ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 11:21

Покупайте электробритву и закрывайте тему!

trimmer Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Stormfild
Новачок
Новачок
Stormfild


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 12:03

CNPOMAHELL пише:
Гоління 08.10.2023...
...у кінці гоління з’явилися цятки. Багато червоних цяток по шиї, навколо рота та на одній шоці (не там де родимка). Вмивання водою дало довить суттєві відчуття печії. Тобто гоління було приємне, комфортне але зовсім не безпечне. З кінця гоління та нанесення крему пройшло близько години, але шкіра горить та присутні не самі приємні відчуття у певних зонах.
 ...
Теж помітив за цим лезом таку властивість.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 13:05

Kitten911 пише:
Покупайте электробритву и закрывайте тему!

Шутки шутками, а ведь так оно и есть. 
Я, вчера, получил от камрада Caonima шикарный Филипс 9000, за что ему отдельная благодарность. 
Минуты за три четыре, получил выбритость уровня мягкого Т-образного станка, для чистоты эксперимента полирнулся чистым спиртом, почувствовал лишь лёгкий согревающий эффект. 
Как-то так. 

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 13:22

CNPOMAHELL пише:


Помимо более бістрого забивания щетиной есть и объекивные факторы. Например немного больнее срезается длинная щетина как раз потому что длинная и забивается. Вполне понимаю, почему для бритья длинной щетины удобнее пользовать открытую голову. Так что как раз про забивание и идет речь.
Всё это так. Мне не знакомо, поскольку бреюсь в режиме 7/7.
Проблема ещё может быть оттого, что пену предпочитаете слишком густую.

Ruslan, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 13:58

ditrih_ пише:
Прекратите давить на бритву. И будет счастье.
Если остались недобривки, лучше ещё раз мазнуть помазком и пройтись бритвой. Но не выскабливайте щетину.Не давите на бритву!
Не буду стверджувати, що не давив, Дмитре. Але добривок не роббив. Бо якщо воно кровило вже в кінці першого проходу, а на другий - дуже кровило. То намагатися "вискоблитись" зовсім немає сенсу.

Kitten911 пише:



Покупайте электробритву и закрывайте тему!
Дуже смішно. Результати після електробритви дуже погані. А от одроразками чи касетниками виголююся запросто. Інше діло, що мені не сильно й потрібно голитися (заради вигляду, як іншим). Тобу буду балуватися далі.

trimmer пише:



В мене прямо почервоніння та подразнення шкіри від намагань хоч якось виголитися. Електробритва шию не голить зовсім. Звичайно давлю та багато проходів на одному місці.

Олександр Тернавский пише:


Ні. Кожного дня шкіра не витримає у принципі. Навіть "через день" витримую максимум тиждень. По крему - скоріше голюся такою, яку вдалося приготувати. А більш подобається не дуже густа.


Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7039
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 14:06

CNPOMAHELL, зніми відео свого гоління від самого початку, якщо є така можливість. Виклади у свій БЖ. Професіонали ВКГ подивляться й відразу укажуть на помилки.

ditrih_, Alfed, CNPOMAHELL та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 716
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 14:34

CNPOMAHELL
Читаю ваши ответы и мне аж страшно стало... КАК так у вас получается, что вы на первом проходе сносите защитный слой на коже?...
Как говорят коллеги, наверное плотная пена и вы пытаетесь продавить до щетины? И да, если есть желание и возможность, снимите видео, чтобы понимать, как вы взбиваете, в какую консистенцию, как наносите, как подготавливаете кожу к экзекуции, и тому подобное.

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 15:10

ditrih_ пише:
Как говорят коллеги, наверное плотная пена и вы пытаетесь продавить до щетины? И да, если есть желание и возможность, снимите видео, чтобы понимать, как вы взбиваете, в какую консистенцию, как наносите, как подготавливаете кожу к экзекуции, и тому подобное.
Навпаки. Зазвичай в мене надто рідка піна виходить. А ще я не давлю так як ти це розписуєш. Якщо з Gillette King C я давлю просто тому, що сама бритва мені заважка. То, наприклад, дана бритва-метелик доосить легенька. А що до шкіри. Ви усі не враховуєте ще й те, що є власне чуттевість нервових закінчень. І больовий поріг. Він теж індивідуальний. Тобто один не відчуває, інший відчуває легкий дискомфорт а третьому ті ж сами маніпуляції завдоють все больових відчуттів.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 15:11

Ruslan пише:
CNPOMAHELL, зніми відео свого гоління від самого початку, якщо є така можливість. Виклади у свій БЖ. Професіонали ВКГ подивляться й відразу укажуть на помилки.
Просто цікаво, як можна по відео зрозуміти, давить хтось чи ні? ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7039
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 15:17

CNPOMAHELL пише:

Просто цікаво, як можна по відео зрозуміти, давить хтось чи ні? ;)
На відео це дуже добре видно, якщо знімати крупний план.
Проте такий результат гоління, який ти описав, можливий або з-за надмірного тиску на бритву (часто люди тиснуть, якщо бритва легка), або з-за агресії леза, коли у нього РК як мікропила. Це, на мою думку, дві основні причини.

Kitten911, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 15:21

CNPOMAHELL пише:

Просто цікаво, як можна по відео зрозуміти, давить хтось чи ні? ;)
Про высоте волны из кожи и жирка перед бритвенной головой, по лёгкости движений.

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 15:28

CNPOMAHELL пише:

Навпаки. Зазвичай в мене надто рідка піна виходить. А ще я не давлю так як ти це розписуєш. Якщо з Gillette King C я давлю просто тому, що сама бритва мені заважка. То, наприклад, дана бритва-метелик доосить легенька. А що до шкіри. Ви усі не враховуєте ще й те, що є власне чуттевість нервових закінчень. І больовий поріг. Він теж індивідуальний. Тобто один не відчуває, інший відчуває легкий дискомфорт а третьому ті ж сами маніпуляції завдоють все больових відчуттів.
А каким образом связана чувствительность нервных окончаний и лицо в клочья после первого прохода? Или ты Лидокаином перед бритьем лицо обкалываешь, что не чувствуешь как скальп снимаешь?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 15:54

Треба спочатку людину заставити слухати. Бо він не чує.

trimmer, fill, vicbro, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 16:07

Caonima пише:
Треба спочатку людину заставити слухати. Бо він не чує.
Ты понимаешь насколько по сложности планку задрал сейчас? :)

Ruslan, trimmer, Олександр Тернавский, Kitten911, CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 16:36

Caonima пише:
Треба спочатку людину заставити слухати. Бо він не чує.

У самурая нет цели, есть только путь

Ruslan, Kitten911, all75, CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 16:42

Изотовец пише:

Ты понимаешь насколько по сложности планку задрал сейчас? :)

trimmer пише:


У самурая нет цели, есть только путь


 Ви зробили мій день  Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 3202928208

Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 19:46

Изотовец пише:
А каким образом связана чувствительность нервных окончаний и лицо в клочья после первого прохода? Или ты Лидокаином перед бритьем лицо обкалываешь, что не чувствуешь как скальп снимаешь?
А хтось теж читає по диагоналі? Кажу ж у меня сильна чутливість. Тобто помнож свої відчуття на 3 наприклад. І десь щось вийде. Ти розмовляєш  зараз із людиною, яка втрачає свідомість від простого забору крові із вени. Не тому що, боюся, а тому, що організм вважає подібні відчуття за занадто.
В мене ж немає дірок чи червоної шкіри ще тиждень після гоління. Але, при цьому, майже доба пройшла а щоки до сих пір відчувають неприємні враження. Мені здається, то проблема саме вражень а не те, що я зрізаю кожного разу собі шкіру (як ви тут усі думаєте). ;)
Цитата :
Ты понимаешь насколько по сложности планку задрал сейчас? :)
Так тут багато хто не слухачі\читачі а письменники. Чи це видно тількі зі сторони а у власне відображення у дзеркалі ні? ;)
Caonima пише:
Треба спочатку людину заставити слухати. Бо він не чує.
Угу. Людина прямо розписала по пунктах, що виконала усі забаганки та поради. А коли росписав усе, раптово мені кажуть, що я не слухаю, і виписують іще більший переклік порад. А тільки я, чомусь, не слухаю, виявляється.
Що далі? Звичайно ж виявиться, що на бритву я теж не тисну. Бо я ж не перший міцяць голюся. І точно тисну тільки на Gillette Kіng С. Тут прямо погоджуся- вона мені заважка, а звички багаторічні ж "не  проп'єш"  ;)
А коли це виявится то що? Скажете, що не можна лівою голитися -тримати тільки у правій руці? Чи може ногою?
Людоньки. Ви теж, слудкуйте, не доводячи поради до абсурду.
trimmer пише:
У самурая нет цели, есть только путь
Та тут вже діло принципу - хочеться якогось прийнятного результату досягнути.
Caonima пише:
Ви зробили мій день  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Хочеш-не хочеш, а голитися треба. ;)


Тому підсумую:
1. Бритви-тешки мені ондозначно підходять, бо ніяких проблем, наприклад із касетниками чи одноразками, за купу років гоління не виникало. На противагу до електробритв, після яких шия горить при ніякому результаті гоління.
2. Так я звик дол легкий бритв. Gillette King C, BIG ROC 2000 (та шо мідна, по мотивам 89) чи китай-футур мені заважкі.
3. Більшість побажань та забаганок я виконав. ;)
4. Із  нетерпінням почитаю, що ще нового придумаєте.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 20:05

CNPOMAHELL пише:
А хтось теж читає по диагоналі? Кажу ж у меня сильна чутливість. Тобто помнож свої відчуття на 3 наприклад. І десь щось вийде. Ті розмовляєш  зараз із людиною яка втрачає свідомість від простого забору крові із вени. Не тому що, боюся, а тому, що організм вважає подібні відчуття за занадто.
В мене ж немає дірок чи червоної шкіри ще тиждень після гоління. Але, при цьому, майже доба пройшла а щоки до сих пір відчувають неприємні враження. Мені здається, то проблема саме вражень а не те, що я зрізаю кожного разу собі шкіру (як ви тут усі думаєте). ;)
Ты практически каждый раз пишешь про красные точки, срезанные родинки и прочий набор артефактов, но мы тут просто с потолка думаем, что ты каждый раз снимаешь себе кожу. Если у тебя такая чувствительность прям ярко выраженная, то как до такого адища себя каждый раз можно доводить я хз. В первый проход в принципе практически нереально красных точек наловить, если это проход по росту (да даже если поперек) и не какие-то изощренные эксперименты. Не знаю как у других было, но лично у меня желание бриться напрочь отбивало, если я получал дискомфорт, когда еще учился только и пытался бриться чаще, и я бросал эту затею. Но у тебя действительно "есть только путь", тебе ж банально не приходит в голову взять этот несчастный Варс и попробовать им побриться с кассетником/одноразкой, а потом наоборот тешку с баллонной пеной и хотя бы попробовать решить эти две части уравнения по отдельности. Слишком просто же, надо туда еще лезвий разных напихать, одеколоны и жонглировать разными помазками. А когда говорят, что вот надо взять то и то, рассказывать в ответ, что у тебя этого нет, и покупать ты этого не будешь, потому что в свое время и так набрал хрен пойми чего и зачем. И теперь тебе нужно пользоваться именно этим, а не чем-то другим, и поэтому у тебя такой особенный и уникальный опыт с набором инструмента которого ни у кого нет, и помочь тебе никто не в состоянии.

Поэтому разумеется "тут много кто не читатель, а писатель". "Тешки мне подходят, потому что мне кассетники подходят, только лицо горит". Л - логика.



Останній раз редагувалося: Изотовец (Пн 9 Жовт 2023 - 20:21), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, fill, Kitten911, CNPOMAHELL, Caonima та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 20:06

CNPOMAHELL пише:


2. Так я звик дол легкий бритв. Gillette King C, BIG ROC 2000 (та шо мідна, по мотивам 89) 
Эта по мотивам Меркур 34.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyВт 10 Жовт 2023 - 14:08

Изотовец пише:
Ты практически каждый раз пишешь про красные точки, срезанные родинки и прочий набор артефактов, но мы тут просто с потолка думаем, что ты каждый раз снимаешь себе кожу. 
Так в мене це нормальній стан. Цяток чи зрізаних родимок чи навіть порізів немає із відверто тупими лезами на кшталт єгипетських, індійських, пакастанських лез. Із гострими лезами завжди якась фігня. То може й давлю...
Цитата :
 Не знаю как у других было, но лично у меня желание бриться напрочь отбивало, если я получал дискомфорт, когда еще учился только и пытался бриться чаще, и я бросал эту затею
А що, який-небудь інший спосіб гоління придумали, що в мене є альтернативні варіанти? Хочеш\не хочеш - мусиш.
Цитата :
Но у тебя действительно "есть только путь", тебе ж банально не приходит в голову взять этот несчастный Варс и попробовать им побриться с кассетником/одноразкой, а потом наоборот тешку с баллонной пеной и хотя бы попробовать решить эти две части уравнения по отдельности.
Піна з балону то не знаю для кого загалом придумано. Гель - ще так-сяк. Піна -ні.
Цитата :
А когда говорят, что вот надо взять то и то, рассказывать в ответ, что у тебя этого нет, и покупать ты этого не будешь, потому что в свое время и так набрал хрен пойми чего и зачем. И теперь тебе нужно пользоваться именно этим, а не чем-то другим, и поэтому у тебя такой особенный и уникальный опыт с набором инструмента которого ни у кого нет, и помочь тебе никто не в состоянии.
Теж дуже дивуюсь, як коли в магазинах продаються лише Treet, Lord, Wilkinson, Dorco та різної гімняності китайці типа Baili, в кожного другого який-небудь лімітований Wolfman, iKON, накрайняк ROCKWELL 6 C. Ніби у паралельних реальностях живемо. И так, звичайно, що я хочу виголитися саме тим, що в мене в наявності. Це ж логічно!
І так, я дивуюся не наявності чогось немасового. Я дивуюся чому ні в кого немає звичайних масових бритв. Я цього просто не розумію. Бачиш. В нас одні й ті сами приводи для подиву. ;)

І так, я запитую, бо навіть із різними бритвами сам процес +/- однаковий повинен бути. Це ж тешки. Гоління ними не повинно мати таку різницю, як, скажімо між голінням опаскою та електробритвою. Просто вставив лезо, провів і все.
І дуже дивно коли враження від того чи іншого зовсім не співпадають. Наприклад я не розумію, як в принципі можна голитись Dorco ST-300 чи будь-яким Wilkison Sword. Я зі своїм наявним парком бритв можу лише якось поголитися ними. Мені здається більш тупі за них лише які-небудь китайські леза для внутрішнього вжитку. При чому гоління буде болючим, та зовсім неефективним. Чі якісь сучасні Gillette Rubie. От при голінні ними в мене реально відчуття, нібі я шкіру сам собі здираю.
Як так? Чому настільки велика різниця у враженнях? Чому для вас Dorco, Wilkison чи Rubie - м'які комфортні леза, якими можна голитися кожен день? Як люди голяться лезами Feather, якщо мені вони однаково неприємні шо на 1й раз що на 10й?
І не треба казати про бритви. Бо по перше наявні в мене, нехай не преміальні по матеріалам, але із геометрією, припусками і т.д там ок. То не якісь іржаві "орала". Оно ж не повинно НАСТІЛЬКИ відрізнятися!?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyВт 10 Жовт 2023 - 14:59

Все очень индивидуально, я тоже пришёл к выводу, что мне острые лезвия получаются очень травмоопасными и перешёл на тупые)))
А станки все очень сильно отличаются и это факт, одни меня насилуют, вторые идеально бреют, третьи вообще не бреют и это нормально!

stanislav-q, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7039
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyВт 10 Жовт 2023 - 15:36

CNPOMAHELL пише:

...Із  нетерпінням почитаю, що ще нового придумаєте.
Дуже приємно.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyВт 10 Жовт 2023 - 21:57

Kitten911 пише:
Все очень индивидуально, я тоже пришёл к выводу, что мне острые лезвия получаются очень травмоопасными и перешёл на тупые)))
Та я теж, читаю як люди Feather(ом) "комфортненько" голяться, так і здригаюся кожного разу. Тут я із тобою згоден, щодо лез Shark. А от як у тебе зі Wilkinson Sword та Dorco? Бо перші мені неприємні (і не голять), другі просто не голять. Є тільки одна бритва, де Dorco не неприємні а просто тупенькими відчуваються.
Ruslan пише:
Дуже приємно.
Та реально, чомусь дуже відчуття від деяких лез в мене геть протилежні ніж у решти. Десь у відповідній гілці обговорювали сучасні пітерскі PolSilver Super Iridium. Стільки за них читав схвального. А в мене не голять зовсім (Хоча в мене не голили й винтажні польські). І дуже неприємні. І те ж саме можу сказати про зелену Astra. Із усієї лінійки питерського Жілету мені більш неприємні мабуть, тільки Rubie.

І все те ж питання. Якось жеж повинні враження корегуватись? Хочав загальним "+" чи "-"? Частина ж порад працює. Чому тут ні?

Найближчим часом спробую повернутися до Treet Hercules та Gillette Blue якими (як я собі думаю) я користуюся краще, ніж іншими наявними бритвами. Порівняю враження та поділюся.

Перечитав свої "враження": можливо й правда давлою? Ще й бритви кожного разу нова. Буду перевіряти...

ЗІ: Дякую що терпите. Чомусь останні дні нерви зовсім того. Намагаюсь виправитись...
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyВт 10 Жовт 2023 - 22:44

Виокинсон не нравятся, грубо работают, дорко мене туповатые, пробовал 2 варианта и оба такое себе...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 9 EmptyВт 10 Жовт 2023 - 23:33

Kitten911 пише:
Виокинсон не нравятся, грубо работают, дорко мене туповатые, пробовал 2 варианта и оба такое себе...
Ну хоч не я один такий. Пробував пару різніх Wilkinson та пару Dorco, але одного й того ж леза ST-300. Теж не сподобались обидва варіанти обох лез.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: