ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyНд 12 Лист 2023 - 20:51

Kitten911 пише:
Да, если не использовать бальзам/крем, то одеколоном завершают процедуру бритья.
Буду знати.

Якось поручик Ржевський, мирно лежачи на верхній полиці загального вагона, що мчав колії, підслухав розмову двох дам із сусіднього купе:
— Люба! Що ви робите! Ніколи не кладіть яйця на срібло, воно від цього тьмяніє!
"Століття живи, повчися", — подумав поручик, перекладаючи срібний портсигар з кишені штанів під подушку.
Цитата :
Попробуйте накрутить ручку от другого станка более лёгкую, я родную ручку с кинга снял сразу!
Спробую, але в мене так собі вибір по ручках. Особливо тих, що можна накрутити на Жілєта. 


hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyПн 13 Лист 2023 - 0:21

Не памятаю хто, мабуть  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (чи ні?) питав мене, чому у моєму помазку Spokar я не розщепив кінчики? От я собі подумав, а чи варто саме для цього помазку таке робити? Він має досить тоненький вузол. А ще надть високий для цієї товщини. Форму ледве тримає. Тому й наносити\збивати пінку ним можна лише фарбуючими рухами. Мені здається, у даному, конкретному випадку, очікуваного результату не буде.
Для порівняння викладаю поряд усі свої помвазки, що маю.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Зліва Spokar, посередині невідомий кабан з Китаю, правий - борсук теж із Китаю.

Так як середнім (китайський кабан) раніше користувався частіше, то він і сам розпушився, як можна бачити. Але жере надто багато пінки, зараза.

І ні. Це не невдалий ракурс. Борсук ізправа насправді скособочений. А ще дуже багато з нього волосся сипеться. Але голитися приємно. Або вже звик. Мабуть все ж звик...

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyПн 13 Лист 2023 - 13:25

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

ARTURIUS, Kitten911, hlopets, all75, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyПн 13 Лист 2023 - 13:27

Розпушений Spokar.

Kitten911, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyПн 13 Лист 2023 - 13:59

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ого! Вражає! Так би мовити - відчуйте різницю. Бо в нас однакові помазки. Ок спробую. Чи може саме розпушиться згодом.

hlopets та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyПн 13 Лист 2023 - 16:12

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ого! Вражає! Так би мовити - відчуйте різницю. Бо в нас однакові помазки. Ок спробую. Чи може саме розпушиться згодом.
Згодом мабудь буде дуже довго, я примусово заставляв його приходити до кондиції.

ARTURIUS, Kitten911, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 4:59

Гоління 14.11.2023

Прешейв небуло
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Men Key Double Chrome Blades (Україна/Китай)
Помазок кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Не те, щоб прямо потрібно було голитися саме зараз. Можна було б і дочекатися, скажімо, вечора. Але потриндів тут із товаришем [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] на тему його теренів гоління то й собі надумався. До того ж, дуже хотілося спровувати інші свої новинки. Та й хто ми такі, щоб ставати на заваді своїм же забаганкам?

Так як гоління перейшло із необхідної косметичної процедури у розряд хоббі - тепер потрібне натхнення для нього. І настрій, звичайно ж. Завдяки порадам форумчан, ніби й звузив собі вибір, на перший погляд. Але й того, що ще можна міняти ще вдосталь зосталося. Але найважливіші тут - то бритва й лезо. І, якщо, бритву я вирішив використовувати ту саму на довгий час - Feather Popular. То з лезами у мене все ще дуже широкий вибір. І таке різноманіття, іноді, теж  заважає, как і відсутність вибору. А так як бритва не особливо агресивна, то й відверто тупі леза там, думаю, будуть не дуже до вподоби. Хоча хотів спочатку, на контрасті, узяти щось як раз м'якеньке, на кшталт індійських Super-Max Platinum, Swish чи Gillette Rubie (іранського виробництва). Але тут спало на очі україно-китайське Men Key Double Chrome Blades. На ньому і спинився, бо у інших бритвах лезо мені дуже сподобалося. Лезо нове. Тільки но із конвертику.
Помазок Spokar замочив. По крему - повернуся до польського Wars Classic. Можливо наступним разом спробую інший крем від тієї ж компанії Miraculum - для чутливої шкіри, придбаний нещодавно. Чому саме Wars Classic? Хочу навчитися ним нормально збивати пінку. Хоча, на собі це значно простіше зробити виходить, ніж коли у чаші. При збиванні пінки на лиці, ще раз задумався на тему розпушення помазка, про яке була розмова у коментаріях, трохи вище. Як на мене, в своєму первинному вигляді помазок наносить піну так собі. Незручненько.

Але ж пінка отримана. То ж почнемо. Лезо ковзало по пиці трошки дивно. Навіть зараз, обдумаючи свої враження, не можу ясно сказати, що саме не так. Порівняно із попереднім голінням лезо десь між Lord та Shark, ближче до останнього. При цьому, коли голився Lord - воно сильно буксувало, ніби вже досить затупилося. Shark йшло значно легше, але теж не літало. Можливо не вдалося тоді із крему Pearl зробити правильну пінку. Лезо Men Key Double Chrome Blades проблем із ковзанням по пінці з Wars Classic зовсім не мало. Але, у цілому, відчувалося трохи тупішим за Shark Chrome Super.
Причому, результат гоління у цілому кращій ніж попереднього разу. Хоча 2 цятки на шиї отримав. І, здається, в тих самих місцях, що й попереднього разу були. Третя цятка вилізла вже після гоління - на підборідді. Чомусь до того одного прища, який я намагався всіляко обходити стороною 2 останніх гоління, додалося ще два. Нічого не зрізав при цьому. Але, при змивані решток піни трохи пекло шию. Трохи. Але ж пекло.
Та гоління майже закінчено. Слід перейти до парфумерії. Рідина після гоління ALPA WINDSOR мала значно менш виражений запах ніж одеколон ALPA Chypre Kolínská voda (Шипр) із попереднього гоління. Спочатку пожалкував. Але посидівши трохи із цим, зрозумів, що то навіть гарно, що запах не б'є в носа. А ще мені здолося, що там присутній ментол. Але, якщо я проти ментолу у кремах для гоління, то тут приємно та ненав'язливо холодило шкіру. А може й не ментол... Та всеодно - приємні відчуття. Майже годину сидів думав, чи достатньо буде лише одного часьккого лосьону після гоління? Але, врешті вирішив помазатися ще й заспокійливим бальзамом-комфорт fOr MEN. При нанесенні трохи була печія з боку шкіри. Після десь 20ти хвилин неприємні відчуття є тільк якщо спеціально зосередитися на них.
Теперь рештки спиртового лосьону після гоління Alpa перемішалися із нанесеним бальзамом. Теж приємний мікс утворився.
Цього разу не тиснув на бритву. А от чисто виголитися намагався лише у районі вус. Не люблю я там відчувати, коли колеться. Усе одно, досить непаганий результат.  Не знаю, чи то пристосувався до бритви, чи співпало, але голитися значно легше. А ще тут голять досить неочікувані для мене, м'які леза. І, хоча результати гоління гострими та не дуже лезами вирізнається, сам процес гоління приємний. Бритва реально підходить для новачків та пітлітків із пушком замість щетини. Але ж це передбачувано, бо в азіатів, загалом, рослинність на лиці досить умовно росте.
Можливо, можна було б довести гоління до чистішого результату. Але ж і травмування шкіри було б більше. Наступного разу, мабуть, спробую щось більш гостріше.

Ось таким вийшло гоління цього разу.

Олександр Тернавский, stanislav-q, hlopets, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 8:08

Это называется набираетесь опыта, скоро вообще не будет никаких ников, порезов и неприятных ощущений....
Я в свое время тоже прошёл через все самые острые лезвия ( по советам "гуру") и думал, что идеальный результат может быть только благодаря острым лезвиям и поврежденному эпидермису со всеми вытекающими, но благодаря своей любопытности не переставал экспериментировать и в итоге понял, что для моей кожи таки лучше эффективный станок и мягкое лезвие ну и плюс убрал абсолютно распаривание лица и добавил прешейв в виде крема/быльзама, короче на основании своего опыта, методом проб и ошибок вывел для себя идеальную формулу бритья)))
Думаю когда попробуете нормальные станки, результаты будут ещё лучше!

Ruslan, Олександр Тернавский, fill, stanislav-q, hlopets, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 9:46

CNPOMAHELL пише:
При збиванні пінки на лиці, ще раз задумався на тему розпушення помазка, про яке була розмова у коментаріях, трохи вище. Як на мене, в своєму первинному вигляді помазок наносить піну так собі. Незручненько.
Я ще можу уявити як можна обережненько (щоб не поколоти/подряпати шкіру) нанести піну нерозробленим Спокаром, але як ним можна обережненько збити піну на обличчі? Він же колючий і жорсткий як дріт. Знесе епідерміс і подряпає шкіру ще до початку гоління. 
Я збиваю ним тільки в чаші, і наношу виключно фарбуючими рухами, та все одно колеться, зараза. Перед першим проходом ще більш менш, а от перед другим проходом і особливо перед третім - дуже неприємні і болючі відчуттья, наче наждачкою по обличчю водиш... 
Нові, нерозроблені Омеги 11126 і 10098 набагато лагідніші і приємніші (ними вже можна не тільки фарбувати), а про м'якенкьку синтетику годі й говорити.
Невже подобається пілінг у виконанні Спокара під час гоління?


Останній раз редагувалося: all75 (Вт 14 Лист 2023 - 12:14), всього регувалося 2 раз(-и)

Ruslan, trimmer, stanislav-q, hlopets, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 10:26

all75 пише:

Я ще можу представити як нанести піну нерозробленим Спокаром, але як ним можна збити піну на обличчі? Він же колючий і жорсткий як дріт. Знесе епідерміс і подряпає шкіру ще до початку гоління. 
Я збиваю ним тільки в чаші, і наношу виключно фарбуючими рухами, та все одно колеться, зараза. Перед першим проходом ще більш менш, а от перед другим проходом і особливо перед третім - дуже неприємні і болючі відчуттья, наче наждачкою по обличчю водиш... 
Нові, нерозроблені Омеги 11126 і 10098 набагато лагідніші і приємніші (ними вже можна не тільки фарбувати), а про м'якенкьку синтетику годі й говорити.
Невже подобається пілінг у виконанні Спокара під час гоління?

Спокар это трэш, щётка по металлу мягче. 
У меня есть самый злой - спокар мини. 
Где-то слышал что шерсть у них стриженная а не дëрганная как у остальных, поэтому кончики не расщепляются и царапают кожу. 
И да, если взбивать на лице, потом в зеркале задняя часть обезьяны. 
Очень неприятный помазок.

Акулов, stanislav-q, hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 11:02

А навіщо взагалі збивати піну на обличчі, якщо така чутлива шкіра?

Kitten911, hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 11:21

Ruslan пише:
А навіщо взагалі збивати піну на обличчі, якщо така чутлива шкіра?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] писав що в чаші не виходить нормальна піна (якщо я правильно пам'ятаю). Хоча як в чаші може не виходити а на обличчі виходити... 
Та все одно, з такою чутливою шкірою, і таким травмуючим голінням - бажано освоїти чашу, щоб менше травмувати шкіру помазком.  Або брати м'якеньку синтетику чи м'якенького борсука (не дешевого). Думаю що пече шкіра ще кілька годин після гоління бо їй достається не тільки від леза а ще й від помазка...

Ruslan, Kitten911, hlopets, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 11:38

Мʼякенька синтетика від Які була б саме те, що треба. Збивати піну у чаші й наносити виключно фарбуючими рухами. Шкіра буде набагато більш захищена.

ARTURIUS, Kitten911, hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 11:44

Ruslan пише:
Мʼякенька синтетика від Які була б саме те, що треба. Збивати піну у чаші й наносити виключно фарбуючими рухами. Шкіра буде набагато більш захищена.
Цілком згоден і радив синтетику від Які кілька сторінок тому.

Ruslan, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 13:29

Kitten911 пише:
Думаю когда попробуете нормальные станки, результаты будут ещё лучше!
Ну, поки зрозумів, що дана бритва - то не такий і треш, як я про неї думав. Я про Feather Popular. А ще цікаво, що свою бритву я купував в справжнього японця. У всякому разі доставляли її мені саме звідти.

Думаю, якщо зупинятися певний час на одній бритві, а не намагатися (як я це робив) міняти кожного разу усі компоненти та устаткування одразу - то вже результат буде певний. А так, думаю, можна голитися будь-якою бритвою, якщо пристосуватися.

ЗІ: стосовно нашої розмови трохи вище, щодо зміни ручки на бритві Gillette King С на більш легку... Подивився я на свій "парк бритв", а мені й ні на шо міняти. Ручки від Lord L 122 ніби й самі напрошуються, бо з алюмінію, але не підходять. З іншими теж. Єдина що можу накрутити то малесенька ручка ві радянських часів бритви "Сєверодонецьк 1" чи якось так. Здаеється воно "дуже не дуже" буде.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Навіть додам фотку для розуміння.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Вт 14 Лист 2023 - 13:58), всього регувалося 1 раз(-и)

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 13:56

all75 пише:
Я ще можу уявити як можна обережненько (щоб не поколоти/подряпати шкіру) нанести піну нерозробленим Спокаром, але як ним можна обережненько збити піну на обличчі? Він же колючий і жорсткий як дріт. Знесе епідерміс і подряпає шкіру ще до початку гоління. 
Я збиваю ним тільки в чаші, і наношу виключно фарбуючими рухами, та все одно колеться, зараза. Перед першим проходом ще більш менш, а от перед другим проходом і особливо перед третім - дуже неприємні і болючі відчуттья, наче наждачкою по обличчю водиш... 
Так я й збиваю пінку тими ж рухами, якими ви наносите - фарбуючими. Тобдо возюкаю бічною стороною вузла по обличчу. З цього виходить пінка.
Цитата :
Невже подобається пілінг у виконанні Спокара під час гоління?
Так вузол в нього тонкий. Я навіть не можу зробити так, щоб він мене вколов, ставши вертикально. Тому й проблем не маю (див вище.).
trimmer пише:
У меня есть самый злой - спокар мини. 
Где-то слышал что шерсть у них стриженная а не дëрганная как у остальных, поэтому кончики не расщепляются и царапают кожу. 
И да, если взбивать на лице, потом в зеркале задняя часть обезьяны. 
Очень неприятный помазок.
А в мене він навіть є. А після розказаних жахів, мабуть, і надалі буде "просто є". Користуватися ним мені щось розхотілося.
Ruslan пише:
А навіщо взагалі збивати піну на обличчі, якщо така чутлива шкіра?
Бо я ще рукажоп, Руслане, щоб нормально збити пінку в чашці. У попередніх описах гоління були потухи це зробити. Але порекомендували збивати саме на обличчі, якщо раз за разом погана пінка із чашки виходить. І я поки що з цим погоджуюсь.
all75 пише:
Та все одно, з такою чутливою шкірою, і таким травмуючим голінням - бажано освоїти чашу, щоб менше травмувати шкіру помазком.  Або брати м'якеньку синтетику чи м'якенького борсука (не дешевого
Саме цікаве, що навіть подобалося. Спеціально брав кабана китайського. Там вище фотка була моєї куцої "колекції" із трьох предметів.
Борсук теж є. Він значно м'якіший. Ок. для наступних експеріментів зміню Spokar(а) на нього. То й подивимося, чи будуть якісь зміни?
Ruslan пише:
Мʼякенька синтетика від Які була б саме те, що треба. Збивати піну у чаші й наносити виключно фарбуючими рухами. Шкіра буде набагато більш захищена.
Можливо й до чашки повернуся трохи згодом. Все ж вчитися теж треба. А без практики вміння і не буде.
all75 пише:
Цілком згоден і радив синтетику від Які кілька сторінок тому.
Поки що погожу, почекаю з цим.

І загальне питаннячко, до усіх бритвоманів.

Панове! Як можна перевірити натуральність вузла? Спалюввати ворсини чи що? А то, якщо я купив свого китайця, як борсука, тож не точнО, що воно - насправід є борсук?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 


PS: Поки ходив фоткати свій помазок, спробував на кілкість свої помазки. Панове, та ви геть  мазохісти тут усі, якщо тицяєте в лице саме кончиком вузола! Вони усі коляться! Найменш колеться як раз Spokar, бо ще трохи вологий зостався з ночі. 
lol!
Щось мені здається, що все правильно я роблю, насосячи саме так, як наношу та збиваю. Але конструктивна критика теж вітається. ;)

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 15:51

CNPOMAHELL пише:
Тобдо возюкаю бічною стороною вузла по обличчу. З цього виходить пінка.
От такого я і не міг уявити... Не знаю яка виходить піна, але дуже сумніваюся що так можна збити нормальну піну (я вже не кажу про гарну піну). А коли в чаші збиваєш, також бічною стороною помазка возюкаеш?!? 
CNPOMAHELL пише:
Так вузол в нього тонкий. Я навіть не можу зробити так, щоб він мене вколов, ставши вертикально. Тому й проблем не маю (див вище.).
По перше вузол в нього не розпушений і не готовий до роботи. Вище [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] виклав фото як повинен виглядати робочий вузол у Спокара, але окрім того що вузол повинен розпушитися, іще кожна щетинка повинна розщепитися на 2-3-більше частин (хоча б кінчики, а краще на всю довжину). Цікаво, чи вдалося [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] розщепити ворс хоча б на 2-3 частини і на яку довжину.
По друге, навіть якщо ти дуже обережно водиш і не відчуваеш уколів, то царапати шкіру гострі (нерозщеплені) кінцівки ворсу все одно будуть. Непомітно, потроху, але ефект буде накопичуватись (ти ж не один - два рази проводиш на одному місці). Едине виключення, якщо кінцівки взагали не торкаются обличчя, а ти водиш по обличчю тією частиною ворсу що біля ручки. Та все одно, якщо ворс жорсткий (а не м'який) ним можна добряче натерти шкіру.
CNPOMAHELL пише:
А в мене він навіть є. А після розказаних жахів, мабуть, і надалі буде "просто є". Користуватися ним мені щось розхотілося.
І це правильне рішення. І малого Спокара і великого (бо щетина в них однакова, тільки розмір різний), і китайські кабана та борсука краще відкласти і забути як страшний сон.
CNPOMAHELL пише:
Борсук теж є. Він значно м'якіший. Ок. для наступних експеріментів зміню Spokar(а) на нього. То й подивимося, чи будуть якісь зміни?
Це зовсім не той борсук, який потрібен для чутливої шкіри. Ворс в нього м'якіший за кабана, але теж колючий. Бо це дешева категорія ворсу борсука (скоріш за все "pure")... А потрібен помазок з м'якими, неколючими кінчиками ворсу, щось із "silver tip", "Finest Badger 2-band", "manchurian", "high mountain white"...
CNPOMAHELL пише:
Панове, та ви геть  мазохісти тут усі, якщо тицяєте в лице саме кончиком вузолаВони усі коляться! Найменш колеться як раз Spokar, бо ще трохи вологий зостався з ночі. 
Ось в цьому ще одна проблема. Що в тебе всі помазки колючі і царапають шкіру обличчя. Я ж тобі пишу, що Спокар це дуже колючий і жорсткий помазок, він не підходить для збивання на чутливій шкірі обличчя (як і решта колючих помазків). Ним можна натерти/поцарапати шкіру до стану - пече! Особисто в мене це єдиний колючий помазок (навіть сумніваюсь що зможу розробити його до стану коли він перестане колотися і царапати). В мене є ще майже нові, нерозроблені Омеги 11126 і 10098 ворс в них м'якше (не такий жорсткий) і вони майже не колятся (поколюють але порівнюючи зі Спокаром, можна сказати що майже не коляться... а ще ж розробити іх потрібно, розщепити щетини на ще тонкіші).  
А є ще 4 синтетичних помазка від Які і Разорок, так от вони мають дуже приемні, м'які, і абсолютно не колючи кінчики. Коли торкаюсь кінчиками щетини то відчуття ніби доторкнувся до обличчя комком вати (порівняння не точне, просто щоб ти зрозумів що бувають зовсім не колючі кінчики у ворса).

Ось тобі пара посилань на відео як потрібно збивати піну на обличчі (та і весь процесс можна подивитись для досвіду і розуміння що ти робиш не так):

Ruslan, Kitten911, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 17:35

CNPOMAHELL пише:
А так, думаю, можна голитися будь-якою бритвою, якщо пристосуватися.
Не до кожної бритви можна пристосуватися, як на мене.

Акулов, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 17:44

all75 пише:
От такого я і не міг уявити... Не знаю яка виходить піна, але дуже сумніваюся що так можна збити нормальну піну (я вже не кажу про гарну піну). А коли в чаші збиваєш, також бічною стороною помазка возюкаеш?!? 
А я й не казав, що в чаші в мене виходить гарна пінка. В чаші збиваю звичайно вузлом (тою частиною, що колеться).
Цитата :
По перше вузол в нього не розпушений і не готовий до роботи. Вище [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] виклав фото як повинен виглядати робочий вузол у Спокара, але окрім того що вузол повинен розпушитися, іще кожна щетинка повинна розщепитися на 2-3-більше частин (хоча б кінчики, а краще на всю довжину). 
Розумію, але при збиванні\нанесенні так, як це я роблю, воно, мабуть, не дуже впливає.
Цитата :
Це зовсім не той борсук, який потрібен для чутливої шкіри. Ворс в нього м'якіший за кабана, але теж колючий. Бо це дешева категорія ворсу борсука (скоріш за все "pure")...
Якщо вузлом по шкірі, він колиться не менше від обох кабанів. Але, за рахунок форми вузлу, я краєм ноношу\збиваю. Напряму з тим самим кінцем вузла не контактую.
Цитата :
А є ще 4 синтетичних помазка від Які і Разорок, так от вони мають дуже приемні, м'які, і абсолютно не колючи кінчики. 
Так у Yaqi синтетика між собою теж вирізняється. А саме дурне в їх магазині те, що половина бритв має якісь назви, типу Кнайт, Крокодил тощо. А от на сайті якісь цифри із літерами більше. Та й з поомазками там плутанина та ще.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 17:46

Ruslan пише:
Не до кожної бритви можна пристосуватися, як на мене.
Теж вірно. Доведеться прикласти дуже багато зусиль. Але, при теперішньому виборі бритв, то не дуже й потрібно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 18:10

all75 пише:


Невдалося, здається це неможливо на Spokar.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 20:08

Якщо нанести пінку як на відео можна й не голитися навіть -воно все здере й так.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 20:43

CNPOMAHELL пише:
Якщо нанести пінку як на відео можна й не голитися навіть -воно все здере й так.
 Це приклад нормально розробленого і попередньо достатньо замоченого якісного кабана.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 21:11

Caonima пише:
Це приклад нормально розробленого і попередньо достатньо замоченого якісного кабана.
А ще, якщо помітили, на відосі, де показове гоління Барребів було, вони тож наносять пінку теж не кінцем вузлу. А, якраз, боком. А кінцем вузла наносили пінку лише спочатку, на підборіддя.
А на рахунок якості кабана, не володію такими навичками, щоб це побачити.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 15 EmptyВт 14 Лист 2023 - 21:23

Я тут подумав. Якщо й справді збивати пінку у чаші, то наносити можна будьяким помазком: розробленим чи ні, як і колким. Хоча це не відміняє необхідності його розпушити.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 15 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: