ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Наступний
АвторПовідомлення
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 11:20

Kitten911 пише:
Когда кажется, что не бреет, нужно в мозгах держать, что она бреет и давить в любом случае нельзя!
А как можно выбриться станком, к примеру Lord L122, чтобы на него не давить?
"Не давить", ИМХО, это к бритвенным станкам с агрессивностью более 4,0 и бреющим жёстко.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 12:41

Ruslan пише:
Почервоніння та цятки - це і є результат гоління, а саме тиску на бритву.
Звичайно. Але очікувалося, що гоління трохи чистішим буде. І цього не відбулося.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 18:43

Олександр Тернавский пише:

А как можно выбриться станком, к примеру Lord L122, чтобы на него не давить?
"Не давить", ИМХО, это к бритвенным станкам с агрессивностью более 4,0 и бреющим жёстко.
А зачем брать подобные станки и пытаться скоблиться ими в 0?

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 19:42

Изотовец пише:

А зачем брать подобные станки и пытаться скоблиться ими в 0?
Я от них получаю удовольствие от бритья, которого более агрессивные мне не дают. Дольше, но приятнее.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 21:30

Изотовец пише:
А зачем брать подобные станки и пытаться скоблиться ими в 0?
Так треба трошки гостріші леза до нього і все. Навіть вправніше такою вузькою компактною головою проходити певні місця.
Але так. Бритва виходить досить легкою, для тих, хто звик махати важкими цільнометалевими бритвами з величезною головою та масивною ручкою. Та й є ще легші. На кшталт Dorco, Sik Bay, Treet Premium, Lord Super Razor. І, от бритвою SIK BAY, можна добряче собі зрізіти усе. Бо бритва по перше досить паганої якості зараз. Багато облою (незрізаного пластику після витягання із форми) та й георетрия - "як пощастить". Але бритва дуже агресивна. А ще це перше, з чим стикається новачок, що захотів біла дому придбати щось "із світу ВКГ". Бо саме їх продають на базарах по 20-50 гревень відро (залежно від жадібності продавця).
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 22:11

Олександр Тернавский пише:

Я от них получаю удовольствие от бритья, которого более агрессивные мне не дают. Дольше, но приятнее.
Не, как бы если получается то ок, не вопрос, дело хозяйское.
Но вот эти вот целенаправленные попытки станками "помягче" выскоблиться в 0 или ежедневно бриться чем-то агрессивным в среднем по больнице из разряда "круглое носим, квадратное катаем".

ditrih_, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyВт 17 Жовт 2023 - 0:28

Гоління 16.10.2023

Прешейв не було
Бритва Treet Hercules (Пакістан)
Лезо Treet Classic  (Пакістан)
Помазок не було
Чаша для гоління не було
Джерело піни гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera (Україна)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

З попереднього разу пройшло 2 доби.

По перше, в команді "заміна". Цього разу хотів провести "показове гоління", вибраши пару, що мені раніше подобалася. Тому хотів узяти Treet Hercules замість Gillette Blue Blade. Виявилося, що я й попередні рази голився саме Treet Hercules а не Жілєтом. Вони дуже схожі між собою. Вирізняються накаткою на ручці, ледь помітними, якщо не вдивлятися, відмінностями на нижній плитці, та, власне, написом великим Gillette на кришці. І от я не подивися на напис та насічку, бо вже давненько не користувався обома бритвами. Тому прекрасно собі голивася "Жілєтом", поки не побачив, що то не він.
Treet Hercules це моя друга покупка. Першою все ж таки була китайська Gillette Blue Blade. Причому купував я Treet Hercules на "промі", і картинки були там зовсім інакщі. В Treet колись була бритва-метелик (схоже клон на Feather Popular із невеличкими відмінностями). От її фотки там і були. Але прийшло, що прийшло. Але не жалкую, хоча різниця з Gillette Blue Blade не така й велика.
Лезо Treet Classic мені подобається значно більше аніж Treeet Platinum. Воно відчувається гострішим.
Замість крему цього разу обрав гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin із Алое Вера. Чому? Бо, зараз, у інтернетах активно собі обговорюють такий собі гіль для гоління від Floid. Навіть у нас на форумі у іншій гілці. Флойду в мене не було. А от вибрати сьогодні саме гель захотілося. Гель напівпрозорий, салатового кольору. Запах хімозний, але не неприємний. На відміну від Флойду трохи піниться.
Наносив без помазка, розмазуючи просто рукою. Можливо у цьому основна проблема виявилася. Бо попереднього разу наносив гель на помазок. Але вже зробив як зробив.
Хоча цього разу й намагався не давити. Але лезо відверто гальмувало при проведенні. Мабуть, все ж почав трохи давити. З першого проходу з'явилася одна цятка. Все коли наніс гель вдруге, виявилося, що знову зніс родимку. Так-так ту саму. Не під корінь, але верхів'я таки зніс. На другому проході вже не гальмувало, але отпримав знову багато цяток по щоках та навколо рота.
Шкірі дісталося знову. Пройшло пів години але ще досить пече.
Але результат значно кращій від Theet Hercules + Восход чи то РПЛ з попереднього разу. Є непроголення. Їх навіть немало. Але результат не такий, ніби я не голився зовсім. А попереднього разу відчувалося щось таке.

Як завжди в мене буває - ціла ланка невдалих виборів компонентів помножений на техніку гоління. Але здалося, що чи то в мене стандарти власного "якісного гоління" були значно нижчі, чи нові, більш важкі (та зовсім інші) бритви вплинули, але як можна помітити, зараз результати гоління фольговопластиковою бритвою досить пагані.
Все ж схиляюся до занизьких попередніх власних стандартів. Бо голився раз чи два на тиждень (і рідше) та не намагався виголитися в "0". Просто зголив та й зголив.
Але, наступного разу спробую змінити гель на крем, збваючі його помазком, та порівняти враження та результати. Аж самому цікаво.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyВт 17 Жовт 2023 - 0:37

Увага. Замінив Gillette Blue Blades на Treet Hercules у 2х попередніх описах свого гоління, бо заме Treet, як виявилося, я й голився.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyВт 17 Жовт 2023 - 11:38

CNPOMAHELL пише:
 Флойду в мене не було. 
На відміну від Флойду трохи піниться.
Откуда знаете, если первого у Вас не было?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyВт 17 Жовт 2023 - 17:09

Олександр Тернавский пише:
Откуда знаете, если первого у Вас не было?
Дивився, як інші голяться на ютюбі. У рекламуючого просто вийшла зволожена борода (9дення) після нанесення. В мене ж, навіть при такому нанесенні, вже з'являлася біленька пінка (з моїм гелем не флойдом). ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyЧт 19 Жовт 2023 - 5:52

Гоління 19.10.2023

Прешейв Бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)
Бритва Treet Hercules (Пакістан)
Лезо Gillette Minora Stainless (росія)
Помазок кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польщя)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

З останнього гоління пройшло більше ніж 2 доби. Почали з'являтисься догадки, які я й вирішив перевірити цим голінням. Висновки у кінці.
Цього разу брав більш-менш перевірені засоби для гоління. Лише лезо змінив на одностайно гостре. Бо дехто міг би дорікти, буцімто я голюсь у м'якій бритві тупими м'якими лезами. Тому й результат такий.
пітерське лезо Gillette Minora Stainless, що виготовляється для арабського світу аж ніяк не можна назвати м'яким чи тупим. Це сталеве лезо. Існує думка, що сталеві леза гостріші ніж леза з написом Platinum (і відповідним покриттям). Сам не перевіряв, але й не я один так вважаю.
Тож повернемось до гоління. Помазок замочив. У цей же час наніс афтершейв у якості прешейву.

Згодом наніс крем, та почав збивати пінку. І знову пінка здалася мені трохи загустою. І ці мої відчуття підтвердилися. Піновідводи бритви швидко забивалися. І забивалися вони саме пінкою. Бо 2денна щетина в мене не така щоб довга і, в цілому, тонка (на порівняння, наприклад із кавказцями). А в кінці гоління знову трохи застигла пінка.
В кремі знову ввижався ментол, бо трохи холодило шкіру. Знову ж таки, це цілком ймовірно бо даним помазком я теж голився з використанням ментолових кремів до цього. А помазок просто злегка споласкував від пінки в кінці.
Мої сподівання підтвердились. Першу цятку отримав на шиї ще у перший прохід. У кінці знову мав багато цяток і, навіть, один неглибокий поріз на підборідді. Шкіру досить пекло, при змиванні решток піни та при нанесенні крему після гоління. Пройшло близько годіни а шкіра досі горить.
Результат гоління, у цілому, більш чистий, але знову ж таки, далекий від досконалості. Наприклад у порівнянні із голінням іншими бритвами. Але одностайно це найбільш чисте гоління із усіх разів, коли користувався бритвою Treet Hercules.

У якості вісновків та післяслів'я до гоління бритвою Treet Hercules.
І почну от із чого. Панове. Я, звичайно, читаю усе, що ви пишете або рекомендуєте. Але це ж інтернет. Ми з вами незнайомі. І коли протиставляється ваша думка (незнайомої людини) проти моєї власної, вгадайте який вибір я зроблю? Можливо й правий був  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], коли казав, що не аналізує а просто голиться, як такий собі практик. І робить висновки.
Але й попри чиїсь поради та досвід. Діло у тому, що усі ми різні. І тут я не про вміння голитися в цілому а, власне про фізиологію та будову тіла. Наприклад одні мають вилицювате лице, інші гладке. Гладка шкіра чи бугриста. Її товщина. Ба, навіть, блондин ти, чи маєш чорне волосся. Все це дуже впливає на процес, а відтоді й на результат гоління. А ще, зважаючи на фізиологию, деякі поради не діють, або діють не так. Наприклад, товариш не може голитися мякими лезами, які мені подобаються. Бо в нього чорне, більш густе та товсте волосся. І "лагідні" леза його або не голять зрвсім, або на 1 раз. Але то все лірика. Перейдемо до фактів.
1. Я тисну на бритву. Як вже й зауважували  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] та  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (і не тільки вони).
2. Даною бритвою важко виголитися чисто. І хоча про це говорив  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], але треба було зробити багато голінь поспіль, щоб, власле, самому прийти до того ж самого висновку.
А все чому? Бо, як казав, поштар Пєчкін із відомого мультику про Простоквашино: "Це я чому злий? Бо в мене лісапєда не було". От і я, вважав бритви Treet Hercules, Lord L122 та Gillette Blue Blades, такими, якими можна начисто виголитись. І знадобилося досить довго голитися іншими бритвами, щоб, згодом, повернутися до цих бритв та усвідомити цей факт. І поради із зовні не дуже впливали на процес усвідомлення. Аж поки сам це не перевірив на собі, та проаналізував і зробив власні ж висновки.
Все ще вваажаю бритви Treet Hercules, Lord L122 та Gillette Blue Blades добрими, але не упевнений що, навіть, сильно покращивши свою майстерність гоління, зможу досягти результату BBS. А от у якості необтяжливого кожноденника, коли потрібно тільки виглядати виголеним, а не бути, ці бритви ок.

Олександр Тернавский, stanislav-q, Kitten911, Yura_, all75, ПВА та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1174
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyЧт 19 Жовт 2023 - 9:01

І почну от із чого. Панове. Я, звичайно, читаю усе, що ви пишете або рекомендуєте. Але це ж інтернет. Ми з вами незнайомі. І коли протиставляється ваша думка (незнайомої людини) проти моєї власної, вгадайте який вибір я зроблю?
------------------------------------------------
Все правильно. Читать рекомендации и мысли других нужно. Если сразу не понятен результат, то и попробовать нужно. Но выбор лучшего варианта все равно делать тебе самому.  Просто верить никому нельзя, в твоей обуви никто не ходит и как тебе в ней ходить никто не знает... Но очень может быть и то, что мнение кого-то окажется более правильным, чем твое, хотя на первый взгляд так может и не показаться из-за недопонимания деталей и недостатка информации.
Сразу отметать другое мнение можно только при наличии своего отрицательного опыта или сильной собственной аргументации. Например, тебе говорят, что на околоземной орбите на космическом корабле невесомость обусловлена не отсутствием притяжения Земли, а другими факторами, а ты считаешь, что отсутствием притяжения. Здесь опыт ничего не подскажет, но осмысливание и аргументация может изменить твое мнение.
Нужно осмысливать проблемы, экспериментировать, а это означает что-то менять, а не 10 раз подряд делать одно и то же с одинаковыми проблемами.
Это просто мои мысли и я тебя поддерживаю в твоем пути.

Олександр Тернавский, Kitten911, Yura_, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПт 20 Жовт 2023 - 7:16

Ще помітив таке...Через пів доби-добу після гоління, шетина дуже кололася. Подібне в мене вже траплялося, коли голився Feather Pupular. Не знаю - віднести то до властивостей бритви, леза, чи їхнього поєднання.

ПВА Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ПВА
Новачок
Новачок
ПВА


Повідомлень : 20
Репутація : 0
Дата реєстрації : 04.09.2022
Вік : 47
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПт 20 Жовт 2023 - 7:41

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Трит Геркулес- підтверджую щодо ніжного але не досить чистого бриття. Не виходить гладко вибритись, на відміну від інших, більш агресивніших станків, тому опреділив його у тревели-100% його робота, адже у відпустці або дорозі не до бриття у ББС.
Але враховуючи його ціну- він у рази краще якоїсь Рапіри чи китайпрому.

stanislav-q, CNPOMAHELL та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПт 20 Жовт 2023 - 8:00

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Цікава ручка у вашого "тревелу". Самопал чи десь таке компактне прикупити можна? І цікаво, якщо в вас є голова від Gillette Blue Blades\Gillette Sterling\Gillette Rubie - чи накручуэться ця ваша ручка на ту голову? Бо ручки від Treet та Gillette в мене не накручуються на відповідні голови одна до одної.
Повернутися до початку Перейти донизу
ПВА
Новачок
Новачок
ПВА


Повідомлень : 20
Репутація : 0
Дата реєстрації : 04.09.2022
Вік : 47
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПт 20 Жовт 2023 - 8:23

Ручка саморобна, спеціально зробив дуже давно під цю голову, різьба стандартна М5.
Якщо чесно- то ручка не зовсім зручна- трохи слизькувата, але накатки у токаря не було, фантазії теж, як бачите….

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ПВА
Новачок
Новачок
ПВА


Повідомлень : 20
Репутація : 0
Дата реєстрації : 04.09.2022
Вік : 47
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПт 20 Жовт 2023 - 8:26

Забув сказати, що ручка пустотіла і різьба досить довга- тому накручується люта голова, навіть із довгим штирьком із різьбою

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПт 20 Жовт 2023 - 8:43

ПВА пише:
Забув сказати, що ручка пустотіла і різьба досить довга- тому накручується люта голова, навіть із довгим штирьком із різьбою
Зрозуміло. Бо Gillette в ручку від Treet вкручується ледве на пів оберти та не тримається. Як і навпаки.

ПВА Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2914
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПт 20 Жовт 2023 - 9:34

CNPOMAHELL пише:
Ще помітив таке...Через пів доби-добу після гоління, шетина дуже кололася. Подібне в мене вже траплялося, коли голився Feather Pupular. Не знаю - віднести то до властивостей бритви, леза, чи їхнього поєднання.
Це свідчить про те, що при голінні лезо спочатку загинає щетину і загнутою зрізає. Виходить косий, кострубатий зріз волосини, який при відростанні неприємно колеться.
При використанні гострого леза та при голінні «від голови» цей ефект зменшується, так як щетина зрізається перпендикулярно.

Помітив цікавий факт, що після гоління р89 чи р41 щетина при відростанні сама приємна на дотик. Вона однорідна, тупа і наче як бархатиста.

fill, CNPOMAHELL, Wład та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПт 20 Жовт 2023 - 19:50

ARTURIUS пише:
Це свідчить про те, що при голінні лезо спочатку загинає щетину і загнутою зрізає. Виходить косий, кострубатий зріз волосини, який при відростанні неприємно колеться.
Оте саме, так.
Цитата :
При використанні гострого леза та при голінні «від голови» цей ефект зменшується, так як щетина зрізається перпендикулярно.
Такою бритвою  (Treet) від голови не дуже можна виголитися. Про Feather Popular не пригадаю як саме голився.
Цитата :
Помітив цікавий факт, що після гоління р89 чи р41 щетина при відростанні сама приємна на дотик. Вона однорідна, тупа і наче як бархатиста.
Таких не маю. Хоча, якщо вважати Gillette King C за +/_ подібну ним, то так, щетина значно приємніша на дотик.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyНд 22 Жовт 2023 - 21:32

Гоління 22.10.2023

Прешейв Бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо BIC Chrome Platinum (Франція\Греція)
Помазок noname лізучий барсук (Китай)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польщя)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Майже 3 доби пройшло з останнього гоління. Повернувся до того, що краще голить. Поки що для мене це сама приємна пара. Лезу 2й раз.
Знову афтершейв у якості прешейву. Хоча не впевнений, що це впливаэ хоча б на  щось. Змінив помазок. І виявився правим. Піна ним збивалася значно краще ніж 2ма іншими sp наявних в мене. Пінка була тонкою. Нажаль у кінці все-одно стягувало шкіру. Думаю, все-таки то властивість крему така.
Отже. Перший прохід пройшов майже чисто. 1 червона цятка. За другий ще декілька. А от коли намагався чисто віголитись (добривки) наставива ще декілька.
Після добривок пекло при вмиванні. При нанесенні крему після гоління - також.
Думаю, що поки що то моя стеля по якості гоління. Далі тільки навчатися не тиснути, та мікрорухам тощо.
А ще хочу показати наскільки лезо в бритві по довжині різне (вушки виступають)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, ARTURIUS, Wład та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyНд 22 Жовт 2023 - 21:44

CNPOMAHELL пише:
Гоління 22.10.2023

Прешейв Бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо BIC Chrome Platinum (Франція\Греція)
Помазок noname лізучий барсук (Китай)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польщя)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Майже 3 доби пройшло з останнього гоління. Повернувся до того, що краще голить. Поки що для мене це сама приємна пара. Лезу 2й раз.
Знову афтершейв у якості прешейву. Хоча не впевнений, що це впливаэ хоча б на  щось. Змінив помазок. І виявився правим. Піна ним збивалася значно краще ніж 2ма іншими sp наявних в мене. Пінка була тонкою. Нажаль у кінці все-одно стягувало шкіру. Думаю, все-таки то властивість крему така.
Отже. Перший прохід пройшов майже чисто. 1 червона цятка. За другий ще декілька. А от коли намагався чисто віголитись (добривки) наставива ще декілька.
Після добривок пекло при вмиванні. При нанесенні крему після гоління - також.
Думаю, що поки що то моя стеля по якості гоління. Далі тільки навчатися не тиснути, та мікрорухам тощо.
А ще хочу показати наскільки лезо в бритві по довжині різне (вушки виступають)

Это так камера передала или у вас действительно гарда кривая у станка?
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyНд 22 Жовт 2023 - 21:45

creativeresponse пише:
Это так камера передала или у вас действительно гарда кривая у станка?
Камера спрацювала як "риб`яче око" змінивши геометрію візуально.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 572
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 14:07

Не станок, а мрія. 
Нема бажання купити який-небудь king C?


Останній раз редагувалося: Caonima (Пн 23 Жовт 2023 - 18:00), всього регувалося 2 раз(-и)

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 11 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 17:45

Caonima пише:
Не станок, а мрія. 
Нема бажання купити яки-небудь king C?
Дуже сумно, що ви зробили висновки лише прочитавши 2 чи 3моїх останніх дописи. Якщо тровки відмотаєте назад - обв'язково знайдете відповідь. ;)

PS: Мені вона заважка, тому усіма правдами та неправдами намагаюсь вібрати щось інше. До того ж бритва-метелик Monarch+леза BIC Chrome Platinum є для мене ідеальною парою.
1PS: А рижуся я практично будь-чим. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 11 з 43Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» Алюмінієва голова Yaqi
» YAQI SRH045 змінна голова

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: