ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 17:54

CNPOMAHELL пише:

А рижуся я практично будь-чим. ;)

А можете перечислить, все имеющиеся у вас станки?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 17:59

CNPOMAHELL пише:

Дуже сумно, що ви зробили висновки лише прочитавши 2 чи 3моїх останніх дописи. Якщо тровки відмотаєте назад - обв'язково знайдете відповідь. ;)

PS: Мені вона заважка, тому усіма правдами та неправдами намагаюсь вібрати щось інше. До того ж бритва-метелик Monarch+леза BIC Chrome Platinum є для мене ідеальною парою.
1PS: А рижуся я практично будь-чим. ;)
Не 2 і не 3 дописи. Мені вистачило одного фото.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 19:37

Возьми кассетник или одноразку и брейся некоторое время с помазком и мылом кремами/мылом. Брейся таким образом, чтобы не ставить красные точки, сколько сбрилось за два-три прохода столько и сбрилось. Короче брейся до визуальной чистоты и чтобы не было никаких артефактов и неприятных ощущений после. И потом еще месяца два-три брейся так. Все эти ДФСы и т.д. сами придут со временем.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 21:22

Caonima пише:
Не 2 і не 3 дописи. Мені вистачило одного фото.
Угу. Екстрасенси ми, лікуємо по світлинам:
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 21:28

CNPOMAHELL пише:

Угу. Екстрасенси ми, лікуємо по світлинам:
 Друже, у тебе на фото крива-коса "подєлка" в яку лезо раком стає, 12 сторінок кровіщі, а ти про екстрасенсів.
 Але ж, якщо купити нормальний станок, то не буде про що блог вести  biggrin

Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 21:44

trimmer пише:
А можете перечислить, все имеющиеся у вас станки?
А-ля Gillette Tech: Lord L122 (метал), Lord L122C (відмінностей - наявні одразу 2 плити закрита\відкрита, але пластик), Rapira Platinum Lux (старий варіант із пластиковою ручкою а-ля Gillette), Treet Hercules, Gillette Blue Blade, Сєвєродонецьк-1(винтаж, УРСР).
Бритви-метелики: Weishi (не пам'ятаю точну назву, с короткою ручкою), [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], Feather Popular, Меридан (винтаж, УРСР).
Решта: QSHAVE (китайфутур), Gillette King C, BIG ROC 2000, Yaqi Katana (голова), Yaqi Slant (голова), пластик відкритоголова не знаю назви (винтаж, УРСР) дуже зла.
Шавєттки: Magic (зараз теж продаються, але моїй 25+ рочків), нонейм китай цільнометалева з алішки.
Небезпеччна: нонейм китай (дерев`яна ручка) з алішки.

trimmer Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 21:45

Caonima пише:
Друже, у тебе на фото крива-коса "подєлка" в яку лезо раком стає, 12 сторінок кровіщі, а ти про екстрасенсів
В мене в половину бритв лезо раком стає. І кровища від бритви/леза практично не залежить. Але якщоб ви не тільки фотки дивилися ,а читонули трохи, то знали б.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 21:46

Изотовец пише:
Возьми кассетник или одноразку и брейся некоторое время с помазком и мылом кремами/мылом. Брейся таким образом, чтобы не ставить красные точки, сколько сбрилось за два-три прохода столько и сбрилось. Короче брейся до визуальной чистоты и чтобы не было никаких артефактов и неприятных ощущений после. И потом еще месяца два-три брейся так. Все эти ДФСы и т.д. сами придут со временем.
Як варіант.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 23 Жовт 2023 - 22:04

CNPOMAHELL пише:

А-ля Gillette Tech: Lord L122 (метал), Lord L122C (відмінностей - наявні одразу 2 плити закрита\відкрита, але пластик), Rapira Platinum Lux (старий варіант із пластиковою ручкою а-ля Gillette), Treet Hercules, Gillette Blue Blade, Сєвєродонецьк-1(винтаж, УРСР).
Бритви-метелики: Weishi (не пам'ятаю точну назву, с короткою ручкою), [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], Feather Popular, Меридан (винтаж, УРСР).
Решта: QSHAVE (китайфутур), Gillette King C, BIG ROC 2000, Yaqi Katana (голова), Yaqi Slant (голова), пластик відкритоголова не знаю назви (винтаж, УРСР) дуже зла.
Шавєттки: Magic (зараз теж продаються, але моїй 25+ рочків), нонейм китай цільнометалева з алішки.
Небезпеччна: нонейм китай (дерев`яна ручка) з алішки.
А с популяром тоже проблемы возникают?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyВт 24 Жовт 2023 - 9:38

trimmer пише:
А с популяром тоже проблемы возникают?
Ні. Вона гладить. Приємно. Але результат гоління десь на рівні Treet\Gillette. Хоча... Нею я теж давно голився. Можу трошки відкласти рекомендацію [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] із тимчасовим переходом на однаразки\касетники, щоб згадати спочатку як ця бритва голить.

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyСр 25 Жовт 2023 - 23:01

Гоління 25.10.2023

Прешейв небуло
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Gillette Minora Stainless (росія)
Помазок кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польщя)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Останнього разу голився 22го, теж увечері. Тобто, рівно 3 доби пройшло з часу попереднього гоління.
Таки обрав бритву-метелика з Японії, як збирався. Як відомо, бритва Feather Popular є досить м'якою бритвою. Можливо це тому, що у комплекті з нею йдуть найгостріші леза у світі?
Лезо взяв росіянське Gillette Minora Stainless, що виготовляють для арабського ринку. Лезу 2й раз.
Помазок знову взяв чеський Spokar з кабана. Звичайно ж замочував. На мої забаганки трохи куценький та замалий. Але фарбуючими рухами можна й наносити й збивати пінку без зайвих проблем.
На друге намазування трохи додавав крему та змочував злегка помазок, бо виходила загуста піна.
По враженнях від пари бритва-лезо. Бритва літала! Оле досить швидко забиваласа 3денною щетиною та, більше пінкою. Першу цятку поставив майже одразу, знизу шиї. Можливо нерівність яку зрізав чи шо. Другим проходом отримав ще цятку, нижче вуха. В мене там трохи заходить (росте) щетина за щелепу назад далі. Спочатку зрадів, що досить лайтово голить (по відчуттях). Але вирішив виголитися чисто у місці вус. Звичайно, почав тиснути. Теж отримав цятки: може  п'ять чи шість. Але виголив чисто. Не кожна бритва таке зможе у тому місці. Голитися під носом теж було дость зручно.
Шию навіть не намагався виголити чисто. Зараз колеться при проведенні рукою. Також трохи зосталося по краю нижньої щелепи. Цим бритва нагадала поведінку теж бритви-метелика радянських часів "Меридіан". Та теж прекрасно голить під носом/навколо губ, але зоставляє по краю щелепи.
Дуже здивований.  Бо результат гоління на порядок кращій ніж гоління бритвою Treet Hercules\Lord\Gillette Blue Blades.

А ще я вражений. Вражений, бо до цього вважав цю бритву такою, якою не можна виголитися чисто. Можливо раніше використовував не ті леза. Бо в мене більшість лез була досить м'якою та лагідною (чи тупими). Чи то я впадав у крайнощі, ставлячи одразу у бритву леза гострі Feather чи BIC. І різноманіття лез, у цілому, було значно меншим ніж є зараз.
Погоджуся із тими, хто вважає гоління нескінченним процесом постійного навчання. І також із тими, хто рекомендує час від часу повертатися до відкладених лез\бритв, щоб порувняти перерішні відчуття із попередніми.
Бо бритва, за спогадами, трохи вирізнялася від тих вражень, що отримав зараз.
При змиванні пінки шкіру не пекло. При нанесенні крему (після гоління) пекло, але значно менше ніж після попередніх голінь. Зараз пройшло десь із пів години. Шкіра "горить". Так що якусь шкоду я у процесі гоління таки наніс.

Мабуть трохи зостануся на цій бритві, пробуючи інші леза. Бритва виявилась недооціненою мною.

trimmer, Олександр Тернавский, vicbro, Yura_, all75 та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyЧт 26 Жовт 2023 - 8:31

Пока не прыгай по станкам. Это отличный мягкий станок . С твоей щетиной позволяет выбриться в качественный DFS. Добейся на этом станке отсутствия пожара на коже после бритья, не пытайся выскоблиться в трудных местах. И когда достигнешь этого - двигайся дальше. Вполне возможно, что после достижения этого рубежа просто станешь чаще бриться в DFS и пропадет желание выскабливаться.
Надеюсь, карту роста волос свою ты уже знаешь? Или пытаешься со всех сторон скоблить?

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyЧт 26 Жовт 2023 - 10:20

Я бы ещё посоветовал взять балонный гель нивея, или какой нибудь безпомазковый крем, чтобы исключить негативное влияние от неправильно взбитой пены и отрабатывать технику.
И никаких биков и физеров, брать исключительно мягкие лезвия.

Олександр Тернавский, vicbro, stanislav-q, Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyЧт 26 Жовт 2023 - 20:02

vicbro пише:
Пока не прыгай по станкам. Это отличный мягкий станок . С твоей щетиной позволяет выбриться в качественный DFS. 
Так поки що і планую.

vicbro пише:
Добейся на этом станке отсутствия пожара на коже после бритья, не пытайся выскоблиться в трудных местах.
Важкувато. Доведеться пересилювати себе. Бо яж знаю, що буває чистіше.

vicbro пише:
Надеюсь, карту роста волос свою ты уже знаешь? Или пытаешься со всех сторон скоблить?
Не факт що досконало, але окремі місця знаю в яку сторону простуть і в яку, відповідно, треба вести бритву для результату.

trimmer пише:
Я бы ещё посоветовал взять балонный гель нивея, или какой нибудь безпомазковый крем, чтобы исключить негативное влияние от неправильно взбитой пены и отрабатывать технику.
Балонні я й раніше не дуже. Гелі ще так-сяк.
trimmer пише:
И никаких биков и физеров, брать исключительно мягкие лезвия.
Зовсім м'які там не будуть голити. Тому буду щось середнє обирати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyЧт 26 Жовт 2023 - 23:15

CNPOMAHELL пише:

Важкувато. Доведеться пересилювати себе. Бо яж знаю, що буває чистіше.
Чище не значит лучше, тем более, что даже идеально полученный ББС перестает быть таковым через часов 6 у большинства и превращается в ДФС. Просто нужно это себе напоминать.

fill, vicbro, ARTURIUS, Jeemye, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 7:06

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Через хвилин 10 -15 після гоління пори закриваються і важко вибриваємі частини шкіри теж стають гладенькими. То ж не намагайся виголитися в «ноль» всюди.

_________________
Через терни до зірок!

Изотовец, vicbro, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 8:48

Это важное замечание! То, что ты чувствуешь пальцами во время бритья (едва заметные непробритости) после лосьона или бальзама перестанут ощущаться. И еще, ДФС - это когда при движении пальцами по коже, не нажимая на нее (просто гладишь), какое-то минимальное ощущение щетины может быть только при движении против роста волос, и то не везде. Тебе нужно отстроить голову, т.е. психологический аспект тебе не дает нормально нарабатывать технику. Перестань выскабливать себя в ББС психологически, отбрось эту цель и тогда все изменится постепенно.
Самый главный вопрос: а кто тебе сказал, что ББС лучше, чем ДФС? Из чего это выходит?
Ответь себе на этот вопрос. Скажи себе, что не бывает чище бритья, чем твое.

Изотовец, stanislav-q, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 9:30

Изотовец пише:
Чище не значит лучше, тем более, что даже идеально полученный ББС перестает быть таковым через часов 6 у большинства и превращается в ДФС. Просто нужно это себе напоминать.
Ти ж бачиш, шо проблема у мене. В голові. Поки я це сам собі не поясню та не змирюся з цим - буде важкувато. І щетина є значно швидже ніж через 6 годин (я так думаю собі).
ARTURIUS пише:
Через хвилин 10 -15 після гоління пори закриваються і важко вибриваємі частини шкіри теж стають гладенькими. 
Якось не помічав подібного. Спробую звернути уваху настипного гоління.
vicbro пише:
Самый главный вопрос: а кто тебе сказал, что ББС лучше, чем ДФС? Из чего это выходит?
Ответь себе на этот вопрос. Скажи себе, что не бывает чище бритья, чем твое.
Я сам собі сказав. На жаль.

PS: буду пробувати сьогодня-завтра голитися та проведу автотренінг щодо "якості" гоління. Тим більше, мені не потрібно якос там гарно віглядати для когось. Виключно для самого себе.

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 15:25

CNPOMAHELL пише:
Помазок знову взяв чеський Spokar з кабана. Звичайно ж замочував. На мої забаганки трохи куценький та замалий. Але фарбуючими рухами можна й наносити й збивати пінку без зайвих проблем.
Похожий Вилкинсон теплоту навеял. Зачем нужен помазок для нанесения пены красящими движениями?
Можно шпателем, руками. Дешевле выйдет.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 16:00

Олександр Тернавский пише:
Похожий Вилкинсон теплоту навеял. Зачем нужен помазок для нанесения пены красящими движениями?
 А чому? Бо інакше воно не наноситься досить тонким куцим помазком. Та якось інакше і не виходить в мене. Іншими приблизно також наношу (вони товщі).
Цитата :
Можно шпателем, руками. Дешевле выйдет.
Дуже смішно. А ще дешевше - не голитися а, скажімо, підстригатися, раз чи два на місяць. Нема гоління - нема й проблем. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 20:12

CNPOMAHELL пише:


 А чому? Бо інакше воно не наноситься досить тонким куцим помазком. Та якось інакше і не виходить в мене. Іншими приблизно також наношу (вони товщі).
Возьми помазок потолще. Этим тоже нормально, просто дольше нужно. Да и пена помазком подлезет туда, куда без помазка с круговыми движениями не получится, щетину немного поднимет, а красящими, ты её к коже приклеишь. Да и кожу помассажирует глубже.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 21:30

CNPOMAHELL пише:

Ти ж бачиш, шо проблема у мене. В голові. Поки я це сам собі не поясню та не змирюся з цим - буде важкувато. І щетина є значно швидже ніж через 6 годин (я так думаю собі).
Поэтому я и написал, что нужно напоминать себе постоянно. ББСомания это стандартное явление у каждого, кто углубляется в ВКБ на ранних порах.

CNPOMAHELL пише:

Якось не помічав подібного. Спробую звернути уваху настипного гоління.

CNPOMAHELL пише:

PS: буду пробувати сьогодня-завтра голитися та проведу автотренінг щодо "якості" гоління. Тим більше, мені не потрібно якос там гарно віглядати для когось. Виключно для самого себе.

То что спустя некоторое время после бритья щетина "опускается" о чем говорят парни это действительно так и есть. Если ты бреешься исключительно для себя, то я бы на твоем месте разок пропустил между сеансами бритья не пару дней, а 4 и побрился бы на 5ый в три прохода вдумчиво с толком, расстановкой. Вполне вероятно, что бритье будет менее травматичным и тогда этот эффект станет более заметен.

fill, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПт 27 Жовт 2023 - 22:08

Олександр Тернавский пише:
Возьми помазок потолще. Этим тоже нормально, просто дольше нужно. Да и пена помазком подлезет туда, куда без помазка с круговыми движениями не получится, щетину немного поднимет, а красящими, ты её к коже приклеишь. Да и кожу помассажирует глубже.
Спочатку вважав Spokar поганим помозком. згодом зрозумів, що в нього купа позитивних моментів. Головний - помазок значно менше жере на противагу від іншого кабаана, із більшим вузлом. Раніше як раз з ним голився, бо подобався самажний ефект процесу.

Изотовец пише:
Если ты бреешься исключительно для себя, то я бы на твоем месте разок пропустил между сеансами бритья не пару дней, а 4 и побрился бы на 5ый в три прохода вдумчиво с толком, расстановкой. Вполне вероятно, что бритье будет менее травматичным и тогда этот эффект станет более заметен.
Якщо диватися на дати гоління - то так і є. Я голюся раз на 3 доби чи рідше. Якраз, за цей строк шкіра встигає загоїтись. А коли частіше - то меня вже муляє нового спробувати, а не якась наявнна необхідність у цьому.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyСб 28 Жовт 2023 - 13:10

Гоління 28.10.2023

Прешейв не було
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Treet Classic (Пакістан)
Помазок не було
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни гель для гоління Nivea Man з балону (Німеччина)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Останнього разу голився у кінці 25го. Тобто десь 2.5 доби пройшло з того моменту. Цього разу намагався виконати більшість порад, що зоставили у моєму бортовому журналі інші поціновувачі ВКГ з нашого форуму.
Бритву зоставив Feather Popular. Лезо узяв Treet Classic (лезу 2й раз). Навіть відкопав балон із  гелем "для гоління 3-денної щетини для чутливої шкіри" від Nivea Man. Так так саме така назва. Сам здивувався, коли прочитав. А в мене якраз така щетина й є. Прямо зірки зійшлися. ;) Хоча гель у мене купу років провалявся на поличці. І викинути використати його потрібно було ще у 2018му. Гель прямо сам вилазив із балону, навіть при легкому натисканні. Якихось інших негараздів не знайшов. Наносив прямо долонею. Пінки вичавилося багацько. Ні, не так! БАГАЦЬКО! Ба, навіть на другий прохід можна було б поголитися при бажанні. Але наніс новий гель і вдруге перед проходом.
Бритва ковзала досить легко. Намагався спочатку не тиснути. І все було чисто. Аж поки знову не схотів виголитися чисто. І це мені майже вдалося. Просто, якщо шию я навіть не намагаюся виголити в нуль ні цією ні якоюсь іншою бритвою, то під носом і, особливо, в кутках рота невиголене мене дратує. Саме над губою і зоставив першу червону цятку. А ще, у самому кутку носа щось трошки болить. Візуально ніяких проблем там, але при торканні неприємно. Візуальний огляд виявив ще 2 цятки під вухом, на кінці нижньої щелепи. При голінні цього видно не було.
При ненесенні заспокійливого бальзаму-комфорт fOr MEN практично не пекло. Тільки  у місцях, де добривки робив, щось відчувалося на межі похибки. Згодом трошки більш відчувалося. Але у порівнянні із попередніми голіннями практично не пекло.
У якості висновків. Гоління було комфортним. Практично без цяток, подразнень та майже не пекло. А ще голитися було легко і прийнятний результат у кінці. В мене були побоювання щодо леза. Вважав, що тут воно виявиться затупим. Але все гаразд. Було значно приємніше голитися, ніж Gillette Minora Stainless поперднього разу. Мабуть назву лезо Treet Classic ідеальним до даної бритви.
PS: Як я вже відмічав попереднього разу, гоління - то є безперервний процес підвищення кваліфікації та голярського скілу. Цього разу бритва Feather Popular відкрилася для мене своїми кращими рисами. І якщо раніше хотів собі якого-небудь Fatip Piccole чи то R41, зараз усі думки геть у бік цільнометалевої версії від Feather, чи якогось Hanson Middle із алюмінію. Звичайно ж, я ще не раз і не два зміню свою думку. Але цікаво, що деякі бритви були мною дуже недооцінені. Цікавий досвід.

Ruslan, Олександр Тернавский, stanislav-q, ARTURIUS, Yura_, all75, ПВА та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 12 EmptyПн 30 Жовт 2023 - 5:54

Знайшов цікавого трохи. Не придумав, куда то викласти, тому поки що викладаю тут. Я раніше фоткав свій сучасний "Шипр". І дуже не розумів, нашо там пальми та натяки на аромати Кіпру, та до чого він загалом? Тепер усе зрозуміло.

Аромат "Шипр" був вигаданий у 1917 році у Франції парфумером Франсуа Коті, який хотів відтворити запахи Середземноморського острова. Незвичайна назва одеколону - це Кіпр по-французьки. Парфум був стійкий і мав характерний свіжий аромат з нотами моху, пачулі, бергамоту, ладану та сандалу. З 1930-
х фабрики СРСР почали випускати аналоги одеколону Коті. "Шипр" завоював популярність у радянських чоловіків і довгий час вважався символом зрілості та мужності.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Романюк, q7819, Александр 7676, Yura_, ПВА, Stormfild і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 12 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: