ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyВт 12 Вер 2023 - 6:53

Gillette Blue Blades. Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
В Катані ну дуууже цікаве лезо. Неоднозначне якесь. Катана з ним шурхотить як газонокосарка. Відчувається, що лезо вельми гостре (і на шкірі відчуваться), але якось пропускає... Лезо з низки таких, що голишься і ставиш собі питання "А чи вдасться поголитися як слід?"  smekh
Вдалося. Після першого проходу все було нормально, потім на другому все нормально. "Нормально". Це визначальний термін.

Mühle R41
В цьому станку це лезо ще виразніше неоднозначне. Так, виголився без проблем в BBS, але якось... неконтрольовано чи щось подібне. Голюся і не розумію, чи все ОК. І лезо гостре, а після першого проходу залишлося багато недоголеного. Але після другого все чисто.
Неоднозначне лезо як на мене.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Пн 18 Вер 2023 - 18:57), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, Акулов, Sauvage, _yk_ та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyСб 16 Вер 2023 - 9:42

Gillette Blue Blades. Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Перший прохід - ледве "соціально допустимий рівень гоління", багато пропусків, хоча лезо йшло впевнено.
Другий прохід - BBS. Ніяких напів тонів.
Чудернацьке якесь лезо. Не для тих, хто є володарем гоління  pleasantry, а, тим паче, freak control.
Голить, результат задовольняє, а ось процесс - ні.

Mühle R41
Все те ж саме. Незрозуміле якесь лезо.

Висновок:
Лезо голить. Лезо голить непогано. Лезо голить незрозуміло.
Можливо, хтось його зрозуміє. Я не зрозумів.

fill, Акулов, Sauvage, stanislav-q та _yk_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyПт 22 Вер 2023 - 6:57

Gillette 7 O’Clock Permasharp (зелені). Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Лезо ріже. І ріже успішно. На другому проході шурхотить, і в мене почала народжуватися підозра, що не голить. Але підозру вручати не став  smekh Чисто, гладко, з кайфом.

Mühle R41
В "Катані" це лезо працює набагато краще. Можливо, на порядок. В R41 воно гальмувало, ніби роздумуючи, чи остаточно зупинитися, чи продовжувати зрізати щетину. Прийшлося піддавлювати. Результат непоганий, подразнення немає, але і задоволення посереднє.

Ruslan, fill, Акулов, Sauvage, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyВт 26 Вер 2023 - 6:14

Gillette 7 O’Clock Permasharp (зелені). Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
М'яко, але ріже. Шурхотить.
Але, на мій погляд, вже на друге гоління лезо значно просіло: прийшлося дещо поялозити. Результат нормальний, але лосьйон попік (а я спеціально взяв для всього челенжа "Мармару", бо цей лосьйон міцноспиртовий). Чисто, гладко, кайф посередній Ок

Mühle R41
На відміну від першого гоління стало ще гірше. Просто непримний досвід: на першому проході зачіпалося, піднімало шкіру. Ніби і не голило. На другому проході прийшлося поскоблити  Командо
Доголюватися цим лезом я не буду.

Ruslan, fill, Акулов, Sauvage, _yk_, ARTURIUS, Kitten911 та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyСб 30 Вер 2023 - 9:49

Gillette 7 O’Clock Sharp Edge (жовті). Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Я зрозумів: треба було "зеленим" лезам "Жилетт" дати дозріти до "жовтого" стану  shout
"Стиглі" "жовті" леза в "Катані" - це зовсім інша пісня. Попри те, що лезо і епідерміс трохи зняло (це я перестарався), і навіть пару червоних цяток поставило. Зрозуміло, що треба пристосуватися, оскільки я давно цим лезом не голився.
Чисто. Немає і натяку на щетину.

Mühle R41
Ух, гострувато! Працює лезо дуже добре. Не "зелене"  smekh
Голився, з огляду на досвід гоління з "Катаною", дуже обережно. "Мармара" майже не припікла. Клас!

fill, Акулов, Sauvage, _yk_ та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 6:24

Gillette 7 O’Clock Sharp Edge (жовті). Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Кайф! Чисто, гладенько. Дуже ефективно, але не агресивно.
На жаль, це останні леза в пачці...
Мабуть, я буду голитися цим лезом, допоки остаточно не просяде.
Цікаво.

Mühle R41
Хм... А в R41 на другий раз лезо спрацювало трошки гірше, ніж подібним чином у "Катані".
Однак все комфортно, "Мармара" майже не припікла, але є якісь ньюанси: вже трошки чіпляє, десь пропускає, на радіусах готове навіть вкусити (несильно, але все ж таки).
Також поголюся ще два рази (тобто вийде 4 рази, що в мене стандарт для всіх лез). Подивлюся, поспостерігаю.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Пт 6 Жовт 2023 - 6:42), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, fill, Акулов, Sauvage, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 14:58

Джилетівські сімки гострі леза, мені подобаються. Gillette 7 O'Clock Super Platinum (чорні) пробував?

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 15:19

Ruslan пише:
Джилетівські сімки гострі леза, мені подобаються. Gillette 7 O'Clock Super Platinum (чорні) пробував?
Ні, не було змоги.
Хочу закупитися новими лезами і випробувати.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 16:26

Вони щось дорогуваті і в наявності тільки у Грейсі.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 6:05

В режимі репліки.
Третій раз в "Катані" використав Gillette 7 O’Clock Sharp Edge (жовті) і зрозумів, що, мабуть, челендж "Скільки голінь витримає лезо" проводити не буду: поголився задовільно, лезо вже значно підсіло, смикало. Не те є  sad

Ruslan, fill, Акулов, ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 16:56

Взагалі-то леза вважаються одноразовими :)

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 17:50

Ruslan пише:
Взагалі-то леза вважаються одноразовими :)

Так.
Але не в розумінні, що тільки на одне гоління, а в розумінні, що не підлягають повторному заточуванню :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 18:20

fill пише:

Так.
Але не в розумінні, що тільки на одне гоління, а в розумінні, що не підлягають повторному заточуванню :-)
Ти ж бачив [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] для заточування DE лез? smile

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 21:43

Ruslan пише:

Ти ж бачив [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] для заточування DE лез? smile

Я бачив, як заправляють одноразові ручки, миють одноразовий посуд і перуть одноразові пакети.
Тож, можна збочуватись, якщо кортить :-)

А ті машинки, то скоріше для правки.
DE-леза все ж не призначені для повторного заточування.
Але голитися ним кілька разів, поки вони голять, це для DE-лез нормально

Kitten911, alex-kin, CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 5:54

Ruslan пише:
Взагалі-то леза вважаються одноразовими :)
І я з цим погоджуюся на всі 100 %.
Проте мені вдається поголитися добре два або навіть чотири рази.
Тому челендж "голитися допоки голить" мені здається, що від лукавого. Не треба воно. Треба голитися із задоволенням, а мене тіпати починає, коли я подумаю, що буду ганяти "зелений" "Жилетт" поки не зітреться...

Ruslan, Volodymyr та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 5:58

fill пише:


Я бачив, як заправляють одноразові ручки, миють одноразовий посуд і перуть одноразові пакети.
Це фраза прямо з фінального монологу Роя Бетті ("Я бачив таке, що вам, людям, і не снилося. Вогонь бойових кораблів у сузір'ї Оріона. C-промені, що розрізають темряву Брами Тангаузера") з "Того, що біжить по лезу"  smekh

Ruslan, fill, Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 13:59

Коли я голився станком, використовував лезо на три гоління, якщо воно гостре, і один раз, якщо тупе.
Зараз у шаветі половинка леза тільки на один раз.

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 14:03

Ruslan пише:
Коли я голився станком, використовував лезо на три гоління, якщо воно гостре, і один раз, якщо тупе.
Зараз у шаветі половинка леза тільки на один раз.

Для хорошого леза в мене стандарт - 4 рази.
Для дуууууже хорошого - 6 разів.
Поганенькі - по ситуації.
В шаветці теж половинка на один раз. Але там все це з міркувань того, шо ту половинку ліньки мити, витирати, сушити тощо :-)

Ruslan та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 18:56

Ruslan пише:
Ти ж бачив [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] для заточування DE лез? [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
А в мене навіть є подібне. Але в такому стані, що навіть пробувати думок не було.
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyСб 14 Жовт 2023 - 6:44

Personna Platinum (Німеччина). Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Чесно кажучи, переходячи від затяжних впробувань різних лез "Жилетт" до інших лез (їх небагато, але вони улюблені і робочі), аж видихнув: насправді, найулюбленіше лезо від "Жилетт" для мене це банальний Gillette Platinum. Воно безсюрпризне  smekh А всі ці "жовті", "зелені" і "блакитні"... Ставиш лезо і розмірковуеш: а що воно буде?
А хочеться, наразі зараз, чіткого розуміння, на що спроможне лезо.
Німецька "Персонна" є лезом, що не викликає навіть миттвої думки, що ось зараз буде... щось. Голишься і відчуваеш, що лезо ріже, не відчуваючи супротиву щетини. Інші леза, що були випробувані, так, ріжуть, але відчуття, що вони борються, працюють з натугою, є.
Поголився ідеально.

Mühle R41
Це той самий мематичний випадок, коли можна було б поголитися в один прохід (знизу вверх). Навіть зрізаний прищик не зруйнував кайф від гоління. Ура!

Ruslan, trimmer, fill, Акулов, Sauvage, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyСр 18 Жовт 2023 - 8:34

Personna Platinum (Німеччина). Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Овва! Щось пішло не так... Кайф випарувався. Посереднє гоління.
Можу пояснити двома причинами: 1) суб'єктивна: я знервований (є підвищений фон на роботі), шкіра знервована також; 2) об'єктивна: гострота леза зникла, але воно готове "вкусити". Це те, що я не люблю (а хто любить?): ефективність явно знизилася, а агресивність - ні.

Mühle R41
Непогане, звичайне гоління. Лезо вже трохи чіпляє і пробуксовує, але виголило чисто і без пригод. Поголюся ще два рази, але звітувати не буду  smekh

Ruslan, fill, Акулов, Sauvage, _yk_, Kitten911 та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyЧт 26 Жовт 2023 - 6:21

Polsilver Super Iridium. Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Який я щасливий, що купив собі в торбинку сотню цих лез! Це ж пісня, а не лезо!
Так, побоювання були: давно "Полсільвером" не голився, став сумніватися... А може магія випаровувалася?
Ні, магія на місці. Мені це лезо багато що дозволяє і багато що пробачає. Трошки поскоблити? Будь ласка. Пройтися біз піни тільки на післяковзанні? Прошу. Так, лезо - любов до нестями.
Ідеальне, духопідйомне гоління. (А через дві доби буде ще R41, в якій це лезо в моєму персональному топі посідає перше місце.)

Mühle R41
Так, дуже класне гоління (поки що місця на п'єдесталі розподіляти не буду).
Не можу сказати, що з "Полсільвером" гоління відбувається по типу "провів і забув". Ні, навіть навпаки, попрацювати станком та ще й уважно треба. Ця зв'язка у мене потребує найвищої концентрації, але вона відноситься не до того, що "ой, я зараз втрачу концентрацію і поріжуся/схоплю червону цятку або подразнення". Це концентрація саме процеса гоління, з якого виключена тривожність. Це кайф контролю, це кайф результату.
І знову підкреслю: ні, "Полсільвер" не зрізає щетину так, що не відчуваєш; як і у випадку "Катани" (навіть з R41 ще більше) приходиться навіть поскоблити (а потім дванадцть годин ви не відчуєте навіть щетини, що пробиває собі дорогу). Так, таке відчуття, що це лезо із моєю щетиною середньої щільності працює на грані іж зрізанням і викорчовуванням; це я розумію тоді, коли лезо як би спиняється, але перемагає опір щетини. Навіть думаєш, що всі ці "зайві" рухи станком пошкоджують епідерміс, але легка приємна дія "Мармари"(я спеціально користуюся нею протягом експерименту, бо цей лосьон максимально спиртовий) каже про зворотнє.
BBS без якихось проблем із шкірою гарантований.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Сб 28 Жовт 2023 - 6:42), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, fill, Романюк, Акулов, Sauvage, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyЧт 26 Жовт 2023 - 8:07

alex-kin пише:
Personna Platinum (Німеччина). Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Овва! Щось пішло не так... Кайф випарувався. Посереднє гоління.
Можу пояснити двома причинами: 1) суб'єктивна: я знервований (є підвищений фон на роботі), шкіра знервована також; 2) об'єктивна: гострота леза зникла, але воно готове "вкусити". Це те, що я не люблю (а хто любить?): ефективність явно знизилася, а агресивність - ні.

Mühle R41
Непогане, звичайне гоління. Лезо вже трохи чіпляє і пробуксовує, але виголило чисто і без пригод. Поголюся ще два рази, але звітувати не буду  smekh
А яка класна Персона ізраільська була. Шкода, давно не бачив у продажу. Мабуть вже не виробляють.

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyЧт 26 Жовт 2023 - 8:32

Ruslan пише:

А яка класна Персона ізраільська була. Шкода, давно не бачив у продажу. Мабуть вже не виробляють.

Як я знаю, виробництво в Ізраїлі закрили, і обладнання перевезли в Німеччину.

В наших краях трапляється т.зв. Personna Red. Рекомендую!

А якщо якось трапиться німецька Personna White, хапай усі - про неї пишуть, що вона неймовірна. Але дууууже рідкісний звір.

Ruslan, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 7 EmptyЧт 26 Жовт 2023 - 19:51

Треба пробувати перед тим як хапати. Бо не все усім підходить, ти це й сам знаєш.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: