ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 343
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyВт 12 Груд 2023 - 21:18

Meo пише:


Одна проблема, к мылу уже основательно привык и попытаюсь все же собрать формулу комфортного с ним бритья (станок, лезвие, защита, скольжение).

Ранее писал о лезвиях Wilkinson, уже сделаны некоторые выводы, нужно было побриться в форсированном режиме, использовал привычное мыло (без помазка), холодная вода и станок Кинг С.
Приятно удивили, остроты лезвия хватило, при этом для кожи они оказались достаточно мягкие, лосьон совсем не припекал (при том что брился неаккуратно), по характеристикам напомнили родные лезвия Кинг. Вполне возможно что на них и остановлюсь, для надежности быть может проверю еще пару вариантов. Версия упаковки черно-серая, страна производитель Made in Germany.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 13 Груд 2023 - 10:15

Гоління 13.12.2023

Прешейв не було
Бритва Gillette King C (США)
Лезо Treet Classic (Пакистан)
Помазок noname линяючій борсук (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Lider Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       бальзам після гоління Lider Classic (Польща)

У якості вступу. Нащо це все?

Ті, хто слідкує за моїми спробами поголитися, нічого при цьому собі не відрізавши скажуть: "А що ж це ти знову все змінив?"
Так. Я намагався слідувати порадам форумчан. Але виходило навіть гірше, ніж коли я голився, не особливо заморочуючись процесом. І це одразу спадає в око, якщо продивитися мої останні спроби. І в мене з'явився певний здогад. І от його я й вирішив перевірити цього разу.
Що саме спало мені на думку? Зазвичай я досить погано роблю те, про що не маю ніякого розуміння. Прямо геть погано. І саме це останнім часом я й робив. Робив те, що порадили, у процесу чого не розумів. Виглядає як якесь виправдовування, але ж гоління покаже. Тож почнемо.

Останнього разу я голився пізно ввечері 9го. Тобто з попереднього гоління пройшло 3 доби та ще 8 годин зверху. Сьогодні я планував голитися саме так як я звик зазвичай, та взяти зрозумілі мені бритви Treet Hercules чи Gillette Blue Blades, якими голився багато разів. У результаті все ж таки вирішив спинитися на компромісному варіанті і обрав бритву Gillette King C. І раз я почав користуватися польським бальзамом після гоління Lider Classic, то до пари йому взяв "родича" - крем для гоління Lider Classic. Крем збивав попередньо замоченим у воді ліняючим китайським борсуком у звичайні пластиковій чаші від TupperWare (США). Вичавив не жаліючи. Тому довелося трохи додавати води згодом. Вважаю, що цього разу пінка вийшла. Вона була не рідкою та не густою.
Я веду табличку, де записую короткі оцінки тих чи інших лез у певних бритвах. Продивившись, обрав сталеве лезо з Пакистану Treet Classic. В мене воно було позначене, як 5 з 5 - тобто ідеальне для цієї бритви. Звичайно ж знову все пішло шкереберть. Лезо ковзало по шкірі болюче. Тим більше, що вчасно згадав, що треба пробувати голитися в 1 прохід.
От не знаю, чи то дане лезо не може голити довге волосся? Чи пінка виявилася не такою "ідеальною" як я собі намріяв? А може все тому, що попередні спроби голився зі значно меншими проміжками часу між голіннями, та подразнена і травмована шкіра просто "відключала" неприємні відчуття?
Лезо голило так собі. Тому омріяний "в один прохід" перетворився у "багато проходів", хоч і одразу проти росту. І хоча район де вуса вийшов більш-менш чистим, шия, скроні, контур щелепи, підборіддя були поголені на трієчку. Є певні пропуски. Та я під кінець і не намагався виголитися "в нуль". Можливо саме тому з'явилася одна цятка, на шиї, та трохи згодом ще одна.
Здавалося б прогрес? Але ні. При вмиванні водою трохи пекло шию у самому низу. При цьому рідина після гоління ALPA WINDSOR не пекла. Але холодило саме на шиї трохи більше ніж деінде. Через десять хвилин наніс бальзам після гоління Lider Classic. Спочатку нічого не відбувалося. Згодом, при зосередженні на відчуттях, трохи пекло шию та підборіддя. Пройшло трохи більше ніж пів годити, та район підборіддя і трохи вуса все ще печуть. При цьому печуть навіть більше, ніж на початку.
І тут вже я буду заперечувати теорію, що то невдалий афтершейв і треба його міняти. Я використовував геть різні марки хоча і в дешевому сегменті. І вірогідність того, що усі вони мені не підходять досить мала. Тому що саме так працює теорія вірогідності.

У якості висновків.

Так. Чергове невдале гоління. Може все таки польські креми для гоління мені не підходять? Бо з лезом Treet Classic вийшло приблизно також як коли пробував порівнювати Lord та Shark. Тоді вони голили значно гірше, ніж попередього разу. І тоді я вирішив, що проблема в джерелі пінки. Мабуть згодом спробую або з іншим кремом або одразу з гелем, де леза будуть точно ковзати.

І, все-таки збивання в чаші в мене не виходить з передбачуваним результатом. А от збивання на собі, здається більш передбачуване. Навіть попри потенційне додаткове нанесення травм шкірі помазком, ще до самого гоління. Треба пробувати та порівнювати.

А от гоління з більшими проміжками між процедурами, та гоління одразу проти росту досить перспективні.

Нащо, я це все мусолю з такими подробицями? А це мій спосіб зрозуміти, чому саме мені рекомендували те чи інше, як воно працює, і що я роблю не так. Я так навчаюся.

Хотілося б знайти певній сталий набір компонентів, та випробовувати на ньому різні леза. Але, поки що, попередні гоління мені не сподобалися. Тому буду й далі пробувати різне. Хоча, все ж таки, схиляюся до думки, що треба зупинитися на гелях а креми (усі що зараз наявні) відкласти на деякий час на поличку. Бо з передбачуваністю та повторюваністю результатів все ще маю багато проблем.

Порадувало, що цяток отримав лише дві. Хоча могло б не бути жодної. Якийсь прогрес все ж маю.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Сб 16 Груд 2023 - 14:20), всього регувалося 1 раз(-и)

Олександр Тернавский та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 13 Груд 2023 - 16:42

Почему это лезвие может "скользить по коже больно"? Я вижу только одну причину - им (лезвием) пытаются бриться как сапкой и с нажимом. Ощущение, что угол неправильный при бритье. Последние 3 дня как раз этим лезвием бреюсь, его почти не чувствуется на лице.

stanislav-q, CNPOMAHELL, Caonima та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 13 Груд 2023 - 16:57

vicbro пише:

Почему это лезвие может "скользить по коже больно"?
Тому що одразу проти росту голився.
Цитата :
Я вижу только одну причину - им (лезвием) пытаются бриться как сапкой и с нажимом. Ощущение, что угол неправильный при бритье. 
Так у Жілеті якось і не поставиш кут так, щоб було неправильно. При "неправильно", а для цієї бритви неправильно то намагатися голитися від гарди, бритва просто не голить.
 
Цитата :
Последние 3 дня как раз этим лезвием бреюсь, его почти не чувствуется на лице.
Мабуть ви трохи неуважно читали. Це лезо раніше голило в цій же бритві суперово. Але в мене воно тільки у цій бритві горило на п'ять балів. В інших бритвах або комфортно, але з купою добривок, або також неприємно, коли проти росту проходиш (по росту ок).

От і намагаюся зрозуміти, що саме призвело до болючих відчуттів.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 9:01

Я написал про себя так как бреюсь в полтора прохода. Основной в смешанном режиме, т.е. в основном против роста, местами поперек + под нижней челюстью и подбородком подбривки т.к. там направление роста разное. По росту вообще не бреюсь. Поэтому и не понимаю почему оно может больно скользить...
То, что ты объясняешь, что это из-за того, что сразу против роста идешь, то это, извини за прямоту, похоже на какое-то оправдание самого же себя. Если бы ты писал, что, например, волос трудно срезался, прыгала бритва, затыкалось лезвие и т.п., то еще было бы понятно. Но ты пишешь о болезненных ощущениях на коже, а кожа страдает тогда, когда лезвие ей причиняет физические повреждения. И не важно - по росту ведешь или против.
Теоретически есть четыре фактора, влияющие на то, будет ли "больно скользить" лезвие по коже:
1. Косметика
2. Лезвие
3. Станок
4. Руки (техника)
Первый пункт отбросим т.к. практически трудно представить себе мыло / крем, который вообще не добавляет скольжение и не создает даже самой жалкой пленочки на коже. Тем более, что этот крем я пробовал когда-то, нормальный бюджетный крем. 
Остается лезвие, станок и руки. Так как "Це лезо раніше голило в цій же бритві суперово", то лезвие со станком также отбрасываем. Что остается? Правильно. Именно об этом я и написал. Так, что я внимательно читаю...
Скорее всего происходит следующее. При бритье по росту угол наклона лезвия к коже допускается в определенном (достаточно не маленьком) диапазоне для приемлемого комфорта. Но при бритье против роста для получения приемлемого комфорта угол должен быть минимальным. Когда не наработана техника, то выдержать этот минимальный угол не так просто тешкой и рука автоматически пытается приблизить ручку к коже да и "придавить малость". Я это наблюдал даже у бритвенных блогеров.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 22:30

vicbro пише:

1. Косметика
2. Лезвие
3. Станок
4. Руки (техника)
Як раз крем запросто може дати таке. Коли піна загуста. Або немає захисних чи ковзаючіх властивостей. Але я більшою мірою бюджетку використовую. Там як мінімум з ковзанням все ок. А от з густиною пінки -тут раз за разом не те роблю.
Лезо може таке дати. Голи воно не голить. Тому інстиктивно тиснеш на бритву.
Техніка? Чому б і ні? Останнім часом я використовую не те, чим звик голитися ,та голюся не так як звик. Може впливати і впливає.
Але все ж думаю собі, що це від кількох проходів по одному місцю.

Буду пробувати інші леза, та менше проходів та заміню креми на гель (з тюбика чи балона -неважливо).
Бо, я так собі розумію, коли голяр стикається з чимось невдалим, він автоматично компенсує свій невдалий вибір технікою. В мене все ще немає техніки гарної (є погана). І тому будь-що невдале має такий вплив на результат. А локи я ще й міняю все і одразу то виходить й цілому якась невизначеність.
А чому міняю? Бо це ж не процес заради результату а хобі. Хобі вимагає нового. Результат потребує - стабільного дотримання процесу без кардинальних змін.
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 594
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 23:22

CNPOMAHELL пише:

А я к я не пробуючи скажу, що воно мені не підходить? Тільки пробуючи. Але голитися кожен день, як це роблять інші, тому тільки так.
Ну і якби ж я, як спочатку радили та сам планував -дотримувався одних й тих самих складових - тож і результат був би передбачуваніший. Але ж хочеться різного. Бо це цікаво. А голитися одним й тим самим -не дуже.
Тому й результати такі як є.
Вы знаете, когда я купил Мюле Компаньон, то оказалось, что педантичные немцы снабдили её инструкцией по эксплуатации. И относительно частоты использования лезвий был указан такой интересный момент: лезвия следует менять или каждые 4-5 сеансов бритья, или просто каждые 6 дней, независимо от сеансоа количества бритья (с целью соблюдения гигиены, поскольку на лезвии могут поселяться микробы и ржавчина) . 
Завтра ради любопытства ещё раз почитаю эту фразу.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 594
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 23:28

Кстати, на счёт лезвий: за последние полтора года в использовании: Feather, Gilette Ultra Thin, Gilette Platinum Blue, зеленые Derby, Wilkinson, 1 от Мюле было, есть пачка половинок от Leaf и ещё не раскрытая пачка Татры. .
Больше всего пользовался Дерби, но лезвия менял после каждого второго бритья. Хит для меня Gilette Ultra Thin - лезвия хватает на 4 раза, потом меняю.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 23:28

Wolfskin пише:
И относительно частоты использования лезвий был указан такой интересный момент: лезвия следует менять или каждые 4-5 сеансов бритья, или просто каждые 6 дней, независимо от сеансоа количества бритья (с целью соблюдения гигиены, поскольку на лезвии могут поселяться микробы и ржавчина) . 
Більше 5ти разів я й не використовував.
що ж до гігієни. Так. Якщо міняти часто то й іржавіти нічого не буде (див гілку [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) З іншого боку це є маркетинг теж. Бо якщо голитися одним лезом багато разів - то будуть погані продажі лез.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 23:31

Wolfskin пише:
Кстати, на счёт лезвий: за последние полтора года в использовании: Feather, Gilette Ultra Thin, Gilette Platinum Blue, зеленые Derby, Wilkinson, 1 от Мюле было, есть пачка половинок от Leaf и ещё не раскрытая пачка Татры. .
Больше всего пользовался Дерби, но лезвия менял после каждого второго бритья. Хит для меня Gilette Ultra Thin - лезвия хватает на 4 раза, потом меняю.
Спробуйте Derby Premium. На довше вистачає і +- ті ж враження.
А так мені й зелених вистачає не на 1 раз.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 594
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 23:39

CNPOMAHELL пише:

Та не проблема. Спасибі що допомагаєте. Вмиваюсь десь разів 2 на добу. Точно вранці та ввечері при чищенні зубів. Із засобів, після нашої розмови про косметику, придбав гель для вмивання такий Bielanda Енергітизуючий гель - Extra Energy Only For Men
Але здалося, що при частому використанні (раз на 1-2 дні) після нього стає гірше, ніж коли не використовую нічого. У всякому разі вилазить щось на носі та щоках, час від часу. Але може й помиляюся, та це від чогось іншого (наприклад сучасних шоколадок та конфет тощо).
Ще маю таке Але тут навіть не розумію від чого воно. Тож зазвичай не користуюся.


Умывалки бывают разные. 
Надо подбирать. Но чаще раза в сутки такими средствами я бы не пользовался. Какие бы они не были продвинутыми по составу, частое смывание кожного жира на пользу не идёт. Смотря ещё какой возраст. 
У меня есть гель для умывания от Hawkins and Brimble. Я им иногда даже забываю пользоваться)))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 23:42

Wolfskin пише:
У меня есть гель для умывания от Hawkins and Brimble. Я им иногда даже забываю пользоваться)))
От я приблизно так і користуюся. ;)

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСб 16 Груд 2023 - 15:02

Гоління 16.12.2023
Прешейв не було
Бритва Gillette King C (США)
Лезо Treet Classic (Пакистан)
Помазок noname линяючій борсук (Китай)
Чаша для гоління помазком на собі
Джерело піни гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera (Україна)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)
У якості вступу. Нащо це все?

Останній раз мені дуже не сподобався. Грішив на крем, бо лезо колись мені подобалося. Тож цього разу змінив крем на гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera виробництва України. Решта майже не змінилася.

До цього голився зранку 13го. Тож пройшло трохи більше ніж 3 повноцінних доби. Вирішив вмитися холодною водою. Спочатку дуже холодною. А через пів хвилини трохи прохолоднішою за кімнатну. Було холодно вмиватися. І не можу сказати, чи була якась різниця ніж коли вмиваєшся теплою водою. Помазок - китайський noname линяючій борсук, замочував у теплій воді. Гель наносив на вологий помазок та збивав піну на собі. Бритва та ж сама - Gillette King C виробництва США. Лезо - Treet Classic нове, тільки з конвертику.

Чесно кажучи, змінивши крем на гель для гоління, сподівався на суттєве покращення процесу гоління. І знову дива не вийшло. Голитися було відверто неприємно. Якоїсь суттєвої різниці у ковзанні не було теж. Навіть здалося, що цього разу ковзало ще гірше ніж попереднього.

Намагався в 1 прохід. Але результат - ніби зовсім не голися. Тому використав добривки. Спочатку з'явилася купа цяток на одному боці вус. Потім ще низка цяток на шиї. Але результат -доволі чисто. Рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія) пекла більші ніж попереднього разу. Згодом наніс польський бальзам після гоління Lider Classic.

Як результат шкіру пече в районі вус, та трохи щоки і навіть якось не треба спеціально зосереджуватися на відчуттях.

Висновки.

Здається мені не подобається голитися одразу проти росту волосся. Здається, більш коротку щетину з проходами спочатку по росту, потім проти, і добривки голити приємніше ніж так. У всякому разі мені саме так здалося.

Цятки ж з'явилися від того, що тиснув на бритву. А тиснув - бо лезо тут знов не голило. Як написав вище, зміна джерела пінки ніяк не вплинула на результат. Навіть здалося, що з кремом ковзало краще. І я не дуже розумію, як мені це лезо могло подобатися в даній бритві. І так, всі леза Treet Classic з однієї пачки (у пачці 10 лез). Тобто маю сумніви, що лаза з однієї пачки можуть між собою відрізнятися.

Зроблю припущення, що гоління в один прохід потребує більш гострих лез.

Щось я остаточно заплутався. Кожний компонент ніби має вплив. При цьому, міняєш його -то починає впливати на результат щось інше. Схоже на розкриття матрьошок, коли відкривши одну - знаходиш іншу і так далі нескінченно. Навіть не можу сформувати якийсь більш-менш прийнятний алгоритм гоління. При цьому хочеться і якогось результату прийнятного, і щоб сам процес був приємним. І я його досі не знайшов.
Але здається, що японською бритвою Feather Popular голитися простіше. З одного боку вона легка. А саме до гоління такими бритвами я й звик. З іншого, сам процес гоління і гострими лезами і не дуже досить приємний. Схожі відчуття були від гоління китайским клоном німецької регульованої бритви Merkur Futur. Мій клон від Qshave. От та бритва теж голить приємно незалежно від якості чи травмування у кінці.

Олександр Тернавский та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 20 Груд 2023 - 13:00

CNPOMAHELL пише:

Здається мені не подобається голитися одразу проти росту волосся. Здається, більш коротку щетину з проходами спочатку по росту, потім проти, і добривки голити приємніше ніж так. У всякому разі мені саме так здалося.

Цятки ж з'явилися від того, що тиснув на бритву. А тиснув - бо лезо тут знов не голило. Як написав вище, зміна джерела пінки ніяк не вплинула на результат. Навіть здалося, що з кремом ковзало краще. І я не дуже розумію, як мені це лезо могло подобатися в даній бритві. І так, всі леза Treet Classic з однієї пачки (у пачці 10 лез). Тобто маю сумніви, що лаза з однієї пачки можуть між собою відрізнятися.
Против роста бреюсь. Но только не в зоне усов и на подбородке. Там щетина очень жёсткая, такого не позволяет. И против роста, считаю, тем можно, кто бреется ежедневно, чтобы щетина не успевала слишком вырастать.

Предположу, что проблема в лезвие. Для меня эти лезвия очень не комфортны, очень неэффективны. Приходится по многу раз добривки делать. А эти лезвия, именно эти, такого мне не прощают.

Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 20 Груд 2023 - 15:16

Гоління 20.12.2023

Прешейв не було
Бритва Gillette King C (США)
Лезо Treet Falcon Carbon Steel (Пакистан)
Помазок YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)
Цього разу трохи обновок. Тому і повихваляюся і поголюся заодно.
Останній раз голився у суботу 16го вдень. Тож неважко порахувати, що пройшло рівно 4 доби. Я все збирався, збирався та й придбав собі нового помазка. До купівлі ставився доволі скептично. Очікував, що різниці не буде. Або навіть, гірше - м'який синтетичний помазок виявиться гіршим ніж те, що в мене було до того. А були в мене, нагадаю, 2 кабана - нонейм та Spokar, і ще один нонейм зі щетиною борсука. І от тепер придбав я помазок, як і рекомендували, з синтетичним ворсом і доволі довгою назвою SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 від YAQI BRUSH.

Купляв я у львівського магазину Barbercompany. Доречі, промокод на знижку 10% працює.

Окрім помазка придбав собі трошки лез різних на пробу. Тож одне з них одразу вирішив випробувати Treet Falcon Carbon Steel. Лезо нове, тільки но з пачки. Про дане лезо схвально відгукувався камрад  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. А мені саме ці лееза біли цікаві тим, що пробував якось чеське Tiger Carbon і дуже воно мені на сподобалося. Як не сподобалися й китайські карбонові Flying Eagle. Тож реванш, так би мовити.

Спочатку, як і планував раніше, хотів знову повернутися до перевіреної японської бритви Feather Popular. Але лезо в ній геть не голило. Ніби я щось вставив зовсім негостре. тож довелося "перегравати" і я знову обрав Gillette King C, якою я голився останнього разу. Подумував спочатку взяти радянську бритву-метелика "Меридіан" чи індійську Monarch але, все ж, спинився на Жілеті.

Так от. Повернемося до вражень від помазка. Чомусь гадав, що м'який помазок мені геть не зайде. Але тут враження значно складніші. З одного боку при торканні все дуже м'яко. З іншого, при збиванні та нанесенні пінки, відчувається якийсь удаваний стрижень. Досить цікаве поєднання. Ні з чим порівняти. Мої попередні помазки зовсім інакше себе поводили.

А ще я знову обрав у якості джерела піні польський крем Wars Classic. І, знаєте, цим помазком його зовсім інакше збивати. Якось простіше чи шо. Тому повторюся - від помазка тільки позитивні враження зосталися.

Як я вже сказав, спочатку планував голитися іншою бритвою. Але не так сталося, як гадалося. У бритві Gillette King C лезо Treet Falcon Carbon Steel голило, на мій смак, трохи різкувато. Тобто воно відчувалося на шкірі. А ще співало. Але навіть після першого проходу все було досить чисто, за винятком декількох острівців пропущених. Причому то я голився по зросту волосся. На другому проході шкіра вже виказала мені своє "Фі" за знущання. Згодом проявилися цятки. Пара на шиї, декілька в зоні вусів та одна на щоці. Але результат гоління - дуже чисто. Думаю цим лезом можна й за один прохід поголитися чисто. Але не з моєю теперішньою майстерністю. Хоча буду намагатися і пробувати.

Під кінець гоління окремі виголені місця пекло. Але вода при вмиванні не пекла. Рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія) трохи пекла. Але одразу з'явився охолоджуючий ефект і все пройшло. Хвилин за десять наніс польський бальзам після гоління Lider Classic. Знову почало пекти. Ну знаю. Я користуюся досить некоштовними афтершейвами. Але усі вони печуть при нанесенні, якщо подразнена шкіра. Чи то шкіра так реагує на пошкодження. Чи то у всіх моїх афтершейвах є якась "невдала" спільна речовина. Схиляюся більше до реакції на пошкодження.

Висновки.

Незважаючи на пошкодження, гоління вийшло досить чистим. Помазок та лезо сподобалися. Наступним разом все ж візьму щось із наявних бритв-метеликів. Бо, вони, хоча б більш, легші за Gillette King C. Був здивований, що крем збивався новим помазком значно простіше. Той самий крем Wars Classic, піну з якого в мене виходило зробити раз через два. А ще радий, що не намагався купувати помазка із вузлом більшим, ніж 24мм. Цього діаметру виявилося цілком достатньо. Більший діаметр, був би вже занадто.

Олександр Тернавский, stanislav-q та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 20 Груд 2023 - 15:21

Олександр Тернавский пише:

Против роста бреюсь. Но только не в зоне усов и на подбородке. Там щетина очень жёсткая, такого не позволяет.
Звичайно в мене там теж жорстка щетина. Але, як раз вуса можу голити одразу проти росту без проблем. У всякому разі за оті останні 3 рази, що намагався голитися проти росту і все.
Цитата :
Предположу, что проблема в лезвие. Для меня эти лезвия очень не комфортны, очень неэффективны. Приходится по многу раз добривки делать. А эти лезвия, именно эти, такого мне не прощают.
Теж так здалося. Просто незрозуміло, чому я раніше вважав лезо ідеальним для цієї бритви. Спробую поголитися по росту, потім проти, та порівняю з голінням, коли одразу проти зросту. Можливо є різниця.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСб 23 Груд 2023 - 19:48

Гоління 23.12.2023
Прешейв не було
Бритва метелик "Меридіан" (УРСР)
Лезо Treet Falcon Carbon Steel (Пакистан)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)
Сьогодні знову оцінюю новинки. Востаннє голився вдень 20го. Зараз ближче до вечора 23тє. Тобто трохи більше ніж 3 доби пройшло. Лезо - Treet Falcon Carbon Steel з Пакистану, і це його 2й раз. Як і планував, тепер спробую лезо в одній з наявних в мене бритв-метеликів. Цього разу буде бритва-метелик радянських часів - "Меридіан", виробництва УРСР. Пензлик з Китаю YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 тепер теж буде завсідником оглядів. Решта без змін.

Мої голярські здібності можна оцінити вже по збиванню пінки. Якщо останнього разу пінка в мене вийшла одразу такою як треба, то тепер польський крем для гоління Wars Classic знову показав свій характер. Пінка вийшла зарідкою та з купою бульбашок. Тому додавав ще крему та шарудів пензликом активніше. Ситуація трохи змінилася на краще, але все-одно зарідка пінка в результаті.
Лезо в цій бритві знову співало. Але відчувалося більш комфортним ніж на перше гоління. Звісно це нічого не значить. Бо різні бритви. Тож і порівнювати потрібно було б у одній. Але маємо що маємо. Лезо голило однаково будь-якою із сторін (бритви). А ще виявив, що бритвою "Меридіан" потрібно голитися "від гарди".
І спочатку все йшло гаразд. Аж поки не почав добривки. От тоді з'явилася низка кривавих цяток у обох кутках рота та на шиї в двох місцях.
Рідина після гоління ALPA WINDSOR зразу обпікла. Але дуже швидко з'явився холодок і неприємні відчуття вщухли. Польський бальзам після гоління Lider Classic, що наніс десь за пів години, повернув неприємні відчуття. Але не одразу, а згодом - хвилинок через п`ять.

Висновки.

Хоча лезо в бритві відчувається комфортним. Але то не підходяще лезо. Бо здалося, що з цим лезом виголитися ідеально чисто неможливо. Або ж результат буде досить кривавим, от як у мене. Причому, мабуть винуватець такого результату не лезо, а сама бритва. Бо з іншими випробованими, по пам'яті, у ній лезами, результат був досить схожим - окремі пропуски. Або ж цятки, при намаганні це виправити. Незважаючи на досить похилий вік, бритва-метелик "Меридіан" досить приємна у користуванні, хоча нею і досить важко виголитися чисто.
А ще почав задумуватись, що два афтершейви може й занадто. Можливо перевірю наступного разу.

Олександр Тернавский, Андроний та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyВт 26 Груд 2023 - 22:50

Гоління 26.12.2023

Прешейв не було
Бритва метелик "Меридіан" (УРСР)
Лезо Gillette Minora Stainless (США\росія)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління КАРО sensetive (Болгарія)
Після гоління лосьйон після гоління "Кузнецкий мост" (росія)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)

Пройшло трохи більш ніж три доби з останнього гоління. Зостався на бритві-метелику з УРСР, "Мерідіан". Лезо обрав Gillette Minora Stainless пітерського виробництва для арабського ринку. Лезо нове. А ще змінив крем КАРО sensetive з липою виробництва ЄС для ООО "Дангсон БГ" Болгарія (щоб це не означало, так написано на тюбику). Звичайно ж крем вже новодєл. Далеко не "Алєн Мак", який з радянських часів виготовляв даний крем. Хоча ні. Саме "сєнситиву" раніше не існувало. Ще часто вказують виробником "Рубелла" на нових тюбиках з кремом. Але й про старий крем не можу сказати нічого поганого чи гарного. Востаннє я таким користувався році так у 2001му, коли відпочивав у Криму. Пам'ятаю тільки, що можна ним було голитися з холодною трохи солоною водою (у Криму часто саме така з кранів тече). Але ж повернемося до гоління.

Чому саме цей крем? Я ним пробував голитися, але він мені пік у процесі гоління. Тож вирішиі перевірити знову. І так, цього разу біло те ж саме. При другому нанесенні пінки на обличчя - пеклО. Але є й позитивні моменти.  Крем для гоління КАРО дуже гарно піниться. А так як я досить довгий час голився тим. що можна було купити біля дому, то й не розумів, зо креми можуть погано збиватися. У всякому разі польський Wars Classic з попереднього гоління збивається значно гірше.
А ще порадію, що таки придбав собі нового пензлика YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730, та ще раз подякую усім, хто мені рекомендував саме синтетику від "Які".
Звичайно ж, мені й непотрібні були хоча б якісь навички збивання з кремом, який піниться майже сам. Бо довелося досить недовго колоцькати пензлем у піалі, щоб утворилася пінка. А ще пінка утворилася одразу гарною: не загустою та не рідкою.
Поставивши лезо у бритву, згадав, що я ж намагаюся голитися у 2 проходи. Тому одразу почав голитися проти зросту щетини. Було трохи неприємно. Але значно менш неприємно, ніж попереднього разу. Але одразу наробив червоних цяток. І було їх значно більше ніж попереднього разу. Навколо рота, шия та навіть трохи на вилицях.
Про те, що пінка пекла при повторному нанесенні я вже згадував раніше. Вмився та наніс лосьйон після гоління "Кузнецкий мост" від "Нової Зарі" (росія). І з кожним разом я його все більше відкриваю для себе. Лосьон припік мене сильніше, ніж Windsor від ALPA, яким користувався попередні рази. Початву з'явився запах якихось цитрусів. Не пам'ятаю, як воно називається у піраміді запахів. І прохолода теж з'явилася, хоча й не одразу. Але з'явилася і шкіра трохи заспокоїлася. А от бальзам після гоління Lider Classic знову розбурхав неприємні враження на шкірі. Майже пів години пройшло а все ще пече. Навіть не треба особливо прислуховуватися до відчуттів. UPD Пройшла година. Пече.

Висновки та розмірковування.

Здалося, що якщо лезо Treet Falcon Carbon Steel з попереднього гоління було трохи затупим для цієї бритви, то Gillette Minora Stainless виявилося занадто гострим. І воно не пробачило мені  жодного зайвого чи недбалого руху під час гоління. І, хоча, виголився я досить чисто, але було неприємно.
І от яка дилема утворилася. З одного боку мені здалося, що довгу щетину мені голити важче. Але по зросту щетини голитися легше, чім коли одразу проти. З іншого боку, перший прохід окремими бритвами (чи парами лезо-бритва) одразу неприємний. Тобто, якщо б я зараз поголився, як завжди, у 3 проходи, то вважаю, що подразнення та травмування були б ще більшими.
Ще раз упевнився, що цей крем для гоління (КАРО) мені не підходить. Хоча піноутворення в нього бомбезне у порівнянні із польскими (вже пробував Lider, WARS, Belle Jardin).

Олександр Тернавский, Wolfskin та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 27 Груд 2023 - 6:27

- Крем Каро - у смітник! Він тобі не підходить.
- Голити щетину зразу проти росту для тебе немає сенсу. Для цього необхідно ідеально підібрати  бритву-лезо-мило, а в тебе цього немає. Тож голись за ростом, поки не підбереш комплект та не відпрацюєш техніку.
- Спробуй вмивати обличчя тільки водою, без засобів для вмивання, це дасть можливість відновити твій природний захист шкіри - гідроліпідну мантію. Якщо в тебе в крані надто жорстка вода, вмивайся бутильованою, вона мʼякіша.

stanislav-q, andreyv1979, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 27 Груд 2023 - 11:36

ARTURIUS пише:

- Крем Каро - у смітник! Він тобі не підходить.
Мав сумніви а тепер остаточно упевнився. Але тут виникає інше питання. Креми\бальзами\гелі після гоління, після яких теж починає пекти. Може не такий і неправий був  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] щодо непідходящих? З іншого боку, все, що пробував до сих піл - пеклО. Менше чи більше але пеклО.
Цитата :
- Голити щетину зразу проти росту для тебе немає сенсу. Для цього необхідно ідеально підібрати  бритву-лезо-мило, а в тебе цього немає. Тож голись за ростом, поки не підбереш комплект та не відпрацюєш техніку.
Тут теж поки не зрозумів. Одностайно, голити одразу проти зросту - більш боляче, ніж класичне: по зросту-проти зросту-добривки. З іншого 2 рази проти 3х.
Цитата :
- Спробуй вмивати обличчя тільки водою, без засобів для вмивання, це дасть можливість відновити твій природний захист шкіри - гідроліпідну мантію. Якщо в тебе в крані надто жорстка вода, вмивайся бутильованою, вона мʼякіша.
Останнім часом і не використовую нічого на кожен день. Тільки при прийманні душу раз на декілька днів мило чи гель для душу використовую у тому числі і для гоління.  А так, саме вода, без нічого. Вода тут не м'яка, але досить іржава.


Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 27 Груд 2023 - 12:44

CNPOMAHELL пише:
Тут теж поки не зрозумів. Одностайно, голити одразу проти зросту - більш боляче, ніж класичне: по зросту-проти зросту-добривки. З іншого 2 рази проти 3х.
Те що ти описав це 1 прохід проти 2-х. Бо добривки не рахуються як прохід. А класика, це три проходи: по росту, впоперек росту, проти росту (і потім, якщо потрібно - добривки). Судячи з твоїх дописів ти не пробував проходи впоперек росту, а може і не знав про них... 
Тож можлива купа різних варіантів комбінації проходів (тим, кому не зайшов, або не підходить класичний варіант, або просто новеньких відчуттів захотілося):
 
1. Варіанти з одного проходу (по росту, або впоперек росту, або проти росту)....
2. Купа варіантів в комбінації з двох проходів (по росту - проти росту, проти росту - по росту, по росту - впоперек, проти росту - впоперек, впоперек - по росту, впоперек - проти росту, впоперек в один бік - впоперек в протилежний бік).
3. Ще більше комбінацій з 3-х проходів (наведу для приклада одну: по росту - впоперек в один бік - впоперек в протилежний бік).
4. Хтось голиться і в 4-ри проходи (або більше). По росту - впоперек в один бік - впоперек в протилежний бік - проти росту... Або в іншому порядку. Або викинувши один напрямок, повторно проходить якийсь з потрібних напрямків.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 27 Груд 2023 - 18:13

all75 пише:

Те що ти описав це 1 прохід проти 2-х. Бо добривки не рахуються як прохід. А класика, це три проходи: по росту, впоперек росту, проти росту (і потім, якщо потрібно - добривки
Може в когось це й 1 раз + добривка. Але в мане добривка серйозна. Тому вважаю за доцільне рахувати її саме як повноцінний прохід. Бо це трохи більше, ніж доголити пропуски.
Цитата :
 Судячи з твоїх дописів ти не пробував проходи впоперек росту, а може і не знав про них... 
Ти ж розумієш, що волосся не росте тільки знизу-вверх чи зверху-вниз? В окремих місцях я одразу проходжу поперек. Наприклад від кута вилиці нижньої щелепи у сторону "за вухо".
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Або вздовж вилиці. Тут треба проходити зправа-наліво по всій довжині.
І якісь вздовжні рухи я роблю лише щоб не переривати сам рух. Наприклад при переході з шиї на щоку або навпаки.
На шиї в мене, як і у багатьох інших волосся росте як заманеться. Тому там рухи більш хаотичні із точки зору напряму.
Хоча й намагаюся не робити зайвих рухів, не завжди це виходить.
Сподіваюсь відповив доволі розвернуто.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 27 Груд 2023 - 18:22

Або зона під носом. Я роблю 2 види рухів.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
1. Від краю рота по напрямку до носу
2. Від верхньої губи вверх. Але ж не вертикально вверх а як розташовано верхню губу. А вона, якщо дуже примітивно має форму букви "/\" От перпендикулярно цій "/\" і йдуть рухи. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 27 Груд 2023 - 22:43

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL пише:

Може в когось це й 1 раз + добривка. Але в мане добривка серйозна. Тому вважаю за доцільне рахувати її саме як повноцінний прохід. Бо це трохи більше, ніж доголити пропуски.
Ти ж розумієш, що волосся не росте тільки знизу-вверх чи зверху-вниз? В окремих місцях я одразу проходжу поперек. Наприклад від кута вилиці нижньої щелепи у сторону "за вухо".
Або вздовж вилиці. Тут треба проходити зправа-наліво по всій довжині.
І якісь вздовжні рухи я роблю лише щоб не переривати сам рух. Наприклад при переході з шиї на щоку або навпаки.
На шиї в мене, як і у багатьох інших волосся росте як заманеться. Тому там рухи більш хаотичні із точки зору напряму.
Хоча й намагаюся не робити зайвих рухів, не завжди це виходить.
Сподіваюсь відповив доволі розвернуто.
Когда говорят о проходе "поперек", то речь идет о проходе поперек роста волоса, а не поперек лица.

trimmer, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 24 EmptyСр 27 Груд 2023 - 23:18

Изотовец пише:

Когда говорят о проходе "поперек", то речь идет о проходе поперек роста волоса, а не поперек лица.
Я це розумію. На малюнках було показано гоління по зросту волосся. Просто у тих місцях вини поперек ростуть. ;)
І так, касетник+пінка вирішили б усі мої проблеми. Але то вже не цікаво тепер. :(
PS: На підтвердження цієї тези якось навіть спробую поголитися касетником (BIC Flexi 3), що в мене зостався. Але хочеться все ж тешкою зробити той же самий результат. Причому наявними тешками а не тими, що є в когось.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 24 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: