ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+25
_yk_
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
29 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 30 EmptyВчора в 13:05

17-10-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Stando Rod NG
Blade: China SE
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Angels Share
Aftershave: Areffa Soap Angels Share
Additional Care: Fitodoctor VELOUR

Постараюсь коротко :-)

Тести всякого різного йдуть паралельно один одному, тому зміни учасників незначні.

Олійку The Bluebeards Revenge поки залишив, хоча вже є що цікаве спробувати в цьому плані. Та не є дуже доброю ідеєю тестувати кілька новинок зразу. Особливо, коли кожна з них може змінити процес чи результат гоління.

Мило Areffa Soap Angels Share - продовження тесту. Хоча важко це назвати тестом, коли веганське мило від Олесі вже пробуване-перепробуване сотню разів. Тут лише граєшся в аромат.

Його я вже описував, він мені подобається. Він не сильний, особливо в милі, тобто від гоління не відволікає. Але створює дуже приємну атмосферу, якось трохи навіть заспокоює :-)

Піну знову робив не густу. Навіть дуже не густу: щойно консистенція перевалила позначку "вже не буде розтікатися", я припинив маслати і став наносити піну на обличчя. І от що приємно, навіть в таком стані піна лягає красиво і без "залисин".

Щоб зробити таку піну треба було залишити трохи води на поверхні мила після того, як його не на довго змочив, не сильно витрушувати помазок і по ходу ще додати кілька крапель. Власне, це зрозуміло і без зайвих пояснень. Хіба що треба враховувати, щи мило Areffa Soap в загальному випадку дуже ласе до води :-)

Найсуттєвіша зміна відбулася з лезом. Попереднє Schick я відправив у відставку і взяв спробувати якесь інше, китайського виробництва. Я навіть близько не уявляю, хто його зробив, тому воно в мене в обліку проходить під умовною назвою China SE. Заблукало воно до мене разом з шаветкою під SE-леза. Користувався тою шаветкою не часто, пару раз буквально. З тих пір вона так і лежить в шухляді. Ну й леза разом з нею :-)

Особливих сподівань на це дивне лезо не було. Тож я навіть і не здивувався, коли на першому проході воно ледь зрізало щетину. Було боляче і не надто приємно, і була впевненість, що це перше і останнє використання леза в Stando Rod.

Другий проход відчувався дещо спокійніше. Очевидно, щетина вкоротилася, і лезу вже легше було її зрізати.

А от на третьому проході я майже кайфонув :-)
Ні, лезо не стало магічним чином гострим. І загальні проблеми, з якими я стикаюсь в роботі з Stando, теж сильно нікуди не ділися, хіба що трохи пом’якшилися. Але, на диво, лезо змогло досить чисто і достатньо безболісно виголити мене на фініші.

Тут як раз в плюс зіграла не захмарна гострота леза. Воно не відчувалося небезпечним, тож можна було трохи натиснути, а це дало чистоту і, на щастя, не зашкодило шкірі - деякий вплив на епідерміс відчувався, але ні коцок, ні ніків, ні порізів, ні опіків.
І несподівано це дивне китайське лезо йде ще на один сеанс :-)

Про стан шкіри чудово просигналізував лосьйон: він припік, але лиш трохи більше середнього. З тим, як все починалося, скаржитись на таке просто гріх. А ще ж і приємний аромат - той взагалі всі негаразди нівелює :-)

Певно, єдиним не дуже приємним залишком після гоління було те, що ще години дві-три відчувалося, що голився. Ну, таке буває, наче з силою натер шкіру, і вона дає про це знати фантомним болем.
Крем від Pacific Shaving вбиває це відчуття в зародку. Але сьогодні хотілося не забити аромат лосьйона, тому взяв крем Fitodoctor VELOUR. Він не поганий, трохи жирненький і добре дбає про шкіру. Але от з "анестезією" не дуже впорався. Принаймні, не відразу :-)

От така історія :-)))

Ruslan, vicbro, stanislav-q, Yura_, mad_fish, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 30 EmptyВчора в 22:12

fill пише:
Ба більше, сьогоднішній мій досвід взагалі суперечить цій теорії :-)
Натягувати потрібно, але помірно.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 30 з 30Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: