самий, як і останні рази: олійка The Bluebeards Revenge, яка ніколи не підводить, мило Fine American Blend, яке міцно вже приклеїлося на дно чаші, і його не хочеться звідти виколупувати, і помазок Zenith 506A Extra, просто помазок :-)

Цього разу вирішив зробити менш густу піну, тож десь по ходу збивання льопнув трохи води. Піна дійсно вийшла не така густа, як раніше, і її було багааато :-)
А ще вона значно легше віддавалась з помазка. Отакої!
Якось раніше не звертав на це уваги, а воно он як виявляється: хочеш хорошої віддачі піни з борсука - не роби її густою :-)
Ок, зрозумів, записав :-)

Лезо Feather мене не відпускає :-)
Вирішив вставити його у 89-ту і зробити, так би мовити, контрольний забрив.
Цікаво, коли заносив інфу про це гоління в Shaving Buddy, прога показала мені, що минулий Feather у 89-ій відпацював у мене сім разів :-)
Коли то було, то вже треба ворушити таблиці і з’ясовувати. Певно, дуже давно. Але ж було :-)
Цього разу лезо так довго не проживе, та то з причини з самим лезом ніяк не пов’язаної.

Отже, перше гоління парою EJ DE 89 + Feather пройшло чудово. Лезо відчувалося на шкірі, але саме, що відчувалося - не тягнуло, не дерло, нічого такого. Просто не було паніки "А я вставив лезо взагалі?!" - вставив точно.

По комфорту і якості гоління в мене питань нема. Все було достатньо комфортно, а після другого проходу можна було б все і завершувати - вже був чудовий CCS.

Після гоління вирішив скористатись засобом, який давно вже не брав до рук.
Та за день до того, я таки взяв його. І не просто так, щоб перенести у ванну :-)

Мова йде про одеколон після гоління Pierre Cardin ENERGY.
(В цей момент у Олесі сіпнулося око :-) )

Купив його років сто тому, просто щоб спробувати, що ж таке одеколон саме після гоління. Виявилась досить непогана штука, трохи міцненька, але з набором якихось компонентів, які дають догляд шкірі.

І не вартував би він якихось окремих розмов, якби в якийсь момент мені не набрид аромат. Він там загалом тихий і не сказати б, що поганий. Але сильно нудний, якийсь пластиковий.
І от я, неспокійна душа, хапаю цей одеколон і рулю до майстерні @areffasoap. Разом З Олесею ми довго й нудно думаємо, чим би той аромат забити, довго вибираємо, а потім довго ллємо і бовтаємо :-)
Аромат я вибрав такий, щоб вже точно був неповторний
- смажений маршмелоу :-)
І льопнули ми його таки не мало. Але то не сильно допомогло - старий нудний аромат все одно домінував, і був лиш злегка забарвлений нотками того маршмелоу. І з часом, з роками, йому сильно краще не стало.
Тому цей Pierre Cardin дуже не часто з’являвся у мене на голіннях, а більше кочував із пляшки в пляшку: з рідної - в Альпівську, з Альпівської - у якусь медчну. Вже якщо я рідко цим одеколоном користуюсь, то хай хоч менше місця займає :-)

Та так було донедавна...
А тепер же в мене є гліцерин! :-)
Довго думати мені не довелося: 20 крапель на 100 мл одеколону, доба на відстоятися, і от сьогодні проба :-)

Що ж, з гліцерином я переборщив :-)
Думаю, можна було обмежитись 15 чи й 10 краплями. Бо те, що вийшло, вийшло досить липким, більш липким, ніж я очікував. Втім, це не велика біда, бо та липкість за кілька хвилин минає, а шкіра в хорошому стані лишається, можна більше нічим і не мазати :-)

Та от що цікаво: після додавання гліцерину в одеколоні розкрився смажений маршмелоу! :-)
Нудні початкові ноти ще трохи пробиваються, але основний тон вже кондитерка, щось близьке до випічки. І це дуже несподіваний поворот. Схоже, Pierre Cardin повертається в гру :-)
І боюся уявити, що з ним буде, коли згодом я наексперемнтую в нього ще й вітамін Е, Д-пантенол і екстракт гамамелісу :-)

Хоч я і казав, що після одеколону можна вже нічим і не мазатись, та за традицією намазався кремом Pacific Shaving Coffeinated.
До речі, я вже розповідав, що він пахне м’ятною жуйкою? :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, _yk_, Shave Master, CNPOMAHELL, ПВА, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyСр 14 Серп 2024 - 22:51

Щоб сильно не розпорошуватися і багато не цитувати відповім усім і відразу.) По-перше по меду, мед як і багато органічних сполук відмінно утримує воду. І отже діє нехай не як гліцерин, але як сорбіт, про який я вже не раз розповідав як відомий зволожувач. До речі сказати той же цукор я вже пробував у справі. Благо його простіше ніж мед дістати.) І скажу вам червоне мило Проразо набуло ковзання і розм'якшує щетину ще краще, ніж з додаванням гліцерину. Але є й негативні моменти, якщо додати в мило, то вона швидше пропадає, і трохи пощипує на початку. До речі компанія Суавесіто і Луксина, які роблять недешеві продукти для барбершопів, додають цукор у свої лосьйони. Це я теж пробував але ефект взагалі не сподобався, по-перше липкість, по-друге спочатку спирт сильніше відчувається і найнеприємніше, що ще й комахи злітаються на цукор, коли спирт випаровується.) А ось мед за ідеєю не буде так пропадати як у випадку із цукром. Хоча з приводу щипання та комах ще є побоювання.) За бажання і з досвідом можна досить чисто голитися практично будь-яким лезом і бритвою. Питання в тому, скільки доведеться возитися і скільки епідермісу і червоних точок при цьому можна поставити. А ще роздратування чи бритвенний опік, чи варте воно того. Що важливіше чистота чи комфорт, це постійних компроміс?) На рахунок агресивних бритв типу Р41 та Яківський слант. Р41 досить непогана бритва хоч і не мій фаворит, нею можна поголитись легко чисто і досить комфортно, без значних наслідків. Головне трохи вести і хороша підготовка, натягування шкіри. І краще голити від кришки. Слант приблизно також, але є але. Якщо голити від гарди він ще більш травмонебезпечний, менш комфортний і лезо в ньому реально вібрує. Без натягу шкіри взагалі не можна, пошкодження забезпечені. Мені з агресивних бритв, більше подобається Які Хелмет, часто їм голюся з м'якими лезами типу Лорд, Дорко, Тріт. Але Яківський слант це мутант у світі бритв його потрібно використовувати тільки якщо всі інші бритви перепробував, в принципі у мене майже так і було. Так що відкладіть його поки що на полицю, нехай почекає. І леза Tiger Carbon та Super-Max Platinum і справді г*но.) Тепер про метелика Перл та Паркер. Перл агресивніший, причому в них за рахунок вигину краю стулок лезо ще більш прямо стирчить до шкіри. Та й якість гірша, то скрипи, то покриття слабке. Перкер думаю все-таки старі Жиллети копіює. Гліцерин в піну краще з водою додавати для поліпшення розчинності. А в лосьйон, як я вже писав, краще додавати по дві три краплі, тому що кожна нова крапля може збільшити плівку, липкість або змінити запах. взагалі будь-які додавки в косметику можуть змінювати запах, особливо сорбіт, органіка, настойки та ін. Іноді на краще, іноді ні.) Справа в тому що на виробництві спочатку змішують компоненти, потім додають аромат. А ми вже додаємо в те, що є, поверх віддушки.) Гліцерин допоміг розчиниться і спливти маршмелоу!) Може лосьйон ще настоїтися і липкість стане менше.)

fill, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyЧт 15 Серп 2024 - 12:56

CNPOMAHELL пише:



Ну для мене Parker та Pearl виглядають як 2 якихось індійця. Бо, не дуже в мене щодо їх історії. 

Parker: рік заснування - 1973
Pearl: рік заснування - 1990
Але все це не має суттєвого значення. Більшу роль грають асортимент, поширеність, доступність.
Про бритви Parker я знаю ледь не з першого дня приходу у ВКГ. Pearl з’явився в полі мого зору пару років тому. 
Parker продається ледь не в кожному магазині, дотичному до гоління. Pearl ще треба пошукати.
У Parker вибір на 100500 позицій. А від Pearl я знав донедавна лише Flexi. Про те, що в них є метелики, от тільки від тебе день тому і почув.

Та сама історія з Yaqi. Це молода компанія, але випускає цілу купу різних бритв (голів), про помазки вже й не говорю. Звичайно ж їх продукцію жваво обговорюють.
А що обговорювати у "історичних" Baili чи Weishi? По півтори голови на кожного? Ну, таке собі.

От і весь секрет :-)

І далі швиденько:
Я не дуже зрозумів, чому ти вважаєш 89-ту не універсальною головою?
Навпаки, вона дуже універсальна, чи не найуніверсальніша бритва на ринку. Вона є хорошим вибором і для новачка, і для "ветерана" - кожен нею поголиться без проблем.
Порівнювати 89-ту з Кінгом зовсім не варто - це дуже різні бритви. До Кінга ближче стоять Merkur 34, RR Mamba, той же Baili, який клон Gillette Tech.
А от найближчим до 89-ої скоріше за все буде закрита голова Parker. Ще GC .84 чи .76, TBBR Scimitar. Здається в ATT ще була схожа бритва. Але все то більш пізня історія.

З Кінгом дійсно треба трохи повозитись з підбором леза. Бо бритва м’яка, і м’яке лезо в ній здається не таким ефективним. Хоча і воно голитиме, якщо знати, як це робити.
З 89-ою все значно простіше - вона дозволяє легше орудувати лезами різного діапазону агресивності.
Звичайно ж, гоління різними лезами у 89-ій буде відрізнятися між собою. Але це питання не до бритви, а до лез.
І тут я дійсно уточню свою фразу про те, що якщо лезо голить де-інде, то воно голить і у 89-ій. Мав на увазі: так, як воно голить в іншій бритві, приблизно так само голить і у 89-ій. Тобто, якщо скрізь на трієчку, то і у 89-ій голитиме десь на трієчку. А якщо скрізь на 5+, то так само буде і у 59-ій. Можливо, з невеличкими відхиленнями, але не принциповими.

Ти кажеш, що вже більш-менш навчився не стрибати між бритвами, і побачив результат. Тепер навчись не стрибати між лезами. Результат також не забариться.
А згодом взагалі зрозумієш, що пошук якихось сакральних пар бритва-лезо, то від лукавого :-)
Успіхів! :-)

WetShaver, vicbro, hlopets, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyЧт 15 Серп 2024 - 13:11

WetShaver пише:
 Гліцерин допоміг розчиниться і спливти маршмелоу!) Може лосьйон ще настоїтися і липкість стане менше.)

Схоже, так і є - маршмелоу вивільнився. Хоча перед тим кілька років не хотів цього робити, ховався :-)

Звичайно ж, треба подивитись, що там з гліцерином буде згодом. Може й зменшиться липкість.
Але, насправді, липкість мене не бентежить. Навіть, якщо все лишиться, як є, я не буду сильно переживати - мені норм :-)

О, і нагадав мені про Yaqi Knight's Helmet! :-)
Я з нею так і не подружився - занадто зла для мене. Коли купував її, то чи не дочитав про її злючіть, чи просто не надав тому значення. Та по факту прорахувався. Зараз вже уважніше читаю відгуки на Yaqi. Про Beast навіть не думаю. А от  на Mercury поглядаю одним оком :-)

А Катаною час від часу голюся, хоча її теж надто ніжною не назвеш. Певно, підібрав ключик :-)

WetShaver, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyЧт 15 Серп 2024 - 15:42

fill пише:
Але все це не має суттєвого значення. Більшу роль грають асортимент, поширеність, доступність.
Про бритви Parker я знаю ледь не з першого дня приходу у ВКГ. Pearl з’явився в полі мого зору пару років тому. 
Parker продається ледь не в кожному магазині, дотичному до гоління. Pearl ще треба пошукати.
У Parker вибір на 100500 позицій. А від Pearl я знав донедавна лише Flexi. Про те, що в них є метелики, от тільки від тебе день тому і почув.
То, власне, скоріш твій досвід. Для мене якось обидві фірми однаково незнані. Я, мабуть, про бритви Treet чи Lord більше знаю.
Цитата :
А що обговорювати у "історичних" Baili чи Weishi? По півтори голови на кожного? Ну, таке собі.
Та хоча б Baili Legend Pro BRB3P. Доволі цікава штука (як на мене). Існує з кінця 2023 року. А так то да. Доволі маленький асортимент. Ще й пошукати треба, щоб придбати. Та й відгуки в основному моделі на 3 лише. До речі Qshave то є Weishi. Чи то колаборація в них проміж собою...
Цитата :
З Кінгом дійсно треба трохи повозитись з підбором леза. Бо бритва м’яка, і м’яке лезо в ній здається не таким ефективним. Хоча і воно голитиме, якщо знати, як це робити.
Чув протилежні враження, що Gillette King C більш ефективна за R89, але й примхлива тож більше.
Знову ж в мене немає бритви Muhle R89. Зі подібного пробував лише BIG ROC BR-2001. Кажуть, доволі схожа.
Цитата :
І тут я дійсно уточню свою фразу про те, що якщо лезо голить де-інде, то воно голить і у 89-ій. Мав на увазі: так, як воно голить в іншій бритві, приблизно так само голить і у 89-ій. Тобто, якщо скрізь на трієчку, то і у 89-ій голитиме десь на трієчку.
Гарне вточнення. З того, що пробував, лише одне лезо голить однаково в більшості моїх бритв. То є лезо Feather. Голить агресивно-неприємно. Лише у "рідному" Feather Popular воно голило менш агресивно, ніж у інших бритвах. Уся решта лез в мене голить по різному, залежно від обраної до пари бритви.
Як приклад, лезо Gillette Silver Blue зовсім не голить у бритві-метелику Monarch (лише гладить шкіру), середненько показує себе у Yaqi Katana, та ідеально голить мене у Gillette King C .
Або ж Gillette Platinum. Теж не голить у бритві-метелику Monarch. Голить агресивно-неприємно (у перший прохід) у бритві Gillette King C, але доволі чисто. А в бритві-метелику "Мерідіан" (УРСР), ці леза поводять себе гірше за леза Супутник, які там теж голять на трієчку (з пропусками).
Або ж винтажні (і неактуальні тому) Gillette Nacet Platinum. Скубуть та не голять у BIG ROC BR-2001 (на двійку з п'яти). Теж скубуть у бритві-метелику Monarch (але тут вже "на трієчку" результат), посередньо та боляче поводять себе у  Yaqi Katana. У бритві-метелику "Мерідіан" (УРСР), ці леза теж поводять себе гірше за леза Супутник, які там теж голять на трієчку (з пропусками). І на 4, але з питаннями у бритві Gillette King C.
Вінтажні Wizamet Super Iridium голять на 2 у бритві Lord L122c що з закритою що з відкритою нижніми плитами. У бритві-метелику "Мерідіан" показують себе "на трієчку" та доволі боляче при голінні. Тоді як у бритві Gillette King C результат доволі близький до ідеалу. А от польське ж вінтажне Polsilver Stainless Blades від Wizamet, у Gillette King C показує себе ідеально. Хоча в парі інших бритв трохи покусує (на четвірочку але близько до ідеалу).
Це я до того, що не дуже розумію, як в тебе лезо поводить себе схоже в різних бритва, коли в мене, інколи розбіжності від 2 до максимально ідеальних 5 на одному лезі, залежно від обраної бритви до пари.
Хоча так, певна частка лез десь у проміжку між посередньо та добре. Якщо брати лише такі, то були б висновки як і в тебе.
Цитата :
Ти кажеш, що вже більш-менш навчився не стрибати між бритвами, і побачив результат. Тепер навчись не стрибати між лезами. Результат також не забариться.
Не можу не стрибати між лезами. Бо дуже вже вони по різному себе поводять, залежно від бритви. Я, звичайно, розумію, що ти маєш на увазі приблизно те, що якщо голитися одним й тим самим лезом в одній бритві, а  згодом, перейти на іншу бритву з цим лезом, то різниця буде невелика. Як бачиш, з написаного вище, мої враження доволі сильно відрізняються.
Але ж можна спробувати варіант постійного гоління однаковими лезами в різних бритвах певний проміжок часу. Можливо буде звикання та мої враження при стрибання з бритви на бритву будуть не такими різними. Цікаво.
Цитата :
А згодом взагалі зрозумієш, що пошук якихось сакральних пар бритва-лезо, то від лукавого :-)
Поки що мені далеченько до таких висновків. Але, можливо, колись прийду до такого.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПт 16 Серп 2024 - 1:34

fill пише:
Про бритви Parker я знаю ледь не з першого дня приходу у ВКГ. Pearl з’явився в полі мого зору пару років тому. 
Давно і постійно дивлюся відео огляди на Ютубі, зокрема й англомовні. Тому мене просто спам'яли продукцією від індусів Перл і я знав і про метелики від них і про Блейз і Флексі і тепер косоріз. А тим більше про бритви із закритими та відкритими головами від Перл. Колись давно напевно років десять тому, у мене навіть була бритва від Перл з відкритою головою. Довелося позбутися тому, що контроль якості тоді був поганий і бритва мала з двох боків різний виліт леза. Але ручку залишив дуже класна цупка з латуні. На ній зараз стоїть інша голова Які В3А. До речі сказати, шкода, що тоді Перл був такий кривий, тому, що щетину зносив за секунду, крутіше Фатіпа і комфортніше Р41.)

CNPOMAHELL пише:
не дуже розумію, як в тебе лезо поводить себе схоже в різних бритва, коли в мене, інколи розбіжності від 2 до максимально ідеальних 5 на одному лезі, залежно від обраної бритви до пари.
Хоча так, певна частка лез десь у проміжку між посередньо та добре. Якщо брати лише такі, то були б висновки як і в тебе.
Коли надто багато всяких різних лез, та ще частина з них вже не випускається, можуть очі розбігатися і не тільки.) У деяких лез плаває якість від партії до партії. Деякі з часом можуть окисляться і таке інше.) І не забувайте, що всі можуть мати різні засоби для гоління, помазки, різну щетину і різну шкіру. Наприклад, проводив невеликий експеримент після того, як голився лезом, Тріт Фалкон віддав його братові, у якого щетина м'якша. Так він цим лезом ще раз сім-вісім голився і нічого не драло, не різало.) А от коли використовував три рази Лорд Класік то після мого гоління брат зміг їм поголитися лише один раз. Потім лезо просто не голило, а застрягло в щетині. Ось вам і різні графіки затуплення кромки лез.) Навіть миття лез милом теж впливає. Якщо після гоління мильний наліт змити туалетним милом для рук, деякі леза після цього взагалі не голять, наприклад Трит Нью Стіл. Така ось чудова нова сталь від пакистанців.) Тому коли люди на американському форумі пишуть, що голяться одним лезом Лорд Хром 10-14 разів, я вірю. І коли на нашому форумі інші люди пишуть, що у них Февер після 2-3 разів уже дере, теж вірю. І що раніше Февер був кращим, теж вірю.) Найголовніше, леза відрізняються, а люди тим більше.)

fill, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПт 16 Серп 2024 - 8:54

1. Паркер - Перл. Новые бритвы Перл (Флекси, Блейз) не пробовал и не собираюсь. Но старая их стандартная бритва с открытой головой у меня была. И была Паркер 24С (кто не знает - это открытая голова, похожая на открытую голову Перл). Бритва Перл по качеству и комфорту была кустарщиной по сравнению с Паркер. Паркер бабочка тоже была и оставила довольно хорошие впечатления (насколько это возможно т.к. я бабочки вообще не очень почитаю), также как и закрытая голова Паркер. СтОят Паркер не дорого, выбор вариантов ручек к любому типу головы огромен, качество на эту цену достойное.
2. Зачем мыть туалетным мылом лезвие? Я промываю просто водой (при этом пальцами под водой легко протираю кромку, едва касаясь) и никогда не замечал, чтобы это влияло на способность лезвия брить. Насухо  не протираю, просто сдуваю влагу с лезвия если она там есть. Лезвие обычно практически не смачивается и вода на нем не остается. Тот же Трит Нью Стил прекрасно после этого бреет.
А как вообще объяснить отрицательное влияние туалетного мыла на кромку лезвия? Чем туалетное мыло настолько ужаснее в этом смысле мыла для бритья, в котором находится лезвие весь процесс бритья. Здесь, видимо, какие-то совпадения вмешались...

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПт 16 Серп 2024 - 13:37

WetShaver пише:
Давно і постійно дивлюся відео огляди на Ютубі, зокрема й англомовні. 
Дивлюся "нашомовних". Тих, хто називає леза - бритвою, а поки шия покрита кровавими порізами, роблять вигляд, що нічого не сталося. Дивлюся не заради інфи, а як розважальне шоу більше. Бо не може бути джерелом інформації той, хто у предметі розбирається меньше за того, хто його дивиться. :)
Цитата :
До речі сказати, шкода, що тоді Перл був такий кривий, тому, що щетину зносив за секунду, крутіше Фатіпа і комфортніше Р41.)
Я більше сподіваюся знайти щось, що буде мені зносити щетину, без того, щоб страждала від цього шкіра. Одненьку свою пару я вже знайшов. То маловідомий, мабуть і в самій Індії дешевий метелик Monarch + BIC Chrome Platinum (жовті).
Цитата :
Коли надто багато всяких різних лез, та ще частина з них вже не випускається, можуть очі розбігатися і не тільки.) У деяких лез плаває якість від партії до партії. Деякі з часом можуть окисляться і таке інше.) І не забувайте, що всі можуть мати різні засоби для гоління, помазки, різну щетину і різну шкіру.
От саме тому й шукаю варіанти. Бо вже дуже сильно, інколи, вирізняються власні враження від вражень інших.
А ще тому, що бритва Monarch доволі всрата дешева бритва, а жовті BIC Chrome Platinum більше не виробляють. Зараз подумав собі та й зрозумів, що саме я чекаю від "ідеальної пари". Щось на кшталт роботи касетника, тільки щоб трошки лезо на шкірі відчувалося. Тесь так.
 Он, я, до свого сорому, ще й третини лез не спробував з тих, що мені Дмитро ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) прислав. З одного боку я не знаю, у якій з наявних бритв це все пробувати. З іншого, результати частини лез я можу заздалегідь передбачити, бо маю подібні схожі.
Здавалося б Gillette King C? Але вона мені заважкою А ще не особливо цупка ручка, бо я весь час намагаюся перехопити бритву або дуже високо або за край ручки (а накатка на ручці лише посередині).
Цитата :
Навіть миття лез милом теж впливає. Якщо після гоління мильний наліт змити туалетним милом для рук, деякі леза після цього взагалі не голять, наприклад Трит Нью Стіл.
Погоджуся із паном  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Ви свідомо вбиваєте край леза, коли промиваєте водою з милом. Бо, якраз на вінтажних лезах, про які ви говорите з деякою обережністю так прямо и написано - "не протирати, лише промакувати" .
Я вже не кажу про те, що ви намагаєтесь змивати мило милом. Який у цьому сакральний сенс? Там достатньо під струменем води потримати трохи.
vicbro пише:
(при этом пальцами под водой легко протираю кромку, едва касаясь) и никогда не замечал, чтобы это влияло на способность лезвия брить
Краще так теж не робити. Хоча якщо не прямо терти край леза то, як мінімум, ще разик поголитися можна. А може й не разик.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 19 Серп 2024 - 13:06

vicbro пише:
Зачем мыть туалетным мылом лезвие?...
Для того щоб:
WetShaver пише:
змити мильний наліт туалетним милом для рук...
Можна не туалетним, можна господарським милом. Але, без мила, змити наліт від деяких "мило для гоління" - дуже важко.

Тому люди і придумують різні варіанти, як боротися з тим нальотом. Витирають наліт об долоню чи пальцями, зубною щіткою, або рушником:
Изотовец пише:
Вопрос к тем кто использует лезвия более одного-двух раз. Никто не сталкивался с моментом что на третье и последующие сеансы бритья станок хуже промывается, мыло с сбритой щетиной как будто налипает на лезвие?
fill пише:
Таке у мене трапляється, якщо лезо не протирати.
Гадаю, це пов’язане з тим, що вода не повністю - лише поверхово - змиває шар мила, тож ці непомітні оку залишки мила після попереднього сеансу, будучи досить липкими, більше притягують на себе бруд у подальшому.
Власне, якщо на упаковці леза прямо не сказано, що його не можна протирати, я його обов’язково мию і протираю рушником (як і весь станок у цілому). Проблем з зайвим налипанням потім не виникає.

CNPOMAHELL пише:
Здавалося б Gillette King C? Але вона мені заважкою А ще не особливо цупка ручка, бо я весь час намагаюся перехопити бритву або дуже високо або за край ручки (а накатка на ручці лише посередині).
Вже давно можна було прислухатись до порад і підібрати більш підходящу за вагою, формою, накаткою ручку. Якщо проблема саме в ручці...

CNPOMAHELL пише:
Краще так теж не робити. Хоча якщо не прямо терти край леза то, як мінімум, ще разик поголитися можна. А може й не разик.
Якщо в людини працює даний спосіб, чом би й ні. От коли не працює або дає погані результати, тоді треба шукати інший.

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 19 Серп 2024 - 13:25

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Згоден! Разом зі щетиною мильна піна часто утворює липку масу, яку часом не легко змити. На деяких бритвах через особливості піновідводів постійно залишається піна. На тій же Р41. А деякі мила взагалі особливо добре залишають мильний наліт, наприклад, червоне Проразо. Саме тому я витираю лезо пальцями, щоб зняти залишки мила для гоління або крему. Але тільки від центру леза до краю кромки, не навпаки. І не треба сильно давити. Господарське мило краще змиває мильний наліт ніж туалетне, але покриття пошкоджує. Як і рушник. Найменше стирає шкіра пальців. Ніби ще раз по обличчю провів. Водночас і хонінгування.)

Ruslan, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 19 Серп 2024 - 17:06



Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Feather
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Pierre Cardin ENERGY
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Буде зовсім коротко :-)

Мав трохи клопотів - на щастя, приємних - тому про два гоління зразу, і дійсно дуже коротко.

Учасники не мінялися зовсім. І, власне, було лише два питання: як працює Feather, і що там з тим одеколоном з гліцерином взагалі вийшло? :-)

Піну в обох випадках робив не густу. Вологи, яка була в пензлі, і яка залишалася після замочування мила, було цілком достатньо, щоб як раз отаку піну зробити. Про ковзання і післяковзання можна не згадувати: Fine - чудово мило, дає все, що необхідно для класного гоління.

Feather на другому і третьому голінні голять майже однаково. Але це помітно відрізняється від того, як він голить на першому сеансі.
Після першого сеансу з леза злітає зайва гострота, і можна дозволити собі голитись без огляду на те, що можеш якось випадково поранитися, чи ще щось. При цьому зберігається якість гоління і його комфорт.

Коли йде мова про коркування леза, найчастіше я чую саме про лезо Feather. Мене особисто влаштовує гострота на першому сеансі. Але я також розумію тих, хто хоче механічно позбутися надмірної гостроти і одразу перейти на другий-третій сеанси.

Одеколон Pierre Cardin продовжує радувати. Ну так, відносно :-)
Звичайно ж, аромат розкрився. Масність мене влаштовує повністю, тут питань немає. Але ж це все-таки одеколон, в ньому більше спирту, і він достатньо "колючий". Не смертельно, але треба мати на увазі.

Бальзам Pacific Shaving Coffeinated добре завершує гоління. Він дійсно дуже хороший в усіх відношеннях, треба лише трошечки звикнути до аромату м'ятої жуйки :-)
Але це лише питання сприйняття :-)

Зараз, на короткий час, у мене відбулась невеличка зміна декорацій, тому і гоління буде дещо іншим. Але впевнений, що все одно воно дуже хорошим. Побачимо :-)

От така історія :-)))

P. S. Даруйте за деяку кострубатість викладення! Вперше в житті спробував начитати оповідку голосом, з перетворенням його на текст. Ще не все виходить, ще все якось коряво. Але ідея загалом мені подобається, буду практикуватись :-)

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 19 Серп 2024 - 17:08

Даруйте, хлопці, деякий час буду по-за дискусією. Трохи згодом приєднаюсь - мені завжди знайдеться, що сказати :-)
Але трохи згодом.
Читатиму по можливості частіше :-)

Ruslan та WetShaver Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 20 Серп 2024 - 3:22

all75 пише:

Тому люди і придумують різні варіанти, як боротися з тим нальотом. Витирають наліт об долоню чи пальцями, зубною щіткою, або рушником:



Тот мой вопрос был связан с моими же кривыми руками на тот момент. Он был задан примерно в августе-сентябре 2018 года. Когда я его задавал, то пользовался кремами/мылами меньше года, качество приготавливаемой пены тогда гуляло от случая к случаю. Прилипала она к лезвию тогда из-за недостатка воды и повышенной густоты. Как научился делать пену, так с тех пор больше и не прилипало ничего. Хотя допускаю, что при использовании, например, негидрофильного масляного прешейва и такое может приключиться.

Сейчас я вообще бреюсь Wilkinson Sword Quattro (с перспективой введения в постоянную ротацию) с мылом для бритья. Там в кассете 4 близко расположенных лезвия плюс вдобавок еще поперечная тонкая проволока перед ними, делящая кассету на несколько сегментов, а сзади много пластика. За все время ничего не забивалось и не налипало, ни щетина, ни пена, хотя в интернете много отзывов, что кассеты легко забиваются.

Все эти прилипания и забивания больше связаны с условиями эксплуатации и предпочтениями, нежели специфическими свойствами отдельных мыл.

fill, vicbro та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyВт 20 Серп 2024 - 11:16

Изотовец пише:
Тот мой вопрос был связан с моими же кривыми руками на тот момент. 
Я писав про те як видаляють нальот. І він не залежить від кривизни рук і умов експлуатації. Він більше залежить від мила для гоління. І багато хто з ним веде боротьбу, в тому числі і на лезі (або забиває і не веде боротьбу). А тебе процитував - щоб була більш зрозуміла відповідь Сергія.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 26 Серп 2024 - 15:06

20-08-2024
22-08-2024
24-08-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Tech 1970s England
Blade: Feather
Brush: Yaqi Heavy Metal
Lather: La Toja Soap Stick
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: Fitodoctor VELOUR

Постараюсь якось коротко :-)

Вдалося вирватись у невеличку відпустку в Карпати. Тож протягом трьох голінь учасників не міняв, бо, власне, не було на що, навіть якби і захотів :-)

Подорожуючи, я намагаюсь не брати з собою зайвого. Тому ніколи зі мною не їздить чаша, і майже ніколи - пре-шейв.

Не завжди, але найчастіше, беру з собою в дорогу мило-стік La Toja. Він зручний тим, що продається у пластиковій тубі. Тобто, його легко транспотувати - не треба вигадувати ніякої іншої упаковки.
А ще La Toja - дуже й дуже класне мило. Це вже другий стік, який я вимилюю, і не виключаю, що згодом буде і третій. Мило дає дуже класні ковзання і післяковзання. Я не побоюсь в цьому плані порівняти його з милом Fine, яким користувався перед відпусткою. У них навіть аромати дещо схожі :-)

Якщо ж порівняти зі стіками RazoRock, то у La Toja кращі ТТХ, а от користуватися легше RazoRock-ом - він м’якший і має більший діаметр, відтак ним простіше натерти обличчя перед збиванням піни.

Коли беру в дорогу не щось безпінне, а стік, то в пару йому беру помазок Yaqi Heavy Metal. Тут виходжу з того, що, по-перше, це синтетика, і вона не вибаглива до умов використання та зберігання. А по-друге, це найменша з моїх синтетик, і вона зручно лягає в дорожний несесор.

По правді сказати, цей Yaqi - не найкращий варіант, щоб робити піну на обличчі. Розміри і форма вузла, а також відчутний хребет, більше підходять до чаші. Але за роки використання вже давно призвичаївся працювати ним за різними сценаріями, тож збити чудову робочу піну зі стіка La Toja не було проблемою. 

Оскільки 89-ою, яку я найчастіше беру в дорогу, я по плану голився у ранок від'їзду, а пакував косметичку ввечері напередодні, то спакував у неї з собою британський  Gillette Tech 70-их років випуску. А в пару до нього - леза Feather.

По факту, тест лез Feather продовжився, але цього разу в дуже м'якій і легкій бритві.
Втім, історія повторилася і в ній :)
Перше гоління було дуже класне, лезо голило чисто, його гостррта відчувалася і дещо тримала в напрузі.
На другому і третьому голінні зайва гострота з леза злетіла, тому гоління було все ще чистим і комфортним, але вже "з розслабленими булками" :-)
Четвертого гоління цією парою вже не склалося - відпустка, на жаль, закінчилася.

На після гоління взяв з собою модернізований, тобто, нагліцеринений, Floїd The Genuine і крем після гоління Fitodoctor VELOUR.

Аромат Флойда, здається, став трохи м'якшим. Але і сам він дещо пом'якшав, став маснішим і приємнішим у використанні.

А крем Велюр - просто хороший недорогий крем українського виробництва з дуже пристойним доглядом за шкірою. Гадаю, на зиму буде в мене основним засобом після після гоління :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, stinger, vicbro, _yk_, Александр 7676, Shave Master і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 26 EmptyПн 26 Серп 2024 - 16:22

Якось треба буде і собі спробувати цей крем. Підтримуємо українського виробника!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, andreyv1979 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 26 з 28Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: