ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
hlopets
Новачок
Новачок
hlopets


Повідомлень : 17
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.09.2021
Вік : 48
Звідки : Луганская обл., Украина

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 13:42

trimmer пише:


Я правильно понимаю, что сейчас продаются только помаранчевые, других нет?
Да. В магазинах - только "оранжевые" (они, кстати, последнее время немного изменили оформление с обратной стороны пачки).
Если не магазинах - то "жёлтые", то есть ещё старого образца, все ещё можно достать (первый раз я покупал их через OLX, второй раз купил с рук на рынке).
P. S.: эти два вида -  одновременно и разные по ощущениям (и по всему), одновременно и чем-то похожие 😎

trimmer та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 14:18

trimmer пише:
Я правильно понимаю, что сейчас продаются только помаранчевые, других нет?
Загалом так. Останніх рочків 3 чи навіть 4 вже нові. Лише якщо знайдете десь рештки старих, жовтих (базар чи завалялося в  когось). Чи ОЛХ який.

trimmer та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 14:25

Wolfskin пише:
Років 5 тому назад купляв пачку жовтих. Як на мене, лезо на тверду трійку.
Порівняно з якими на 3ку? Жовті одразу агресивні. Якщо знайти їм гарну бритву у пару, то голять досить лагідно. В мене ось такою є моя індійська бритва-метелик.

Хоча є й прихильники теорії, ніби технікою можна покращити враження. ;)

Як на мене то поголитися "з технікою" можна. А от зробити злі леза приємними - ні.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 15:58

Цитата :


Порівняно з якими на 3ку? Жовті одразу агресивні. Якщо знайти їм гарну бритву у пару, то голять досить лагідно. В мене ось такою є моя індійська бритва-метелик.

Хоча є й прихильники теорії, ніби технікою можна покращити враження. ;)

Як на мене то поголитися "з технікою" можна. А от зробити злі леза приємними - ні.
Порівняно з тією ж зеленою Астрою, Gillette Platinum Blue, Bolzano, Kai, Wilkinson...
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 16:57

CNPOMAHELL пише:
...
З автомобілями можна ще простіше пояснити. Якщо вміеш гарно водити до доїдеш в пункт призначення на будь-якому авто, якщо не вмієш водити - то десь вріжеся, (або в тебе) і неважливо на якому автомобілі ти будеш (яка бритва в тебе в руках).
CNPOMAHELL пише:
А раніше у голову кута було - "комфортно поголитися", або навіть "просто поголитися".
В мене завжди у голові кута - "комфортно і приємно поголитися". І раніше, і так само зараз. Просто зараз, на другу сходинку стало "поголитись в ББС або ДФС+"
CNPOMAHELL пише:
Я кремом КАРО голився на морі, крижаною, солоною трохи іржавою водою та якимись одноразками. І зовсім не порізаним ходив на дискотеки.
Каро можна було хоч просто намазати, к масло на хліб. Просто долонею нанести та розмазати. І поголитися. Прийнятно поголитися.
Любий крем або мило (навіть не спеціальне мило для гоління, а будь яке мило) можна розмазати по обличчю і поголитися. Особливо коли голишся одноразками і росте пушок, який і голити нема чого. А от "прийнятно поголитися" чи ні то вже залежить від того що для тебе в данний момент прийнятно.
CNPOMAHELL пише:
Ну, якби, косорізи спеціально зроблені для тих в кого лагідна чутлива шкіра. Он нарід ганяється за українськими бритвами-косорізами "Днепр". Бо лагідно і чисто голить. Хоч з техніко голить хоч без.
Косорізів багато різних від м'яких до агресивних (як той же Razorock Wunderbar)... Вони не всі білі і пухнасті...
І це хибна думка. Неможливо без гарної техніки чисто виголитись. А з гарною технікою можна поголитись і іншою бритвою лагідно і чисто. Якби тільки косорізи голили лагідно і чисто то всі люди тільки косорізами і голились би. Але ж ні. Голятся і тим самим Кінгом або 89-ю, лагідно і чисто. І 41-ю голятся лагідно і чисто. І безліччю інших бритв голятся лагідно і чисто. Таких людей, які катують себе бритвою я не зустрічав (майже).
CNPOMAHELL пише:
Я до того, що якщо ти прекрасно роками голився бритвою, потім придбав іншу і тобі тепер повністю перевчатися потрібно то не в тебе "руки з " то бритва погана. А деякі сучасні бритви відчуваються так, ніби ти враз забувся як ходити, і намагаєшся навчитися ходити знову.
Ну тоді виходить що в тебе всі наявні зараз бритви погані? Бо ти роками чудово голився, розмазуючи крем Каро долонею по обличчю і не порізаний на дискотеки ходив... А тут, яку бритву не візьмеш - не можеш поголитися, то порізи то червоні точки, то пече обличчя два дні.
CNPOMAHELL пише:
І якщо тобі доводиться поправляти сірником лезу у Fatip Piccolo то не ти невправний, а бритва погано спроектована. Розумієш до чого я?
А от продовжувати користуватися нею, чи змінити на щось менш проблемне - то все твоє власне право. ;)
Бритва Фатіп спроєктована чудово - вона ефективна і комфортна. Просто технології і обладнання  дещо застаріли, все ж таки з 1950 випускають бритви, от і маємо не ідеальне позиціонування леза.
Не те що сучасні бритви проєктуються на компьютері та штампуються на ЧПУ.
І жодного разу не поправляв лезо у Фатіпі. От чесно, жодного разу. Просто прочитав в темі про Фатіп що лезо краще ложити на кришку (а не на верхню плиту) і так далі і збирати бритву (вниз головою). Так з першого дня і роблю і не заморочуюсь. І навіть не знаю чи може воно криво стати, чи ні... 
Але ж, в багатьох твоїх бритвах тобі потрібно рівняти лезо, бо якщо не рівняти вони голять різними сторонами по різному... То ж вони проблемні і навіщо ними користуватись, може краще замінити на щось менш проблемне і не мучатись з вирівнюванням леза?

CNPOMAHELL пише:
Так хто ж сперечається? Але то твій вибір - весь час миритися та мучитися з неприємними відчуттями від лез, чи просто взяти інше лезо. Мені таке не подобається 
Ти весь час впадаєш в крайнощі, і думаєш що інші такі самі. 
Невже ти думаєш що інші полюбляють неприємні відчуття при голінні?
Невже ти думаєш що:
Wolfskin пише:
У меня в работе лишь Фезер, один вид Жилетт, есть Татра, комплектные для индийского Перла и комплектные для Leaf Twig. Все они бреют))).
буде терпіти і мучити себе Фізером, якщо його чудово голять і Джилет і Татра???

Ще раз напишу: 
В мене завжди у голові кута - "комфортно і приємно поголитися". І раніше, і зараз.
І якщо при голінні виникають неприємні відчуття - я припиняю гоління. Як я писав вище, це було при перших голіннях з Кінгом, перших голіннях з Фатіпом. І зараз при голіннях з Разорок ГЧ (поки що, перших двох спробах). А криваві точки чи порізи - то взагалі не пам'ятаю коли таке було.
Тобто, от веду я бритвою по шкірі, і якщо відчуття відрізняються від " веду гусячою пірїнкою по шкірі" то я припиняю гоління. Так от, при голінні із лезами Фізер, Бік, Спутнік, Астра, Дербі, Джилет Сільвер Блю в мене відчуття однакові - наче веду гусячою пірїнкою по шкірі. Чом у ти вирішив що в мене неприємні відчуття від леза Фізер?!? Де я таке писав?!? Навіщо придумувати чиїсь відчуття?
А от тобі, здається таке подобається миритися та мучитися з неприємними відчуттями від лез, бо коли ти отримуєш неприємні відчуття при голінні, ти все одно продовжуєш гоління, нічого не змінюючи. І навіть береш це лезю і цю бритву повторно, а потім ще, і ще... Ти знаєш що на добривках отримаєш пошкодження - і все одно продовжуєш робити добривки... 

CNPOMAHELL пише:
Є люди в яких лише Feather у r41 голить і нічого більше.
Це не техніка, це таке волосся в людей, з якого можна колючий дріт робити чи око собі вибити волосиною.
Стали мазохістами і тепер без такого не можуть. :)
Знову тебе в крайнощі понесло. Є люди яких голить і Спутнік, і Шарк, і Фізер (та інші леза). От про них і мова. Причому Фізер не здається їм занадто гострим і агресивним. Почитай тему про леза Фізер, там не один відгук накшталт "лезо як лезо, нічого особливого".
CNPOMAHELL пише:
Але мені здалося, що своїми Спутником чи РПЛ в мене перестало виходити голитися, бо почав використовувати більш гострі леза. І шкіра до цього з часом звикла. А зворотного ефекту вже не буває.
Як це небуває?!? У багатьох виходить ганяти безліч лез по кругу від м'яких до гострих. Дехто просто має кілька різних лез м'яких, середніх, агресивних для різномаїття та для найкращих результатів в різних станках. Так є еффект звикання шкіри до леза. Але вона звикає до будь якого нового леза (неважливо до агресивного чи до м'якого і неважливо яке лезо було перед цим). Тому і не бажано постійно змінювати леза. Про це тобі теж радили - не міняй постійно леза, дай шанс шкірі звикнути до якогось леза. Але ж ні, ти постійно береш інше лезо і не даєш шкірі жодного шансу уціліти.


Останній раз редагувалося: all75 (Пт 16 Лют 2024 - 9:03), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyЧт 15 Лют 2024 - 16:59

CNPOMAHELL пише:
Порівняно з якими на 3ку? Жовті одразу агресивні. Якщо знайти їм гарну бритву у пару, то голять досить лагідно. В мене ось такою є моя індійська бритва-метелик.

Хоча є й прихильники теорії, ніби технікою можна покращити враження. ;)

Як на мене то поголитися "з технікою" можна. А от зробити злі леза приємними - ні.
До речі, Бік, одні із самих злих лез...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 3:47

all75 пише:
З автомобілями можна ще простіше пояснити. Якщо вміеш гарно водити до доїдеш в пункт призначення на будь-якому авто, якщо не вмієш водити - то десь вріжеся, (або в тебе) і неважливо на якому автомобілі ти будеш (яка бритва в тебе в руках).
Я трохи не до того. Навіть віртуозна їзда не зробить з Лайноса Мерседеса. Вправність частково вирішує проблеми але не вирішує до кінця.
Цитата :
Любий крем або мило (навіть не спеціальне мило для гоління, а будь яке мило) можна розмазати по обличчю і поголитися. Особливо коли голишся одноразками і росте пушок, який і голити нема чого.
З одного боку, сам крем дає можливість голитися не заморочуючись. З іншого - мій тодішній пушок не дуже й потрібно було якось особливо важко голити.
Цитата :
Якби тільки косорізи голили лагідно і чисто то всі люди тільки косорізами і голились би. Але ж ні. 
Так проблема у тому, що зараз немає чогось подібного до тих, старих косорізів. По якості гоління. По враженнях.
Половина сучасних косорізів виглядає як косоріз але не дає того ефекту, який повинен бути при голінні косорізом. А фішка якраз у тому, що косоріз повинен голити як косоріз.

Нажаль, про радянські "Дніпро", "Агат" тощо китайці не знають, а сучасні загордонні, що роблять сучасні фірми, теж більше зовні косорізи ніж по факту.

Та, загалом, сучасні бритву дуже "по мотивах" тих старих. Наприклад якщо беремо сучасну бритву-метелика, у переважній більшості вони дуже м'які, і тому не особливо й універсальні для масового споживача. Але ж, навіть у того Gillette, були бритви-метелики з різною агресією. Може й не було таких, що здирають щетину разом зі шкірою. Але точно можна було обрати з поміж них собі таку, що голить, а не просто гладить по щоці.
Цитата :
Ну тоді виходить що в тебе всі наявні зараз бритви погані? Бо ти роками чудово голився, розмазуючи крем Каро долонею по обличчю і не порізаний на дискотеки ходив... А тут, яку бритву не візьмеш - не можеш поголитися, то порізи то червоні точки, то пече обличчя два дні.
Ні. В мене таж проблема, як і в тебе спочатку була. Зараз я голюся бритвами, якими не голився до цього. Бо до цього я голися майже як ти. Тільки у тебе була Gillette Rubie, а в мене більш сучасні "за мотивами" Treet Hercules, Gillette Blue Blade, Lord L122.
А ще я намагаюсь голитися "правильно". Виходить, що я зараз голюся "не тим" і "не так" як раніше. Тож результати передбачувані.
І, так, зосередься я на 1-2 бритвах з декількома лезами, я б, напевно, швидше отримав оту саму техніку. Але, я розумію, шо правильна техніка і збивання пінки у голінні важливі. Але ж, як бачиш, не дуже й багато роблю для того, щоб, усе це з'явилося.
Бо маю півтора десятки бритв різної всратості, та, на перший погляд видів 40 (більше) різних лез. А ще мені для тесту Дмитро ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) підкинув "пробничків" приблизно стільки ж. Які не повторюються з моїми. І ще усілякі дивні китайскі\корейські теж поштучно. І зосередитися тепер на 1 бритві та парі лез я просто не маю сил та терпіння. Все хочеться перепробувати. Причому одразу.

Так от. Повернемося до прикладів з авто. Прикинь, що ти їздив на старій "копійці" десь по сільських дорогах, де дотримання ПДР було вельми умовним. Головне не їхати у лоба п'яному комбайнеру на комбайні, або таким же сільским джигітам. Керування теж не особливо складне. І усе.
А тепер ти, враз,  отримав спадщину від бабусі з Британії. У в тебе з'явилося праворульне авто, причому таких цілий парк. Вони усі вінтажні, та їзда на них суто індивідуальна. Навіть попри те, що загальна побудова авто ніби схожа: 4 колеса, 1 руль, сидіння під дупку...
І ось ти, не особливо вправний сільський джигіт, намагаєшся тепер їздити на оцьому всьому, причому по дорогах великого міста, де ПДР життєво необхідно дотримуватися. А автохи в тебе - одна цікавіша за іншу. В однієї немає задньої передачі. В іншої, при виконанні повороту колеса повертаються під дуже дивним кутом. Третя присідає на пневмопідвісці, коли ти зупиняєшся. У четвертій ти повинен сам смикати туди-сюди за троса, щоб під час дощу якось скинути двірниками краплі води під час дощу.
Сподіваюся, що певною мірою описав усе те, що майже другий рік я намагаюся робити.
Цитата :
Бритва Фатіп спроєктована чудово - вона ефективна і комфортна. Просто технології і обладнання  дещо застаріли, все ж таки з 1950 випускають бритви, от і маємо не ідеальне позиціонування леза.
Ну це як сказати, що відро гарне, але трошки йому дірку на дні треба затискати, бо протікає. Якраз у тебе ота сама "погана" бритва. Бо в них же є інші бритви, де нічого не треба підсовувати, і лезо одразу стає нормально і правильно.
Цитата :
Чом у ти вирішив що в мене неприємні відчуття від леза Фізер?!? Де я таке писав?!? Навіщо придумувати чиїсь відчуття?
Тут я свої відчуття тобі приписав. Бо Фізер для мене досить сильно відрізняється від решти інших лез, що ти назвав. Тобто є Фізер і є ота сама решта названих тобою лез. Так, у тій решті леза теж вирізнаються якось проміж собою. Але усі вони досить суттєво відрізняються від Фізера.
І порівнюючи свої враження від гоління названими тобою лезами, я геть не розумію, як у тебе виходить поголитися усім цим однаково. Причому однаково гарно і однаково комфортно. Це мені просто не "налазить на голову".
Як би сказати. Я ставлю Спутник - він якось голить. Беру Астра -вона в моїх бритвах або занадто агресивна та неприємна, або ж навпаки - затупа. Варіанту, де б Астра голила комфортно в мене нема. Бік? Так, в мене є вже декілька бритв, де вона голить комфортно. В інших же - трохи гострувато. Я можу поголитися, так. Але мені некомфортно. Дербі - майже всюди ок. Доволі м'якенько, при цьому ефективно. Фізер же - усюди агресивно та неприємно. Дехто рекомендував трохи затупити лезо об корк. Але ж мені і на 3-4-5 раз воно неприємне. Так, трошки менш неприємне, ніж у перший раз. Але завжди неприємне. Більш-менш Фізер у "рідній" бритві себе показує. Але теж не можу сказати, що процес гоління мені розслаблений та  приємний. Занадто гостро. Жилєт сільвер Блю в деяких бритвах уперше трохи загостре. Не настільки, як Жилєт Платинум, але трохи неприємно. А от починаючи з 2го разу Сільвер Блу дуже приємне лезо.
Звичайно то мої власні враження. В тебе, як бачу, усе по іншому, раз можеш настільки різні (для мене) леза поєднати як "усі комфортні".
Цитата :
А от тобі, здається таке подобається миритися та мучитися з неприємними відчуттями від лез, бо коли ти отримуєш неприємні відчуття при голінні, ти все одно продовжуєш гоління, нічого не змінюючи. І навіть береш це лезю і цю бритву повторно, а потім ще, і ще... Ти знаєш що на добривках отримаєш пошкодження - і все одно продовжуєш робити добривки... 
Так. Бо кожного разу сподіваюся, що от цього разу біде якось інакше. Добривки так. Бо ненавиджу коли язиком намацується колюча щетина по кутках рота чи у зоні вус. А рештки неприбраної щетини у ямці нижче рота (на підборідді) просто коляться та подразнюють шкіру при розмові, у процесі їжі тощо. Тому так, я раз за разом намагаюся це прибрати з певних конкретних місць.
Бо, наприклад, я розумію що шию, як би я довго не голився, поголити чисто я не зможу. Так я там і не намагаюся. А порізи на шиї з'являються у різних місцях кожного разу. Хоча, іноді, й при добривках, коли прямо пропустив місце з купою волосся. Але, у половині випадків, плюю на це.
А от зона навколо рота мені принципова. Тому раз за разом там цятки криваві. А іноді й порізи.
Інколи, з певними бритвами змахую родимки чи прищі. Тут нічого зробити не можу. Тільки якщо обійти таке місце. Але з іншими ж бритвами все ок і там теж. Тому весь час забуваюся про "обійти".
Цитата :
Знову тебе в крайнощі понесло. Є люди яких голить і Спутнік, і Шарк, і Фізер (та інші леза). От про них і мова. Причому Фізер не здається їм занадто гострим і агресивним. Почитай тему про леза Фізер, там не один відгук накшталт "лезо як лезо, нічого особливого".
Значить то люді зі шкірою слона. Яким без різниці чим голитися, раз вони Спутник із Фізером ставлять на один бік. В мене не так. Їх досвід мені не підійде аж ніяк.
Цитата :
Як це небуває?!? У багатьох виходить ганяти безліч лез по кругу від м'яких до гострих. Дехто просто має кілька різних лез м'яких, середніх, агресивних для різномаїття та для найкращих результатів в різних станках. Так є еффект звикання шкіри до леза. Але вона звикає до будь якого нового леза (неважливо до агресивного чи до м'якого і неважливо яке лезо було перед цим). Тому і не бажано постійно змінювати леза. Про це тобі теж радили - не міняй постійно леза, дай шанс шкірі звикнути до якогось леза. Але ж ні, ти постійно береш інше лезо і не даєш шкірі жодного шансу уціліти.
Мій досвід каже, що леза, якими раніше голився погано, також погано будуть голити і через місяць, два, рік. Але це стосується тупих лез. Бо до лез, які я "відбракував" бо трохи загострі, можна повернутися згодом, або з іншою бритвою. І вони можуть здатися вже більш комфортними чи просто іншими.

А ти описуєш людей, яких і раніше ці м'які леза голили. Тож і зараз голять. Навіть попри легкий ефект звикання. Щодо мого Спутника, який "перестав голити". Думаю я не заморочувався раніше просто. Тобто зніс бороду тижневу і ок. А зараз я почав до такого прискіпуватися. Ну я собі це так пояснив. Хоча є й інше пояснення. Може на таких копійчаних лезах не дотримуються технології виробництва, чи ще що. Бо теж багато відгуків, коли в  людини воно голило, а потім, з іншого блоку, враз стало поводитися інакше. Але в мене той самий блок.
Доречі, з РПЛ таких проблем немає. Вони і раніше голили і зараз не гірше відчуваються. Тому пояснень подібного явища досі нема.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Пт 16 Лют 2024 - 10:43), всього регувалося 1 раз(-и)

hlopets, all75 та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 4:09

all75 пише:
До речі, Бік, одні із самих злих лез...
Ну бачиш. В мене є бритва в якій це лезо сприймається на рівні м'яких лез з Єгипту чи Пакістану. У  всякому разі Gillette Platinum сприймається у бритві Gillette King C більш неприємно ніж BIC Chrome Platinum в індійській бритві Morarch. Думаю то за рахунок того, що сама бритва досить неефективна (м'яка). Ще є теж бритва-метелик від китайської Weishi. У всякому разі мені її продали саме як Weishi якоїсь там моделі. Бо на бритві немає позначок. Просто зараз на таких бритвах є напис фарбою Weishi на одній з половинок верхньої кришки. Та це лезо поводиться схоже. Хоча трохи менш приємно.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Stormfild
Новачок
Новачок
Stormfild


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 10:52

Шановний авторе теми!
Вважаю, що Ви в цій справі забагато розмірковуєте.
Якщо б Ви прислухалися до поради вибрати більш-менш прийнятну для Вас зв'язку "лезо-бритва-піноутворювач" та взялися вдосконалювати техніку, то самі б вже роздавали слушні поради направо-наліво.
Бувають справи, в яких багато міркувати не потрібно, а, як кажуть, бери собі та "дуй та нажимай"!

fill, Wolfskin, stanislav-q, Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 12:25

CNPOMAHELL пише:
Хоча є й прихильники теорії, ніби технікою можна покращити враження. ;)
Як на мене то поголитися "з технікою" можна. А от зробити злі леза приємними - ні.
Я не про враження і відчуття пишу. Я пишу лише про травмування шкіри. Не повинно бути травм (порізів, червоних точок, почервоніння, пошкодженого епідермісу - коли навіть вода при вмиванні пече) з будь-яким станком, з будь-яким лезом. Виключення бувають (коли мета ББС за будь яку ціну і плювати на пошкодження, або коли подобається бачити кров на обличчі, та інше)... Але ти пишеш що:
CNPOMAHELL пише:
 В мене ж ціль "поголитися без проблем" а не "поголитися чимось дивним", навіть попри комфорт, та бувши у постійній напрузі з цього приводу.
Невже травмована шкіра для тебе це нормально, без проблем.
А враження і відчуття то річ дуже індивідуальна, мінлива і багато чинників мають вплив. І настрій має вплив, з гарним настроєм леза будуть відчуватись по іншому, ніж коли з поганим. І аромат мила теж може змінити враження від леза. І ще безліч чинників. І в кожної людини це все індивідуально, у одної людини цей чинник буде впливати дуже сильно, у іншої слабенько, або зовсім не впливати. А ще, я можу припустити що в тебе надчутлива шкіра, і ти відчуваеш малопомітні для інших ньюанси, як дуже велику різницю. Який сенс їх обговорювати...

CNPOMAHELL пише:
Навіть віртуозна їзда не зробить з Лайноса Мерседеса.
Так, техніка водіння не зробить з Ланоса Мерседес, не змусить Ланоса розігнатись до сотки за 5 секунд. Це всім зрозуміло. Але чудова техніка водіння дозволить навіль на Alfa Romeo (у якої перестають працювати гальма, і все таке інше...) доїхати без аварії з пункту А в пункт Б. А погана техніка водіння призводить до того що на БМВ (чи Ланосі) у якого все працює чудово, на пустій трассі, водій врізається в стовп на узбіччі. От, всі твої гоління для мене так і виглядають, - наче ти кожного разу знаходиш бампером стовп, на пустій трассі. Бо пошкоджень шкіри не повинно бути при будь-якій бритві і будь-якому лезі, у мене так. А відчуття - то вже друге питання, приємно ти в'їхав в стовп, чи неприємно, з комфортом на БМВ, чи без комфорту на Ланосі...

CNPOMAHELL пише:
Так проблема у тому, що зараз немає чогось подібного до тих, старих косорізів. По якості гоління. По враженнях.
Половина сучасних косорізів виглядає як косоріз але не дає того єфекту, який повинен бути при голінні косорізом. А фішка якраз у тому, що косоріз повинен голити як косоріз.
Я не пробував, ні половини сучасних косорізів, ні Дніпро та Агат, і не знаю як повинен голити косоріз, тому не можу зробити висновків. Ти мабуть пробував і розумієшся на косорізах, тому хай буде по твоєму - сучасні косорізи не вміють голити як косорізи. До речі, ФОКС, то косоріз від Фатіпа з відкритою гребінкою, скорочена назва по перших літерах (Fatip Open Comb Slant), ось такий - тиць.
CNPOMAHELL пише:
Ну це як сказати, що відро гарне, але трошки йому дірку на дні треба затискати, бо протікає. Якраз у тебе ота сама "погана" бритва.
Відро з діркою не може виконувати свою основну функцію. А Фатіп голить, і голить чудово, навіть краще за Кінга. Бо голить за один прохід (або за два якщо лезо м'яке, не гостре) а Кінгу потрібно три проходи (в кращому випадку два проходи, якщо Фізер зарядив). І ще і добривки потрібні з Кінгом, якими можна натерти шію, якщо не контролювати кількість (було пару раз), а з Фатіпом я жодного разу не натирав шію, бо добривки не потрібні. І лезо мені не потрібно рівняти в Фатіпі (наче ж зрозуміло написав перший раз...). І результат однаковий з обома бритвами - чисто і без пошкоджень (якщо добривками не захоплюватися з Кінгом). Але в цілому, Фатіп трохи кращий за Кінга, для мене.
CNPOMAHELL пише:
І порівнючи свої враження від голиння названими тобою лезами, я геть не розумію, як у тебе виходить поголитися усім цим однаково. Причому однаково гарно і однаково комфортно. Це мені просто не "налазить на голову".
Все дуже просто. 
1. Просто я навчився абсолютно не давити на станок.
2. Я навчився робити гарну піну яка дає чудовий захист від леза.
3. Я настільки натренувався з Кінгом що все роблю на автоматі. Коли беру Кінга і ставлю Фізер - в голові спрацьовує программа "Кінг-Фізер". І далі все на автоматі. Рука автоматично бере мило, з якого полюбому вийде піна з чудовим захистом. Автоматично заколачую піну потрібної густини (і якщо густина хоч трошки не така - то заколачую поки не вийде саме така, яка потрібна для найкращого захисту. Автоматично вмикається установка - зовсім не давити на бритву. На автоматі проходжу два проходи, і роблю кілька добривок. Все лишнє - зайве і може призвести до пошкоджень.
 Коли беру Кінга і ставлю Спутнік - в голові спрацьовує программа "Кінг-Спутнік". І далі все на автоматі. Можна взяти будь-яке мило, хоч і те саме Прорасо. Заколотити не дуже густу піну (щоб було побільше водички яка краще пом'якшить щетину, захист буде гірший, але він і не потрібен в цьому випадку). Подовше потримати піну на обличчі, знову ж, щоб розм'якла щетина, адже Спутнік важче зрізатиме погано підготовлену щетину. Обов'язково 3 проходи і обов'язково добривки (але не захоплюватись) інакше читого гоління невийде. І трішечки притиснути, щоб взагалі до ББС дотягнути.
Але, для мене, це все малопомітні ньюанси, бо роблю все на автоматі. А результат - завжди однаковий, чисто (інколи ББС, інколи ДФС+, при поганих обставинах буває і ДФС) і без пошкоджень (спиртовий автешейв не пече).
CNPOMAHELL пише:
А ще я намагаюсь голити "правильно". Виходить я зараз голюся "не тим" і "не так" як раніше. Тож результати передбачувані.
Сподіваюся, що певною мірою описав усе те, що майже другий рік я намагаюся робити.
Ні, для мене це не передбачувані результати. Бо мені на голову не налазить, як можна другий рік поспіль, голитись і різатись, голитись і різатись, голитись і різатись, голитись і знімати шкіру собі... Навіть для триллеру (який йде вже другий сезон) хочеться якихось змін, екшену, надіїї на порятунок головного героя


Останній раз редагувалося: all75 (Пт 16 Лют 2024 - 14:24), всього регувалося 1 раз(-и)

Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 12:41

CNPOMAHELL пише:


Так проблема у тому, що зараз немає чогось подібного до тих, старих косорізів. По якості гоління. По враженнях.
Половина сучасних косорізів виглядає як косоріз але не дає того ефекту, який повинен бути при голінні косорізом. А фішка якраз у тому, що косоріз повинен голити як косоріз.

Нажаль, про радянські "Дніпро", "Агат" тощо китайці не знають, а сучасні загордонні, що роблять сучасні фірми, теж більше зовні косорізи ніж по факту.
Это что-то из разряда конспирологии. 
Как это понимать, современный козорез, только внешне козорез?

vicbro, Yura_, all75, CNPOMAHELL та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 12:47

trimmer пише:
Это что-то из разряда конспирологии. 
Как это понимать, современный козорез, только внешне козорез?
А ти шо, не знав? Так, і якість косорізів зараз не може дотягнути до тієї як раніше... Раніше все кувалось молотом і серпом, а зараз... японські станки з ЧПУ і нержавійка або титан... ну геть погана якість.
І в СРСР були найкращі винахідники косорізів. А я думав, що вони все передирали у західних коллег (від косорізів до машин)...  lol!

trimmer, vicbro, ARTURIUS, Yura_, CNPOMAHELL, Stormfild та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 13:05

Когда вся эта словесная эквилибристика и философия перейдет на тему почему при наличии проблемных мест "в уголках рта" приходится постоянно делать добривки и это не решается, то может и будет толк какой-то, а пока идут размышления от том как брил Фазан немецкого солдата и в чем отличия Астры от Физера, то этот развеселый кордебалет может длиться вечно.

Wolfskin, Yura_, all75, CNPOMAHELL, Lopar та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 14:16

что-то почитываю эту тему иногда, тут уже аж 30 страниц. Я не читал 100% все посты, но одно знаю точно на своем опыте: при хорошей технике можно побриться прямо любым станком с положительным вылетом лезвия (я говорю не о gap, а именно о вылете). С нулевым уже труднее, наверное (у меня таких небыло), а с отрицательным - вот тут вопрос, да, но я такими тоже не пользовался.

Я первые 2 месяца брился только рапирой, поставил руки, пошло дело. В то время после каждого бритья обдумывал ошибки, которые я допустил в этот раз, как их поправить, знакомился с картой роста волос и вот это вот все. Потом я переехал на страшный-ужасный фатип с открытой головой. Брился им год каждый день, иногда разбавлял эту радость с шаветкой. Ну вот от нее было раздражение и порезы иногда, но и я шаветкой иногда 2 дня подряд проходился. Потом переехал на rocnel (у меня на аватаре). Более 6 лет брился только им, каждый день. Сейчас купил косорез разорок. Вполне косой, скрученный, косорез одним словом. И все это время, с октября 16 года, бреюсь практически каждый день, пару раз в году пропускаю по настроению/самочувствию.

Пытаюсь сказать о том, что нужно не перебирать инструменты, а подружиться с ними. Станок должен быть верным другом, продолжением руки. Его чувствовать надо, тогда знаешь где и когда надавить без последствий, где еще раз пройтись и где этого не стоит делать. С помазком похожая ситуация, но тут попроще, на мой взгляд: приноровиться делать нужную комфортную консистенцию и вперед. 

Попробуйте оставить 1 станок (вот какой нравится визуально на данный момент), а другие пусть передохнут пару месяцев. Уделяйте время на работу над ошибками: почему порезался, почему шея красная сегодня и тд. Не гонитесь за прекрасными результатами, они придут сами после исправления ошибок. Ну и вагон лезвий - тоже не очень хорошо. Я обычно если открыл коробку на 5/10 лезвий, то не оставляю ее, пока не израсходую. Потом можно и другие брать, но точно не стоит каждый раз разные лезвия брать.

Уверяю вас, любым из выбранных вами станков вы сможете все сделать шикарно и ходить весь день довольным. 

П.С. Ну и косорезы сейчас прекрасные, я крайне доволен [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Срезает все, геометрия крайне удачная, видимо. У него и изгиб есть, и лезвие косо становится. Все как мы любим: мягко и ничего после себя не оставляет.

Wolfskin, stanislav-q, hlopets, Yura_, all75, CNPOMAHELL та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 15:15

Суть в том, что нужно понимать специфику инструмента, а понимают ее не только лишь все, многие даже кто годами в теме на эту тему не заморачивается. "Агрессивными станками" всегда проще выбриться в 0, а именно за этим большинство и гоняется, особенно первое время, потому что та самая "агрессия" позволяет нивелировать незнание каких-то индивидуальных особенностей своего тела, отсутствие техники и прочего, этот бульдозер просто будет выкорчевывать все что видит сам по себе. Разумеется выливается это в то, что с таким подходом бриться все равно получается раза два неделю от силы, потому что то брить нечего, то бриться некомфортно и больно.
С "мягкими станками" ситуация обратная, при всех тех же условиях в 0 не получается, надо скоблиться и с бубном танцевать, итог потом соизмеримый с первым вариантом.
Проблема всегда в том, что руки из известного места, а в голове перекати-поле катается, но признать многим на раннем этапе это сложно не то, что в интернетах, а даже для себя. И в итоге работать над собой никто не хочет. Это уже потом тишком-нишком сами перед зеркалом начинают смиряться с этим и исправлять.

Но в случае топикстартера, там просто "клиника" с особым пристрастием к садо-мазо и БДСМ. Молодой человек тупо стоит на одном месте и наступает на грабли, надеясь что если он наступать будет под разными углами, то найдет такой, где держак перед лицом остановится, а не по лбу втаращит.

stanislav-q, Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 15:28

А еще у него, когда он бреется, приступы начинаются как бы чего сбрить еще, привычка к технике "быстрого чтения" по диагонали и память как у рыбки гуппи. Ему несколько месяцев назад говорили, что не нужно сбривать все под 0, потому что спустя 15-30 минут щетина и так опускается и многие "недобривки" потом не ощущаются. Но на днях кто-то снова это написал и его реакция была "Оказывается я еще не все знаю про бритье".
Тут уже столько советов и рекомендаций было, что хз как их ему в голову вбить. Не знаю, разве что еще можно посоветовать на ногах эксперименты проводить, там места достаточно будет по два раза в день бриться и условия идеальные, но есть сомнения, что даже это даст результат.

Yura_, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 16:16

trimmer пише:

Как это понимать, современный козорез, только внешне козорез?
Ідея косоріза яка? Перекручене лезо гвинтом чи ще якось. А певна частина того, що пропонують зараз - тільки схоже на косоріз. Дехто чесно пише в назві (напівслант) Semy Slant. Інші не заморозуються.
all75 пише:
А ти шо, не знав? Так, і якість косорізів зараз не може дотягнути до тієї як раніше... Раніше все кувалось молотом і серпом, а зараз... японські станки з ЧПУ і нержавійка або титан... ну геть погана якість.
Ага. От прям у всіх підвалах Китаю стоїть по японському ЧПУ верстату. А нічого, що більшість бюджетних бритв із замаку (силуміну), який робиться з виливок і від наявності у цеху ЧПУ верстатів ні прохолодно ні гаряче?
Цитата :
І в СРСР були найкращі винахідники косорізів.
Винахідників там не було геть. Були лише раціоналізатори. Тому гарно скопійоване на початку перетворювалося згодом на таке собі. І якщо що, то оптика, фототехніка та й бритви - то повністю вивезені заводи з Німеччини як обладнання так і креслення. Не думаю, що Rotbart робили погані бритви. ;)
Там спочатку дуже важко було зробити погано по наявних кресленнях на нормальному обладнанні. Потім - так.
Цитата :
А я думав, що вони все передирали у західних коллег (від косорізів до машин)...
Все так. Але зараз світ штовхають китайці. Їм самим бритви не дуже потрібні. Чому? Бо генетика така - не дуже в них росте щось на лиці. Тому на усіх стародавніх гравюрах японські воїни намальовані із бородою. Для солідності. А китайськи - з бровами до пупа. ;)
А гоління то теж бізнес. Тому китайці копіюють американців\європейців. А слантів сучасних можна по пальцях руки перерахувати. Тому й такого копії не дуже роблять. Але, останнім часом, китайці полізли до історичного голярького надбання. Тому в нас почали з'являтися варіації на тему вінтажних французьких бритв, наприклад. Може й сланти згодом з'являться...
Изотовец пише:
перейдет на тему почему при наличии проблемных мест "в уголках рта" приходится постоянно делать добривки и это не решается, то может и будет толк какой-то,
Є якісь певні пропозиції щодо вирішення цього? Бо оті рештки дуже дратують. І цятки майже в одних і тих самих місцях. Іноді лише кількість цяток варіюється.
STEEL пише:
 В то время после каждого бритья обдумывал ошибки, которые я допустил в этот раз, как их поправить, знакомился с картой роста волос и вот это вот все.
А я по вашому що тут роблю? Обмірковую помилки та намагаюся придумати, як цього позбутися. Але забуксував. Голитися може й почав краще, а от проблемні місця і цятки на них нікуди не ділися.
Цитата :
Пытаюсь сказать о том, что нужно не перебирать инструменты, а подружиться с ними.
Якщо їх не перебирати, як дізнатися, яким виходить краще? Я звик до легких бритв. Gillette King С з проміж інших ніби й виглядає вдалим варіантом, але заважка як на мій смак. А леза? Звідки я дізнаюсь голять вони в цій бритві чи ні? Чи покладатися на чийсь досвід? Так он [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] однаково голиться що лезами Feather що лезами Спутник. А я тут 2 рази однаково поголитися не можу. :)
Цитата :
И все это время, с октября 16 года, бреюсь практически каждый день, пару раз в году пропускаю по настроению/самочувствию.
А я десь трохи раніше цього почав тешками у принципі голитися. ;)
Цитата :
Уверяю вас, любым из выбранных вами станков вы сможете все сделать шикарно и ходить весь день довольным. 
Не сумніваюся. Але я обрати не можу. :)

Изотовец пише:
"Агрессивными станками" всегда проще выбриться в 0, а именно за этим большинство и гоняется, особенно первое время, потому что та самая "агрессия" позволяет нивелировать незнание каких-то индивидуальных особенностей своего тела, отсутствие техники и прочего, этот бульдозер просто будет выкорчевывать все что видит сам по себе.
Це точно не про мене. Я комфорт люблю.
Цитата :
С "мягкими станками" ситуация обратная, при всех тех же условиях в 0 не получается, надо скоблиться и с бубном танцевать, итог потом соизмеримый с первым вариантом.
Ото воно, так. ;)
Цитата :
Проблема всегда в том, что руки из известного места, а в голове перекати-поле катается, но признать многим на раннем этапе это сложно не то, что в интернетах, а даже для себя. И в итоге работать над собой никто не хочет. Это уже потом тишком-нишком сами перед зеркалом начинают смиряться с этим и исправлять.
Не кожен може одразу почати голитися правильно. Та й неодразу не кожен. Раніше була проблема у відсутності інформації. Прикладом слугували старші родичі зазвичай. Зараз навпаки - інфи про гоління можна 12ти томну нову енциклопедію видавати.
Цитата :
Молодой человек тупо стоит на одном месте и наступает на грабли, надеясь что если он наступать будет под разными углами, то найдет такой, где держак перед лицом остановится, а не по лбу втаращит
За молодого чоловіка спасибі. :)
Цитата :
А еще у него, когда он бреется, приступы начинаются как бы чего сбрить еще, привычка к технике "быстрого чтения" по диагонали и память как у рыбки гуппи.
Є таке.
Цитата :
Ему несколько месяцев назад говорили, что не нужно сбривать все под 0, потому что спустя 15-30 минут щетина и так опускается и многие "недобривки" потом не ощущаются. Но на днях кто-то снова это написал и его реакция была "Оказывается я еще не все знаю про бритье".
Так те, що казали, навіть не один раз казали, зовсім не значить, що я це збагнув та зрозумів. Щось он за пів року дійшло, а щось і зараз не збагнув. Більшість не збагнув. :)
Цитата :
Тут уже столько советов и рекомендаций было, что хз как их ему в голову вбить.
Нажаль і я не знаю.
Цитата :
Не знаю, разве что еще можно посоветовать на ногах эксперименты проводить, там места достаточно будет по два раза в день бриться и условия идеальные, но есть сомнения, что даже это даст результат.
Так воно геть різне - оте волосся на руках, ногах, животі, грудях. Ну, може, пінку навчуся збивати. А голитися навряд чи. В мене є китайська опаска. Як завжди в мене - всрата до неможливості. ;)
Руки вона голить. Лице - ні.









hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 16:59

CNPOMAHELL пише:
Ідея косоріза яка? Перекручене лезо гвинтом чи ще якось. А певна частина того, що пропонують зараз - тільки схоже на косоріз. Дехто чесно пише в назві (напівслант) Semy Slant. Інші не заморозуються.
Це з власного досвіду? Чи придумана теорія? Бо я, коли обирав слант, не знайшов жодного, де б не було перекрученого гвинтом леза... ))) Може не там дивився... Можна приклад хоча б одного такого сланту?
І навіть Semy Slant має перекручення, невеличке, але ж має... )

CNPOMAHELL пише:
Ага. От прям у всіх підвалах Китаю стоїть по японському ЧПУ верстату. А нічого, що більшість бюджетних бритв із замаку (силуміну), який робиться з виливок і від наявності у цеху ЧПУ верстатів ні прохолодно ні гаряче?
Я про сланти мову вів. Так от я не бачив жодного китайського сланту, коли обирав собі слант (мабуть теж не там шукав..). То яка різниця що там стоїть в Китаї, чи не стоїть... І до чого тут "більшість бюджетних бритв" і з чого їх роблять? Сланти, можна обрати і з замаку, і знержавійки і з латуні.
CNPOMAHELL пише:
Але зараз світ штовхають китайці.
А гоління то теж бізнес. Тому китайці копіюють американців\європейців. А слантів сучасних можна по пальцях руки перерахувати. Тому й такого копії не дуже роблять.
Незнаю кого там штовхають китайці. Але в мене тільки одна китайська бритва, інші не китайські. У камрадів на форумі, теж не бачу переваги китайців. До речі, китайці випускають чудові бритви з титану, нержавійки, латуні... Навіщо купувати замак...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 17:21

Из любого станка, хоть из бабочки, хоть из кинга, хоть из копии тека можно сделать слант, даже если сланты продаются "ненастоящие". J-hook называется.
К теории неправильных слантов, осталось только принести выдержку из того совкового букваря 30ых годов, где говорится, что гильотинный рез недоступен для безопасной бритвы и который на форум периодически тягают взад-назад.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 17:33

CNPOMAHELL пише:

Так воно геть різне - оте волосся на руках, ногах, животі, грудях. Ну, може, пінку навчуся збивати. А голитися навряд чи.

Может научишься углы держать и на станок не давить, но это не точно.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 191
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 17:37

Топікастер троляка 80-левела  wink IMHO.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 18:07

Изотовец пише:
Из любого станка, хоть из бабочки, хоть из кинга, хоть из копии тека можно сделать слант, даже если сланты продаются "ненастоящие". J-hook называется.
Не в курсі такого.
Цитата :
К теории неправильных слантов, осталось только принести выдержку из того совкового букваря 30ых годов, где говорится, что гильотинный рез недоступен для безопасной бритвы и который на форум периодически тягают взад-назад.
А на ділі інакше?
all75 пише:
Це з власного досвіду?
Маю сланта від Yaqi (тільки голову).
Цитата :
Чи придумана теорія? Бо я, коли обирав слант, не знайшов жодного, де б не було перекрученого гвинтом леза... ))) Може не там дивився... Можна приклад хоча б одного такого сланту?
Моя придумана теорія. Якщо слант, придуманий (якщо вірити інтернетам) для людей зі проблемною чутливою шкірою слант разом зі шкірою здирає ще щось то щось із тим слантом мабуть не так. YAQI SRH030 саме така, невірна. Судячи із відгуків на інші сланти, воно або теж агресивне або не голить, бо  невірно спроектоване.
А "забраковані" вами радянські Днепр та Агат, якраз голять, нічого зайвого не здираючи. Тобто саме так, як я задумано було (тими в кого ці  креслення вкрали свого часу).
Цитата :
Незнаю кого там штовхають китайці. Але в мене тільки одна китайська бритва, інші не китайські. У камрадів на форумі, теж не бачу переваги китайців. До речі, китайці випускають чудові бритви з титану, нержавійки, латуні... Навіщо купувати замак...
Ок почнемо. Більшість відомих брендів бритв вроблять зовсім не в Німеччині, США чи Британії. Навіть латуні у відомих брендів мало. У всякому разі голів. Ручки так. Таке простіш на отому самому версаті з ЧПУ з твого попереднього повідомлення виточити. Сталеві та титан зазвичай ближче до сотки баксів коштують. І з усього сортименту бритв їх досить мало що виробляється що продається. Титан ще рідший. Китайці навчилися вже робити Сталь по 45 баксів та Титан до сотки. Але щось не бачу такого в наших барберських магазинах.  Здається, що воно, загалом, лише в оглядачів з ютюба наявне.
Так що більшість популярних бритв то таки замак чи латунь.
Изотовец пише:
Может научишься углы держать и на станок не давить, но это не точно.
З кутами ніби ок. А от з тиском проблема.
mad_fish пише:
Топікастер троляка 80-левела  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] IMHO.
Хотілося б, але ні. Скоріше це реаліті шоу.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyПт 16 Лют 2024 - 18:37

CNPOMAHELL пише:

А на ділі інакше?



Если решишься повторять, то я за последствия не ручаюсь.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyСб 17 Лют 2024 - 14:29

Изотовец пише:
Если решишься повторять, то я за последствия не ручаюсь.
Блінааа. Тепер питань побільшало.

Ну шо сказати... Більшою мірою я так і робив. Не знав, що так потрібно, просто само якось. А от цятки все ж таки від недотримання кутів нахилу. Бо язика я, більшістю, у потрібних місцях сую як і він.

Про підборіддя було цікаво (не робив так).

А по питаннях. В мене є шанси поголитися легкою бритвою так, щоб і не тиснути і виголитися? Чи все ж таки не потрібно на цьому зосереджуватись - само прийде?
Чи, все ж таки, брати важку (King C) та голитися надалі нею? Бо не хотілося б.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 30 EmptyСб 17 Лют 2024 - 14:44

І нє. До J-hooking я не доріс іще. Але подивитися було цікаво.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 30 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: