ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСр 27 Груд 2023 - 23:47

Я вот последнее время то гель бепомазковый щупал, то на днях достал из шкафа новенький Bic Hybrid 3 Flex и пену Figaro. И чето наоборот все эти помазки, мыла, лезвия не интересны, и мысли только о бесцельно проведенных 6 годах в поисках и скитаниях, когда нужно было то в свое время только карту роста щетины изучить и давить на станок отучиться.
Остатки Табака уже вообще недели 3 как переведены в средства для умывания, а не бритья.

stanislav-q, CNPOMAHELL та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 0:07

Изотовец пише:
И чето наоборот все эти помазки, мыла, лезвия не интересны, и мысли только о бесцельно проведенных 6 годах в поисках и скитаниях, когда нужно было то в свое время только карту роста щетины изучить и давить на станок отучиться.
Я цим задля розваги займаюся. Бо без хобі можна геть здуріти.

Але так. Касетник скоріш за все виявиться більш ефективним. Бо з самого початку розрахований на невмілого загального користувача. Я пару раз брався за одноразку BIC Metal. Нема зайвих компромісів чи інших проблем. Голитися, мабуть, навіть п'яним можна (чи під час землетрусу). Тому цілком підтримую те, що якщо немає якихось протипоказань, касетник виявиться простішим і як мінімум з не гіршим результатом.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 9:01

CNPOMAHELL пише:
Може в когось це й 1 раз + добривка. Але в мане добривка серйозна. Тому вважаю за доцільне рахувати її саме як повноцінний прохід. Бо це трохи більше, ніж доголити пропуски.
crazy
Все заплуталось... Що значить серйозна добривка? Якщо ти наносиш піну точково і добриваеш пропуски - то це добривки. Якщо наносиш піну на пів обличчя і добриваєш пів обличчя, то це вже не добривки а пів проходу. Якщо в тебе купа пеньків по всьому обличчю, то потрібно наносити піну на все обличчя і робити повноцінний прохід, а не намагатись точково доголювати пеньки по всьому обличчю... Якщо наносиш піну на все обличчя і це повноцінний прохід, то і називай це - прохід (а не добривка).  
Ти ж плутаєш і себе і інших.
CNPOMAHELL пише:
Ти ж розумієш, що волосся не росте тільки знизу-вверх чи зверху-вниз? 
Звичайно що волосся росте в різних напрямках. Але до чого це? Яка різниця в якому напрямку росте волосся? Я писав про напрямки проходів при голінні а не про напрямки росту волосся.
CNPOMAHELL пише:
Або зона під носом. Я роблю 2 види рухів.
1. Від краю рота по напрямку до носу
2. Від верхньої губи вверх. Але ж не вертикально вверх а як розташовано верхню губу. А вона, якщо дуже примітивно має форму букви "/\" От перпендикулярно цій "/\" і йдуть рухи. ;)
Навіщо? Чому ти обрав саме такі напрямки? Навіщо ти робиш проходи відповідно до форми/лінії губ (вздовж і перпендикулярно)? Адже проходи потрібно орієнтувати відповідно до напрямку росту волосся, а не відповідно лінії губ. Чи пробував ти купу інших варіантів напрямків?
CNPOMAHELL пише:
Я це розумію. На малюнках було показано гоління по зросту волосся.
Схоже що не розуміеш. Бо питання було в тому: чи пробував ти робити проходи впоперек росту волосся та комбінувати іх з проходами по/проти росту? Чи пробував ти поголитись, наприклад, такими проходами:   ??????
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: all75 (Чт 28 Груд 2023 - 11:22), всього регувалося 1 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 9:56

Изотовец пише:
Я вот последнее время то гель бепомазковый щупал, то на днях достал из шкафа новенький Bic Hybrid 3 Flex и пену Figaro. И чето наоборот все эти помазки, мыла, лезвия не интересны, и мысли только о бесцельно проведенных 6 годах в поисках и скитаниях, когда нужно было то в свое время только карту роста щетины изучить и давить на станок отучиться.
Остатки Табака уже вообще недели 3 как переведены в средства для умывания, а не бритья.
Я свои лосьоны и бальзамы, если можно так сказать, уже нащупал. А вот со станками интересно экспериментировать. 
На днях брился кассетником KAI - скучища редкая)). 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 19:02

Wolfskin пише:

Я свои лосьоны и бальзамы, если можно так сказать, уже нащупал. А вот со станками интересно экспериментировать. 
На днях брился кассетником KAI - скучища редкая)). 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

В ВКБ есть два пути:
1. это тот самый поиск "дзена" с которого большинство и начинает, только нахождение его так или иначе ведет к той же "скучище".
2. это когда по окончанию первого пути начинается ответвление под названием "бороться и искать, найти и перепрятать". Т.е. по достижению "скучищи", начинается период, когда хочется перепробовать все до чего руки дотянутся. Разница лишь в протекании у отдельных людей и скорости прихождения обратно к финалу первого пути и смирения с этим. У отдельных людей может приобретать крайне маниакальную форму, сродни никотиново-алкогольно-наркотической зависимости, когда на дофаминовую педальку жмут уже постоянно и без раздумий.

В итоге получаем эдакий оруэловский 1984 про бритье, когда борьба бесполезна, а результат заведомо известен.

Куда же страннее, когда люди за полгода или вообще год из результата получают только отсутствие оного. И продолжают этим заниматься, говоря что это хобби. Тут уже мысли все-таки наталкивают на какую-то форму мазохизма.

Извините, потянуло на болтологию.

Олександр Тернавский, fill, Wolfskin, Kitten911, Yura_, all75, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 21:04

all75 пише:

 Якщо наносиш піну на все обличчя і це повноцінний прохід, то і називай це - прохід (а не добривка).
Тоді це добривка. Повністю крем, як на цілий прохід я точно не наношу.
Цитата :
Схоже що не розуміеш. Бо питання було в тому: чи пробував ти робити проходи впоперек росту волосся та комбінувати іх з проходами по/проти росту? Чи пробував ти поголитись, наприклад, такими проходами:   ??????
Звичайно. Від вилиці і аж до скроні я голюся як на твоєму мальнку показано. Але я про інше. В мене волосся трохи заходить за вухо. І ось це я намагався намалювати. Спробую ще.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 І цей клаптик можна голити одразу в одну сторону проходом, не роблячи зайвих добривок.
Під носом теж малював як голю це я. Рухів як ти намалював синім, я зазвичай не роблю. Зайвий прохід а від того подразнення.
Причому з обох твоїх малюнків під носом рухи (сині стрілки) я не роблю.
Але показані тобою червоними стрілками напрями - то в моне обидва рази проти зросту волосся.

І так, дуже важливо користуватися термінами, зрозумілими опоненту.
Wolfskin пише:
На днях брился кассетником KAI - скучища редкая)). 
Тобто, гарний, передбачуваний результат, на противагу від тешок, еге ж? ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 21:30

Изотовец пише:

Куда же страннее, когда люди за полгода или вообще год из результата получают только отсутствие оного. И продолжают этим заниматься, говоря что это хобби. Тут уже мысли все-таки наталкивают на какую-то форму мазохизма.
Так я не користувався більшістю наявних бритв. Як і більшістю лез. З "універсальних", до яких підійде десь левова частка лез, то, мабуть, китайфутур від QSHAVe.

Рекомендований Feather Popular ніби й прикольний, але дуже вже м'який. Із більшістю наявних лез просто не працює. Я, звичайно, намагаюся. Але ж голитися я звик зовсім іншим. А після намагань голитися тим самим, я вже й забув, як раніше тим, що подобалося голився. Тобто нових навичок майже не здобув а от попередні загубив. :)
Тому майже кожного разу в моїх звітах одне дивування. Бо ставлю те, що підходило і прекрасно голило раніше. І дуже здивувала різниця у піноутворенні між польскими кремами та Nivea, Каро, Arko. Звичайно ж болгарський Каро мені не підходить. Але ж дуже дивна різниця. А то теж спершу дивувався. Ніби ніяких проблем з пінкою не було при користуванні Nivea, Каро, Arko, а тут враз все погано. Ще й пінка утворюється кожного разу різна. Мабуть і італійський Denim до поляків відносити буду, як погано збиваючий пінку (в мене погано збиваючий).

От гелі мабуть залишу "в обоймі". А доб'ю відкриті, то ще ж комплектний до Gillette King С гель можна почати. І тут теж погоджуся, що захисту під час гоління з ними майже немає. У всякому разі з тими, що використовую.

А ще, голитися однією бритвою все-таки доведеться, якщо хочу прогнозовані результати. Тут я з вами цілковито згоден. Бо міняти бритву кожне гоління - то не дуже файна думка.

Але, спершу, все ж, порівняю враження з касетником (а може й одноразкою). Таж здається, що результат буде більш передбачуваним ніж до цього.
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 23:36

Результат гарний, але на відміну від Тешок немає відчуття свіжості й пекучості обличчя.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyПт 29 Груд 2023 - 9:04

Тепер більш менш зрозуміло. Окрім цього моменту:
CNPOMAHELL пише:
Рухів як ти намалював синім, я зазвичай не роблю.
Ось мій малюнок:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ось твій малюнок:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Мої сині стрілки повторюють напрямок твоїх червоних. Червоними ти ж показав напрямок одного із проходів? Припускаю що ти мав на увазі рухи які я показав червоними стрілками...

CNPOMAHELL пише:
Рухів як ти намалював синім, я зазвичай не роблю.
Чому не робиш рухи які показані на моїх малюнках (ті що не співпадають з твоїми)? Пробував колись і не зайшли? Можливо варто спробувати знову? Чи взагалі не пробував бо думаєш що такі рухи тобі не підходять?

CNPOMAHELL пише:
Зайвий прохід а від того подразнення.
Де ти бачиш зайвий прохід? В тебе на малюнку два напрямки гоління під носом, і на моїх малюнках по два напрямки гоління під носом... Тобто в усіх випадках - гоління в два проходи показане.

CNPOMAHELL пише:
то в моне обидва рази проти зросту волосся.
Якщо тобі проти росту голитись боляче, то може взагалі не робити проходи проти росту... А замінити цей напрямок на прохід в поперек росту? Або проти росту, але під кутом (як я показав нижче, буде так само ефективно, та можливо, не так боляче). Або робити обидва проходи впоперек в протилежних напрямках.

Крім класичних по росту/в поперек/проти росту... можна робити проходи під кутом... 
Наприклад мені, на шіі доволі травматично і дуже не зручно голитись впоперек росту (шія тонка із різкими вигинами). Волосся (більшість) росте знизу - вгору. Тому я перший прохід роблю по росту (знизу - вгору). А потім роблю два проходи зверху - вниз але під різним кутом (проти росту, але не зовсім), щось типу такого:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyПт 29 Груд 2023 - 9:34

CNPOMAHELL пише:
Або вздовж вилиці. Тут треба проходити зправа-наліво по всій довжині.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Чому саме такий рух? Так зручніше? Чи ефективніше? Якщо мова йде про нижній край нижньої щелепи (перехід з обличчя на шію), то це дуже нееффективний напрямок руху. Тут потрібно натягувати шкіру таким чином щоб цей перехід (радіус) змістився на обличчя або на шію (і став рівною площиною). І тоді вже голити будь-якими рухами (в будь-якому напрямку).

CNPOMAHELL пише:
І якісь вздовжні рухи я роблю лише щоб не переривати сам рух. Наприклад при переході з шиї на щоку або навпаки.
Якщо потрібно то рух можна і перервати. В ВКГ заборон не має. Навпаки, голитись короткими рухами зручніше ніж довгими. До того ж може змінюватися напрмок росту волосся (я наприклад, при першому проході, (за напрямком росту) обличчя голю згори - вниз, шію знизу - вгору).

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСб 30 Груд 2023 - 0:47

Гоління 29.12.2023


Прешейв не було
Бритва касетна BIC Flex Hybrid 3 (Франція)
Лезо комплектна касета
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління не було
Джерело піни гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera (Україна)
Після гоління лосьйон після гоління "Кузнецкий мост" (росія)

Пройшло трохи більше за 3 доби. Цього разу голився майже опівночі. Спочатку взагалі хотів узяти китайську noname "опаску". Та вона голила волосся на руці, але зовсім не голила щетину на обличчі.
Але, напередодні мав трохи розмов із  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], щодо касетників. Тож вирішив теж зробити експеримент. Знайшов у себе почату BIC Flex Hybrid 3. Звичайно ж, касета вставлена нова. У якості джерела піни взяв не піну з балону а гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera виробництва України. Майже прикінчив тюбика, треба "добивати". Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 більше заважав ніж допомагав, розмазуючи гель по пиці.
Касетна бритва голила із гучним шорканням. І це було найкраще гоління у плані чистоти. Звичайно ж, я не міг не накосячити. Якимось чином поставив 2 червоні цятки у ямці під нижньою губою. Але зосталися пеdys місця, де попри кількість проходів у будь-яких напрямах щетина промацувалася. Це була шия. Підборіддя та у кутках рота. Тобто, все те, з чим я, зазвичай, і "борюся". Ба, навіть, майнула думка, що шию краще весь час проходити "касеткою". Виходить трохи чистіше і точно менш травматично ніж тешкою.
Після гоління знову використав лосьйон після гоління "Кузнецкий мост" виробництва "Нова Заря" (росія). Пекло менше ніж останнього разу. Майже одразу пішов холодок. Зараз пройшло десь пів години з моменту гоління та нанесення афтершейву. Якщо зосередитися на відчуттях - трохи "палає" підборіддя, де марно намагався виголитися в нуль. І нічого більше наносити не буду. Порівняю різницю. Бо в лосьйоні після гоління теж повинні бути якісь доглядові компоненти.
У якості висновків.

Цілком погоджуся із паном  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] щодо простоти та ефективності гоління касетними бритвами. Зрозуміло, чому звичайні голярі дивляться на користувачів тешок як на мамонтів чи якихось сектантів-старовірів. Касетна бритва майже не потребує якихось навичок чи особливого допоміжного обладнання. А пінка дає ідеальне ковзання. Я свою доволі довго звивав і декілька заходів. По зоставалося ковзання і ніяк не вимивалися рештки гелю. А ще процес гоління безпечний. Треба бути мною, щоб і тут наставити цяток або порізатися. Бо останнього разу я, взагалі, зоставив видимий, майже сантиметровий, рубець під носом, який я спочатку не бачив. А от наступного ранку його вже гарно видно було.
Касетники майже вбили тешки чи опаски. У всякому разі у европейській частині світу. Бо існує ще певна купа місць, до вони якраз успішно конкурують із касетними бритвами.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Сб 30 Груд 2023 - 1:07), всього регувалося 1 раз(-и)

Олександр Тернавский, stanislav-q та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСб 30 Груд 2023 - 1:02

all75 пише:

Мої сині стрілки повторюють напрямок твоїх червоних. Червоними ти ж показав напрямок одного із проходів? Припускаю що ти мав на увазі рухи які я показав червоними стрілками...
Цей рух я й роблю. Бо робити ще прохід "по зросту" (від середнини у сторону кінців губ) не бачу сенсу. Він нічого не оддає окрім зайвого подразнення шкіри.
Цитата :
Чому не робиш рухи які показані на моїх малюнках (ті що не співпадають з твоїми)? Пробував колись і не зайшли?
Неефективне, тому зайве.
А от рухи від губи до носу (в мене вони синіми стрілками) - як раз вирішують питання чистого гоління під носом.
Цитата :
Де ти бачиш зайвий прохід? В тебе на малюнку два напрямки гоління під носом, і на моїх малюнках по два напрямки гоління під носом... Тобто в усіх випадках - гоління в два проходи показане.
Я написав вище, що пропонований тобою прохід не є ефективним. Тому просто буде зайве подразнення шкіри без якогось певного результату. Повторюся, у моєму випадку. Не загалом. Я не вважаю за доцільне намагатися когось чомусь навчити. Бо не вмію сам. Але така карта росту щетини.
Цитата :
Якщо тобі проти росту голитись боляче, то може взагалі не робити проходи проти росту... А замінити цей напрямок на прохід в поперек росту? Або проти росту, але під кутом (як я показав нижче, буде так само ефективно, та можливо, не так боляче). Або робити обидва проходи впоперек в протилежних напрямках.
"Під кутом" має сенс. Навіть пробував колись. Наприклад коли намагався "приборкати" косоріз від Yaqi. Але як тільки перестаю зосереджуватися - руки самі роблять певні, звичні мені рухи без втручання до процесу голови.
Цитата :
Крім класичних по росту/в поперек/проти росту... можна робити проходи під кутом... 
Можна як завггодно робити. Головне не забувати про те, що ти не прив'язаний до класичних напрямків руху бритви. А я про це весь час забуваю.
Цитата :
Чому саме такий рух? Так зручніше? Чи ефективніше? Якщо мова йде про нижній край нижньої щелепи (перехід з обличчя на шію), то це дуже нееффективний напрямок руху. Тут потрібно натягувати шкіру таким чином щоб цей перехід (радіус) змістився на обличчя або на шію (і став рівною площиною). І тоді вже голити будь-якими рухами (в будь-якому напрямку).
Так росте там волосся, і стрілкою напрям проти його зросту. Але на межі щелепа-шия так , важкувато голитися. Треба натягувати шкіру, чи навпаки, щоб нормально виголити.


hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСб 30 Груд 2023 - 14:26

Если рассматривать бритье как хобби, то нужно понимать, что хобби это не какой-то набор обязательный набор инструментов/косметики или алгоритм к действию. Пространства для превращения бритья в хобби более чем хватает. И если например не получается с каким-то инструментом или определенным видом косметики, то ничего не мешает ту же экспериментаторскую и испытательскую деятельность сместить немного в другом направлении. Существует огромное количество тех же одноразок, кассетников, разнообразных безпомазковых средств для бритья, которые можно пробовать для себя и сравнивать. Если же рассматривать общение здесь на форуме или в других местах, как неотъемлемую часть хобби, то разумеется в этом направлении аудитории заинтересованной в обсуждении таких вещей будет меньше, но все равно она есть. Тем более, что использование кассетников или непенящегося геля не накладывают сами по себе табу на использование других вещей, которые будут пересекаться и с другими участниками общения, например алунитов, пре-шейвов, лосьонов, тоников, бальзамов и т.д. Т.е. ничто не мешает бреясь кассетником участвовать в обсуждении условного бальзама после бритья от Barrister & Mann.
Не нужно просто вдаваться в крайности, где одно по умолчанию исключает другое или одно "true", а другое "не true". Мы сами себе придумываем эти границы, но хобби прежде всего должно приносить удовольствие, а как его разнообразить, чтобы его сохранить и оно не перешло в рутину, методы всегда можно изыскать. Если годами без конца жонглировать станками и лезвиями например, то это тоже просто станет рутиной или даже каким-то подобием работы. Просто эта рутина будет не такой, как у человека который просто бреется годами одним и тем же, и все. Как говорится "проблема не в клозетах, а головах"(с).
А когда человек методично продолжает пытаться добиться результата там, где у него не получается, это уже не хобби, а превозмогание, и в итоге даже добившись того самого результата скорее получит облегчение, нежели удовольствие. Только в жизни этих превозмоганий вагон и маленькая тележка, нужно ли добавлять себе еще одно вопрос конечно открытый.

fill, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, ARTURIUS, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСб 30 Груд 2023 - 15:02

Стосовно того, що касетники вбили Т-шки, не зовсім погоджуюся. Інакше б ті ж Мюле, Меркур, Дово вже давно збанкрутували б. Але цього, як ми бачимо, не сталося. Є певний відсоток населення, який полюбляє цю продукцію.
Це ж як і з годинниками.

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyНд 31 Груд 2023 - 16:57

Изотовец пише:
Если рассматривать бритье как хобби, то нужно понимать, что хобби это не какой-то набор обязательный набор инструментов/косметики или алгоритм к действию. Пространства для превращения бритья в хобби более чем хватает. И если например не получается с каким-то инструментом или определенным видом косметики, то ничего не мешает ту же экспериментаторскую и испытательскую деятельность сместить немного в другом направлении.
Нажаль так. З одного боку поле непахане для експериментів. З іншого, дуже важно науково обгрунтувати та привести процес до певного переліку дій. Тобто, в загальному сенсі усе є:
1. намилився
2. поголився
3. Результат
А от далі самі відмінності. Ба, навіть, з однаковим переліком обладнання в двох людей може бути цілком різний результат як після так і самої процедури.
Wolfskin пише:
Стосовно того, що касетники вбили Т-шки, не зовсім погоджуюся. Інакше б ті ж Мюле, Меркур, Дово вже давно збанкрутували б. Але цього, як ми бачимо, не сталося.
Ви розумієте, наскільки є нишевими перераховані вами виробники? Світом правлять касети та одноразки. Можливо якісь масові маловідомі (у решті світу) китайські, індійськи тешки. А Merkur, DOVO та інші, то як у згаданих вами годинниках - "лакшері": відомі але мають досить невеличкий відсоток від цілого ринку. Причому усі, разом узяті, а не хтось окремо.
А якщо поглибимося у сферу годинників то. Є швейцарські годинники (купа марок), а є конгломерат (теж швейцарці нібито), що володіє маркою Rolex. От "Ролексів"  виготовляється більше ніж усіх інших "швейцарців" разом узятих. При цьому ринок годинників (у кількісних продажах) належить зовсім не швейцарцям.

От і з бритвами так. Відомий не означає, що масовий та розповсюджений. Э купа країн, де 10 баксів, та навіть 2, являють собою місячну зарплатню звичайного жителя (цієї країни). А там населення, зазвичай, знано більше не тільки за населення України, а, усієї ЄС разом разом.

До прикладу. Польща запровадила свою низку реформ - так звану "Шокову терапію" ще у кінці попереднього століття. Як ми знаємо що площа що населення Польщі неспівставиме з Україною. Але майже будь-який їх середненький місцевий банк за капіталізацією більший, ніжніша банківська система у цілому.
То я до того, що який-небудь локальний виробник бритв , скажімо Індонезії, може виявитися більшим (за продажами) за відомих вам виробників іменитих бритв. Ба це країна є 4ю за  кількістю населення у світі. Перші три то Китай, Індія та США. Звичайно я зараз фантазую, бо в Індонезії сильними виступають сусіди на кшталт все того ж Китаю. Але напрям думок, сподіваюсь зрозумілий.

Тобто, слід уточнювати, порівняно із ким саме оті самі відомі виробники бритв є великими компаніями. ;)

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyВт 2 Січ 2024 - 1:47

Гоління 02.01.2024

Прешейв не було
Бритва Gillette Blue Razor (Китай)
Лезо Treet Falcon Carbon Steel (Пакистан)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління WARS Classic (Польща)
Після гоління лосьйон після гоління "Кузнецкий мост" (росія)
                       бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)
З Новим роком усіх!

Моє перше гоління у цьому році. З останнього гоління пройшло рівно три доби. Поліз заповнювати свою табличку новими лезами. Так, я теж веду табличку, де відмічаю що де сподобалось чи навпаки. Бо лез все більшає. Кількість бритв росте не так швидко. Але й наявних досить, щоб утворити велику кількість поєднань. А ще пам'ять підводить, вважаючи певні пласти інформації геть непотрібними, щоб про них ще пам'ятати. Стосовно лез-бритв, вважаю, що пам'ять має рацію - не така вже й потрібна інфа, щоб про неї ще й пам'ятати. Але така вибірковість запам'ятовування призводить до певних проблем.
Бо брати раз за разом леза, які геть не голять у певній бритві (бритвах), то таке. Тож веду собі помаленьку табличку. Хоча, останнім часом лінувався, та не заповнював.

Але новий рік, і захотілося чогось новенького. І вибрав я для цього бритву Gillette Blue Razor, виробництва китайської філії Gillette. До неї хотів спочатку узяти індійське лезо Super-Max Platinum. Дивно, що на самому лезі чомусь написано Super Stailnless. Але лезо відмовилося голити у парі з даною бритвою. Враження, ніби я зовсім забувся вставити лезо в бритву, і по шкірі шкрябає невеличка накатка на захисному бортику нижньої плити.
Тож довелося взяти щось інше. Іншим виявилося вже випробоване у попередніх голіннях пакистанське лезо Treet Falcon Carbon Steel. І це те саме лезо. Тобто це його 3й раз. Ось тут все пішло приємно. Кремом  нову виступив польський Wars Classic. Ємністю для збивання пінки - звичайна пластикова піала tm TupperWare (США). Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 збив пінку без особливих проблем. Але додавав трохи води, бо пінка вийшла загустою. Як вже не перший раз виходило з певними кремами (особливо польськими) - потрібно було майже весь тюбик витратити, щоб під кінець почало більш-менш виходити те, що планував. Це я про пінку.
Виголився цією парою майже ідеально. Не зрізав ніяких прищів (чомусь вилізло 2 майже симетрично). Дуже чисто. І тільки коли я вже намагався виголити чисто ще й шию, з'явилося 2 натяки на червоні цятки. Вони навіть не кровили, як це бувало раніше. Лосьйон після гоління "Кузнецкий мост" виробництва "Нової Зарі" (росія) майже не пік. Через 20 хвилин трохи відчувається печія на шиї та у районі підборіддя (де були добривки). Вирішив нанести бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна). Так, його тут не раз критикували. Але я його майже закінчив. І це досягнення, бо його там було аж 200 ml.
При нанесенні лосьону, у дзеркалі побачив купу червоних цяток по всій шиї. Але просто цятки які не кровили.

У якості висновків та роздумів.

Лезо Super-Max Platinum не проявило себе ніяк (бо не голило). У схожій за будовою бритві - Treet Hercules індійське лезо не голило теж. Вірніше неприємно, але якось голило. А тут зовсім ніяк. Лезо Treet Falcon Carbon Steel показало себе дуже добре. Навіть попри те, що це вже 3є гоління для леза. Але ж голить! Причому прекрасно.
Але от яку тему вирішив тут підняти. Деякі леза, які раніше голили у тій чи іншій бритві, зараз не голять геть, або голять але поганенько. І це дивно. Складається враження, що шкіра пристосувалася до більш агресивного гоління. Бо раніше я міг прекрасно поголитися у бритві Gillette Blue Razor або Treet Hercules звичайним лезом "Спутник", пітерської філії Gillette. Я навіть зробив запаси цих лез. І тепер я зовсім не упевнений, що зможу нам поголитися, як раніше - доволі чисто та приємно. От такі дива.
А ще збагнув, що усі мої гоління з негативним результатом, виявилися не такими вже й марними. У всякому разі сьогоднішнє гоління показало, що даною бритвою все ще можна виголитися доволі чисто. Мабуть то, певною мірою, заслуга леза. Але треба буде це перевірити ще, з іншими лезами. Особливо з тими, які раніше вважав підходящими для цієї бритви.

WetShaver, Олександр Тернавский, Wolfskin, stinger та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСр 3 Січ 2024 - 18:44

Шукав хто ж клона на леза польскі робить. І знайшов таки врешті.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

І на ASTRA
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


А потім знайшов ще цікавіший варіант.
Є в Китаї така собі компанія Zhejiang Ji Li Hardware Co., Ltd. Думаю назва нікому нічого не сказала? Вони виготовляють леза під маркою Tian Li. Знову нічого? А так?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
А окрім Жілету вони роблять клони на...Lord.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
А якщо то не підробки то ще цікавіше. Бо навіть не знаю нашо робити підробки на і так дешеві леза.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Ср 3 Січ 2024 - 18:50), всього регувалося 1 раз(-и)

Олександр Тернавский, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСр 3 Січ 2024 - 18:49

А ще вони роблять підробки на індійську Super Max
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСр 3 Січ 2024 - 20:23

CNPOMAHELL пише:
Шукав хто ж клона на леза польскі робить. І знайшов таки врешті.

То не польские.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСр 3 Січ 2024 - 20:37

trimmer пише:
То не польские.
Ті, що зараз Wizamet а раніше були польською Polsilver (тоді інший вигляд у коробка був)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСр 3 Січ 2024 - 20:59

CNPOMAHELL пише:

Ті, що зараз Wizamet а раніше були польською Polsilver (тоді інший вигляд у коробка був)
Полсилвер и визамет выпускаются в питере.
Proctor & Gamble  выкупил завод у поляков и перенëс производство на болота, не помню только когда, но то что давно это точно.

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСр 3 Січ 2024 - 21:16

trimmer пише:
Полсилвер и визамет выпускаются в питере.
Proctor & Gamble  выкупил завод у поляков и перенëс производство на болота, не помню только когда
Зараз мабуть інакше. А може ніби відокремили, щоб продавати за межами росії.

У всякому разі Lord "косплеїть" Wizamet(тів) та ASTRA(у).
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСр 3 Січ 2024 - 21:28

CNPOMAHELL пише:

Зараз мабуть інакше. А може ніби відокремили, щоб продавати за межами росії.

У всякому разі Lord "косплеїть" Wizamet(тів) та ASTRA(у).

В смысле зараз інакше? 
У них политика фирмы, продавать на внутреннем рынке только Спутник и по моему Руби, все остальные лезвия всегда экспортировались. 
Всё так и осталось, ПиГ забил на санкции и остался в рашке. 
Правда в последнее время появились Astra с надписью made in India, но терзают смутные сомненья...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyСр 3 Січ 2024 - 21:32

trimmer пише:
В смысле зараз інакше? 
Було щось таке в інтернетах, ніби Wizamet то тепер окремо.
Цитата :
Правда в последнее время появились Astra с надписью made in India, но терзают смутные сомненья...
Подивитись би на це диво. Але так. Можна навіть леза робити там же а пакувати у Індії. І буде ніби й не раша. А можна просто коробки інші чи навіть отой напис просто додати.



Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 25 EmptyЧт 4 Січ 2024 - 2:23

Сейчас бы не запакованные лезвия в Индию на упаковку возить. Отдали индийскому филиалу ТМ просто или задублировали производство, как делают с 7 O'clock и все. Причем это вообще не обязательно связанно с "санкциями" и попытками минимизировать какой-то имиджевый ущерб, они и до 2022 с торговыми марками и ребрендингами в наперстки играли.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 25 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: