ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Необов'язкові нотатки alex-kin

Перейти донизу 
+18
STEEL
andreyv1979
CNPOMAHELL
Alfed
Stormfild
Caonima
Александр 7676
Сэм
2hcom
Zsolti
trimmer
ARTURIUS
fill
vicbro
Ruslan
Kitten911
egoist
alex-kin
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyЧт 26 Жовт 2023 - 23:30

Ruslan пише:
Треба пробувати перед тим як хапати. Бо не все усім підходить, ти це й сам знаєш.

Personna White - це як раз той випадок, коли треба хапати, а потім вже розбиратися. Кажу ж: дуууууууже рідкісний звір :-)

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 7:02

Ну тоді будемо шукати.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 8:32

fill пише:
Personna White - це як раз той випадок, коли треба хапати, а потім вже розбиратися. Кажу ж: дуууууууже рідкісний звір :-)
От би все це із картинками та у гілці про леза Персона. ;)

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 9:20

Ruslan пише:
Ну тоді будемо шукати.

Якщо раптом знайдеш, маякни.
Бо я їх і в очі не бачив. Але легенди про них такіііі ходять, що просто не можу про них не марити :-)))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 477
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 10:19

Можливо їх не існує Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 3202928208

ARTURIUS, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 10:23

andreyv1979 пише:
Можливо їх не існує Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 3202928208

Тсссс! :-)))

andreyv1979, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПн 30 Жовт 2023 - 5:12

Polsilver Super Iridium. Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Прийшлося попрацювати. Думаю, що на першому голінні лезо віддало більшу частину своєї гостоти. Тому прийшлося на другому проході трохи поскоблити. Але ніякого подразнення! "Полсільвер" для мене є найменш траватичним лезом при тому, що ним можна дещо перепрацювати.
Якщо прийняти його для гоління тільки один раз, то я можу вважати його ідеальним. Ну, майже  pleasantry

Mühle R41
Нічого писати. Лезо працює, шкіра не травмується, лосьйон майже не пече.
Гоління приносить задоволення. Гарний настрій на весь день.
Звичайно, що я доголюся "Полсільвером" третій і четвертий раз.

Ruslan, fill, Акулов, Sauvage, _yk_, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyСр 8 Лист 2023 - 5:44

BIC Chrome Platinum. Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Одразу ж відчувається, наскільки БІК гостріше від "Полсільвера", але "Катана" його приборкує успішно. Дуже ефективне гоління, без проблем.
Я з БІКом потоваришував одразу, хоча знаю, що лезо має неоднозначну репутацію. Мені пощастило.
Так, голить воно на межі з якимись потенційними проблемами, але в мене цю межу воно не переходить.

Mühle R41
Відчувається гостріше, ніж в "Катані".
Після гоління, під час нанесення лосьону - спиртовий опік. Але дуже короткий. Дві секунди, не більше.
Голився о п'ятій ранку, зараз, як пройшло дев'ять годин, на щетину немає і натяку.
Голитися обережно, потихеньку, не засинаючи, в стані повного контролю над голінням.
Класне лезо, класний результат гоління.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Пт 10 Лист 2023 - 12:59), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, Акулов, q7819, Sauvage, _yk_ та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyСр 8 Лист 2023 - 14:42

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Мені у "Катану" більш за все зайшло лезо Shark Super Chrome. BIC Chrome Platinum (нове, помаранчевий конвертик) мені голило на четвірочку (з п`яти). Також Treet Classic, на четвірочку.
А от Lord Platinum, Perma-Sharp Super (винтаж Туреччина), Gillette Nacet Platinum (винтаж), Gillette Minora Stainless, Gillette Silver Blue мені не сподобались у даній бритві - болюче ще й такий собі результат "на трієчку".

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyСр 8 Лист 2023 - 15:41

Я б поставив все ж таки 4,5 з 5.
Shark десь був, пошукаю. Як знайду, то спробую. Дякую!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyНд 12 Лист 2023 - 10:06

BIC Chrome Platinum. Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Складно писати, як вже відмічав шановний fill, коли нічого не змінюється.
Безпроблемне, чисте, класне гоління. Більш комфортне, ніж перший раз.

Mühle R41
Все так добре, що я аж забув про це написати  shout
Майже ідеальне гоління.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Ср 15 Лист 2023 - 15:30), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, Акулов, Sauvage, _yk_, Kitten911, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyНд 12 Лист 2023 - 10:41

alex-kin пише:
BIC Chrome Platinum. Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Складно писати, як вже відмічав шановний fill, коли нічого не змінюється.
Безпроблемне, чисте, класне гоління. Більш комфортне, ніж перший раз.
Є така. Окремо голова. Гострі леза, наприклад більшість лез Gillette, мені не зайшли там. Дуже боляче. BIC Chrome помарачеві леза - результат чисто але теж травматично. 

Найбільш за все зайшли там досить м'які Shark Chrome Super та Treet Classic.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyНд 12 Лист 2023 - 10:53

alex-kin пише:
BIC Chrome Platinum. Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Складно писати, як вже відмічав шановний fill, коли нічого не змінюється.
Безпроблемне, чисте, класне гоління. Більш комфортне, ніж перший раз.

Складно, але не неможливо :-))))))

alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПн 20 Лист 2023 - 13:11

Shark Super Stainless. Перше гоління

Змінив трохи план челенджу: сьогодні треба було вже переходити на японське "перо", але шановний CNPOMAHELL вище порекомендував Shark Chrome Super. Проте виявилося, що в мене є лише сталева версія. Ну, сталева - так сталева.

Yaqi RABC2003 (Катана)
Як на мене, трохи агресивно. Але результат майже відмінний.
Голило лезо впевнено, десь, правда, знімало більше, ніж треба. АШ припік, хоча все дуже швидко прийшло в норму. Так що, лезо робоче. Приділю йому більше уваги.

Mühle R41
Вражаюче.
Жорстко. Лезо ріже, причому дуже активно.
Таке відчуття, що трохи чіпляє, але то відчуття.
На шкірі відчувається. Дуже ефективна зв'язка. Не припомню такої жорсткої на власній практиці. Виголився не в "нуль", а в "-1".
Думав, що зніс все, що можна знести. "Мармара" припікла буденно, нічого особливого. Цікаво. Вражає. Закуплюся цими лезами і "хром" прикуплю.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Ср 22 Лист 2023 - 9:00), всього регувалося 1 раз(-и)

razorblade1989, fill, Акулов, Sauvage, _yk_, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyВт 21 Лист 2023 - 6:00

alex-kin пише:
Змінив трохи план челенджу: сьогодні треба було вже переходити на японське "перо", але шановний CNPOMAHELL вище порекомендував Shark Chrome Super. Проте виявилося, що в мене є лише сталева версія. Ну, сталева - так сталева.
Наскільки я розумію, сталеві зазвичай гостріші ніж леза із заявленим покриттям у назві. Тому, якщо у вас не стоїть питання жорсткої єкономії, бо покриття на лезах відповідає якраз за їх довговічність, стелеві крутіші. Ну і, при певних умовах, вони можуть досить швидки іржавіти (сталеві) у ванній кімнаті.
Цитата :
Як на мене, трохи агресивно. Але результат майже відмінний.
Голило лезо впевнено, десь, правда, знімало більше, ніж треба
А як ви збиралися тоді Feather(ом) голитися? Бо воно на порядок гостріше ніж "Акула".

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyВт 21 Лист 2023 - 8:53

CNPOMAHELL пише:

А як ви збиралися тоді Feather(ом) голитися? Бо воно на порядок гостріше ніж "Акула".
Дууууже обережно smekh
Челендж є челендж.

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПт 24 Лист 2023 - 5:26

Shark Super Stainless. Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Перевіряти не стану, але відчувається, що лезо проживе ще одне або два гоління.
Жорсткувато, але не так, як у R41: менше приємного відчуття, більше легкої агресії (на щоці навіть трохи продрало).
Але результат дуже добрий, спирт в афтешейві майже не припікав.
(Закупився "Шарком" різним. Та ще й "Лордом" різним. Можливо, організую собі "єгипетський" грудень.)

Mühle R41
І все ще вражаюче. Лезо після першого гоління нібито і не підсіло. Гостре!
В принципі, після першого проходу (знизу вверх) можна було закінчувати гоління. Пару підбривок - і це все. Але я поголився в два проходи.
Лезо працює жорстко, на шкірі відчувається. Але воно ні разу навіть не натякнуло на якийсь інцидент. Воно виголило на моєму обличчі ті місця на вилицях, які я завжди голю, зціпивши зуби.
Для мене склалося все. Не впевнений, правда, що це лезо в мене буде в постійному обігу - все ж воно жорстке. Але коли забажається найчистішого гоління, я буду брати його обов'язково.

Ruslan, razorblade1989, fill, Акулов, Sauvage, _yk_, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyНд 26 Лист 2023 - 5:31

Шановний CNPOMAHELL, дякую за пораду! Shark для мене став дуже приємним відкриттям!

razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyНд 26 Лист 2023 - 5:49

alex-kin пише:

Шановний CNPOMAHELL, дякую за пораду! Shark для мене став дуже приємним відкриттям!
В нас більше Ігор ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) по "Шаркам". Доречі, дуже сподобались Treet Classic. На противагу від Treet Platinum, які мені как раз дуже не сподобались.

razorblade1989, Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyНд 26 Лист 2023 - 5:54

CNPOMAHELL пише:


В нас більше Ігор ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) по "Шаркам". Доречі, дуже сподобались Treet Classic. На противагу від Treet Platinum, які мені как раз дуже не сподобались.
Я як раз читаю його репорти! Дякую!

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyСб 2 Груд 2023 - 6:07

Feather New Hi-Stainless. Перше гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Давно "пір'ями" не голився, тому був дуже обережним. Це перше.
І дарма. Ніяких проблем лезо не принесло. Різало щетину успішно. Хоча я і не можу сказати, що після першого проходу (зверху вниз і трошки вбік; жартую: прохід по росту щетини) нічого було голити. Було. І залишок щетини успішно виголений на другому проході. Стан шкіри після гоління прекрасний.
А ось і друге. Очікував "вау-ефекту". Наївно. Весь "вау-ефект" залишився з Shark Super Stainless.
Можна плекати легенду, але легендою складно голитися - я маю на увазі не матеріальну частину легенди, а додаткову - частину вражень, іноді дещо переоцінених.
Виростити легенду для "Акули" - дуже складна річ. Може, і не треба цього робити. А просто голитися тим лезом, що сподобалося найбільше.

Mühle R41
Все було настільки нормально, що я навіть забув написати. Схаменувся лише зараз, коли вже завтра треба на друге гоління йти.


Останній раз редагувалося: alex-kin (Вт 5 Груд 2023 - 16:38), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, Акулов, Sauvage, _yk_, Kitten911, all75, CNPOMAHELL і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyСб 2 Груд 2023 - 7:13

alex-kin пише:
 Очікував "вау-ефекту". Наївно. Весь "вау-ефект" залишився з Shark Super Stainless.
Не скажу, що багато нею (маю голову Yaqi Katana) голився. Пробував Gillette Minora, GSB, Gillette Nacet Platinum (винтаж часів СРСР), Perma-Sharp (винтаж, ще турецький), Lord Platinum, BIC Chrome Platinum (те, що помаранчеве), Treet Classic, Shark Super Chrome. З усього випробованого більш-менш голило Treet Classic. BIC Chrome Platinum - ефективно але неприємно. Найбільш приємно - Shark Super Chrome. Решта голила і погано і досить боляче.
Але робіть поправку на те, що то я, і мої враження часто вирізняються із враженнями решти. ;)

alex-kin та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyСр 6 Груд 2023 - 10:24

Feather New Hi-Stainless. Друге гоління

Yaqi RABC2003 (Катана)
Якось гострувато пішло. Шкіра після гоління та АШ потребувала ще й бальзаму (застосував "Флойд Ветівер"). В принципі, нормально, але легкий дискомфорт до бальзаму був.

Mühle R41
Такий довготриваючий челендж було трохи зім'ято  smekh
Проспав на роботу, тому голився в один прохід знизу вверх.
Але все пройшло прекрасно. І гоління гладесеньке.
Фух, тепер трохи відпочину і напишу висновки челенджу.

І заправлю шаветку.

fill, Sauvage, _yk_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 46

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПт 15 Груд 2023 - 18:24

Висновки челенджу "Mühle R41 проти Yaqi RABC2003", який я розпочав 21 серпня і закінчив 6 грудня.
Нагадаю, що змінювалися лише леза: Gillette Super Thin, Gillette Nacet, Gillette Blue Blades, Gillette 7 O’Clock Permasharp, Gillette 7 O’Clock Sharp Edge, Personna Platinum, BIC Chrome Platinum, Polsilver Super Iridium, Shark Super Stainless, Feather.

Висновок № 1. Так довго голитися двома станками, одним милом, одним прешейвом (за час челенджу American Crew Ultra Gliding Shave Oil 50 мл майже закінчився), одним АШ - така нудотаsmekh Хочу зізнатися: інколи використовував інший аромат АШ Marmara, коли доголювався третій і четвертий раз R41, обов'язково брав інше мило, інший АШ. І все одно - занудився!

Висновок № 2. Сімейство Gillette виступило якось тмяно, невиразно - і в "Катані", і в R41. Однак Nacet показав себе блискуче! ("Жовті" Gillette 7 O’Clock Sharp Edge - на "четвірочку" з п'яти.)

Висновок № 3Polsilver Super Iridium для мене - еталон контролю гоління в обох станках. Крапка.

Висновок № 4. Так все ж таки: Mühle R41 чи Yaqi RABC2003? Не буду навіть намагатися обирати. Обидва станки для мене - улюблені. Треба буде ловити тонкі відтінки бажання: "Що сьогодні хочеться?" І от коли бажання буде сформується, рука сама витягне потрібний станок.

Висновок № 5. Щаслива зустріч з Shark Super Stainless. Вау-ефект на всі 100 %. Зараз побавлюся трохи з шаветкою і приступлю до "акулячого" сімейства. Але вже буду просто кайф ловити!
На деякий час челенджів не буде  lol!

Ruslan, razorblade1989, fill, Акулов, q7819, Sauvage, 2046 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Необов'язкові нотатки alex-kin   Необов'язкові нотатки alex-kin - Сторінка 8 EmptyПт 15 Груд 2023 - 22:22

Вітаю з завершенням челенджу!
Чудовий результат і цікаві висновки :-)
Можу від себе додати ще один, шостий: ти це зміг, і ти нереально крутий! :-)

razorblade1989, _yk_, Kitten911, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Необов'язкові нотатки alex-kin
Повернутися до початку 
Сторінка 8 з 13Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: