ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Наступний
АвторПовідомлення
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСб 17 Лют 2024 - 16:28

CNPOMAHELL пише:

Блінааа. Тепер питань побільшало.

Ну шо сказати... Більшою мірою я так і робив. Не знав, що так потрібно, просто само якось. А от цятки все ж таки від недотримання кутів нахилу. Бо язика я, більшістю, у потрібних місцях сую як і він.

Про підборіддя було цікаво (не робив так).

А по питаннях. В мене є шанси поголитися легкою бритвою так, щоб і не тиснути і виголитися? Чи все ж таки не потрібно на цьому зосереджуватись - само прийде?
Чи, все ж таки, брати важку (King C) та голитися надалі нею? Бо не хотілося б.

Вес бритвы может только влиять на контроль, когда остроты недостаточно, условно не самое острое лезвие и не подготовленная к бритью средней жесткости щетина, т.е. когда станок не прогрызается и начинает скакать. Ну и сам баланс веса между головой и ручкой может влиять, на то как в процессе будет держаться угол. Давят обычно в двух случаях, либо когда скачет станок, тут нужно подготавливать тогда не только кожу перед бритьем, но и щетину и брать лезвия острее если используется легкий станок, либо для того чтобы пробрить "глубже", тут только отрабатывать технику, держать углы, выравнивать участок кожи и искать направление при котором щетина будет срезаться больше.
И если ты до сих пор не понял, то когда ты взбивал пену пусть и плохую на лице, ты все равно в этот момент подготавливал щетину к бритью, потому что она напитывалась влагой и размягчалась. Сейчас у тебя ситуация наоборот ты там мажешься каким-то "сливочным" маслом из авакадо, и если кожу оно возможно и защищает, то в плане подготовки щетины оно наоборот может играть медвежью услугу. Нужно не только каким-то по каким-то шаблонам действовать, но и задумываться, что ты делаешь и для чего. Тем более что процесс подготовки к бритью элементарными методами и кожи, и щетины описывался недавно вот [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

razorblade1989, stanislav-q, hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСб 17 Лют 2024 - 19:20

Изотовец пише:
И если ты до сих пор не понял, то когда ты взбивал пену пусть и плохую на лице, ты все равно в этот момент подготавливал щетину к бритью, потому что она напитывалась влагой и размягчалась. Сейчас у тебя ситуация наоборот ты там мажешься каким-то "сливочным" маслом из авакадо, и если кожу оно возможно и защищает, то в плане подготовки щетины оно наоборот может играть медвежью услугу. 
А чим гірше масло для лиця у противагу до крему для лиця? Я ж не соняшниковою олією намазався а косметичним маслом, яке й позиціонується для зволоження шкіри. Наскільки я розумію прешейв саме для того ж і наноситься? То чому натуральна олія гірша за незрозумілий хімозний крем?
А ефект... Той же  крем Pearl після масла веде себе краще. З кремом Wars інакше. Густина збитої пінки дає ефект більший чим наявність\відсутність нанесення масла перед цим. Здалося, що нічого не дає або ефект мінімальний.
Цитата :
Нужно не только каким-то по каким-то шаблонам действовать, но и задумываться, что ты делаешь и для чего. Тем более что процесс подготовки к бритью элементарными методами и кожи, и щетины описывался недавно вот [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Я загалом не дуже розумію необхідності у прешейві. Ретельне зволоження? При 4ри денній щетині, як ті й рекомендував раніше (я про паузи між голіннями), достатньо просто ретельно декілька разів вмитися а не поплескатися формально. Я так розумію, прешейв просто утримує вологу і це просто легше зробити (зволожити обличчя таким чином)?
Нанесення афретшейву у якості прешейву ніби не давало особливо ніякого ефекту. Спробую ще та зосереджуся на враженнях. Може я мало\багато наносив чи тримав мало? Спробую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСб 17 Лют 2024 - 19:45

CNPOMAHELL пише:
А чим гірше масло для лиця у противагу до крему для лиця? Я ж не соняшниковою олією намазався а косметичним маслом, яке й позиціонується для зволоження шкіри. Наскільки я розумію прешейв саме для того ж і наноситься? То чому натуральна олія гірша за незрозумілий хімозний крем?
А ефект... Той же  крем Pearl після масла веде себе краще. З кремом Wars інакше. Густина збитої пінки дає ефект більший чим наявність\відсутність нанесення масла перед цим. Здалося, що нічого не дає або ефект мінімальний.
Хуже-лучше узнать можно опытным путем. Вопрос например в той же скорости впитываемости. Те же жидкие негидрофильные масла имеют свойство обволакивать щетину например и усложнять ее напитывание влагой и размягчение. Играет роль и то как остатки масла будут смываться с поверхности кожи, потому что может влиять на скольжение.

Цитата :
Я загалом не дуже розумію необхідності у прешейві. Ретельне зволоження? При 4ри денній щетині, як ті й рекомендував раніше (я про паузи між голіннями), достатньо просто ретельно декілька разів вмитися а не поплескатися формально. Я так розумію, прешейв просто утримує вологу і це просто легше зробити (зволожити обличчя таким чином)?
Нанесення афретшейву у якості прешейву ніби не давало особливо ніякого ефекту. Спробую ще та зосереджуся на враженнях. Може я мало\багато наносив чи тримав мало? Спробую.[/justify]
Да, смысл в увлажнении. По сути кожа становится более эластичной, поверхность кожи разравнивается, ороговевший слой размягчается. В случаях с сухой кожей или той которая регулярно травму получает это ощущается. Грубо говоря разница как если скраб по сухой коже размазывать или по влажной. Пару раз тщательно умыться не хватит как не крути, постоять под горячим душем еще ок, но тут можно как и с распариванием переборщить тогда. Опять же это все индивидуально подбирается.

hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 385
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСб 17 Лют 2024 - 20:00

CNPOMAHELL пише:

Блінааа. Тепер питань побільшало.

Ну шо сказати... Більшою мірою я так і робив. Не знав, що так потрібно, просто само якось. А от цятки все ж таки від недотримання кутів нахилу. Бо язика я, більшістю, у потрібних місцях сую як і він.

Про підборіддя було цікаво (не робив так).

А по питаннях. В мене є шанси поголитися легкою бритвою так, щоб і не тиснути і виголитися? Чи все ж таки не потрібно на цьому зосереджуватись - само прийде?
Чи, все ж таки, брати важку (King C) та голитися надалі нею? Бо не хотілося б.

Если правильно помню, ранее писали что лицо худощавое и на шее выпирает кадык? Просто схожая ситуация и еще при этом жесткий волос, но проблема в основном выбрить подбородок, шею и нижний контур челюсти. И также периодически оставлял красные точки, только не обращал на это внимания) Так вот с декабря-января тестировал одноразки и кассетники, и немало удивился насколько проще мне бриться станками с плавающей головой по типу Mach 3, чем теми где фиксированное лезвие. Пришел к выводу что при худощавости лучше выбирать более маневренные станки под половинки лезвий (Leaf и т.п.) или Artist Club (Vector и т.п.). Из одноразок очень понравились Dorco Pace 2 Plus, покупал их в обычном супермаркете, в сети отзывы в основном негативные, но они про то что их хватает на 1-3 применения, про само качество и легкость бритья не пишут.. В общем если где встретятся можете попробовать)

trimmer, stanislav-q, hlopets, CNPOMAHELL та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСб 17 Лют 2024 - 23:06

Гоління 17.02.2024


Прешейв бальзам після гоління Man Key Sensitive (Україна)
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо Perma Sharp Super (Туреччина)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Men’s Code з екстрактом алое (Україна)
Після гоління лосьйон після гоління "Кузнецкий Мост" (росія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Трохи більше 2х діб пройшло з моменту останнього гоління.

Цього разу у якості прешейву наніс бальзам після гоління Man Key Sensitive. Чекав десь близько 10 хвилин. І не скажу, щоб він добре всмоктався у шкіру. Ніби і не забагато наносив. Але ок. Продовжую. Парою до бритви метелика Monarch сьогодні виступає вінтажне лезо з Туреччини Perma Sharp Super. Такі ж самі зараз Сергій ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) тестує в себе. Лезо повинне (по задуму) компенсувати м'якість бритви.
Джерелом піни сьогодні буде виступати крем для гоління Men’s Code з екстрактом алое для сухої та нормальної шкіри (Україна), що колись був куплений у Watsons. Як і більшість дешевих кремів, цей крем дав пінку досить швидко. Бритва з лезом ковзали добре. Затуп пройшов лише у зоні підборіддя. Чи то я ніяк радіуса витримати не можу, чи то інше щось. Але не перший раз саме там гальмує. Цим кремом я вже якось користувався. Він ментоловий. А ментол у кремах для гоління мені не дуже подобається. Тож нічого дивного, що на друге нанесення крему жахнуло ментолом і я майже перестав відчувати шкіру. Але гоління пройшло досить лайтово. Знову цятка у лівому кутку рота, зніс ледве загоєну цятку над губою (там була кірка). Ще дві цятки - на щоці та на ніжній щелепі по контуру одненька. Як для варіанту, коли я геть не відчував лезо на шкірі (з-за ментолу в кремі), рахую, що досить непогано склалося.
Намагався зробити рухи як на відосі у районі носа. Не знаю. Рух вдався але нічого не зголилося. Лосьйон після гоління "Кузнецкий Мост" після ментолу майже не відчувався. Хвилин 20 пройшло і все ще пече область навколо рота та контур щелепи. І, здається, то ментол додає трохи до загальних неприємних відчуттів.

Висновки, міркування, думки вголос.

Крем для гоління геть не сподобався. Ментол то не моє. Але пінку дає без зайвих труднощів. Користуватися не буду. У якості тренування для збивання пінки він теж не підходить, бо пінка виходить навіть якщо геть не вмієш її збивати (от як я).
Бальзам після гоління у якості прешейву дав приблизно те ж саме, що й олія, яку використовував до цього. А саме: дуже непоганий перший прохід і поганий другий. Тобто якось він діє все ж.
Як мені рекомендували - перевірив наявність щетини через пів години. Усе в наявності, нічого нікуди не сховалося. Ну то перевірю ще за пів години, може щось зміниться.
Наніс заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна). Ніби трохи менше пекти почало.

trimmer та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyНд 18 Лют 2024 - 0:15

Изотовец пише:
Хуже-лучше узнать можно опытным путем. Вопрос например в той же скорости впитываемости. Те же жидкие негидрофильные масла имеют свойство обволакивать щетину например и усложнять ее напитывание влагой и размягчение. Играет роль и то как остатки масла будут смываться с поверхности кожи, потому что может влиять на скольжение.
По враженнях олія зоставалася на шкірі навіть коли вже поголися та змивав рештки піни\зрізаної щетини. От зараз поголився, використавши афтершейв як прешейв. Здалося, що олійка краще вбирається в шкіру ніж бальзам сьогоднішній. Але на якості гоління це не позначилося. Гарний ефект на першому проході і значно гірший другий прохід що з олійкою що з бальзамом у якості прешейву.
Цитата :
Да, смысл в увлажнении. По сути кожа становится более эластичной, поверхность кожи разравнивается, ороговевший слой размягчается. В случаях с сухой кожей или той которая регулярно травму получает это ощущается. Грубо говоря разница как если скраб по сухой коже размазывать или по влажной. Пару раз тщательно умыться не хватит как не крути, постоять под горячим душем еще ок, но тут можно как и с распариванием переборщить тогда. Опять же это все индивидуально подбирается.
В мене зимова сухість шкіри лише у районі міжбрів'я. Іоді частина носу. Решта лиця ніби ок. Коли хворий ще під носом сушить тоді.
З розпарюванням здалося що виходить гірше ніж коли тепла чи навіть прохолодна вода для зволоження попереднього.
Meo пише:
Если правильно помню, ранее писали что лицо худощавое и на шее выпирает кадык? Просто схожая ситуация и еще при этом жесткий волос, 
Та ні. Ряха зараз кругла. Худий лицем я років 20 може останнього разу був. Адамово яблуко майже не випира, тому саме там проблем не маю. Волосся тонше за "середнє по палаті" ніби не жорстке. Шкіра тонка але міцна.
Цитата :
но проблема в основном выбрить подбородок, шею и нижний контур челюсти. 
Теж важкувато там виголитись. Але цятки в мене зазвичай не там а у зоні навколо рота.
Цитата :
 Пришел к выводу что при худощавости лучше выбирать более маневренные станки под половинки лезвий (Leaf и т.п.) или Artist Club (Vector и т.п.).
В мене з подібного лише голова Yaqi Katana SRH041-G (під половинки).  Але вона надто агресивна для мене. Тому рідко пробую голитися нею.
Цитата :
Из одноразок очень понравились Dorco Pace 2 Plus, покупал их в обычном супермаркете, в сети отзывы в основном негативные, но они про то что их хватает на 1-3 применения, про само качество и легкость бритья не пишут..
Ну, мені подібними навіть із нерухливою головкою ок. Типу Gillette  з 2ма лезами чи BIC Metal (з 1). Хоча з подібних Wilkinson Sword Pronto не сподобалися. Dorco збирався але так і не придбав. Але, загалом, після т-ешок одноразками та касетними бритвами голитися зовсім просто. Але нецікаво. :)

hlopets, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 385
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyНд 18 Лют 2024 - 10:15

CNPOMAHELL пише:
Та ні. Ряха зараз кругла. Худий лицем я років 20 може останнього разу був. Адамово яблуко майже не випира, тому саме там проблем не маю. Волосся тонше за "середнє по палаті" ніби не жорстке. Шкіра тонка але міцна.

Теж важкувато там виголитись. Але цятки в мене зазвичай не там а у зоні навколо рота.

Ну, мені подібними навіть із нерухливою головкою ок. Типу Gillette  з 2ма лезами чи BIC Metal (з 1). Хоча з подібних Wilkinson Sword Pronto не сподобалися. Dorco збирався але так і не придбав. Але, загалом, після т-ешок одноразками та касетними бритвами голитися зовсім просто. Але нецікаво. :)

Интересно с чего я тогда это взял, память уже как у рыбки Дори..

Можно надувать щеки, использовать мимику, чтобы кожа возле губ была натянута, но это уже кажется советовали) А с тем что ранки от предыдущего бритья потом заново срезаются тоже сталкивался неоднократно)

Как раз и брился последний месяц BIC Metal и Dorco, был еще один ужасный кассетник, от которого неделю не сходили какие-то розовые пятна в зоне усов. Какой же кайф потом взять Кинг С :) Когда он срезает волос такой характерный треск слышен, и лосьон после бритья как водичка, но если первыми двумя получается побриться за 1-2 минуты, то с ним вожусь в несколько раз дольше и все равно получается криво, на следующий день шерсть на подбородке отрастает клоками неравномерно) Обратная ситуация, после одноразок стало лучше получаться бриться тешкой) выявил несколько ошибок, когда стал понимать какой результат нужен, но старая техника не позволяла (приходилось эти небольшие участки шкрябать), поменял углы реза и теперь все ок.

hlopets, all75, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyНд 18 Лют 2024 - 15:40

Meo пише:
Можно надувать щеки, использовать мимику, чтобы кожа возле губ была натянута, но это уже кажется советовали)
Роблю. Але мабуть чи кут нахилу не тримаю, чи тисну занадто.
Цитата :
Как раз и брился последний месяц BIC Metal и Dorco, был еще один ужасный кассетник, от которого неделю не сходили какие-то розовые пятна в зоне усов. Какой же кайф потом взять Кинг С :)
Та да. На контрасті воно досить непогано.

Ну то касетниками\одноразками доволі просто голитися. Бо вже "з заводу" поставлений кут. Невірно поставити доволі важко.

hlopets та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 295
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyПн 19 Лют 2024 - 10:52

CNPOMAHELL пише:
Маю сланта від Yaqi (тільки голову).
Моя придумана теорія. Якщо слант, придуманий (якщо вірити інтернетам) для людей зі проблемною чутливою шкірою слант разом зі шкірою здирає ще щось то щось із тим слантом мабуть не так. YAQI SRH030 саме така, невірна.
Ти купив один з дуже агресивних слантів, а тепер не подобається, що він дуже агресивний і знімає шкіру? А до купівлі взнати наскільки агресивний станок - то не твій шлях, бо в самурая немає цілі...
CNPOMAHELL пише:
Судячи із відгуків на інші сланти, воно або теж агресивне або не голить, бо  невірно спроектоване.
Все індивідуально... Для одних, дуже агресивно і голитись не вийде, іншим що Wunderbar (дуже агресивний слант), що  41 бритва - лагідне і пухнасте кошеня. Так само і м'які станки, зокрема сланти. Про станок Фізер, дехто пише що він взагалі не голить. Але ти ж знаєш, що станок Фізер голить, значить і м'які сланти - голять. Головне створити умови (підібрати лезо, пом'якшити щетину і т.д.). Сланти, як і всі інші види/підвиди станків бувають з різною агресією. Можна обрати будь-який рівень агресії.
CNPOMAHELL пише:
А "забраковані" вами радянські Днепр та Агат, якраз голять, нічого зайвого не здираючи. Тобто саме так, як я задумано було (тими в кого ці  креслення вкрали свого часу).
Ніхто ці станки не бракував, ні я, ні інші участники дискусії. Хіба хтось написав що це фігові станки? Чи що вони погано/неправильно голять? Я лише хотів донести що в СРСР не могли придумати і зробити найкращі сланти в світі. Але бачу, що ти і сам це знаєш. Але дискутувати про те як голить станок (Днепр, Агат, чи інші станки) можна коли сам спробував цей станок. Я не пробував ці станки. Ти пробував Днепр і Агат?
CNPOMAHELL пише:
Ок почнемо. Більшість відомих брендів бритв вроблять зовсім не в Німеччині, США чи Британії. Навіть латуні у відомих брендів мало. У всякому разі голів. Ручки так. Таке простіш на отому самому версаті з ЧПУ з твого попереднього повідомлення виточити. Сталеві та титан зазвичай ближче до сотки баксів коштують. І з усього сортименту бритв їх досить мало що виробляється що продається. Титан ще рідший. Китайці навчилися вже робити Сталь по 45 баксів та Титан до сотки. Але щось не бачу такого в наших барберських магазинах.  Здається, що воно, загалом, лише в оглядачів з ютюба наявне.
Так що більшість популярних бритв то таки замак чи латунь.
Дуже багато бритв зроблені з замаку і популярні і непопулярні.... Але я не бачу щоб це була прямо більшість, особливо останні пару років, нержавійка вийшла вперед, на мою думку... Хоча, може ми по різному розуміємо "популярна  бритва" і для якого кола користувачів ми визначаємо "популярні" бритви. 
Популярні бритви я дивлюсь у форумчан цього форуму на SOTD - що там частіше зустрічаємо? Китайців із замаку зустрічаємо на кожній фото?
Ще можна зайти у відповідну тему, і прочитати які бритви найчастіше використовують учасники (улюблені бритви). 
Список "Краща бритва 2022 року!", перша десятка (інші можна подивитись у відповідній темі): 
Muhle R41, Rockwell 6S, Muhle Rocca, King C Gillett, Blackland Vector, Henson AL13, Fatip Piccolo, Razorock Lupo, Edwin Jagger 3one6, Timeless Razor OC.95 ...
Скільки тут китайців? Жодного. Скільки тут станків з замаку? Два з десяти. Скільки з нержавійки? П'ять. Навіть Rockwell 6S обирають бо він з нержавійки, а не з замаку Rockwell 6С. Список довгий і далі є китайці, і е ще з замаку, але ж вони не очолюють список. 
Ще я можу визначити яка найпопулярніша бритва особисто у мене, на данний час: Фатіп. Не китаєць і не замак.
Можливо, є якийсь інший спосіб подивитись популярні бритви, і побачити що китайці з замаку мають переважну більшість?
З замаку мабуть продається найбільша кількість бритв, але то не популярність, а нестача/шкода коштів, незнання, лінощі (чи відсутність можливості) купувати щось в інтернеті, тому купують що можна знайти на базарі, а там, так, цілковите домінування китайців з замаку. Але це зовсім не та популярність, про яку я пишу.

Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyПн 19 Лют 2024 - 16:20

all75 пише:
Ти купив один з дуже агресивних слантів, а тепер не подобається, що він дуже агресивний і знімає шкіру? А до купівлі взнати наскільки агресивний станок - то не твій шлях
Так слант, судячи з відгуків у інтернету, то про "добре гоління", а не про "болюче неефективне гоління". І так, повно було як тих відгуків, що хвалять, так і тих, хто хейтив. Тож, вирішив, що в середньому бритва середня. Логічно ж, так?
Цитата :
Сланти, як і всі інші види/підвиди станків бувають з різною агресією. Можна обрати будь-який рівень агресії.
Мене дуже забавляє, коли ті, в кого купа бритв, а перепробували ще кілька таких рекомендують купити одну гарну. А яка вона, гарна? Як це не порівнюючи взнати? 
Цитата :
Ніхто ці станки не бракував, ні я, ні інші участники дискусії. Хіба хтось написав що це фігові станки? Чи що вони погано/неправильно голять? Я лише хотів донести що в СРСР не могли придумати і зробити найкращі сланти в світі. Але бачу, що ти і сам це знаєш
Так ти й писав у попередніх повідомленнях. Те, що хтось щось скопіював не робить бритву одразу поганою. Більше скажу - безліч сучасних бритв є так чи інакше копією або "варіацією на тему". Ба, навіть один в іншого копіює як окремі вузли так і зовнішній вигляд цілком. Ті ж самі Gillette були далеко не першими виробниками бритв. Але ж їм повезло задавити, купити, та позакривати більшість своїх конкурентів. І це не значить, що саме Gillette робили найкращі бритви. Вони масові бритви робили. Тому саме їх зараз все ще можна купити десь на барахолках чи аукціонах. То чому ж ти прискіпався саме до радянських бритв? Вони копіювали, як і решта, нічого особливо відмінного від поведінки інших.
Цитата :
Але дискутувати про те як голить станок (Днепр, Агат, чи інші станки) можна коли сам спробував цей станок. Я не пробував ці станки. Ти пробував Днепр і Агат?
Ну дивись. Ти вище пожурив мене, що не читав перед купівлею саме цього косорізу. А з приводу радянських "Днепра", "Агата" тощо лише позитивні відгуки. То чому тут я не можу наводити інтернет у якості доказів? У чому різниця? І так. За наявної можливості обов'язково придбаю собі радянського сланта.
Цитата :
Дуже багато бритв зроблені з замаку і популярні і непопулярні.... Але я не бачу щоб це була прямо більшість, особливо останні пару років, нержавійка вийшла вперед, на мою думку... Хоча, може ми по різному розуміємо "популярна  бритва" і для якого кола користувачів ми визначаємо "популярні" бритви
В китайців зараз популярні сталь та титан. Але майже третина з того наявне лише у каналах влогерів. Досить часто бритва світиться на відповідних каналах рік-півтора, а у продажу з'являється з рік (а бо й зовсім не з'являється).
Щодо надання переваги сталі чи титану у відомих копулярних виробників. Ну то подивись скільки моделей виробляє Mühle, Merkur, RazoRock зі сталі і скільки з замаку у своїх товарних лінійках.
Те, що почали виготовляти бритви зі сталі зовсім не означає, що це левова частка продажів серед товарів компаній.
А те, що на форумах подібних нашому про це пишуть та жваво обговорюють -ну так ми ж усі тут фанати цього діла. Не Baili ж тут обговорювати?
Цитата :
Популярні бритви я дивлюсь у форумчан цього форуму на SOTD - що там частіше зустрічаємо? Китайців із замаку зустрічаємо на кожній фото?
З замаку китайців, так. Бо більшість бритв виготовляють саме там і саме з цих матеріалів. Ну а те , що тут іноді буває обговорення Вольфманів, яких виготовляють штук 100 на рік. Ну цікаво. Але ж це те, про що можна лише поговорити. Бо, як казав колись Жванецький: "Бо всіх багато, а всього - мало". Мені не дуже цікаво чекати рік чи два, щоб отримати подібне. То для колекціонерів або тих, хто вважає, що вже перепробував усе "звичайне".
Це не масово. Це навіть не ексклюзивно. Це - штучний товар "не для усіх".

Цитата :
Список "Краща бритва 2022 року!", перша десятка (інші можна подивитись у відповідній темі): 
Muhle R41, Rockwell 6S, Muhle Rocca, King C Gillett, Blackland Vector, Henson AL13, Fatip Piccolo, Razorock Lupo, Edwin Jagger 3one6, Timeless Razor OC.95 ...
Скільки тут китайців? Жодного. Скільки тут станків з замаку? Два з десяти
Більшість тут з Китаю бритв. Так, частина не з замаку. Але й не зі сталі. З алюмінію наприклад. І тим більше не з титану.
Цитата :
Можливо, є якийсь інший спосіб подивитись популярні бритви, і побачити що китайці з замаку мають переважну більшість?
Я вище вже про це сказав. Подивись лінійку продуктів тієї чи іншої компанії, та подивись скільки з них (одна чи дві) робляться зі сталі чи алюмінію. Тому так. Замак - основний сплав для виготовлення бритв зараз. У всякому разі для виготовлення голів. Бо ручки вже частенько роблять із латуні навіть китайці з індійцями. 
Цитата :
З замаку мабуть продається найбільша кількість бритв, але то не популярність, а нестача/шкода коштів, незнання, лінощі (чи відсутність можливості) купувати щось в інтернеті, тому купують що можна знайти на базарі, а там, так, цілковите домінування китайців з замаку. Але це зовсім не та популярність, про яку я пишу.
Але популярність то якраз про частку продажів від цілого. А не про те, про що люди мріють, але, скоріш за все не придбають ніколи.

Ну не знаю яке ще порівняння привести. Наприклад швейцарські годинники. Є Rolex, які виготовляють годинники, і є решта швейцарських компаній, які роблять стільки ж як Rolex але усі разом. Тому можна скільки завгодно обговорювати лімітку від Chopard, але маємо розуміти хто саме пробить масу швейцарських годинників. А якщо брати годинники загалом, то у фаворитах і зовсім будуть не швейцарці а китайці з апонцями. 

Як і з телефонами. Є Apple і є решта виробників телефонів. Так, телефонів на Android у цілому, виготовляють більше за Apple. Але тож знову -усі разом. А так Apple або на 1 або на 2 місці по виготовленню телефонів, і весь час на 1му по прибутках від їх продажу.

А те, що Blackland Vector чи Muhle Rocca в бажаннях, ну то на те вони й бажання. І попри досить демократичну ціну Muhle Rocca у порівнянні із Blackland Vector, щось маю сумніви, що більшість наших форумчан її мають (або щось порівнянне). ;)
Але вірю що продукція Fatip, Muhle, Merkur, RazoRock є в багатьох.
Цитата :
 тому купують що можна знайти на базарі, а там, так, цілковите домінування китайців з замаку. Але це зовсім не та популярність, про яку я пишу.
Так і я не про них. Якщо що, то найпопулярніша бритва на базарі то пластикова Sik Bay. Раніше турецька а зараз не упевненій навіть (кажут що тепер китайці їх роблять). Доречі, доволі агресивна і ефективна бритва. Але сама якість виготовлення... Або ж тож турецька Yuma. Ця вже з якогось тонкого металу.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 295
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyВт 20 Лют 2024 - 11:13

CNPOMAHELL пише:
Так слант, судячи з відгуків у інтернету, то про "добре гоління", а не про "болюче неефективне гоління". І так, повно було як тих відгуків, що хвалять, так і тих, хто хейтив. Тож, вирішив, що в середньому бритва середня. Логічно ж, так?
Що ти читав і як зрозумів, то мені невідомо. Я тобі написав: потрібно було взнати агресивність станка перед купівлею.  А як ти зрозумів мої слова я неможу збагнути. Про відгуки я нічого не писав. Як ще простіше пояснити я незнаю...
CNPOMAHELL пише:
Так ти й писав у попередніх повідомленнях. Те, що хтось щось скопіював не робить бритву одразу поганою. То чому ж ти прискіпався саме до радянських бритв? Вони копіювали, як і решта, нічого особливо відмінного від поведінки інших.
У яких повідомленнях? Цитату можна навести, де ти таке вичитав? Бо я нічого такого не бачу. Повторюю, нічого я не писав, про Днепр чи Агат і про якість їх гоління. Ти знову приписуєш мені свої думки і теорії? Де я, чи хтось інший, написав, про Днепр і Агат?
CNPOMAHELL пише:
З замаку китайців, так. 
Ні, не так. Не бачу я тотальної переваги китайців з замаку на SOTD, взагалі китайців з замаку не бачу. Не китайці з замаку присутні, але не переважна більшість. Бажано посилання, на китайців з замаку, бо без посилань можна стверджувати все що завгодно... Я так само, бездоказово, можу стверджувати будь що, наприклад, на SOTD переважна більшість марсіяни (а не люди) і вони шаблями голяться.

CNPOMAHELL пише:
Більшість тут з Китаю бритв. Так, частина не з замаку. Але й не зі сталі.
Ні не так. Я ж навіть порахував для тебе, потрібно лише прочитати повністью... Ось мої слова, ще раз:
all75 пише:

Список "Краща бритва 2022 року!", перша десятка (інші можна подивитись у відповідній темі): 
Muhle R41, Rockwell 6S, Muhle Rocca, King C Gillett, Blackland Vector, Henson AL13, Fatip Piccolo, Razorock Lupo, Edwin Jagger 3one6, Timeless Razor OC.95 ...
Скільки тут китайців? Жодного. Скільки тут станків з замаку? Два з десяти. Скільки з нержавійки? П'ять. 
Розпишу повністью матеріали, може так зможеш порахувати правильно де більшість:  п'ять з нержавійки, лише два з замаку, два з алюмінію, один з латуні, ... То хто переважає? Замак? Чи нержавійка? Чи алюміній? Є тут китайці? Ні, немає жодного.
CNPOMAHELL пише:
Замак - основний сплав для виготовлення бритв зараз. 
З цим я згоден. Але це не означає що замак найпопулярніший матеріал у ВКГ-шників... Зокрема, з нашого форуму. ВКГ-шників інших країн не чіпаю, щоб не заплутатись.
CNPOMAHELL пише:
Подивись лінійку продуктів тієї чи іншої компанії, та подивись скільки з них (одна чи дві) робляться зі сталі чи алюмінію. 
Навіщо дивитись всю лінійку? Ми ж дискутуємо про популярні моделі. Компания може виготовляти сотню моделей, а популярна буде тільки одна модель. Наприклад, Роквел виготовляє різні моделі з замаку, а найпопулярніша виявилась одна модель і вона з нержавійки Rockwell 6S (за списком "Краща бритва 2022 року!").
CNPOMAHELL пише:
А те, що на форумах подібних нашому про це пишуть та жваво обговорюють -ну так ми ж усі тут фанати цього діла. 
Але популярність то якраз про частку продажів від цілого. А не про те, про що люди мріють, але, скоріш за все не придбають ніколи.
При чому тут шо люди обговорюють? І про що вони мріють? Я ж пишу про ті станки якими люди найчастіше голяться! Зокрема, ВКГ-шники цього форуму. 
На SOTD що людина виставляє? Те про що мріє, чи те що обговорювала.? Ні, той станок, який вже є і яким голиться. 
Так само і в темі "Краща бритва 2022 року!" люди написали про станки, які в них є, які вони обрали серед тисячі інших станків, якимим вони  голились, і які їм найбільше сподобались. Невже це не зрозуміло? Туди не пишуть станки про які мріють...

А якщо ти вимірюєш популярність, часткою від продажу, і стверджуеш що найпопулярніші станки саме з замаку, то наведи список найпопулярніших моделей за часткою продажу...  Які там моделі найпопулярніші? Для якої аудиторії (одна країна, чи увесь земний шар)? Тоді можна продовжити обговорення, переважають в тому списку моделі із замаку, чи ні. А може там моделі з пластику будуть переважать... Чи беушні джилети з латуні будуть на перших місцях по продажу. Про які моделі ти говориш, тоді я подивлюсь з якого матеріалу ті моделі зроблені, і тоді можна про щось дискутувати.


Останній раз редагувалося: all75 (Вт 20 Лют 2024 - 13:11), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 295
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyВт 20 Лют 2024 - 13:07

CNPOMAHELL пише:
Як і з телефонами. Є Apple і є решта виробників телефонів. Так, телефонів на Android у цілому, виготовляють більше за Apple. Але тож знову -усі разом. А так Apple або на 1 або на 2 місці по виготовленню телефонів, і весь час на 1му по прибутках від їх продажу.
Цікаво взнати про телефони... І це вже дикий оффтоп, але не бачу я в рейтингу найбільш продаваємих моделей телефонів ніяких андроїдів (ми ж про конкретні моделі станків/телефонів говоримо), і  лідерує тут не Apple а Nokia (це якщо взагалі по взагалях пройтись):
Таблиця:

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyВт 20 Лют 2024 - 14:12

all75 пише:
І це вже дикий оффтоп, але не бачу я в рейтингу найбільш продаваємих моделей телефонів ніяких андроїдів (ми ж про конкретні моделі станків/телефонів говоримо)
По перше пам'ятаємо, що це моя власна думка. Вже видно, що із твоєю вона не співпадає. Якоїсь істини ми тута не шукаємо.
Але "конкретні бритви" - тож не конкретні наявні бритви. Знову наведу порівняльний приклад. Усі чули про Rolls-Royce, Lamborghini чи Ferrari. Дехто може й бачив. Ще менше - їздили. А мають одиниці (порівняно що з населенням світу, так і міста чи навіть села). Якщо вірити все тім же "інтернетам" італійська Ferrari виробляє лише 8 тисяч автівок на рік. Стільки ж у Lamborghini (рекорд компанії 8405 автівок). В Rolls-Royce трохи менше 6-6,5 тисяч.
Сам не їздив на жодному але шев за рахунок компанії купив "собі" Rolls-Royce Phantom. На той час їх було 8 у світі у такій комплектації. ;)
Але знову повертаємось на форум. Тут маємо завзятих послідовників та фанітів своєї справи. Але задай питання, скільки бритв собі накупили ті, в кого зараз щось сталеве, титанове та який відсоток від їх наявних бритв, а краще з тих що так чи інакше було у користуванні за весь час.
І відразу усе стане на свої місця. ;)
Так. З'явилися певні тенденції до випуску вже трохи більш коштовних бритв, типу утворився преміум сегмент. Але то дуже мала частка від загального виробництва бритв. Навіть якщо відкинути "нонейми" з Китаю, з базару. Але якщо візьмемо популярні засоби для гоління в Азії (Lord, Treet, Peral тощо), маю припущення, що об'єм їх продажів значно більший за відомі нам європейські\американські\канадійські бренди. Разом узяті.
Але десь у Європі запросто можуть переважати відомі ж європейські\американські бренди.
Але якщо знову повернемося до нашого форуму: це як проводити опитування в інтернеті з питанням "Чи користуєтесь ви інтернетом?" І відповідь буде 100 відсотків користуються.

PS: Ба, навіть можна опитування на форумі замутити.
З питаннями типу:
1. Загальна кількість бритв, що коли-небудь була.
2. Кількість наявних бритв
3. Кількість бритв зі сталі
4 Кількість бритв з титану
5 Кількість бритв з алюмінію
6. Кількість бритв з пластику (голова а не ручка)
7. Кількість бритв з бакеліту\карболіту
8. Кількість бритв з латуні (голова а не ручка)
9. Кількість бритв не потрапивших під опис

Касетники та опаски\шаветки одразу викреслюємо бо зараз мова про тешки.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyВт 20 Лют 2024 - 14:25

all75 пише:
 і  лідерує тут не Apple а Nokia (це якщо взагалі по взагалях пройтись):
А нормальний рейтинг серед  найбільших виробників смартфонів (тут на 2023 рік) виглядає так
Світовий рейтинг виробників смартфонів за результатами продажів в першому кварталі на сьогодні виглядає так:
  • Samsung - 60 мільйонів одиниць
  • Apple - 58 мільйонів
  • Xiaomi - 30 мільйонів
  • OPPO – 27 мільйонів
  • Vivo – 21 мільйон



Раніше Apple була на першому місці. 2-5 місця теж рок від року міняються. Але по доходах від продажів Apple все ще на першому місті. Бо продає товари лише з преміум сегменту. А Nokia там навіть близько не лежить.

Якщо взяті Україну то тут будуть преваліювати бюджетки (оті самі 3-5 місця та нижче). Можливо навіть кнопкових все ще більше купляють. ;)

А порівнювати телефони із смартфонами... Давай ще візочки з супермаркету порівняємо з автомобілями? Ну а шо? І те і те може перевозити продукти.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyВт 20 Лют 2024 - 17:37

Ты за 2 года с момента регистрации на форуме наспамил столько сообщений, сколько у меня насобиралось практически за 6 лет. Хотя я еще тот любитель похоливарить в интернетах. При этом за эти 2 года результаты у тебя мягко говоря плачевные, но ты продолжаешь тягать фоточки со своими лезвиями из темы в тему и философствовать на темы о которых по сути понятия не имеешь. Чукча не читатель, чукча писатель.
Скажу честно, была б у меня админка я бы тебя уже забанил давно без какой-то причины в виде нарушения правил. И даже не для того чтобы эта шизофазия не плодилась в эпических масштабах, а просто может ты бы читать больше начал того, что и так написано миллиард раз и возможно осмыслять прочитанное, а не стирать клавиши на клавиатуре.

all75, Caonima та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyВт 20 Лют 2024 - 18:45

Изотовец, спокійніше :). Людина у себе в БЖ може писати все, що забажає, якщо це не ображає інших форумчан.

Wolfskin, stanislav-q, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyВт 20 Лют 2024 - 19:20

Ruslan пише:
Изотовец, спокійніше :). Людина у себе в БЖ може писати все, що забажає, якщо це не ображає інших форумчан.
Спокоен аки удав, просто диву даюсь от этого полета фантазий :) Вроде читает что-то, местами даже впитывать пытается, потом раз и начинаются сказочные истории про лезвия, станки и сравнивание их непонятно с чем, и непонятно зачем.

Ruslan, Wolfskin, Yura_, all75 та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСр 21 Лют 2024 - 10:32

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Руслане, можеш відповісти, скільки в тебе (приблизно) зараз бритв. І скільки з них є сталевими, титановими, алюмінієвими, латунними? Не ручки. Голови. Спасибі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСр 21 Лют 2024 - 10:42

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Руслане, можеш відповісти, скільки в тебе (приблизно) зараз бритв. І скільки з них є сталевими, титановими, алюмінієвими, латунними? Не ручки. Голови. Спасибі.
Вибач, не можу :)

CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 295
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСр 21 Лют 2024 - 11:25

CNPOMAHELL пише:
Але "конкретні бритви" - тож не конкретні наявні бритви.
Як це розуміти? Як може "не наявна" бритва бути популярною? Чи бритви які ніколи не випускались? Конкретні популярні бритви це якраз "конкретні наявні бритви".
CNPOMAHELL пише:
Але задай питання, скільки бритв собі накупили ті, в кого зараз щось сталеве, титанове та який відсоток від їх наявних бритв, а краще з тих що так чи інакше було у користуванні за весь час.
І відразу усе стане на свої місця. ;)
Ти уточнюй одразу - будь кому? Чи тільки конкретному учаснику форума? Собі можу задати таке питання? 
Окей, якщо для тебе це питання одразу розставить все на місця, бо для мене все і так зрозуміло, незрозумію тільки чому я повинен задавати це питання, а не ти.
Але, добре, задаю питання першому ліпшому, тому в кого зараз "щось сталеве". Шановний [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], скільки в тебе було станків, скільки пробував, і скільки з них з замаку, нержавійки, та інших матеріалів?
І він відповідає нам:
STEEL пише:
Я первые 2 месяца брился только рапирой, поставил руки, пошло дело. В то время после каждого бритья обдумывал ошибки, которые я допустил в этот раз, как их поправить, знакомился с картой роста волос и вот это вот все. Потом я переехал на страшный-ужасный фатип с открытой головой. Брился им год каждый день, иногда разбавлял эту радость с шаветкой. Ну вот от нее было раздражение и порезы иногда, но и я шаветкой иногда 2 дня подряд проходился. Потом переехал на rocnel (у меня на аватаре). Более 6 лет брился только им, каждый день. Сейчас купил косорез разорок. 
І відразу все стало на свої місця. В нього було 4 станка. Один з пластику, один з латуні, два з нержавійки і жодного з замаку. 50% станків з нержавійки, 25% з латуні, 25% з пластику і 0% з замаку (ти просив у відсотках - будь ласка, виконую твоє бажання, порахував за тебе відсотки, щоб ти нічого не наплутав).
Якщо я собі задам таке питання, то картина буде теж не на користь замака. Мені все зрозуміло.
Але яка різниця? В кого які станки були, чи є... Це немає ніякого відношення до списку найпопулярніших станків. За опитуванням "Краща бритва 2022 року!" найпопулярніші станки виявились такими: 
Muhle R41, Rockwell 6S, Muhle Rocca, King C Gillett, Blackland Vector, Henson AL13, Fatip Piccolo, Razorock Lupo, Edwin Jagger 3one6, Timeless Razor OC.95
Можна ще зробити список найпопулярніша бритва, спираючись на фото SOTD, які станки будуть там найчастіше з'являтись на фото. До речі, я коли обирав собі бритви, то так і зробив, продивився всі теми SOTD за рік чи більше, і склав собі такий список "найпопулярніші бритви", так от замаку там було небагато...
Можна інші списки скласти найпопулярніших станків (за якимись іншими факторами або чинниками). Як ти пропонуєш визначити список найпопулярніших станків? Або просто назви список найпопулярніших станків для гоління, про що ти дискутуєеш, про які моделі з замаку ти пишеш, я не розумію...
Твої слова:
CNPOMAHELL пише:
Так що більшість популярних бритв то таки замак чи латунь.
Ти написав саме "популярних бритв" а не "найбільш продаваємих", чи "найбільш виготовляємих", чи "виробників бритв". Про які популярні станки ти казав?
CNPOMAHELL пише:
А нормальний рейтинг серед  найбільших виробників смартфонів (тут на 2023 рік) виглядає так...
А Nokia там навіть близько не лежить.
А шо, існують ненормальні рейтинги? Я тобі навів рейтинг найпродаваємих моделей телефонів, бо ми дискутували про популярні моделі станків, тому саме моделі телефонів доречніше за приклад наводити, а не виробників (які були б доречними, якби дискутували про популярних виробників бритв). Можешь навести рейтинг найпопулярніших моделей смартфонів за 2023 рік?
Хоча мені байдуже, хто там буде в тому списку... І взагалі, не розумію навіщо ти постійно починаєш писати то про автомобілі, то про телефони...

Але фактів  ти не навів (які я просив), проігнорував всі мої запитання, далі продовжуєш перекручувати мої слова і придумувати власні теорії, замість наведення фактів... Як можна далі дискутувати з таким хитрим опонентом?


Останній раз редагувалося: all75 (Ср 21 Лют 2024 - 11:32), всього регувалося 1 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСр 21 Лют 2024 - 11:32

Гоління 20.02.2024


Прешейв бальзам після гоління Man Key Sensitive (Україна)
Бритва голова Yaqi Katana SRH041-G (Китай), ручка сталь "Северодонецьк1" (УРСР)
Лезо Gillette Silver Blue (росія)
         вінтажне Gillette Nacet Platinum
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)

2.5 доби пройшло з попереднього гоління.
Пінка з крему Wars Classic спочатку вийшла зарідкою. Тож додавав крему, щоб зробити густішою. На ковзанні це ніяк не відбилося. Згадав, що в мене є голова Yaqi Katana SRH041-G (Китай). До неї накрутив сталеву ручку від бритви радянських часів "Северодонецьк1" (УРСР). Це єдине, що з наявного підходить до голови.
Лезо спочатку вставив сучасне Gillette Silver Blue. Голитися було не дуже приємно. Ось десь схоже голять бритви з відкритою головою (в мене це Lord L122 C з пластиковою нижньою плитою з гребінкою). Ще трохи подібного, коли голишся лезами Feather. Зараз поясню у чому "неприємність" вражень. Ніби голишся лезом зовсім без захисту. Відчуття гострої кромки біля шкіри. Подивуявся я цьому трохи. А потім побачив, що лезо в мене геть використане. То його вже шосте гоління. Не знаю чому воно ще валялося? Звичайно замінив. Хоча незрозуміло, чому відчуття гостроти а не тупизни? Замінив на вінтажне Gillette Nacet Platinum. Це теж не перший раз леза (третій). Але не скажу, що стало приємніше. У певних місцях навіть боляче було. Але якось виголився.
По червоним цятка. Одна утворилася там, де й раніше біла декілька останні разів. Ще пара цяток по шиї, та одна біля рота (у новому місці, не там де завжди). Але вразило не те. Попри уже тупе лезо (на перший прохід) та досить болючий процес гоління на других прохід, навіть цятки були просто червоними цятками на білій шкірі. Нічого не кровило.
Yaqi Katana SRH041-G видалася досить агресивною для мене. Не розумію як люди голяться гострими лезами в агресивній бритві. Мені процес геть не сподобався попри значно кращій результат (ніж завжди в мене буває).
Польські креми, то явно не моє. Результати посередні з піною будь-якої консистенції. Певно ж - у мене. "Прешейв" тут нічого не додав.
Рідина після гоління ALPA WINDSOR пекла сильніше ніж зазвичай. Але й холодило потім теж сильніше. Нічого більш не наносив.

З усього гоління зробив лише пару висновків. Нічого щетина (в мене) не ховається ні через пів години ні через годину.
І так, вискоблюватися прямо в нуль немає сенсу. Бо, через 3 години, вже колеться навить там, де раніше було гладенько. Чомусь вважав, що моя щетина досить повільно росте проти інших.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСр 21 Лют 2024 - 11:35

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ну хоча б натякни,  пану [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], не не всі наявні бритви у тебе з титану та сталі. І навіть не половина. Перелік тут і справді зайвий.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСр 21 Лют 2024 - 11:55

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ну хоча б натякни,  пану [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], не не всі наявні бритви у тебе з титану та сталі. І навіть не половина. Перелік тут і справді зайвий.
Вибач, але з певного часу я вирішив не писати коментарі у твоєму БЖ.

razorblade1989, all75, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСр 21 Лют 2024 - 11:56

all75 пише:
Як це розуміти? Як може "не наявна" бритва бути популярною? Чи бритви які ніколи не випускались? Конкретні популярні бритви це якраз "конкретні наявні бритви".
Запросто може. Скажімо припустимо, що мені подобається гіпотетичний Rockwell 6S. Але з наявних в мене тільки оті самі Рапіри, Жілєти, Тріти, тощо. Так більш зрозуміло? Популярність бритви зовсім не каже про те, що у всіх, хто обрав саме цю бритву "за гарну", вона є у колекції. Може вони її хочуть придбати. Чи вона колись вже в них була і це такий ностальгічний сум за втраченою бритвою.
Цитата :
Як ти пропонуєш визначити список найпопулярніших станків? Або просто назви список найпопулярніших станків для гоління, про що ти дискутуєеш, про які моделі з замаку ти пишеш, я не розумію..
Ті кажеш про бритви, що подобаються користувачам. А я кажу про бритви, які мають найбільшу кількість продажів. Тобто я впевнений, що Treet Hercules та Gillette 7 o`Clock Stirling мають значно більшу кількість продажів, ніж будь-яка із списку "популярних на форумі". Правда тут трохи невдалий приклад. Бо голови тут із штамповки, не замак.
Найбільш продаваємий то ї є найбільш популярний. Я ж наводив приклада. 6 тисяч на рік продажів Феррарі не робить їх непопулярними. Але переважна більшість всеодно їздить на умовних Фольксвагенах, Тойотах чи КІА. І, дивись вище: популярний не означає, що воно в тебе є.
Цитата :
Хоча мені байдуже, хто там буде в тому списку... І взагалі, не розумію навіщо ти постійно починаєш писати то про автомобілі, то про телефони...
Бо якщо людина не розіміє, того що я кажу, я намагаюся навести приклади з інших галузей.  Але це теж не допомагає.
@"Изотовец" зрозуміло чому я наводив такі дивні приклади та порівнянна? Мене просто не розуміють.

Підсумовуючи уе те на 2 сторінки. "Популярне" то не "є у всіх". "Популярне" то "гарно зроблене, красиве, бажане тощо". Ось це я намагаюся тобі сказати весьчас а ти не розумієш.
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 714
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 31 EmptyСр 21 Лют 2024 - 12:05

all75 пише:
Шановний [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], скільки в тебе було станків, скільки пробував, і скільки з них з замаку, нержавійки, та інших матеріалів?
все верно, но это скорее мои тараканы. Я по возможности постарался бы избежать покупки станка из ZAMAK(ЦАМ) по причине личных предпочтений. 

Станки, наверное, хорошие, но мне материал не нравится. Однажды жена уронила фатип и он немного согнулся. Не беда! Я поправил его обратно, но вот из этого алюминиевого сплава он бы сломался. В первом случае проехали и забыли, а во втором - жалко же. Ничего плохого в них нет, но этот случай именно и является причиной, по которой я купил именно фатип и я оказался прав.

Я думаю, у таких станков безоговорочная победа в конкурсе "покупаемости"

Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 31 з 43Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» Алюмінієва голова Yaqi
» YAQI SRH045 змінна голова

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: