ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+25
_yk_
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
29 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 3 Жовт 2024 - 16:41

vicbro пише:
Я использую теплую воду только для замачивания помазка и мыла. И она не более 40 градусов.
Зимой во время бритья пользуюсь водой, температура которой немного теплее комнатной. Летом пользуюсь только холодной водой. Станок промываю только холодной водой.
Еще на начальном этапе возврата в ВКБ проводил эксперименты и установил, что всевозможные распаривания, умывание горячей водой - это не мое. Мне комфортно когда кожа не распарена.
Я абсолютно убежден, что перед бритьем щетину нужно хорошо увлажнить, но при этом сделать это так, чтобы кожа не распарилась. Тогда гарантировано самое безопасное и комфортное в каждом конкретном случае бритье.
А сделать так можно только используя прохладную, по крайней мере не горячую воду. Волос мягкий из-за увлажнения, а кожа не разбухшая от распаривания.

Пришёл тоже к такому варианту и раздражения стали скорее исключением из правил, про порезы я вообще молчу.
Обильно умылся несколько раз пока помазок замачивается, могу зубы почистить, выбрать сет для бритья и все время поддерживаю лицо мокрым, кстати очень классно работает в качестве прешейва любой увлажняющий гель/крем/бальзам, рекомендую попробовать нанести на влажное лицо перед бритьем за несколько минут!

Ruslan, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 385
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 3 Жовт 2024 - 20:20

Kitten911 пише:


Пришёл тоже к такому варианту и раздражения стали скорее исключением из правил, про порезы я вообще молчу.
Обильно умылся несколько раз пока помазок замачивается, могу зубы почистить, выбрать сет для бритья и все время поддерживаю лицо мокрым, кстати очень классно работает в качестве прешейва любой увлажняющий гель/крем/бальзам, рекомендую попробовать нанести на влажное лицо перед бритьем за несколько минут!

Иногда есть крема которые не подошли и не знаешь куда их девать, так и валяются в шкафу, надо попробовать, сам бы не догадался использовать их в качестве прешейва good

Ruslan та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alejandro
Новачок
Новачок
Alejandro


Повідомлень : 24
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.01.2022

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 3 Жовт 2024 - 21:18

Я колись вже казав, що в мене найкращим чином пряцює бальзам-ополіскувач для волос. Сам таким не користуюсь, тому потрошку таскаю жіночий. Спробуйте, може також сподобається. Його треба зовсім трошки(з горшину).

all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 385
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 3 Жовт 2024 - 22:08

Alejandro пише:
Я колись вже казав, що в мене найкращим чином пряцює бальзам-ополіскувач для волос. Сам таким не користуюсь, тому потрошку таскаю жіночий. Спробуйте, може також сподобається. Його треба зовсім трошки(з горшину).

Если нужно совсем немного, то предположу что он добавляет скольжение :)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1174
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 4 Жовт 2024 - 8:21

Kitten911 пише:


... поддерживаю лицо мокрым, кстати очень классно работает в качестве прешейва любой увлажняющий гель/крем/бальзам, рекомендую попробовать нанести на влажное лицо перед бритьем за несколько минут!
Я проверил этот метод с кремом после бритья Cool Men. Он отлично работает, простое и качественное решение. Теперь пользуюсь таким вариантом и ушел от приготовления гидрофильного масла.
Игорь, авторские не предлагаю т.к. патент не зарегистрирован  Ок

Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alejandro
Новачок
Новачок
Alejandro


Повідомлень : 24
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.01.2022

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 4 Жовт 2024 - 18:26

Meo пише:


Если нужно совсем немного, то предположу что он добавляет скольжение :)
В тому справа, що ополіскувач пом'якшує волосся. А волосся на голові не відрізняється, чи майже не відрізняється від волосся на обличчі. Тому гоління відбувається по вже пом'якшеному волоссю, яке легше зрізає лезо.

CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 4 Жовт 2024 - 19:04

Alejandro пише:

...А волосся на голові не відрізняється, чи майже не відрізняється від волосся на обличчі.
Відрізняється, в мене так точно. На обличчі волосся жорсткіше. Думаю, так у всіх. Хоча можу помилятись.

WetShaver, andreyv1979, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 4 Жовт 2024 - 23:19

Ruslan пише:
Відрізняється, в мене так точно. На обличчі волосся жорсткіше. Думаю, так у всіх. Хоча можу помилятись.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyСб 5 Жовт 2024 - 11:28

vicbro пише:

Я проверил этот метод с кремом после бритья Cool Men. Он отлично работает, простое и качественное решение. Теперь пользуюсь таким вариантом и ушел от приготовления гидрофильного масла.
Игорь, авторские не предлагаю т.к. патент не зарегистрирован  Ок

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 3202928208 Пользуйтесь

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyСб 5 Жовт 2024 - 13:56

vicbro пише:

Еще на начальном этапе возврата в ВКБ проводил эксперименты и установил, что всевозможные распаривания, умывание горячей водой - это не мое. Мне комфортно когда кожа не распарена.

Насправді, я теж не розпарюю обличчя. Принаймні, не користуюсь гарячим рушником, як то показують в кіно. Пару разів спробував, але зовсім не моє. Вже не пригадаю сам результат, а от процес тримання гарячого рушника на писку - той ще капець.

Пробував голитися і на холодну. Теж не сподобалось: жорстко, грубо, без задоволення.

Тож вже роками, чи не десятиліттями, голюся за приблизно за однією схемою: душ між теплим і гарячим, вмивання в душі душовою ж водою, вмивання між проходами теж водою між теплою і гарячою.
Цим я досягав розм’якшенні щетини, і гоління помітно полегшувалося порівняно з тим, коли, наприклад, не приймаєш попередньо душ.

Та мабуть треба все ж зважати на нові обставини. 
З розм’якшенням щетини чудово справляються пре-шейв і мило (чим я раніше, до ВКГ, не користувався). Той же пре-шейв захищає і шкіру, але, певно, не зайвим є йому й допомогти і зменшити вплив тепла на неї.

Сьогодні спробував повторити минулий досвід - вийшло непогано. Але там і інші чинники трохи змінились, тож поки без далекосяжних висновків.
Ну й трохи згодом буде оповідка :-)

WetShaver, andreyv1979 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyСб 5 Жовт 2024 - 14:46

05-10-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Croma Diamant
Lather: Floїd Vetiver Splash
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina

Воно наче має бути коротко, але не знаю, що вийде по факту :-)

Сьогодні знову змінив усю косметику: відклав у бік набір Трунок Довбуша і вирішив спробувати дещо нове.
Вчора по акції прикупив гель для гоління Floїd Vetiver Splash. Брав не для себе, але поки можу скористуватись. То чого втрачати таку нагоду?

Почав гоління традиційно для себе: теплий душ і вмивання в ньому обличчя. Знову використав олійку для душу в якості пре-шейва :-)
Не можу не відмітити, що навіть в такій ситуації олійка встигає трохи попрацювати і нормально так просочити шкіру.

Floїd Vetiver Splash - це безпінний прозорий гель для гоління. Я вже, певно, разів сто казав, що не люблю прозорі гелі - не бачу, де голив. Та знову свідомо йду на ці незручності, просто щоб спробувати новий для себе продукт. Зрештою, це не нездоланні незручності, можна голитись і прозорим.

Сам гель досить густий, і він приємно лягає на обличчя. Його можна добре розтерти і навіть отримати якийсь ембріон піни. Але це секунд на сім :-)

Перед нанесенням гелю трохи остудив шкіру ледь теплою водою. Ну, тобто, намагаюсь відтворити умови попереднього гоління.
А далі - власне гоління з EJ89 і Croma Diamant на третьому сеансі.

І, скажу вам, це було дуже класне гоління!
Олійка і гель добре наживили шкіру. Прохолодне вмивання між проходами очевидно дає свій позитивний ефект. А Croma Diamant була дуже комфортною і приємною.

Так, голитися довелося, так би мовити, по пам’яті, але це була єдина незручність цього гоління. В усьому іншому - чисто, безболісно, безкровно і з задоволенням.

Знаючи, як пахне Floїd Vetiver Splash (а пахне він, до речі, дуже кайфово), підготував у якості афтершейва лосьйон Saponificio Varesino Stella Alpina. Це хоч і інший, та все одно трав’янистий аромат. І теж дуже кайфовий.

А ще цей лосьйон, як і деякі інші італійські, є трохи жирнуватим.
Враховуючи, скільки всього доглядового вже нанесено було на обличчя, вирішив більше нічого не додавати - на лосьйоні і зупинився :-)

От така історія :-)))

P.S. Перечитуючи оповідку перед публікацією, звернув увагу на кількість учасників. Блін, майже як до ВКГ: Gillette Mac3, балонний гель, лосьйон :-)

P.P.S. Я не хтів, чесно!!! :-)))
Воно само заримувалося: страпон, балон, лосьйон :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, STEEL, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 385
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyНд 6 Жовт 2024 - 22:10

Alejandro пише:

В тому справа, що ополіскувач пом'якшує волосся. А волосся на голові не відрізняється, чи майже не відрізняється від волосся на обличчі. Тому гоління відбувається по вже пом'якшеному волоссю, яке легше зрізає лезо.

Спасибо, буду пробовать, волос в районе подбородка и усов немного жестковат, бритвой буквально шкрябать и вгрызаться приходиться..
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 7 Жовт 2024 - 16:41

07-10-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Croma Diamant
Lather: Floїd Vetiver Splash
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina

Нині точно буде коротко-коротко :-)

Вирішив повторити своє минуле гоління з мінімумом учасників. Власне, бо сподобався минулий результат.

Тож відтворив все майже до дрібниць:

Спершу душ з олійкою, яку трохи наніс на обличчя, як пре-шейв.
Далі, перед нанесенням гелю, вмивання з ледь теплою водою. Такою ж водою вмивався між проходами.

Дозування гелю зрозуміле інтуїтивно, якось з першого разу спіймав - десь з середню виноградину на прохід. Цього цілком достатньо, щоб добре і спокійно поголитись.

Лезо Croma Diamant було вже на четвертому сеансі. Воно лишилося на диво комфортним і здавалося навіть ефективним. Але все ж таки на третьому проході, щоб досягти прийнятного результату, доводилося зайвий раз-другий-третій шовгати по тому самому місцю. Тож, очевидно, що лезо підсіло і на п’ятий раз вже не годиться. Але і того, що воно чудово відпрацювало чотири рази, для нього більше ніж достатньо. Лезу однозначний плюс!

Завершив гоління італійським лосьйоном Stella Alpina від Varesino.
Воно якщо хороша річ, то вона хороша - ту просто нічого додати. Цього разу хіба що меншу дозу взяв, бо минулого явно перебрав. А так - все ідеально!

За звичкою хотілося нанести щось другим шаром. Але треба було перетерпіти кілька хвилин, потім це бажання зникло без сліду :-)

От така історія :-)))

vicbro, _yk_, andreyv1979, ПВА, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 14:44

09-10-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Stando Jaga SE Rod NG
Blade: Schick SE P
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Areffa Soap Трунок Довбуша Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Трунок Довбуша Soap Bear Base
Aftershave: Areffa Soap Трунок Довбуша Lotion
Additional Care: Areffa Soap Трунок Довбуша Matting Milk

Нічого не скажу щодо коротко, побачимо :-)

Сьогодні повернув в роботу весь комплект Трунок Довбуша. Це насправді прикольно міняти все комплектами, не задумуючись про підбір компонентів окремо: раз - і все скопом замінив :-)

Власне, вся ця двіжуха лише заради одного: почати тест абсолютно нового для мене інструмента, використовуючи повністю робочу і перевірену косметику. Ну, просто щоб не було ніяких питань з цього боку.

І щоб також не було питань по підготовці, дотримувався звичного передголільного ритуалу.
Тобто, спершу душ і вмивання обличчя в душі теплою водою з умивалкою.

Далі - пре-шейв. Перед нанесенням олійки вмив обличчя прохолодною водою. Це єдине відхилення від звичайної схеми. Але останнім часом пробую саме такий варіант гоління, тому от так.

Поки олійка працює на обличчі, починаю робити піну.
Мило попередньо замочив, тож набирати його було легко. А помазок Sfumato взагалі робить це дуже жваво і повновісно - мила для початку набралося просто дууууже багато.

Відтак, збивати піну було з чого, тільки встигай додавати воду. Ну й колошматити, колошматити і колошматити :-)
Піни вийшло чимало, консистенція - те, що треба. Наносив на обличчя з явним задоволенням :-)

Ну а коли наніс, то вже й час голитися.
І на тесті сьогодні виріб польського бритвопромпостачу - Stando Jaga.
Принаймні, я так думаю, що Jaga, судячи з картинок на офісайті Stando.

Бритву на тест надав мені Віктор з Буковини, і я дуже вдячний за можливість спробувати цей цікавий інструмент :-)

Говорячи на початку оповідки про абсолютно новий для мене інструмент, я мав на увазі, що ніколи досі ще не користувався SE-бритвою.
Є в мене бритва під 1/2 DE, але повноцінної SE ще ніколи не пробував. Тим цікавіше :-)

Бритва сама по собі важкенька, певно з нержавійки. Поверхні бритви матові, не поліровані. Ручка має цікавий малюнок з втиснутих овалів. Вона достатньо надійна і не ковзає в руках. Загальна конструкція бритви - Г-подібна, що цілком зрозуміло виходячи з конструкції леза.

До речі кажучи, лезо поставив Schick, яке отримав від Віктора разом з бритвою.

І тут трохи відступлю від розповіді і розкажу, як я протупив :-)
Словом, коли домовлялися з Віктором про відправку бритви, він сказав: "покладу тобі по одному лезу Schick і KAI".
Від останнього я відмовився, сказавши, що маю пачечку таких.
Але!
Я дійсно маю пачку KAI, але DE. А на те, що Stando - це SE-бритва, я навів різкість, лише коли вийняв її з коробки :-)
Що ж, буду тестувати Stando з Schick-ом, поки той не зітреться в нуль :-)

В принципі, в мене є ще якесь китайське SE-лезо невідомого походження, його теж спробую, воно наче підходить за розмірами.

Та повернімося до гоління.
На самому початку все було незвично, від цього й страшно :-)
По-перше, розмір бритви. Ширина полотна SE-леза помітно більша, ніж DE, тож бритва сама по собі більша.
По-друге, вага. Я не дуже звик до важких бритв, і мені ними дещо важкувато оперувати.
І по-третє, робота самого SE-леза. Є різниця з DE. І в купі з попередніми чинниками невідомого і незрозумілого було дуже багато.

Тобто, були питання до тиску, кута, швидкості, роботи на дрібних ділянках тощо.
Але, крок за кроком всі питання потроху знімалися. Не скажу, що на всі дав відповіді, але якось воно саме собою пішло більш-менш правильно. Частіше інтуїтивно, ніж осмислено, але все ж правильно, судячи з результату.

На перший раз вирішив не ризикувати, в деяких місцях не наважився виголювати з тиском. В усьому іншому - все прекрасно. Один зрізаний прищик ще на першому проході до уваги не беру.

Загалом, це цікавий досвід. SE-бритва голить все ж таки трохи інакше. Ну або ж лезо відчувається трохи по-іншому. Не гірше і не краще, ніж DE - просто по-іншому.
Словом, дуже цікаво, і хочеться вже повторити :-)

Після гоління було приємно усвідомити, що епідерімс не постраждав. Тобто, лосьйон припік зовсім трохи, по суті лиш позначивши свою присутність.

Трунок Довбуша теж трохи жирненький лосьйон, та все одно краще було після нього нанести щось другим шаром. Тим більше, що в комплекті є що - матуюче молочко.
Наніс - і тепер сиджу голений і задоволений :-)

От така історія :-)))

P.S. Як підказує Віктор, це не Jaga, а Stando Rod NG. Надалі так і писатиму :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_, mad_fish, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 15:54

Цікавий досвід, читати теж було цікаво та захоплююче. Продовжуй тестувати, цікаво буде дізнатися про твої враження про незвідану досі категорії бритв!) Чесно кажучи я теж SE бритвами не користувався так, що звичайно читатиму. І дякую Віктору за надані інструменти! [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 15:58

WetShaver пише:
Продовжуй тестувати...

Продовжуватиму :-)
Час поки є, і лезо ще далеке від вмирання. Тож ще кілька оповідок з цією бритвою буде :-)

WetShaver та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 16:06

Та це, до речі, теж цікаве питання, скільки в тебе протримається SE лезо. Багато хто їх хвалять не лише за ефективність, а й за довговічність. Так, що це теж невивчене, цікаве питання.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 16:09

WetShaver пише:
Та це, до речі, теж цікаве питання, скільки в тебе протримається SE лезо. Багато хто їх хвалять не лише за ефективність, а й за довговічність. Так, що це теж невивчене, цікаве питання.

Тут хочеш - не хочеш, а це питання дослідиш. Лезо ж одне :-)

WetShaver, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyСб 12 Жовт 2024 - 15:08

11-10-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Stando Rod NG
Blade: Schick SE P
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Areffa Soap Трунок Довбуша Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Трунок Довбуша Soap Bear Base
Aftershave: Areffa Soap Трунок Довбуша Lotion
Additional Care: Areffa Soap Трунок Довбуша Matting Milk

Може вийде коротко, спробую :-)

Та спершу хочу вибачитись за одну неточність: бритва, яка в мене зараз на тесті, то не Stando Jaga, а Stando Rod. Віктор мене виправив, за що дуже вдячний :-)

Всі учасники без змін, бо, як часто роблю після вдалого гоління - намагаюсь його повторити. І це цілком вдалося.

Підготовка традиційна: душ + олійка. Перед нанесенням олійки вмився прохолодною водою, це зараз мій новий фетіш :-)
Щоправда, потім, по ходу гоління, я за завичкою вмивався теплою водою :-)
Але, на щастя, це не погіршило результат.

Піни знову накалапуцяв повне відро. Просто вона так легко набирається і так приємно збивається, що важко буває зупинитись :-)
Але таким темпом мило дуже швидко наближається до вичерпання. І, схоже, буду замовляти ще одну банку, бо інших засобів з комплекта ще достатньо багато.

Ще в обід перед днем гоління помацав підборіддя і зрозумів, що щетини навиростало вже чимало - більше, ніж зазвичай буває після хорошого гоління DE-лезом. Мабуть це логічний результат після першого дуже обережного гоління SE-бритвою. Тому вирішив по можливості попрацювати на результат.

Перші ухи-ахи-охи від роботи з SE вже пройшли, можна було вже зосередитись більш детально на тому, що ж насправді ти тримаєш в руках.
І тут, прислухаючись до роботи інструмента і оцінюючи свої реакції, можу сказати, що ухів-ахів-охів трохи поменшало.

З озвучуваних раніше проблем нерозв’язаною для мене лишилась поки що вага. І це саме в сукупності з SE-лезом. В мене був досвід роботи важкою DE-бритвою (Rockwell 6S, Pearl Flexi тощо), там проблема ваги так гостро не стояла, адже було цілком зрозуміло, як працює лезо. Тут же все якось по-інакшому.

Взагалі, характер різу леза нагадує мені, наче голишся шаветкою.
Так, значно безпечніше, але от певна грубоватість в роботі присутня.
З меншою вагою, гадаю, це б нівелювалось на рівні м’язів і контролю тиску. Але з важчою бритвою мені зробити це, даруйте за тавтологію, важче - не можу поки намацати і зафіксувати "точку рівноваги", коли контроль за бритвою от саме такий, як треба.

Ну й з’явилась ще одна проблемка, на яку я минулого разу не звернув уваги: залипання.
Як казав, лезо працює трохи грубувато. Це можна пофіксити, якщо трохи зменшити кут атаки. Але тоді бритва починає залипати на шкірі - площа дотику плити до шкіри достатньо велика, що підсилює дію сили тертя.

Тут бачу два виходи: або все ж таки знайти баланс, коли лезо вже не грубе, а залипання ще не помітне. Або ж зробити піну менш густою для кращого ковзання.
Хотів на наступний раз вже поміняти учасників, та не буду - зроблю потрібну піну на Трунку Довбуша, просто на свіжому досвіді розуміючи, як це зробити.

Лосьйон після гоління припік трохи більше, ніж минулого разу.
І от зараз, через приблизно півтори доби після гоління, обмацуючи обличчя, відчуваю, що поголився я все ж таки якісніше - відросло менше. Відтак і шкіра трохи більше відчула була це на собі.

Ну й зрозуміло, що без молочка Areffa Soap Трунок Довбуша Matting Milk вже було не обійтися. Це щоб все у підсумку було чікі-пікі :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 14 Жовт 2024 - 0:44

Якщо характер зрізання щетини нагадує шаветку, то може справді варто зробити піну рідкішою. З шаветками та клинковими бритвами це краще працює.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 14 Жовт 2024 - 9:06

WetShaver пише:
Якщо характер зрізання щетини нагадує шаветку, то може справді варто зробити піну рідкішою. З шаветками та клинковими бритвами це краще працює.

Та тут справа не в характері різу, а в розмірі дотичної площини. У шаветки - так співпало - вона теж чималенька.
Тож так, більш рідка піна може бути виходом. 

На останньому голінні нічого такого не вийшло, там своя історія була, пізніше опишу. Але далі спробую попрацювати саме в цьому напрямку

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 14 Жовт 2024 - 13:15

13-10-2024

Rating: 4 / 5

Razor: Stando Rod NG
Blade: Schick SE P
Lather: Floїd Vetiver Splash
Aftershave: Bandido Mexico City
Additional Care: Areffa Soap Трунок Довбуша Matting Milk

Постараюсь коротко :-)

13-те число, і гоління, якого краще б не було :-)

Гаразд, не все так драматично, то просто красива фраза прийшла в голову. В реальності воно було не дуже добре, та все ж не повний капець.

Почалося з того, що я просто проспав. І так виходило, що або можу поголитися швиденько, або перенести гоління.
Переносити не хотілося, вирішив голитися нашвидкуруч. А для цього скористатися комплектом, який недавно спробував і який не передбачає довгих вовтузінь коло піни і подальшого миття помазка, чаші тощо.

Відтак, пре-шейвом в мене була олійка, з якою я приймав душ.
А замість помазка, мила і піни з чаші скористався прозорим гелем для гоління Floїd Vetiver Splash, який був під рукою.

Я пам’ятав, що збирався робити негусту піну, щоб зменшити залипання бритви. Тому, щоб не мати халепи з гелем, наносив його на сильно вологе обличчя і постійно додатково змочував в процесі.

Але, на жаль, це не сильно допомогло. Лезо Schick в бритві Stando Rod все одно працювало грубувато, а залипання не сильно зменшилося.
Ба більше, бритва часом починала козлити по шкірі, і від того і комфорту, і якості, і безпеки стало ще менше.

Розуміючи, до чого все це може призвести, я вже намагався якось тихо-спокійно доголитися, не сильно наполягаючи на чистоті і дбаючи про максимальну цілісність шкіри. Не сильно вдалося - отримав пару порізів. При чому, саме порізів, а не знесених артефактів шкіри чи чогось такого. Не сильних і не глибоких, але бал з оцінки скинув навіть не задумуючись.

На щастя, в цілому шкіра виявилась не дуже пошкодженою, і афтершейв не сильно припік. Скористався одеколоном Bandido Mexico City, бо він просто єдиний, крім Трунка Довбуша, виявився у ванній.

А от заміни молочку Трунок Довбуша у ванній не виявилося, тому скористався ним, і шкіра була вдячна :-)

От така історія :-)))

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_, CNPOMAHELL, mad_fish і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyВт 15 Жовт 2024 - 13:20

Rating: 4.5 / 5

Razor: Stando Rod NG
Blade: Schick SE P
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Angels Share
Aftershave: Areffa Soap Angels Share
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Не буду спеціально намагатись коротко, віддамся на волю творчому польоту :-)

Минулі вихідні можна в чомусь вважати поворотними.
Не те, щоб я змінив роботу, громадянство чи стать - це все без змін :-)
Але от одне гоління пішло не по плану і шкереберть. Думав продовжити з Трунком Довбуша, та отримав у подарунок цілу купу різних пробників. Тож тепер, після довгої паузи, знову буду пробувати всяке цікаве. А все інше, в тому числі попередні плани і парочка новинок, почекають :-)

Зрозуміло, що Трунок Довбуша пішов відпочивати у шухляду повним складом.
У якості пре-шейва повернулась на поличку олійка The Bluebeards Revenge. Про неї важко написати щось нове. Крім того, що, як я виявив, лишилось в мене її десь пів пляшки, тобто десь 50 мл. І це насторожує :-)

Та олійка - це не новина.
Новина - це свіже, щойно з грядки, мило від Areffa Soap - Angels Share.
У мене поки що лише пробник, але це не стане на заваді, щоб оцінити новинку осені 2024.

Мило, яке в мене, зроблене на веганській базі. Це хороша база, у Олесі вона реально одна з найкращих на ринку. Тому для мене ніколи не є проблемою користуватись таким мило. Більше того, частіше прошу робити індзамовлення саме на базі веган.

Єдиний невеличкий ґандж свіжого пробника: в ньому не так яскраво розкривається аромат, як в витриманому повнорозмірі. Але, на щастя, є й парний милу лосьйон, там аромат розкривається краще і швидше. Тож саме тоді і поговоримо, що чим пахне :-)

Збити піну з Олесиного веганського мила - це легше, ніж стопку перекинути :-)
Ну от правда: кілька рухів - і можеш голитися. Ще кілька рухів - і піну можна на виставку пін відправляти, точно буде в призах :-)

Для роботи я взяв половину пробника і увім’яв його на дно чаші.
Пам’ятаючи, чим я збираюсь голитись, і як воно в мене йде, піну вирішив робити менш густою. Не шмарклі, звичайно ж, і не шампунь - щось таке, щоб і бритва не грузла, і голитись можна було.
Зробити це було елементарно: трохи води в чаші, більше води в помазку - і все. Піна дійсно вийшла легка, зовсім не густа, і її прогнозовано було овердофіга.
Та попри таку свою легкість, лягала піна на обличчя дуже приємно, рівно, без пропусків.

Інструмент сьогодні той самий - тестовий Stando Rod з лезом Schick. Чергова спроба повернути перше враження. На жаль, знову невдала.
Вже навіть не знаю, на що грішити.
Знову груба робота леза, знову підзалипання (хоч і менше), знову поганий контроль бритви і знову дискомфорт. Слвом, щось не йде.

Вірніше сказати, йде, але не так, як хотілося б.
Бо, зрештою, шкіра, попри неприємні відчуття в процесі, не є такою вбитою, як то воно інколи буває. Ніки трапляються, але рідко і теж не щось таке, що викликало би занепокоєння - воно з DE я можу в рази сильніше розпанахатися.

Але от не можу я розслабитися, кайфонути, відчути ніжність чи хоча б притомну нейтральність роботи леза - воно йде грубо, через силу якось, незрозуміло і дуже невпевнено. Часом я просто гублюся: що робити? як робити? як голитись далі?

Ну й контроль над бритвою. Не складається у мене з ним, ну от просто не відчуваю я бритву до кінця, наче вона окремо, а я окремо.

Є в мене з цього приводу певні думки, та про них пізніше. Зараз я вийняв лезо Schick, вже не буду себе силувати. Але є в мене ще одне SE лезо невідомого походження. Воно співпало по розмірах, тож спробую ще його. Без особливих надій, просто щоб не шкодувати, що не спробував. І вже в кінці тесту викладу свої остаточні міркування.

Як вже казав, гоління хоч і не надто кайфове, але шкіра все ж лишається у більш-менш нормальному стані, не вмирає.
Тож лосьйон припікає не надто вище норми. Не помітити це припікання не вийде, але до крику воно не доводить :-)

І знову, як вже казав, лосьйон сьогодні - Areffa Soap Angels Share.
База в нього стандартна, тобто хороша. Вся цікавість в ароматі :-)

В милі він теж відчувався, але тут - набагато краще.
Щойно його вдихаєш, розумієш, що це дорогий аромат. З першої ж нотки відчуваєш в ньому поважність і статечність, гру чистого кришталя і сліпучого золота :-)

Аромат сам по собі теплий і трохи солодкуватий, але геть не приторний. В ньому відчуваю легку благородну нотку доброго коньяку. Далі - щось кулінарне (ванілька?) і обволікаюче (горішок?). А потім дрібочку чогось злегка свіжого, що знову повертає до коньячку :-)

Словом, дуже класний аромат, зовсім не банальний і, як на мене, в цю пору року більш ніж вартий уваги.

По правді сказати, перекривати цей аромат м’ятним кремом Pacific Shaving Coffeinated було дуже шкода. Але треба було це зробити заради спокою шкіри. Все ж відчуття після гоління, що таки голився, ще мало місце, і треба було його втамувати. А Pacific Shaving Coffeinated робить це дуже добре :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, Wolfskin, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyВчора в 1:29

Це дуже добре, що новинки від Олесі тестуєш саме ти.) Багато чого цікавого можна дізнатися. У мене виникла теорія, а якщо при голінні SE станком у твоєму випадку потрібно бритву рухати без найменшого тиску, а замість цього натягувати шкіру, як при голінні клинковою.)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyВчора в 11:35

WetShaver пише:
... а якщо при голінні SE станком у твоєму випадку потрібно бритву рухати без найменшого тиску, а замість цього натягувати шкіру, як при голінні клинковою.)

Та я так і роблю.
Я взагалі стараюсь натягувати шкіру при голінні. Робив так ще коли голився картриджними системами, суто інтуїтивно.
А в цьому випадку навіть пробував натягувати сильніше, але це нічого суттєво не змінює.
Ба більше, сьогоднішній мій досвід взагалі суперечить цій теорії :-)

Вже пишу оповідку :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 29 з 30Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: