ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 391
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 5 Лист 2023 - 20:52

Когда все "плохо" прошло, очень помогает спиртовой лосьон. Он жжение снимает на отлично, а после него уже для увлажнение можно и бальзамом полирнуть. 

На начальном этапе у меня были те же проблемы (с кассетниками еще, до того как заинтересовался бритьем всерьез) - когда выбрился в 0 хорошо содрав верхний слой - еще пару дней ощущал дискомфорт (когда умывался/трогал лицо т.д.). 

Сейчас конечно подготовка+скилл+правильный интервал между процедурами и подходящие инструменты позволяют бриться так, что даже бальзама хватает в качестве АШ (успокаивает кожу довольно быстро), а можно и вообще без этого обойтись.

P.S. Правда не помню, пробовал ли автор спиртовые афтешейвы или нет. Если нет - то можно разориться на любой лосьон известного бренда из ближайшего магаза (str8/axe/old spice/gillette). Они все хорошо выполняют свою функцию. На всякий случай уточню, что речь идет именно о лосьоне после бриться, а не об одеколоне. Им тоже можно побрызгаться, но в такой ситуации это вероятно больше навредит, чем поможет.

Ruslan та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 5 Лист 2023 - 21:32

Caonima пише:
Мені здається, що пора вже взяти щось пристойніше цього чудового бальзаму за 40 гривень. Бо оце "пройшла година, все ще пече" або "пройшло пів години, трохи пече" - зовсім не нормально. І заспокійливий бальзам щось зовсім не заспокоює.
Я памятаю, що ви делеко не весь мій журнал читали. Тому повторюся. Відчуття - штука індивідуальна. Я чутливий. Таким народився. Міг би працювати дегустатором чи нюхачем. Тобто я почуваюся як звичайні люди лише із сильним нежитєм. Те ж і по відчуттях. Я відчуваю нюанси. Мені вже боляче там, де інші "трошки зачіпилися".
А пече бо купа добривок була. Без них нічого подібного немає. Ну і з агресивними парами лезо+бритва - теж пече. Причому сильно. Маю великі сумніви, що буде якийсь іншій результат. Буде тільки різній ступін печії. Але завжди буде. Особливості такі власні.

Але ок. Є Avon For Man заспокійливий бальзам після гоління. Він на ваш смак не дуже всратий? Наступного разу можу ним.

Або вкажіть щось конкретне. Що на ваш смак буде "тим самим", чим вже можна користуватися.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 5 Лист 2023 - 21:54

CNPOMAHELL пише:

Я памятаю, що ви делеко не весь мій журнал читали. Тому повторюся. Відчуття - штука індивідуальна. Я чутливий. Таким народився. Міг би працювати дегустатором чи нюхачем. Тобто я почуваюся як звичайні люди лише із сильним нежитєм. Те ж і по відчуттях. Я відчуваю нюанси. Мені вже боляче там, де інші "трошки зачіпилися".
А пече бо купа добривок була. Без них нічого подібного немає. Ну і з агресивними парами лезо+бритва - теж пече. Причому сильно. Маю великі сумніви, що буде якийсь іншій результат. Буде тільки різній ступін печії. Але завжди буде. Особливості такі власні.

Але ок. Є Avon For Man заспокійливий бальзам після гоління. Він на ваш смак не дуже всратий? Наступного разу можу ним.

Або вкажіть щось конкретне. Що на ваш смак буде "тим самим", чим вже можна користуватися.
 Добривки тут ні до чого. Там де більше подразнення - буде пекти на одну хвилину довше. Не на годину.
 Чесно кажучи, не знаю який там не всратий бальзам із бюджетного. Але точно не той, після якого годину шкіра пече.
 Я б, мабуть, спробував якийcь бальзам від Олесі. З її милами в мене колись не склалось, а от бальзами чудові. Наразі маю два пробника (дякуючи пану [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]). І обидва заспокоюють шкіру дуже швидко.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 5 Лист 2023 - 22:25

Caonima пише:
 Там де більше подразнення - буде пекти на одну хвилину довше. Не на годину.
Я трошки не до того. Ви це прото не відчуєте. Бо ви звичайна людина зі звичайними реаціями (я так думаю). А в мене печія буде. Різниця у ступеню.
Цитата :
 Чесно кажучи, не знаю який там не всратий бальзам із бюджетного. Але точно не той, після якого годину шкіра пече.
Так пече ж не від крему\гелю\бальзаму\тощо. Пече від подразнення шкіри.
Цитата :
Я б, мабуть, спробував якийcь бальзам від Олесі. З її милами в мене колись не склалось, а от бальзами чудові. Наразі маю два пробника (дякуючи пану [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]). І обидва заспокоюють шкіру дуже швидко.
Ну ви ж теж не сьогодні до гоління прийшли? Мабуть чимось і до Олесіної парфумерії користувалиися?
А що вам у милі не так? Якісь специфічні реації на один з компонентів? И самі властивості мила не сподобалися?
До її магазину, я, мабуть, ще не скоро доберуся.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 5 Лист 2023 - 22:48

Пече звісно не від бальзаму. Але саме бальзам/лосьон має шкіру заспокоїти. І якщо він з цим не справляється - в топку. Треба шукати інші варіанти. І чого саме я порекомендував Олесю. Вузька направленість, саме на гоління. Те саме Прорасо, те саме Флойд, Табак. І т.д. Тобто в першу чергу люди розробляють засоби для та після гоління, а у вільний час ще калатають який-небудь гель для душу. А не навпаки, як з Фор Мен. Я розумію, що це буде звучати банально, але не можна за 36 гривень зробити щось нормальне, в обʼємі 200мл. Ну точно не у Вашому випадку. У мене знайомий після гоління водою вмився, витер рушником і готово. Тестю взагалі по барабану чим намаститись, там шкіра як у слона. Але ж ми не про це.

 З Олесіними милами ніяких реакцій не було. Банально не сподобались віддушки. Сам запах, і те що вони дуже інтенсивні, і потім цей запах тебе переслідує пів дня і від "набридає" переходить до "дратує".

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 5 Лист 2023 - 23:16

Давайте я вам подарю на ваш выбор какой-то аш и мыло с моей распродажи!?

Ruslan, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyПн 6 Лист 2023 - 11:29

Caonima пише:
А не навпаки, як з Фор Мен. Я розумію, що це буде звучати банально, але не можна за 36 гривень зробити щось нормальне, в обʼємі 200мл.
Так Avon прямо штампує усіляку косметику на різні випадки. Масово та дуже різноманітно.
Цитата :
Ну точно не у Вашому випадку. У мене знайомий після гоління водою вмився, витер рушником і готово. Тестю взагалі по барабану чим намаститись, там шкіра як у слона. Але ж ми не про це.
В мене є декілька "злих" бритв. Yaqi косоріз, Yaqi Katana, радянська пластикова із гребінкою. От після них пече при вмиванні просто водою ніби то сірчана кислота яка.
Шкіра тонка але міцна, при цьому дуже чутлива.
Цитата :
Сам запах, і те що вони дуже інтенсивні, і потім цей запах тебе переслідує пів дня і від "набридає" переходить до "дратує".
Тоді, мабуть, не дуже й вирізняєморсь із вами по частині нюху.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyПн 6 Лист 2023 - 13:03

stanislav-q пише:
Когда все "плохо" прошло, очень помогает спиртовой лосьон. Он жжение снимает на отлично, а после него уже для увлажнение можно и бальзамом полирнуть. 
Так я й кристувався спочатку "Тройним", "Шипром" тощо (одеколони). Але користувачі усе забракували. Сказали бери лосьон чи щось неспиртове.
Цитата :
На начальном этапе у меня были те же проблемы (с кассетниками еще, до того как заинтересовался бритьем всерьез) - когда выбрился в 0 хорошо содрав верхний слой - еще пару дней ощущал дискомфорт (когда умывался/трогал лицо т.д.). 
В мене як раз проблем не було. Але досить недешево виходить по теперішнім цінам. Та негігієнічно одним подовгу голитися. Тим більше, мені не треба якось віглядати кожен день. Та й цікавіше тешками.
Цитата :
Сейчас конечно подготовка+скилл+правильный интервал между процедурами и подходящие инструменты позволяют бриться так, что даже бальзама хватает в качестве АШ (успокаивает кожу довольно быстро), а можно и вообще без этого обойтись.
Чі то не підходять чі то й заправду не те обираю у якості АШ. Покищо приємного мало.
Цитата :
P.S. Правда не помню, пробовал ли автор спиртовые афтешейвы или нет. Если нет - то можно разориться на любой лосьон известного бренда из ближайшего магаза (str8/axe/old spice/gillette). Они все хорошо выполняют свою функцию. На всякий случай уточню, что речь идет именно о лосьоне после бриться, а не об одеколоне. Им тоже можно побрызгаться, но в такой ситуации это вероятно больше навредит, чем поможет.
Якось не стикався з таким, не пробував. Не знаю чому.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyПн 6 Лист 2023 - 13:37

CNPOMAHELL пише:

Так Avon прямо штампує усіляку косметику на різні випадки. Масово та дуже різноманітно.
Так я і кажу - все зразу і ніяк толком.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyСр 8 Лист 2023 - 15:01

Гоління 08.11.2023

Прешейв небуло
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Gillette London Bridge Super Stailness (Китай)
Помазок кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera (Україна)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Як і анонсував, зараз буде невеличкий баттл. Цього разу на огляді буде сучасне лезо від Gillette - London Bridge Super Stailness виробництва Китаю. А ще я не упевнений, що винтажне London Bridge, було саме виробництва Gillette. Може статися, що то був, наприклад Wilkinson Sword. Тим більше, що Gillette одного часу скупала фабрики Wilkinson(а) у Британії. Але навіть так, це є прямий нащадок тих, старих лез.
Лезо нове, тільки но з конвертику. Окрім леза, решта устаткування та аксесуарів зосталася незмінною. Кабана Spokar замочував, пику - вмивав пару разів. Гіль для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera наносив та збивав помазком безпосередньо на пиці. Пінка вийшла тонка але щільна. Вдруге пінка була вже не такою красивою. Але ж то гель - ковзало б, навіть, якщо я просто по пиці долонею розвозюкав.
Дане лезо теж співає. Навіть трохи схоже на попереднє. Але решта вирізняється. Лезо значно тупіше за винтажне. При цьому, хоча спочатку й не давив, одразу зоставило червону цітку на щоці. Причому, мабуть у тому ж самому місці, що й попередє гоління. Але якось усе незрозуміло. Поряд був прищ (він у мене практично симетрично до родимки на інщій щоці визалить). При цьому родимку не зрізало. Як не зрізало і того прища, заради якого на день переніс попереднє гоління.
Різниці у тому, яким боком бритви голитися тут або нема, або не так яскраво виражений. Тому вважаю що все ок. Нагадою, що винтажне голило по різному, залежно від сторони.
У кінці намагався виголити під носом. Вийшло торхи гірше за винтажного "Лондонського мосту", але і тут зоставив цятку, яка потроху але кровила. Але я трохи тиснув під кінець, тому результат передбачуваний.
При змиванні гелю водою ніяких виражених проявів печії не було. Через, трохи більше, ніж пів години, все ще трохи пече. Травматичність сильніша ніж попереднього разу. Але пече лише трохи. Найбільше печія виражена у районі вус, де робив добривки в кінці.

У цілому, голитися можна, хоча результат далекий від ідеалу. Лезо Gillette London Bridge Super Stailness більше сподобалося у бритві Gillette King C. Але мені у ній подобаються леза або з самого початку не дуже гострі, або ж якщо лезо використовується не вперше. У всякому разі те ж Gillette Platinum у бритві Gillette King C мені голить неприємно, коли нове.

Висновок.
Леза між собою дуже різні. Сучасний нащадок здався тупішим за винтаж. Також дане лезо не підходить до бритви Feather Popular. Можу порекомендувати лезо? Так. Але майте на увазі, що це мої власні висновки про лезо. Вам воно може здатися зовсім іншим. Не сама погана альтернатива російским лезам. Але й спеціально ганятися за цими лезами не бачу сенсу. А от винтаж був супер. Але, на тому ж olx, зараз за пачку винтажних London Bridge просять від 80 грн, а середня ціна у 100 грн за пачку. Але таких грошей винтаж теж не коштує.

Ruslan, Олександр Тернавский, ARTURIUS, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyЧт 9 Лист 2023 - 12:13

CNPOMAHELL пише:

Так я й кристувався спочатку "Тройним", "Шипром" тощо (одеколони). Але користувачі усе забракували. Сказали бери лосьон чи щось неспиртове.
Всё своё не спиртовое, после нескольких применений, перевожу в спиртовое. Без спирта рассматриваю только перед выходом из дома, когда на улице мороз за минус 20, да ещё и ветер. И то часто вторым применением после спиртового.
(А от винтаж був супер.)
Попробуй BIC французский, он с четырьмя симметричными дырочками на половинках (ранее такое крепление лезвий использовал производитель). Одни из лучших (если не лучшие), которыми брился.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyЧт 9 Лист 2023 - 13:44

Олександр Тернавский пише:
Всё своё не спиртовое, после нескольких применений, перевожу в спиртовое. Без спирта рассматриваю только перед выходом из дома, когда на улице мороз за минус 20, да ещё и ветер. И то часто вторым применением после спиртового.
Так то є здоровий глузд а не вподобання. Але зараз слідую порадам, тож спробую як вони рекомендують. У суперечці народжується істина. А от чи народиться істина (чи знайду її я?) от у чому питання.
Цитата :
Попробуй BIC французский, он с четырьмя симметричными дырочками на половинках (ранее такое крепление лезвий использовал производитель). Одни из лучших (если не лучшие), которыми брился.
Цікаво, що навіть знаю, про що кажеш. В товариша батько голився усілякими Feather, BIC, Shick.  І ще кожен хлопець хотів собі ту прикольну коробочку із мікроліфтом від Shick. Звичайно ,в моєму дитинстві така теж була. ;)
Але не стикався у продажу, або вже не пам'ятаю. Максимум, що бачив на продажу останнімчасом, то із трохи іншим дизайном коробочка, десь часів "пізньої перебудови" чи одразу після. Пачка жовта. На ній намальований білим контур леза і вже на "лезі" напис із назвую виробника. Там вже отворів немає.

Але ще є інші леза "тих часів", що же не пробував. Пробував Perma-Sharp, Gillette Nacet Platinum, Gillette Rubie, Polsilver Stainless. Зі спробуваного не сподобались лише Polsilver Super Iridium. Не розумію чому зними так носилися. Досить посередні леза.

PS: Трохи постояв мій "Шипр", за який ми трохи раніше говорили. І вже більш став схожий на саме "Шипр" а не лосьон "Огурєчний".
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyЧт 9 Лист 2023 - 14:10

CNPOMAHELL пише:

 

Цікаво, що навіть знаю, про що кажеш. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyЧт 9 Лист 2023 - 20:38

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Тобто, то вони й є.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyСб 11 Лист 2023 - 19:27

Гоління 11.11.2023
Прешейв небуло
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Lord Super Chrome та Shark Chrome Super (Єгипет)
Помазок кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Pearl Man Shaving Cream (Індія)
Після гоління одеколон ALPA Chypre Kolínská voda (Чехія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)


У якості передісторії.
Даному голінню передувала купа подій. По перше, у бортжурналі мене критикували, за постійний невдалий вибір голярської парфумерії. Далі, була пропозіція  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] подарувати мені більш вдалий афтершейв та мило зі сторінки його розпродажу. Зійшлися на компромісі, бо мене досить багато чого там зацікавило.
Тому, якщо і тепер панове скажуть, що я користуюся чимось дивним, маловідомим, та посереднім за характеристиками, я почну сумніватися у неупередженності їх думки. 
Далі було легке обговорення лез ASCO від єгипетської Lord Co., ті їх відмінність від інших марок лез цього виробника у бортжурналі [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] . А ще мені прийшла пара лез Shark Chrome Super у якості бонусу від Ігоря ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ). Тому, так склалися зірки із вибором більшості конкретних учасників цього гоління.

Останнього разу я голився вдень 8го листопаду. Хотів поголитися ще вчора, але спеціально відклав гоління на день, щоб отримати вислані новинки.

Спочатку хотів знову взяти бритву Gillette King С. Бо інші леза - Lord Platinum, геть мене не вразили у бритві Feather Popular. А в Gillette King С лезо Shark Chrome Super мені сподобалося. Але, вирішив бути послідовним, та дотримуватись вже попередньо обраного курсу. Лезо Shark Chrome Super моє. Але таке ж саме, що й те, що мені пвислали. Я брав колись пачечку на пробу, та цілком поділяю захоплення  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] цими лезами. Інших лез бренду Shark я ще не пробував. Хоча, у засіках, лежить декілька лез Shark Stainless, цікавіх тим, що воні ще не виробництва Lord 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] А ще в мене було одне лезо Lord Super Chrome, шо йшло в комплекті із відповідною бритвою Lord L122 С.
Помазка Spokar замочував. У якості джерела пінки виступив крем для гоління Pearl Man Shaving Cream з Індії. Просто, у процесі обговорення Ігор ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) засумнівався у доцільності саме мила, а мені було байдуже, бо як раз то був подарунок. І він виявився правим. Крем досить рідкий. Нагадує скоріш молочко для рук (жіноча косметика). Має приємний (для мене) запах, і досить легко наноситься (пшикалкою) та збивається на пінку. Хоча я, особливо, й не намагався створити саме багато густої пінки. Ковзає й ковзає собі…
Голити буду по половині обличчя із кожного боку лиця різними лезами. Почав із Lord Super Chrome. І ковзало воно “так собі”. Весь час гальмувало. Shark Chrome Super поставив в бритву на гоління іншого боку лиця. І тут все пішло значно краще. Причому голив я незручну частину. Бо голити однією й тією ж рукою різні боки обличчя трошки вирізняється.
Другий прохід. Оновив пінку, трохи додавши крему. Лезо зоставив Shark Chrome Super, що вже було в бритві. І знову все гаразд. Хоча, зоставив одну цятку в ямці підборіддя. Зміна леза на Lord Super Chrome, знову показала, що лезо зовсім не підходить для гоління у цій бритві. Лезо знову гальмувало, і робило невеличні пропуски. Промацуваення результатів гоління долонею показало, що мої відчуття у різниці між голінням цими лезами – не плід моєї фантазії. Різниця є. А ще, загальне почервоніння щоки, яку я голив саме лезом Lord. Доречі, на іншій щоці почервоніння теж було, але значно менш виражене.

У якості афтершейву обрав одеколон “Шипр” від чеської Alpa. Так одеколон, а не лосьон чи щось інше. Дуже вже мені кортіло спробувати, як же саме повинен пахнути класичний із шипровим духом. Не знаю, наскільки варіація від чехів є класичною, але запах дуже вирізняється від ефектівського "Шипру” виробництва України, яким користувався раніше. Запахи геть різні. Доречі, чомусь чекав, що Альпівський Шипр (та шипри загалом) будуть більше схожі на щось, типу радянського “Русский лес”. Але нє. Зовсім не схожі.

Висновки.
При нанесенні одеколону шкіру пекло. Ну то передбачувано. Бо це ж одеколон, і він спиртовий.
Пройшло десь біля години, з моменту гоління. Але ще трохи пече шкіру. І трохи більше пече саме там, де було лезо Shark Chrome Super. Тож прийнятніший результат був досягнутий за рахунок більшого пошкодження шкіри.
У цілому обидва леза не підходять даній бритві. Більш ефективне гоління було з лезом Shark Chrome Super. З лезом Shark був упевнений DFS. Із лезом Lord - лише візуально прийнятне гоління.
Все ж таки додатково пойдуся заспокійливим бальзамо-комфортом fOr MEN (Україна). А от "кельнься вода" від Alpa Chypre поки що стає фаворитом у плані запаху. Досить ненавязливий та стійкий запах. Але ж то не остання з моїх "новинок". Тому далі буде....

Ruslan, Олександр Тернавский, Kitten911, hlopets, Yura_, all75 та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 8:36

Теперь все хорошо, вот только станок нормальный остался, хотя считаю кинга весьма неплохим и мягким станком.
Попробуйте в следующий раз все тоже самое, но с кингом.

hlopets, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 9:32

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Відчувається здоровий зрозумілий підхід в голінні і це приємно.
Пора вже відмовитись від одеколону й переходити на бальзам після гоління.
По перше шкіра у тебе чутлива, по друге починається холодний сезон року, що для шкіри вже є стресом. Навіщо тобі знущатися над своєю шкірою, краще допоможи їй відновлюватись після гоління.

Kitten911, hlopets, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 10:43

Kitten911 пише:
Теперь все хорошо, вот только станок нормальный остался, хотя считаю кинга весьма неплохим и мягким станком.
Так, бритва гарна. Але полюбляю легкі бритви. Gillette King С трохи заважка на мій смак. Однак, якщо почати користуватися однією бритвою, а не як я - кожного разу новою, то, думаю результат усе одно вийде кращім.
ARTURIUS пише:
По перше шкіра у тебе чутлива, по друге починається холодний сезон року, що для шкіри вже є стресом. Навіщо тобі знущатися над своєю шкірою, краще допоможи їй відновлюватись після гоління.
Так я ж, ніби, написав, чому саме використав "Шипра". Не упевнений, що зможу тепер від нього відмовитися. Але, наперед, буду користуватися спочатку бальзамом\кремом\гелем\чимось ще після гоління, а вже одеколон, під кінец - для запаху. Та й не подивився зразу, що то саме одеколон.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 10:45

Доречі, обидва леза голили однаково будь-яким боком. Тож, все ж таки, справа саме у лезах та їх заточці. Бо у Feather Popular навіть не знаю як можна покласти лезо криво. Сама конструкція цього не передбачає.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 11:09

Только сначала надо одеколон /лосьон, а потом крем/бальзам!

fill, ARTURIUS та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 11:31

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Не має сенсу використовувати одеколон після бальзаму чи крему. Одеколон спиртовий і позитивні якості бальзаму чи крему будуть деактивовані.

Kitten911 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 11:45

Kitten911 пише:
Только сначала надо одеколон /лосьон, а потом крем/бальзам!
Ха. А я вважав, що помилився, коли саме так і зробив, та що треба навпаки. Так навіть простіше.

До того ж 2 останні - то саме лосьони після голянні. Думаю, їх спробую наступним разом. Вже навіть певні враження є. Але тльки перші. Хоча вже точно скажу, що зробив вірний вибір. Ще раз спасибі.

Kitten911 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 11:46

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Майже одночасно написали. Чомусь вважав, що одеколен наносять саме наостанок.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 11:53

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Майже одночасно написали. Чомусь вважав, що одеколен наносять саме наостанок.
Да, если не использовать бальзам/крем, то одеколоном завершают процедуру бритья.

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 14 EmptyНд 12 Лист 2023 - 11:55

CNPOMAHELL пише:


Так, бритва гарна. Але полюбляю легкі бритви. Gillette King С трохи заважка на мій смак. 
Попробуйте накрутить ручку от другого станка более лёгкую, я родную ручку с кинга снял сразу!

ARTURIUS, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 14 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: