ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+24
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Наступний
АвторПовідомлення
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 84
Репутація : 1
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyСр 31 Лип 2024 - 17:51

Вітаю панове! С приводу Derby Extra, хочу сказати, що для мене це просто жахливі леза. Я пам'ятаю що лезо відчувалось на шкірі як якась колючка, наче якась іржава проволока. Голитися було дуже неприємно. Я з великими зусиллями добив пачку та з радістю забув про них. Але після Великого Гранд тесту Derby який влаштував пан Fill, я замислився може то в мене була якась паль або брак, тому я купив в іншому місці ще одну пачку Derby Extra, але досі вона лежить не розкрита, жахливі відчуття з минулого не дають мені почати знову голитися ними.

WetShaver, fill, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyЧт 1 Серп 2024 - 1:59

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Не треба боятися, у мене таке ж було враження від зелених Дербі. Мабуть, виробник реально щось пофіксував з ними. Тепер лезами можна голитися. Дізнався, про це від Філа, за що йому окрема подяка. Головне на лезо не давити, і бажано натягувати шкіру.
До речі сказати у мене так само були трабли з лезом Шарк Хром, поки не з'ясував, що вони працюють краще з милами де є сорбіт і алое, а ось з гліцерином щось не дружать. Напевно особливості моєї шкіри та покриття леза. З гліцериновими кремами, милами відчуваються не так гострими, як колючими. Може і ви спробуйте змінити засіб для гоління. З гелями спробуйте.)

fill та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyЧт 1 Серп 2024 - 10:39

В моем случае с мыльными средствами точно никак не связано. У меня Шарк Хром с любым мылом и кремом показывает нормальное бритье. За последний год у меня неприятные ощущения были только от лезвий Роквелл, какими-то тупыми показались.

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyЧт 1 Серп 2024 - 10:40

vicbro пише:
 Что-то изменилось, или руки или лезвия :)

Я думаю, і те, і те :-)

Виробник дійсно зробив реінжинірінг лезам у 2016 році. Під це діло він навіть змінив етикетку, розташував напис Екстра вздовж довгого краю.
Зараз, схоже, повернувся до старої етикети, та лезо там все ж оновлене, поліпшене.

А ми ж, впевнений, набивали свої ґулі ще на старій версії. І хоч пишуть, що різниця між старою і новою версіями не є принциповою, та по факту вона відчувається. І відчувається у кращий бік.

Ну й руки з часом теж прямішають, це факт :-)

WetShaver, vicbro, Shave Master та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyЧт 1 Серп 2024 - 10:43

Batman пише:
 я купив в іншому місці ще одну пачку Derby Extra, але досі вона лежить не розкрита, жахливі відчуття з минулого не дають мені почати знову голитися ними.

Повір, мені теж було страшно :-)
Та виявилось, що нічого страшного нема.
Вище я вже написав, зараз в ходу оновлена версія цих лез. Тож варто спробувати.
Нема гарантії, що зайде, але в будь-якому разі знатимеш це точно :-)

WetShaver та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyПт 2 Серп 2024 - 12:52

02-08-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .84
Blade: Derby Extra
Lather: Noxema Crema Rasatura Perfetta
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: Noxema Crema Rasatura Perfetta

На коротко сьогодні навіть і не розраховую :-)

Сьогодні "ітоґі подвєдьом" :-)))

Але то пізніше, спершу два слова власне про гоління :-)
Учасники всі ті само, нічого не змінилося.

Крем Noxema Crema Rasatura Perfetta вже зовсім на дні був, ледь-ледь наколупав на три проходи. Та й то довелося користуватися сильно зменшеними дозами. Відтак, шар крему був ледь помітним на шкірі. Ну і, як наслідок, його дещо не вистачало для найкомфортнішого гоління, трохи замало було ковзання і післяковзання.

Втім, GameChanger .84 в цій ситуації не підвів, поголив все одно комфортно, хоч і не так чисто, як міг би. Звичайно ж, можна було б докласти зусиль і вишкрябатися краще, але чим це могло б закінчитися для шкіри - то питання. Тому вирішив не ризикувати :-)

Після гоління насолодився останніми краплями лосьйону Zakharov Farmacista.
А насамкінець зібрав по стінках трохи крему Noxema Crema Rasatura Perfetta і наніс його другим шаром. Далі лишилося тільки помити баночку :-)

Оскільки сьогодні закінчилося все і одразу, то пор все і складемо коротке резюме :-)

Почнемо з кінця - з лосьйона Zakharov Farmacista.
Це виріб нашого колеги Роми Захарова, дуже давній виріб.
Мені пощастило зустрітися і познайомитися з Ромою. І звичайно ж поспитати про цей лосьйон :-)
Як я зрозумів, Рома по роботі був дотичний до фармації, тож, маючи знання і розуміння, вирішив зробити найкращий можливий лосьйон з доступних йому інгридієнтів. І, гадаю, йому це вдалося. Лосьйон дійсно дуже добре дбає про шкіру після гоління - м’яко її дезінфікує, підживлює і зволожує. Мені було дуже приємно користуватися цим засобом. І дуже шкода, що вже не доведеться.
Що ж, c'est la vie.

Далі переходимо до крема Noxema Crema Rasatura Perfetta.
Це - досить дивний засіб. Виробник пропонує його як перед голінням, так і для та після. Я спробував його в усіх трьох можливих варіантах.

Як пре-шейв я його не зрозумів. Крем містить в собі "холодок", і лишати його на якийсь час на обличчі було не дуже приємно - підпікає і виїдає очі.
До того ж, по інструкції на пре-шейв треба одразу нанести засіб для гоління. І в цьому випадку не дуже зрозуміло, коли ж і як той пре-шейв має працювати? А якщо врахувати, що для гоління береться той самий засіб, то сенс в такому пре-шейві є для мене сумнівним.
Втім, якщо брати для гоління щось інше, то можливо все буде ок. Але я все ж краще використаю олійку - мені так звичніше :-)

Як засіб для гоління крем мені сподобався.
Це безпомазковий крем, збити пензлем я його не зміг. Тож його треба наносити прямо на обличчя, і до того ж - наносити чимало. Ще й перед кожним проходом треба наносити нову порцію.
Та голитися по цьому крему досить приємно. Він сам по собі не дуже мильний, але тим не менш дає абсолютно притомні ковзання і післяковзання. Ще він дуже добре дбає про шкіру - вона після крему стає еластичною і легко переносить контакт з лезом. Ну й по тому залишається в добрій кондиції. Певно, я не згадаю жодного іншого засобу з таким ефектом. І за це крему великий плюс!

Як засіб після гоління (вірніше після після гоління) крем теж дуже ок. Його властивість дбати про шкіру проявляється і в цьому випадку дуже яскраво. При чому, для цієї процедури крема потрібно зовсім небагато, буквально з горошину.

Ну і якщо вже заговорили про витрати, то зазначу: банки 100 мл мені вистачило на 6 голінь, в половині з яких крем був і пре-шейвом. А в усіх випадках - засобом для і після.
Тож, витрати крема відверто не маленькі. Але й ціна не космічна. Тож цілком має право на існування.
Найближчим часом я не планую купувати Noxema Crema Rasatura Perfetta знову, але згодом цього не виключаю. Все ж таки вплив на шкіру він має чудовий.

І завершимо підбиття підсумків загальним резюме щодо бритв GameChanger - .68, .76 і .84.
Дякуючи Юрію з Чорноморська я мав можливість довго і ретельно повивчати ці чудові бритви, тож з задоволенням ділюся враженнями :-)

Перше, що хочу відзначити, усі GameChangers - дуже і дуже хороші бритви. Якість виготовлення - топ, все рівно, чітко, все припасовано з мікронною точністю. Може і хотів би доколупатися, але не маю до чого :-)

Всі три плити лягають під одну кришку. По факту маємо такий самий конструктор, як Rockwell 6C/6S. Але на відміну від Rockwell, Гейми акуратніші, менш масивні і цікавіші в роботі. Кожна з плит дає хороше гоління, всі вони комфортні, і багато хто знайде серед них свій найкращий варіант.

Я теж склав свій рейтинг, звісно ж, спираючись на свої власні вподобання і в силу своїх навичок.

Певно, найлегше було обрати аутсайдера рейтингу - .68.
Це м’який варіант бритви. Його до деякої міри можна порівняти з King C Gilette, Merkur 34, клоном Mamba (говорю про ті бритви, якими користувався). Це не один в один бритва, як названі, але десь близько, на дрібочку агресивніше.

Загалом, я не люблю агресивні бритви. Тож, здавалося б, з 68-ою все мало б бути неперевершено. Але ні, є нюанс.
Названі вище м’які бритви часто провокують додатковий тиск для досягнення кращого результату. Але при цьому вони й пробачають його.
У 68-ого з провокуванням все гаразд, але пробачанням - не дуже. Бритва може як і не помітити твої надмірні зусилля, так і вкусити з якогось переляку. І це зовсім непрогнозований процес, принаймні я не зміг виявити закономірності, коли бритва кусає, а коли ні, про все це дізнавася вже по факту.
Єдине, що зрозумів, що для 68-ого більше підходять м’якші леза. Хоча здавалося б :-)

Тож вибір лідера я робив з-поміж версій .76 та .84. І це було не дуже просто.

76-ий - дуже впевнена бритва. Вона проста і зрозуміла. Її агресивність точно на тому рівні, щоб добре відчувати зворотний зв’язок, але не відчувати дискомфорту. Такою бритвою можна голитися з заплющеними очима, поринувши думками у якісь далекі далі - все буде добре.
Цим усім вона дуже нагадала мені мою улюблену EJ DE89 :-)

84-ий має всі ті само хороші риси, що й 76-ий. Це теж дуже комфортна бритва, з дуже зрозумілим фідбеком. Вона голить напрочуд приємно, лагідно. З нею теж можна заплющити очі і відлетіти думками в якісь незнані світи - бритва зробить свою справу спокійно і безпечно.
А ще, вона зробить її трохи ефективніше, трохи чистіше.
І хоч 84-ий - це й не реінкарнація 89-ої, та саме її з незначним відривом я виведу в лідери :-)

Якщо спробувати перекласти мої слова на цифри, то картина буде десь така:
.84 - 10 балів;
.76 - 9,5 балів;
.68 - 8 балів.

Все це умовності, звичайно ж, і все це на мій смак. Хтось може ранжувати Гейми по-іншому, адже всі вони реально дуже і дуже хороші. Рекомендую без жодних докорів сумління! :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, WetShaver, vicbro, _yk_, Александр 7676, Shave Master і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyПт 2 Серп 2024 - 19:12

Хто буде переможцем між: gc 0.84, ej de 89, 316?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyПт 2 Серп 2024 - 20:16

Alfed пише:
Хто буде переможцем між: gc 0.84, ej de 89, 316?

Я точно знаю, хто програє - 3ONE6.
Вона трохи зліша, ніж я хотів би. 

А от між GC .84 і EJ DE89 буде заруба.
І я не зможу тут бути  до кінця об'єктивним. Я дуже люблю 89-ту, вважаю її ідеально збалансованою бритвою і взагалі найкращою в світі.
А 84-ий голить геть не гірше, можливо навіть трохи комфортніше і ефективніше. Щоправда, дає порівняно менш відчутний зворотний зв'язок.

Тож переможця тут визначить лише фотофініш. 
Сподіваюсь, це буде 89-та :-)

WetShaver, Романюк, ditrih_ та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyПн 5 Серп 2024 - 12:05

04-08-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Weishi 9306-H
Blade: Derby Extra
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: Pacific Shaving Coffienated

Не знаю, чи вийде коротко, але постараюсь :-)

Дивна історія: останні два з гаком роки голився, маючи хоч якийсь план - то те закінчити, то те спробувати.
А нині вийшло так, що ні плану, ні натяку на нього немає. Якась косметика закінчилась, інша нова - спробувана, тест бритв теж завершився. І от стою я перед шухлядою зі своїм голільним причандаллям і в голові лише одне: що далі?! що робити?! :-)
Це якщо й не паніка, то щонайменше бентега :-)

Та як би там не було, треба збирати себе до купи і підбирати якийсь сет.
Найпростіше було з лезом. Після тестів Геймів у пачці лишилось одне Derby Extra, і воно просто просилося, щоб його вже теж не лишали сумувати наодинці :-)

Під лезо потрібно підібрати бритву. Якийсь час розмірковував, та потім прикинув, що Гейми увірвалися в моє життя стрімко і несподівано. І тоді вони по факту перервали процес знайомства з новою бритвою Weishi 9306-H. Отже, треба продовжити з того місця, де перервався.

Найважче було з милом. Рука тяглася до стіка, ледь стримався :-)
Хотів взяти то одне, то інше, крутив так і сяк. Та зрештою згадав, що маю мильце, яким користувався не часто, а востаннє - дуууууже давно. Це Fine American Blend. На ньому і зупинився.
Ну і помазок Sfumato до купи :-)

Підібрати під мило олійку було вже просто: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil більше попадає в тон по аромату, ніж інші.
І не було складності обрати додатковий догляд - Pacific Shaving Coffienated. Теж більше попадання в аромат.

А з лосьйоном вирішив розбиратися по ходу: приніс у ванну три різні пляшечки, а там вже, до якої рука сама потягнеться, те і буде :-)

Отже, зібравши нарешті сет, пішов голитися.

Олійки переборщив. У пляшечки щедрий дозатор, тож одного пшику вийшло забагато. Воно гоління не зіпсувало, але й сенсу в такій кількості олії не багато, нічого воно не додає.

Мило попередньо замочив у чаші. Шматочок в мене вже невеликий лишився, 39 г. В рідній банці воно не тримається, робити забір важко. Тож всі сподівання були на пупирки в чаші.
Не скажу, що сподівання повністю виправдалися, але якось прилаштувався і зміг добряче набити помазок, а потім ще й збити чималу кількість піни.
В якийсь момент вже витяг мило з чаші і дозбив піну до потрібної кондиції. Піна вийшла класна - вершкова, ніжна, блискуча.

Ковзання і післяковзання було аж за край. Теоретично можна було навіть доголюватись по щойно вмитому обличчю - піна ще довго залишала по собі слизьку плівочку.

А ще потішило те, що аромат все ж таки не злетів повністю після років зберігання - він відчувався, і він дуже приємний :-)

Після збитеньких, монолітних і важких Геймів, Weishi 9306-H відчувалася в руках якоюсь іграшковою і розхлябаною :-)
Ні, все затискалося добре, нічого не люфтило, але все одно було відчуття, що щось всередині деренчить :-)
Ну й вага - просто пір’їночка :-)
А ще згин леза. Вірніше, його майже повна відсутність. Довелося певний час підлаштовуватися під ці реалії.
Та, зрештою, все вийшло добре. Лезо лиш зрідка відчувалося на шкірі. Та й то більше в ті моменти, коли опускав лікоть, і воно ставало перпендикулярно до шкіри. І в цілому Derby Extra відпрацювало цілком пристойно - комфортно і якісно, лиш з дрібними негараздами, які легко змилися водою, а потім затерлися лосьйоном.

До речі, рука після гоління потяглася до Floїd The Genuine :-)
Він найкраще попадав у ароматику Fine American Blend. А ще в дружини зараз ніс закладений, тож можна було :-)
Розповідати про Floїd особливо нема чого - він прекрасний, хоч і з ментолом. А ще було цікаво поспостерігати за різницею між двома чудовими засобами - власне Floїd-ом і попереднім Zakharov Farmacista. Обидва працюють класно, але все ж кожен по-своєму. Це і спосіб дії дезінфекуючого компонента, і вплив на шкіру, і, звичайно ж, аромат :-)

Ну а в кінці наніс дрібку крема Pacific Shaving Coffienated. Якщо з пре-шейвом я переборщив, то з афтер-афтершейвом - недоборщив, мало взяв, і важкувато було втирати його в шкіру. Наступного разу візьму більше, але й тої дрібки було достатньо для хорошого стану шкіри :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, Александр 7676, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyВт 6 Серп 2024 - 11:35

06-08-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Weishi 9306-H
Blade: Derby Extra
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: Pacific Shaving Coffienated

Постараюсь більш-менш коротко :-)

Після минулого разу вирішив нічого не міняти. Як би воно не було, але це вже схоже на якийсь план, і це додає мені душевного спокою :-)

Помилки минулого разу враховані, дози всі підібрані, кути витримані, тож гоління пройшло чудово.

Олійки The Bluebeards Revenge взяв рівно стільки, скільки треба. Відтак отримав потрібний захист без зайвих витрат :-)

Мило Fine American Blend після першого використання і рясного замочування перед ним трохи розм’якло, і вже не відчувається, як каменюка. І, що порадувало, легко прилипло до дна чаші. Тож набір мила відбувався легко і просто. Як і збивання його в піну.

Воду по ходу не додавав, тому піна вийшла густою. На першому проході - взагалі, як алебастр. Але мило таке ковзке, що це жодним чином не завадило голінню. Навіть навпаки :-)

А після гоління і промивання чаші мило не відвалилося, так і лишилося приклеєним до дна. І це вже очевидний знак: найближчим часом буду користуватись Файном.
Не впевнений, що доб’ю його...
Хоча хто мене - упоротого - знає :-)
Та в будь-якому випадку на кілька наступних голінь вибір мила зроблено, доля сама так розпорядилася :-)

Бритва Weishi 9306-H вже не деренчала і вже нормально відчувалась в руці :-)
За кутом я слідкував ретельніше, тож гоління пройшло рівно і чітко.
Бритва м’яка, і лезо Derby Extra відчувалось не сильно. Але голило якісно і приємно.
Ще якось було відчуття, що бритва наче присмоктується до шкіри. Не залипає, а саме присмоктується, як пилосос. І гоління відтак виходить дуже щільним, якщо так можна сказати :-)
Знову ж таки, це порівняно з Геймами, які легко ковзали по обличчю. Натомість Weishi треба наче протягувати по ньому. Це не псує гоління, навпаки, додає йому якоїсь впевненості, чи шо.

Поки в дружини ніс ще закладений, знову взяв Floїd The Genuine :-)
Він у мене зараз в пляшечці з розприскувачем, минулого разу прямо з нього і наносив на шкіру. А цього разу напшикав на руки і наніс, як сплеш. І так виходить краще - ментол менше ріже очі :-)

На завершення взяв крем Pacific Shaving Coffienated. Цього разу дозу збільшив у три рази десь. І це було правильно. Крем все одно тугувато розтирається, але його було більше, тож було значно легше.
Стан шкіри - перфект! :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyЧт 8 Серп 2024 - 11:49

08-08-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Weishi 9306-H
Blade: Derby Extra
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Постараюсь якось коротко :-)

Падли зі своїм МіГ-ом не дали поспати зранку. Та настрій у мене хороший ще відучора, тож ідуть вони в дупу, а я - голитися :-)

Учасники сьогодні також незмінні. По принципу: працює - не чіпай :-)

І от цікава річ рутина. Робиш багато чого тупо на автоматі, а звертаєш увагу на ці свої дії, лише коли щось раптом пішло не так.
Зазвичай наношу олійку десь за хвилину після душу, на ще достатньо вологе обличчя. А сьогодні щось мене відволікло, на щось інше не надовго переключився. І коли став наносити олійку, зрозумів, що вона не наноситься :-)
Власне, за ті пару хвилин обличчя висохло, а на суху, як виявляється, наносити олійку не дуже легко :-)

На гоління все це не повпливало. Так, просто звернув увагу.
Ну й постарався зробити піну не таку алебастрову, як минулого разу. Щоб не наносити сухе на сухе, і щоб перший прохід не вийшов тугим :-)

Шмат мила Fine American Blend все ще тримається на дні чаші, тож набирати його і робити з нього піну було все так само легко і весело :-)
Кількома краплями води пофіксив густину піни до потрібної і голився нею з великим задоволенням.
Все ж таки маю визнати, що старий твердий Fine - це відмінне мило.
Нового в мене не було, не порівняю. Лише констатую: старий Fine - файний :-)

Лезо Derby Extra у Weishi дожило свій третій і останній сеанс. Вже відчувалося, що воно втратило значну частину своє комфортності, тому лишалося тільки акуратно ним доголитися і викинути - немає сенсу себе мучити четвертим сеансом.
Ввечері подивлюсь, чи є в мене відкрита пачка Feather, і якщо є, прожену Weishi ще з ними. А якщо ні, то вже маю плани на деякі тести лез, тоді візьму 89-ту :-)

Ще один момент по Weishi:
Пригадую свої ще недавні враження від щойно купленої цієї бритви. Тоді в обговореннях йшла мова про відсутність вигину леза, характерну для бритв типу TTO. І я, пригадую, бив себе п’яткою в груди і доводив, що воно не відчувається, на гоління не впливає і не дошкуляє.
А от зараз вже бачу, що таки відчувається, на гоління впливає і може дошкуляти. Так, підбором і утриманням кута можна нівелювати цей ґандж, але все одно час від часу рука стає у своє природне положення, і лезо тоді вже не зрізає щетину, а зішкрябує її. Такий-от нюанс.
Ну й до слова: перше ейфорійне враження від будь-чого може бути сильно відмінним від того, що отримаєш згодом, після вдумливого використання :-)

До речі, можливо саме таке положення леза в бритві призводить до швидшого зносу леза. Бо, здається, у бритві, що вигинає лезо, Derby Extra здатне прожити довше.

Після гоління все ще наважуюсь користуватись Флойдом, з хати поки не вигнали :-)
І зрозумів, чого мені у Флойді не вистачає - невеличкої масності, яка характерна для деяких італійських лосьйонів, і яка була трохи відчутна в Zakharov Farmacista.
Вже погуглив, де купити гліцерин - буду експериментувати :-)

Завершив процедуру з кремом Pacific Shaving Coffeinated. Набрав сьогодні його ще більше. Але йому пофіг: втирається все одно дещо з напрягом, але швидко вбирається шкірою, і сама шкіра лишається дуже приємною на дотик :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyЧт 8 Серп 2024 - 15:10

Я когда-то заметил, что в бритвах с большим выгибом лезвия и,  как следствие, малым углом лезвия к коже (Хенсон, Мамба) лезвия дольше ходят, чем в классических средних вариантах, и тем более в бабочках.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyЧт 8 Серп 2024 - 16:32

vicbro пише:
Я когда-то заметил, что в бритвах с большим выгибом лезвия и,  как следствие, малым углом лезвия к коже (Хенсон, Мамба) лезвия дольше ходят, чем в классических средних вариантах, и тем более в бабочках.

Тобто, моя теорія не виглядає аж такою безглуздою?
Це приємно, отже мізки ще не зовсім засохли :-)
Дякую, друже, додав мені наснаги! :-)

Ну і якщо буде вільний Feather, перевірю свою теорію і твої спостереження на практиці. Реально цікаво

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyЧт 8 Серп 2024 - 23:02

fill пише:
08-08-2024
Rating: 5 / 5
Razor: Weishi 9306-H
Blade: Derby Extra
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Після гоління все ще наважуюсь користуватись Флойдом, з хати поки не вигнали :-)
І зрозумів, чого мені у Флойді не вистачає - невеличкої масності, яка характерна для деяких італійських лосьйонів, і яка була трохи відчутна в Zakharov Farmacista.
Вже погуглив, де купити гліцерин - буду експериментувати :-)
Вітаю, Сергію! 
Зазвичай усі навпаки скаржаться, що у Флойда навіть забагато компонентів для догляду, олії та гліцерину. Та й не сильно він спиртовий.
Що ж ти, вирішив купувати гліцерин в інтернеті, коли цього гліцерину повно в аптеках.) До речі, ще спробуй сорбіт з аптеки, дуже непоганий зволожувач. Правда працює трохи не так, як гліцерин. Гліцерин більше пом'якшує шкіру і дає трохи жирну плівку, а сорбіт зволожує глибші шари шкіри і матує.
Але його теж багато виробників додають у косметику: лосьйони та мило. У складі Мірсола він є, в милі від Ареффа.
Якщо все-таки замовлятимеш в інтернеті бери краще рослинний і безводний якщо такий є. Він густіший і концентрованіший, і термін придатності більший. 
Але взагалі можна будь який, гліцерин дуже довго не пропадає і працює майже однаково. 
Його, до речі, не так багато треба додавати, крапель 10-20 на 100 мл. лосьйону, в крем і мило ще менше, 5-10 крапель.)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyПт 9 Серп 2024 - 9:13

WetShaver пише:

...
Його, до речі, не так багато треба додавати, крапель 10-20 на 100 мл. лосьйону, в крем і мило ще менше, 5-10 крапель.)
Сам не делал, но кто-то писал давно как он смягчал чистый одеколон глицерином. Так тот форумчанин писал "несколько" капель и в том контексте это явно было меньше указанного выше. И там был чистый одеколон, а не лосьон. Я бы на твоем месте не пытался изменить Флоид, он отлично сбалансирован и дает бархатную кожу.
Сам же говоришь "працює - не чипай"! :))

WetShaver, fill, Yura_ та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyПт 9 Серп 2024 - 16:24

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Да я бы тоже Флойд для себя бы не трогал. И конечно во Флойд если и добавлять то всего пару капель, в нем и так глицерина добавлено не мало. Те концентрации, что я написал это максимальное значение. В случае с фабричными лосьонами я посоветовал бы добавлять по капле. Добавил, перемешал, понюхал (глицерин он ведь и аромку-отдушку разбавляет). А Флойд, лучше не трогать, но если Сергей хочет, пусть отольет 10-20 мл. и добавит каплю.)

Ruslan та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyПт 9 Серп 2024 - 22:09

Дідько! :-)

Не мав змоги зазирнути сюди протягом дня, в тут кілька слушних порад.
Але вже пізно.
Вже купив гліцерин і льопнув 10 крапель у майже 100 мл Флойда :-)

Завтра спробую і згодом відпишусь :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyСб 10 Серп 2024 - 1:34

fill пише:
Дідько! :-)

Не мав змоги зазирнути сюди протягом дня, в тут кілька слушних порад.
Але вже пізно.
Вже купив гліцерин і льопнув 10 крапель у майже 100 мл Флойда :-)

Завтра спробую і згодом відпишусь :-)
Та думаю нічого страшного не станеться. Догляд за шкірою буде точно добрий. Може звичайно буде залишатися жирна плівка. Ну або в гіршому випадку буде більш розбавлений і менш стійкий аромат. Але дружина точно не розтроїтися.)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyСб 10 Серп 2024 - 9:43

Спробував. Все добре :-)

Масний ефект присутній, але менший, ніж я сподівався :-)
Та все одно, стан шкіри мені подобається.

Детальніше опишу в оповідці, коли буду за компом :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyСб 10 Серп 2024 - 21:17

fill пише:
Спробував. Все добре :-)

Масний ефект присутній, але менший, ніж я сподівався :-)
Та все одно, стан шкіри мені подобається.

Детальніше опишу в оповідці, коли буду за компом :-)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyВт 13 Серп 2024 - 11:33

10-08-2024
12-08-2024


Rating: 5 / 5;    4.5 / 5

Razor: Weishi 9306-H
Blade: Feather
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Fine American Blend
Aftershave: Floїd The Genuine
Additional Care: Pacific Shaving Coffeinated

Зовсім коротко не буде :-)
Просто хочеться поділитись деякими думками і спостереженнями :-)

Оскільки на вихідних далеко не завжди є час сісти за комп, а бажання на то є ще менше, то знову пишу про два гоління зразу.
Порівняно з минулими голіннями учасники трохи змінилися, але між собою були однакові.

Поки основна косметика зараз в дещо солодкуватому ароматичному тоні, міняти олійку The Bluebeards Revenge не має сенсу.

А от помазок до аромату байдужий, тож вирішив спробувати мило Fine American Blend з чимось натуральним, а власне - з сільвертіпом Zenith 506A Extra.

Сам помазок - дуже й дуже добрий. В нього приємний і збитенький вузол та зручна ручка. Якби мене якийсь час тому щільно не перемкнуло на синтетику, був би він в мене основним. А так - дістаю його лиш час від часу під настрій.

Замочував помазок у тій самій чаші, що й мило. Тож ворс ще на підготовчому етапі насичувався мильною емульсією.
Чи дало це якісь бенефіти на практиці, важко сказати. Скоріш за все, ні :-)

Піна борсучком збивається легко. Додавати воду по ходу не бачив сенсу - її вистачало й тієї, що ввібрав у себе помазок.
В принципі, якби хотілося рідкуватої піни, то можна було б і додати. Але не хотілося - піна виходила по густині трохи більше, ніж середня, і мене це цілком влаштовувало.

Між піною з-під борсука і з-під синтетики є невеличка візуальна і тактильна відмінність. ЇЇ важко описати словами, щось таке, ніби "борсуча" піна ще більш дрібнодисперсна, як "синтетична". Але ця різниця не принципова, і навряд чи вона якось сильно впливає на гоління - ковзання і післяковзання за очі вистачає в обох варіантів.

А от що помітно дуже: сільвертіп віддає піну гірше, ніж синтетика. Відчувається, що вузол забитий, а от назовні виходить не так багато.
Знову ж таки, це не проблема, а нюанс. При бажанні можна вичавити піну з борсука і намаститися нею хоч повністю :-)

Оскільки відкрита пачка лез Feather в мене таки знайшлася, то у бритву Weishi вставив саме одне з них. Цікаво було і Feather у цій бритві випробувати, і перевірити гіпотезу, що у бритві-метелику лезо сідає швидше.
Спойлер: так і є, сідає швидше.

Перше гоління пройшло бездоганно. Лезо було гостре, і воно взагалі майже не відчувалося на шкірі. Відтак, результат був більш ніж задовільним - чисто, швидко, якісно і без зайвих проблем.

А от на другому голінні лезо вже відчувалося дуже добре. І зовсім не зі знаком "плюс". Причому, з кожним наступним проходом ставало все гірше і гірше.
А ще ж і момент з "присмоктуванням" бритви. Я раніше вже писав, що є відчуття, що Weishi, наче як пилосос, присмоктується до шкіри. З Derby це не було проблемою взагалі. На першому сеансі з Feather-ом це теж якось пройшло повз увагу. А от на другому, коли лезо помітно підсіло, це вже дуже заважало - всі артефакти, які вже були на шкірі чи лише збирались там з’явитися, були знесені без права на помилування.

Інша б бритва більшість з них і не помітила, але тут не той випадок: після нанесення пінної маски обличчя рясно вкрилося дрібними червоними цятками - яблокі на снєґу, блін, розовиє на бєлом ! :-)

На щастя, нічого страшного, більшість халепи змилася водою, решта - лосьйоном. Але осадочєк лишився - у леза, таке враження, безбожно зазубрилась та\або зам’ялась ріжуча кромка, і воно стало абсолютно непридатним для комфортного гоління. Тож, полетіло у смітник.

Втім, маю зауважити, що поголено все було дуже чисто. На вечір дня гоління через шкіру ще нічого не прокльовувалося.

Лосьйон після гоління в обох випадках був Floїd The Genuine. Він, порівняно з минулими разами, не змінився по формі, але дещо змінився по суті :-)

Зараз поясню.
Та для початку скажу про Floїd у своїй системі координат :-)
Колись, ще на зорі своєї ВКГ-юності, для мене це було щось на кшталт Священного Грааля. Про Floїd тоді багато говорили, його багато хто обожнював, його не просто було купити, і я вважав, що це однозначно маст хев кожного справжнього ВКГ-шника.

В якийсь момент у мене з’явився пробник Floїd The Genuine, і, покористувавшись ним, я сильно охолов до цього лосьйону. Так, він дуже хороший по доглядовим, але його аромат був для мене не однозначним. Я його терпів без проблем, але не був у захваті. А якщо користувався ним довго, то він мені сильно набридав, доводилось робити значні паузи у використанні.

Після того, як пробник закінчився, я вже й не задумувався над тим, щоб купити собі повнорозмір. То хіба що, якщо б привезти сувенір з Іспанії. В Україні я й не поглядав на пропозиції Floїd-а в магазинах - не було практичного інтересу. Хоча ціни на нього час від часу бували дуже непогані.

Та якось так сталося, що за одну невеличку послугу мені подарували 400-мілілітровий пляхован Floїd The Genuine. Несподівано і, насправді, дууууууже приємно! :-)

З того часу став ним періодично користуватися. Хоча, поклавши руку на серце, на сьогодні більше роздав, ніж вильопав на себе. Та, з рештою, не тільки ж мені насолоджуватись несподіваним подарунком - на щастя, є з ким розділити свою радість, і це буквально :-)

От і останнім часом кілька разів скористався Floїd-ом, і затялось мені, що чогось мені в ньому не вистачає. А саме, захотілося більше відчуття масності, як то буває в італійських лосьйонах, на кшталт Saponificio Varesino, Bullfrog, Depot. Чи хоча б, як в Zakharov Farmacista чи Areffa Soap.
Насправді, я не дуже люблю, коли лосьйон матує шкіру. Можливо на глибинному рівні зі шкірою все відбувається ок, але на рівні відчуттів здається, що шкіра пересушена, і її стягує. А от коли лосьйон трохи масний, мені здається, що шкіра перебуває в хорошому стані, вона приємніша на дотик і на душі мені стає значно легше :-)

Зрозуміло, що ця вся масність досягається здебільшого завдяки гліцерину. І хоч мене відмовляли від того, щоб змінювати початкову концепцію Floїd-а, та я все ж пішов до найближчої аптеки і купив собі пляшечку цього чарівного зілля :-)
І, оскільки, Floїd не є для мене чимось сакральним, я без жодних докорів сумління додав у флакончик на 60-70 мл десять крапель гліцерину. Ну й дав відстоятись ніч, щоб все, що треба, дифузувало і змішалося :-)

Вже двічі скористався "оновленим" Floїd-ом, і цлком задоволений результатом.
Так, мені не вдалося добитися такого відчуття, як у італійських лосьйонів. Але на рівень Zakharov Farmacista вже точно вийшов, а Areffa Soap, схоже, і перевершив :-)
Та головне - я заспокоїв свою сверблячку :-)
В сухому залишку маю тепер приємний, трохи масненький лосьйон з поліпшеними ТТХ. При цьому аромат не постраждав (принаймні, я цього не зауважив), а ментол, здалося, трохи заспокоївся.

Завершував гоління в обох випадках з бальзамом Pacific Shaving Coffeinated. Вже намацав правильне дозування, тож на виході маю чудову шкіру без зайвих перевитрат :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, _yk_, Shave Master, andreyv1979, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyВт 13 Серп 2024 - 15:52

fill пише:
12-08-2024
4.5 / 5
Razor: Weishi 9306-H
Blade: Feather

На першому сеансі з Feather-ом це теж якось пройшло повз увагу. А от на другому, коли лезо помітно підсіло, це вже дуже заважало - всі артефакти, які вже були на шкірі чи лише збирались там з’явитися, були знесені без права на помилування.
Інша б бритва більшість з них і не помітила, але тут не той випадок: після нанесення пінної маски обличчя рясно вкрилося дрібними червоними цятками - яблокі на снєґу, блін, розовиє на бєлом ! :-)
На щастя, нічого страшного, більшість халепи змилася водою, решта - лосьйоном. Але осадочєк лишився - у леза, таке враження, безбожно зазубрилась та\або зам’ялась ріжуча кромка, і воно стало абсолютно непридатним для комфортного гоління. Тож, полетіло у смітник.
Вітаю Сергію! Ось читаю твою розповідь про те, як лезо сідати/тупиться під час другого сеансу і ловлю себе на думці, що ти буквально описуєш всі мої відчуття своїми словами.) У мене ось один в один буває таке ж гоління з лезами Лорд, Трiт. Перший чи другий раз голишся все добре, а потім ставиш, починаєш голити і начебто щетина відпружинуючи, ставить зазубрини на кромці леза. І потім ця кромка ніби стає мікропилкою і вже не голить, а пиляє і шкребе. Можливо, до речі, це не сама кромка заминаться або тріскається, а просто стирається покриття. Щетину все-таки лезо знімає, але зрізає некомфортно. Плюс часто залишає артефакти (пеньки, при натисканні: подразнення шкіри, вросле волосся, червоні крапки, порізи)
Експерименти з глієрином дуже цікаво. Ти не зупиняйся ще спробуй в піну додавати, якщо колись ковзання буде не вистачати. Не з милом Файн звичайно.) Ось я цей шлях вже багато в чому проходив, і зараз хочу спробувати додавати до бюджетних кремів типу Арко більш шляхетних компонентів як у дорогих кремах типу Едвін Джагера. Той самий бджолиний віск. І за прикладом О. Тернавського ще хочу спробувати мед додати в засіб для гоління. Цікавий досвід буде, головне алергію не зловити. Але я вже досвідчений, все на руці перевіряю.)

fill, andreyv1979 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyВт 13 Серп 2024 - 16:20

WetShaver пише:

Вітаю Сергію!

...Перший чи другий раз голишся все добре, а потім ставиш, починаєш голити і начебто щетина відпружинуючи, ставить зазубрини на кромці леза. І потім ця кромка ніби стає мікропилкою і вже не голить, а пиляє і шкребе. Можливо, до речі, це не сама кромка заминаться або тріскається, а просто стирається покриття.

...
Експерименти з глієрином дуже цікаво. Ти не зупиняйся ще спробуй в піну додавати, якщо колись ковзання буде не вистачати. Не з милом Файн звичайно.) 

Вітаю, друже!

От саме таке відчуття - мікропилка. При чому, зубці розхитані в різні боки в абсолютно хаотичному порядку.
Корочє, фігня якась.
І я не скидав би це на руйнування покриття. Принаймні, у випадку з Feather. У них є якась супер-дупер технологія нанесення цього покриття, що воно в них разів у 300 тонше, ніж в усіх інших. Щось типу, 0,0015 нм, коли у всіх - 0,5 нм. Тож там не ті масштаби, щоб це якось позначалося на якості гоління. Є відчуття, що саме метал коробить. А у випадку з Weishi - коробить інтенсивно.

І добре що ти мені нагадав про гліцерин у піні. Колись читав про таку тєму, але вже й забув про неї. Треба якось при нагоді спробувати - гліцерин в мене вже ж є :-)

Ну й цікаво буде про твої експерименти почитати. Мед - це для мене несподіванка, тож хочу знати, що з того вийде :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyВт 13 Серп 2024 - 16:39

Та в метеликах як не крути все одно лезо більше вібрує, навіть звук інший, гучніший. Подивився вигин леза у своїй віндажній бритві - метелику, вигин є, але гарда коротка. Якщо голити від гарди лезо під таким кутом, що вібрує. Якщо від кришки стулок, трохи залипає.)
Мед дуже цікавий компонент, він мало того, що натуральний і робочий компонент, так він ще й природний консервант. Не пропадає на відміну від масел і екстрактів. Віск до речі теж.)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 25 EmptyВт 13 Серп 2024 - 16:46

WetShaver пише:
Та в метеликах як не крути все одно лезо більше вібрує, навіть звук інший, гучніший. Подивився вигин леза у своїй віндажній бритві - метелику, вигин є, але гарда коротка. Якщо голити від гарди лезо під таким кутом, що вібрує. Якщо від кришки стулок, трохи залипає.)
Мед дуже цікавий компонент, він мало того, що натуральний і робочий компонент, так він ще й природний консервант. Не пропадає на відміну від масел і екстрактів. Віск до речі теж.)

Десь так і є.
Weishi в мене наразі єдиний метелик, і поки що так і залишиться, якщо мені раптом не стукне в голову витратити тисячу гривень на Parker. Ну щоб вже остаточно і назавжди зняти питання метеликів. Але система вже зрозуміла - воно наче все і не погано, все цікаво, але 89-ту ще ніхто не відмінив :-)

А про мед і віск чекаю на окремі розповіді. З практики :-)))

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 25 з 28Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: