ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyПн 30 Жовт 2023 - 8:48

CNPOMAHELL пише:
Знайшов цікавого трохи. Не придумав, куда то викласти, тому поки що викладаю тут. Я раніше фоткав свій сучасний "Шипр". І дуже не розумів, нашо там пальми та натяки на аромати Кіпру, та до чого він загалом? Тепер усе зрозуміло.
Наиболее близок - Шипр королевский. Не так давно снят с выпуска, но ещё найти, с трудом, но можно.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyПн 30 Жовт 2023 - 9:17

Як я вже й писав при першому використанні свого Шипру - я геть не пам'ятаю, яким він був у часи СРСР. Також я не знаю духу оригінального  Шипру. Також нема змоги відчути дух згаданого вами Шипру, до "Нова Заря" за певних обставин в Україні не є наявною.
Мій Шипр чомусь зовсім не пахне ніякими деревинними нотками. Також вій не пахне й бергамотом. Мій Шипр більше пахне лосьоном "Огурєчний", яким я його пам'ятаю із дитинства. І це трохи бентежить. Здається Шипр повинен мати інший дух.

Олександр Тернавский Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyПн 30 Жовт 2023 - 12:44

Гоління 30.10.2023

Прешейв не було
Бритва Lord L 122 C (Єгипет)
Лезо BIC Chrome Platinum жовте (Франція\Греція)
Помазок noname лізучий борсук (Китай)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польщя)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

У якості преамбули.
Є в мене товариш. На форумі ви його можете знати під ніком [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Саме я його підсадив на ВКГ свого часу. А він мене привів на цей форум. Саме він останнім часом знаходить різні голярські цікавинки. Разом ми часто обговорюємо ті чи інші особливості гоління чи власні враження від лез, бритв чи косметики із аксесуарами.
Я вже казав раніше - вважаю леза BIC ідеальною парою до моєї бритви-метелика [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] з Індії. І це перша пара, що мені до вподоби. Звичайно ж леза BIC досить розповсюджені. Ба, навіть, самі розповсюджені в Україні (на мій погляд). Раніше такими були ще й леза росіянського походження: РПЛ, Спутник, Gillette Rubie та Gillette Platinum. Але, у звязку з війною, ці леза стали потроху пропадати з продажу та побуту. А от леза BIC Chrome Platinum все ще наявні навіть у великих маркетах косметичних, на кшталт EVA, Prostor, Watsons тощо. Хоча був період, коли у подібних магазинах не було зовсім ніяких лез.
Так от. Як відомо, декілька років тому компанія Cociete BIC France, а саме так зветься материнська компанія-власник бренду BIC, змінила свої леза. Зовні коробка та конвертики стали  помаранчевого кольору. Раніше вони були жовтого кольору. Але, окрім суто зовнішніх відмінностей, саме лезо теж потерпало змін. З одного боку воно мені подобається більше ніж старе, жовте. З іншого боку, попри вдавану м'якість, нове, помаранчеве лезо, завжди зоставляло червоні цятки та, навіть, порізи. Тому, при наявному виборі, оберу саме старі, жовті леза BIC.
А от товариш не знайшов такої ж ідеальної бритви до цих лез. Тому я частково виміняв на непотрібну та незрозумілу мені зелену Astra, частково викупив, а частину він сам мені їх слав. І в мене накопичилася певна купка старих жовтих BIC(ів).
І от, наслухавшись від мене суто схвальних вражень, товариш вирішив і собі ще раз спробувати жовті BIC, що у невеликій кількості в нього зосталися, на своєму парку бритв. Спробував він жовте лезо BIC у бритві LORD L 122 C. І от вже третій день поспіль нахвалює мені нахвалює дану пару. Тому відклавши на цей раз свою Feather Popular, виключно якою я планував голитися найближчим часом, я теж вирішив спробувати. У якості крему для гоління - сучасний польський Wars Classic.
Крем досить гарно збився і нановився тонкою шарою.

Що ж саме являє собою бритва LORD L 122 C, та чим саме вона вирізнається від простої LORD L 122? Дана бритва є варіацією на тему Gillette Tech за формою голови. А від простої LORD L 122, без індексу "С", вона вирізняється тим, що моє у комплекті одразу 2 нижніх плити: одну закриту, іншу відкриту (гребінка). А ще обидві нижні плити зроблені із пластику. Саме гребінкою голився товариш, і саме її я теж обрав для цього гоління.
Останнього разу я голився опівдні 28го. Тобто пройшло рівно дві доби з останього гоління. Лезо взяв жовте BIC Chrome Platinum. І це його перше гоління.
Помазок взяв китайського босука, що трошки втомився в мене, та досить сильно линяє. Після замочування випало з нього десь близько десятка волосинок.

Вже на перший прохід голитися було неприємно. Бритва, у принципі, ковзала не буксуючи. Хоча відчуття були, ніби голюся трохи затупою небезбечною бритвою ще й під неправильним кутом. Але це нормально. Бо більш м'які леза у цій бритві (саме з гребінкою) при голінні буксували та відчувалися ледь затупими.

Так от, бритва ковзала прийнятно, але відчуття були не дуже приємні. А ще я знову зніс свою родимку, хоча й не в рівень шкіри, як то було в одне з попередніх голінь. Тому трохи крови хоча й з'явилося, але її не потрібно було зупиняти. Також у перший прохід отримав цятку у ямці на підборідді. Це місце багато у кого вважається проблемним. Я у цьому теж не є винятком.

Поки набирав трохи крему на помазок, для другого нанесення, проявилася одразу ціла купа цяток на протилежній (від родимки) щоці.

Наносити крем для другого збивання було боляче. Пінку зробив трошки більш рідкою, ніж першого разу. Такий варіант здався мені більш комфортним. А ще пінка не стягувала шкіру обличчя. Так як голова є варіацією на Gillette Tech (хоча тут же гребинка нижньою плитою), вона досить тонка і пласка. І нею дуже зручно голитися над губою та у кутках носа.

Але після другого проходу та невеличких добривок червоні цятки додалися ще й навколо рота. Змивати водою рештки пінки було досить боляче.

Висновок.

Дане гоління можу охарактеризувати як досить чисте, порівняно із голінням тим же Treet Hercules із подібною головою (але закритою) у попередні мої гоління. Але воно дуже травматичне. Пройшла майже година з кінця гоління та нанесення крему, але все ще сильно пече шкіру, та, навіть, болить де-інде. Дана пара для мене точно не є ні ідеальною ні, навіть, прийнятною. Бо не готовий потерпати такого болю заради чистого гоління. Можна знайти більш комфортні альтернативи по якості гоління, і не такі травматичні при цьому.

Тому трошки перепочину кілька днів, та знову повернуся до пластикового японця Feather Popular.

Олександр Тернавский, ARTURIUS, hlopets, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyПн 30 Жовт 2023 - 16:57

upd: Все виявилося ще гірше, ніж здавалося спершу. Після 2х годин вилізла ще купа цяток на другій щоці та на шиї з одного боку. А старих цяток теж побільшало. Кілька десятків цяток точна не можна вважати за прийнятний результат. Тобто чистота гоління була отримана лише за рахунок болючого пошкодження шкіри.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyВт 31 Жовт 2023 - 20:59

Что-то мне подсказывает, что голова ничего не решает😆

Alex, Evgeny, all75, CNPOMAHELL, Caonima та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 4:42

Kitten911 пише:
Что-то мне подсказывает, что голова ничего не решает[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Так голова в назві тут не у якості тієї голови, що на плечах. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 8:30

CNPOMAHELL пише:
Вже на перший прохід голитися було неприємно. 
Ось на цьому моменті потрібно було зупинитись і змінити бритву або лезо. А краще і те і те.
CNPOMAHELL пише:
Все виявилося ще гірше, ніж здавалося спершу. Після 2х годин вилізла ще купа цяток на другій щоці та на шиї з одного боку. А старих цяток теж побільшало. Кілька десятків цяток точна не можна вважати за прийнятний результат. Тобто чистота гоління була отримана лише за рахунок болючого пошкодження шкіри.
Скільки порад написали - не стрибати по бритвам і лезам. А поголитись N-ну кількість разів одним і тим самим набором. 
Але ж ні, свербить і хочется нових вражень, нових шишок на голові, стрибаючи по граблях... Навіть вже не знаю, що тут можна порадити...

Kitten911 пише:
Что-то мне подсказывает, что голова ничего не решает😆
Ну чому ж. Кожен раз голова вірішує спробувати нові екстремальні комбінації бритва/лезо. )))

Ruslan, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 8:32

CNPOMAHELL пише:

Так голова в назві тут не у якості тієї голови, що на плечах. ;)
Та я и про ту и про другую голову, судя по всему у вас прийти к какому-то решению никогда не выйдет, покупка триммера это ваш вариант как мне кажется))

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 10:17

all75 пише:
Але ж ні, свербить і хочется нових вражень, нових шишок на голові, стрибаючи по граблях... Навіть вже не знаю, що тут можна порадити...
То яж написав, чому цього разу змінив.
Цитата :
Ну чому ж. Кожен раз голова вірішує спробувати нові екстремальні комбінації бритва/лезо. )))
На жаль, саме так.
Kitten911 пише:
Та я и про ту и про другую голову, судя по всему у вас прийти к какому-то решению никогда не выйдет, покупка триммера это ваш вариант как мне кажется))
То буде дуже передбачувано, а відтоді нудно.

Тому так:  за дурною "слово з назви топіку" рукам, і пиці геть нема спокою. :)

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7039
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 10:44

CNPOMAHELL пише:
Тому так:  за дурною "слово з назви топіку" рукам, і пиці геть нема спокою. :)

Зрозуміло. Я думав тебе цікавить результат, а тобі подобається процес. Тоді розважайся :)

Alex, fill, ARTURIUS, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 10:53

Ruslan пише:


Зрозуміло. Я думав тебе цікавить результат, а тобі подобається процес. Тоді розважайся :)

Мы лëгких путей не ищем)

Ruslan, fill, Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 13:42

trimmer пише:


Мы лëгких путей не ищем)
 У самурая нет цели, есть только путь  biggrin

Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 15:04

Ruslan пише:
Зрозуміло. Я думав тебе цікавить результат, а тобі подобається процес. Тоді розважайся :)
Певною мірою так. Бо без цікавого процесу то будуть нудні зничайні кожноденні дії на ктвалт чищення зубів чи походу до туалету. А хоббі саме тим і вирізняєтьсЯ, що то не механічний процес.
І я дуже сподіваюсь, що процес гоління і надалі буде для мене у першу чергу цікавим.
trimmer пише:
Мы лëгких путей не ищем)
І ви праві.
Caonima пише:
У самурая нет цели, есть только путь  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
І ви теж праві.

PS: Була одна притча на цю тему.

Двоє сперечавються. Повзних йде монах. Вони ого зупинають та просять розтлумачити, хто з двох має рацію. Монах послухав особиисту думку одного і каже:
- Ти маєш рацію.
Потім послухав іншого і сказав:
- І ти маєш рацію.
Повз проходить третій чувак. Почув уце це й вигукнув:
- Та ти якусь маячню верзеш, монасе!
На що монах йому відповів:
- Ти теж маєш рацію.

Ви ж самі мені ранівше писали, що немає сенсу вискоблюватись начисто, бо травматичність не варта чистоти, яка пропаде вже за декілька годин.
А ще поміркуйте. Якщо б я кожне своє гоління описував так: "поголився, результат ок". Це було б дуже нецікаво. А так у мене як у трілері - ріки крови та інтрига (хоча б у тому, ннаскільки все погано закінчиться того чи іншого разу)

Тому так - я тута заради процесу. ;)

trimmer та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 15:12

CNPOMAHELL пише:

Певною мірою так. Бо без цікавого процесу то будуть нудні зничайні кожноденні дії на ктвалт чищення зубів чи походу до туалету. А хоббі саме тим і вирізняєтьсЯ, що то не механічний процес.
І я дуже сподіваюсь, що процес гоління і надалі буде для мене у першу чергу цікавим.
 Хобі повинне приносити задоволення. 

CNPOMAHELL пише:
А ще поміркуйте. Якщо б я кожне своє гоління описував так: "поголився, результат ок". Це було б дуже нецікаво.

 А що, зараз не так само? Поголився, результат червоні цятки. На двадцять пʼятий раз вже теж не цікаво.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyСр 1 Лист 2023 - 15:16

Caonima пише:
 Хобі повинне приносити задоволення. 
Так і приносить. Більшою мірою.
Цитата :
А що, зараз не так само? Поголився, результат червоні цятки. На двадцять пʼятий раз вже теж не цікаво.
Ні не так. Одного разу купа цяток, ііншого - зрізав щось, на третій раз - ще якась халепа трапиться.

Як шуткували колись у КВВ: Красиві дівчата усі однагово, а от потворні -кожна по своєму. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyЧт 2 Лист 2023 - 7:07

CNPOMAHELL пише:


Тому так - я тута заради процесу. ;)
Ну наконец-то! :)) Я понял смысл ведения твоего журнала: ты заботишься, чтобы для нас было интригующее чтиво, чтобы скучно не было. И в жертву этому приносишь свое лицо. Кроме слов благодарности ничего не приходит на ум :))

fill, ARTURIUS, Yura_, CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyЧт 2 Лист 2023 - 8:58

Вы не понимаете, это просто хобби.

CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyЧт 2 Лист 2023 - 9:25

vicbro пише:
Ну наконец-то! :)) Я понял смысл ведения твоего журнала: ты заботишься, чтобы для нас было интригующее чтиво, чтобы скучно не было.
Звичайно. У певному сенсі це теж так. Нашо тоді писати, якщо ніхто не пише? Інакше просто голися б сам по собі і все. Звичайно, що й до порад намагаюся прислухатися. Дуже іноді це навіть вдається. А ще це самоаналіз. Бо деякі речі зрозімів лише тому, що намагався придумати: як про то написати (відчуття та враження).
Изотовец пише:
Вы не понимаете, это просто хобби.
Так. Обов'язкова тема, яку намагаюсь зробити ненудною. :)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyЧт 2 Лист 2023 - 18:59

Гоління 02.11.2023

Прешейв небуло
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Derby Premium (Туреччина)
Помазок noname постійно лисіючий борсук (Китай)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera (Україна)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Останнього разу голився по обіді 30го. І дуже невдало. Гоління виявилося досить болючим та травматичним. Тому трохи почекав перед наступнним разом. Як і планував, знову повернувся до японської бритви-метелика Feather Popular. До пари йому узяв лезо Derby Premium. На жаль, таке лезо в мене лише одне, тому це було його аж четверте гоління. До цього лезо показало себе усюди ідеально чи близько до того. По якості гоління - ідеально. Бо в частині порізів я вже навіть уваги не звертаю. Вже його пробував у Gillette King C, індійській бритві-метелику Monarch та  радянському "Мерідіані" (УРСР). В останньому воно показало себе лише близьким до ідеалу.

У якості джерела пінки обрав гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera виробництва України. Я вже використовував його раніше, про шо навіть трохи подискутував із [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], з приводу того, чому я наносив гель долонею. Цього разу брав попередньо замочений noname помазок із китайського линяючого борсука, яким і збивав гель на пінку. Спочатку пінка вийшла трохи зарідкою, тому що трохи додав гелю на помазок. Вийшло ок.
Бритва гарно ковзала по шкірі. Легко і невимушено. Але швидко піновідводи забиваються. Причому без різниці що виступає у якості пінки та не важлива довжина щетини. Просто із довшою забивається ще швидше. ;)
Перший прохід ок. Знову наношу гель та збиваю піну. Другий прохід. І я вже подумки переможно розмірковую, як буду хвалити себе, за безпечне гоління. Але не так сталося, як гадалося. Наприкінці втратив контроль та знову почав голитися "для гарного результату". Але червоні цятки проявилися зовсім не у місцях добривок. Одна на щоці, практично симетрично до родимки яку весь час змахую. З цієї сторони в мене частенько вилазить прищ. От його зніс. Друга цятка проявилася на шиї. Саме проявилася бо я відслідковував і спочатку усе було ок. І, нарешті, явка на підборідді. От там я намагався поголити чисто, тому добривав.
Ну що сказати... М'яке лезо у м'якій же бритві передбачувано поголило хороше лише візуально. І, чомусь, саме цією бритвою погано вигоюються "барди". Ніби й рінво -провів і все. А тут ніяк. Попередні разі теж було щось подібне. Але вирішив що, то я, мабуть, забув там пройтися.

А ще, я, таки порекомендую гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera до купівлі. Бо, коли змивав пінку, досить важко було це зробити, і долоні постійно ковзали по шкірі. Так що у плані ковзання\постковзання тут усе ок. Дух трохи на любителя. Мені він здається трошки хімозним. Але не неприємним точно.

Після гоління традиційно вже наносив заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN. Не пекло. Дось близько годити з гоління пройшло. Трошечки є дискомфорт. Але на межі похибки. Не боляче й не пече. Але й гоління більше візуально прийнятне ніж чисте (далеко до DFS). Особливо шия із переходом на нижню щелепу.
От що цікаво у японській Feather Popular так то те, що із будь-яким лезом (окрім, мабуть леза Feather) голить вона приємно та комфортно. А вже від гостроти самого леза залежить те, як чисто ти віголишся.
Причому маю сумнів, що взявши зовсім нове Derby Premium, я б виголився краще.

Ось таким видалося моє перше гоління у цьому місяці.

trimmer, Олександр Тернавский, ditrih_, hlopets, Yura_, Stormfild та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyПт 3 Лист 2023 - 5:22

CNPOMAHELL пише:
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Derby Premium (Туреччина)
Как получилось этой связкой порезаться?
Впрочем, этой связкой намного легче снести эпидермис, чем более острым лезвием и более агрессивным станочком. Но это не порез. Это повреждения кожи.
Неудачный выбор (ИМХО). Японские станки создаются для японских лезвий. Они самые широкие (самые большие по вылету).

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyПт 3 Лист 2023 - 11:31

Олександр Тернавский пише:
Как получилось этой связкой порезаться?
Судячи з того, що я навіть не помітів як це сталося, думаю, що все ж таки притискав інтуітивно.
Цитата :
Впрочем, этой связкой намного легче снести эпидермис, чем более острым лезвием и более агрессивным станочком.
Є таке. Тупим ножем теж швидше ворізатися.
Цитата :
Неудачный выбор (ИМХО). Японские станки создаются для японских лезвий. Они самые широкие (самые большие по вылету).
Тут ще й лезо "втомлене". І так не саме гостре, щей попрацюівало до того вже.
Але тут таке. Здеється мені BIC та Gillette приємніші в голінні, коли не тільки но із конверту.
По ширині, чув KAI трохи ширщі за "середнє по палаті". А що, Feather теж?
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyПт 3 Лист 2023 - 14:40

CNPOMAHELL пише:


По ширині, чув KAI трохи ширщі за "середнє по палаті". А що, Feather теж?
Почти что все разные (материал есть, подготовлюсь - выложу). Японы самые широкие.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyПт 3 Лист 2023 - 15:22

Олександр Тернавский пише:
Почти что все разные (материал есть, подготовлюсь - выложу). Японы самые широкие.
Круто буде почитати. Але ніби окрім Feather та KAI в них нічого відомого і не має (за межами Японії). А в корейців, доречі окрім DORCO ще BoYOU знаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyНд 5 Лист 2023 - 18:07

Гоління 05.11.2023
Прешейв небуло
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо винтаж London Bridge (Британія)
Помазок кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera (Україна)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)
Останнього празу голився у вечері 2го. Тож пройшло трохи менше ніж три доби. Спочатку збиравлся поголитися вчора, але виліз прищ на шиї, тож вирішив почекати трохи.
Замочив "кабанський" помазок від Spokar у воді. Сам змочив обличча. Рука сама потягнулася до гелю з балона від Nivea. Але нащо ж тоді замочувати було, там і так все утворюється (пінка), просто доложеню? Тому обрав знову український гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera. І не помилився. На перший прохід пінка зробилася такою, як полюбляю - трошки рідкувата. Лезом цього разу виступало винтажне London Bridge аж із Туманного Альбіону (Великобританія). Лезо застосовується вдруге.

Гоління виявилося приємним. А ще трошки несподівним. І ось чому.
У перший прохід трошки здивувала поведінка леза в бритві Feather Popular. Воно ковзало по шкірі зі специфічним звуком. Ну звук і звук, що такого? Але на другий прохід перевернув бритву іншою стороною. Так! Це лезо теж голить різними боками по різному. Із випробованих у цій бритві лез, таке сталося вперше. Тому можу точно сказати, що то особливість саме лез, а не бритви, коли ними голишся по різному різними боками. Бо у цю бритву, на мій погляд, неможливу поставити лезо якось не так. Так шо причина у лезах а не в бритвах загалом (то я про попередні гоління).
Інше здивування відбулося, коли з одного боку на переході від шиї до нижнього контуру щелепи я провів не зверху-вниз та знизу-уверх а вбік: від центру обличча до вуха. І щось зголилося. І це значить, що карту обличча я знаю не так достонало, як я собі думав.
А ще це було найбільш ідеальне гоління, як мінімум цією бритвою. Хоча такий результат потребував добривок. І все йшло до того, що гоління вийде зовсім ідеальним. Аж ні! От зарікався не намагатися виголити чисто шию, де в мене досить ніжна шкіра. Звичайно ж, цого разу теж не обійшлося без травм. Таки своїми добривками поставив 2 цятки наприкінці.
Висновки.
У цілому гоління виявилося майже ідеальним. Особливо в проблемних місціх (навколо рота, ямка підборіддя). А ще, знову дуже похвалю гіль для гоління. На добривках все ковзало навіть коли візуально пінки вже небуло (але тонкий шар зоставався, та був гель у піновідводах самої бритви).
Вже прошло більше ніж пів години, з моменту, як поголився та наніс бальзам на шкіру. Трохи пече після числених добривок. Але ця печія ледь помітна. Хоча й помітніша за попередній раз.
Також дуже сподобалося винтажне лезо з Британії. Що б не казали, але воно варте будь-яких переплат. Звичайно, я, навіть свого наявного різноманіття лез ще не перепробував. Може третину лише. І дуже сподіваюся, що знайду коли-небудь хоча б щось, подібне до даного леза. З боку відсутності пічії саме попередній раз виявився найідеальнішим.
Сучасне жілетівське London Bridge виготовляють у Китаї. Воно теж прикольне, але то геть різні леза. Пробував їх порівнювати у Gillette King С. Можливо якраз із ним зроблю порівняння наступним разом.

Ruslan, Олександр Тернавский та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 13 EmptyНд 5 Лист 2023 - 18:32

CNPOMAHELL пише:

Вже прошло більше ніж пів години, з моменту, як поголився та наніс бальзам на шкіру. Трохи пече після числених добривок. Але ця печія ледь помітна. Хоча й помітніша за попередній раз.
 Мені здається, що пора вже взяти щось пристойніше цього чудового бальзаму за 40 гривень. Бо оце "пройшла година, все ще пече" або "пройшло пів години, трохи пече" - зовсім не нормально. І заспокійливий бальзам щось зовсім не заспокоює.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 13 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: