ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+24
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyВт 9 Лип 2024 - 13:39

vicbro пише:

В Штатах Прорасо мыло и крем стоят 10$, ничего удивительного.

Це так. Доставка до США не дешева.

Колись була історія:
Племінник поїхав вчитися у Штати. Наближався Новий Рік, і його мама хотіла зробити йому подарунок - щось замовити в США з доставкою по країні. 
Племінник попросив косметику для гоління. Його мама прийшла до мене по пораду. Каже, ось малий попросив таке-то мило, такий-то крем. Ссилається на мене, що я казав, що ці мило і крем хороші. 
Ну й дає посилання на червоне Proraso в якомусь американському магазині за цінами 12-15 баксів :-)

Довелося пояснити, що воно, звичайно ж, хороше. Але в Європі. І за 2 євро.
А в Штатах треба купувати місцеве за скромніші, ніж у нас, гроші :-)

WetShaver, vicbro та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 542
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 10 Лип 2024 - 16:17

fill пише:


Так. Я навіть не пригадаю, чи бачив його колись у продажу в Україні.
Мені мило привезла дружина, коли була недавно у Словаччині у відрядженні. 
Там воно не дороге, десь 3-4 євро. Бачив ціни в Штатах - 15-20 доларів - я в шоці! :-)

Тож тут лише варіант попросити когось, хто буде в Словаччині чи в Чехії, привезти звідти. Воно там в супермаркетах часто продається, не треба особливо шукати.
Півроку в 2022 жив в Словаччині, тому це мило знайоме. В супермаркетах Tesco воно коштувало 1,9 євро. В інших до 3 євро. Якість значно краща ніж Proraso. За винятком аромату майже не поступається дорогим брендам. Аромат лаванди спочатку легкий, при використанні поступово посилюється. До речі з Proraso, на мій погляд, пристойну піну взагалі не можливо отримати. Тим більше назвати його італійським можна лише частково, оскільки більшу частину бізнесу викупив китайський інвестиційний холдинг. Herba Drug виготовляє також лосьйони після гоління і туалетні води. Лосьйон Barbus брав для по акції 0,27 євро за флакон 60 мл. (його повна вартість близько півтора євро). Аромат і колір один в один Gillette Arctic Ice, відрізняється лише наявністю гліцерину, хоч і в помірній кількості. Липка плівка надовго не залишається. На відміну від ALPA, якій властиві огидні ноти, причому всьому ассортименту, Barbus хоч і пропонується за безцінь, має досить комфортний аромат.

WetShaver, fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyЧт 11 Лип 2024 - 11:27

Alex пише:

Півроку в 2022 жив в Словаччині, тому це мило знайоме. В супермаркетах Tesco воно коштувало 1,9 євро. В інших до 3 євро. Якість значно краща ніж Proraso. За винятком аромату майже не поступається дорогим брендам. Аромат лаванди спочатку легкий, при використанні поступово посилюється. До речі з Proraso, на мій погляд, пристойну піну взагалі не можливо отримати. Тим більше назвати його італійським можна лише частково, оскільки більшу частину бізнесу викупив китайський інвестиційний холдинг. Herba Drug виготовляє також лосьйони після гоління і туалетні води. Лосьйон Barbus брав для по акції 0,27 євро за флакон 60 мл. (його повна вартість близько півтора євро). Аромат і колір один в один Gillette Arctic Ice, відрізняється лише наявністю гліцерину, хоч і в помірній кількості. Липка плівка надовго не залишається. На відміну від ALPA, якій властиві огидні ноти, причому всьому ассортименту, Barbus хоч і пропонується за безцінь, має досить комфортний аромат.

Беззаперечно, Barbus - дуже хороше мило.
Мені важко порівняти його з Proraso, бо останнім (саме у формі мила) я користувався дуже давно, ще на зорі свого ВКГ. А тоді все здавалося шикарним і неймовірним :-)

Крем Proraso був відносно недавно, і це непоганий продукт. Крем Barbus теж є, незабаром його спробую. Тоді можна буде зробити відносно об’єктивне порівняння хоча б кремів.

Коли курив тему про ці словацькі продукти, бачив і лосьйони Barbus. Та чи то дружина не помітила його на поличці, чи його й не було в магазині. То я попросив на пробу бальзам DiXi. І це теж виявилось непоганою штукою.

Тож словакам зачот! І, як буде можливість, прикуплю собі й лосьйон, вже кортить :-)

Alex, vicbro, andreyv1979, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyЧт 11 Лип 2024 - 13:47

11-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: Feather
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Barbus Shaving Soap
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: DiXi Ice Box 2-in-1

Постараюсь коротко :-)

Нічого не міняв, бо який сенс, якщо я лише минулого разу взяв новий набір косметики і ще не розпробував його до кінця?

Змінив лише помазок, взяв Omega Roma Colosseo. Це теж велика синтетика, в діаметрі при виході з ручки, навіть більша, ніж Sfumato. Але сам вузол в Колізея компактніший.
Тобто, намагався спростити собі набирання мила з невеликої банки.
Але сподівання справдилися не в повній мірі - вузол хоч і менший, але щетинки м’якші. Тож помазок пішов у розкаряку, і руки я все одно милом замастив :-)

До того ж ручка в Колізея велика, мені з моєю рукою важко було стиснути вузол в основі.
Але нічого, впорався - набрав чимало мила в помазок і намаслав у чаші хорошої вкривистої піни.
Воду по ходу трохи додавав, але менше, ніж минулого разу. Тож піна вийшла трохи густішою і блискучішою.
По ТТХ до піни не було жодних питань - ковзання і післяковзання з головою.

Загалом, мило радує своєю роботою. Я подивився склад, там нічого такого осбливого, все стандартне. Але при цьому все робе, як треба. Подумалось навіть, що якщо в Barbus додати фільдеперсову віддушку, то Аріана з Евансом й іншими Барістерами будуть в нього прикурювати :-)

Голився Feather-ом у GC .76. Цього разу лезо вже відчув, але зовсім трохи, на рівні "щось десь там таки є".
Гоління пройшло чудово і м’яко, ніщо не турбувало, не заважало. І результат порадував.
Як і минулого разу, двох проходів вистачило, щоб виглядати на всі 100% поголеним, а після третього вже не тільки виглядав, а й був :-)

Тому лосьйон Zakharov Farmacista припік не більше того, що від нього очікувалося.

А бальзам DiXi Ice Box 2-in-1 приємно завершив це чудове гоління.
Сьогодні взяв вже його менше, тож він повністю увібрався за кілька хвилин, і вже ніяк зовні себе не проявляє. Хіба що шкіра зараз у чудовому стані - здорова і доглянута :-)

От така історія :-)))

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, ditrih_, Yura_, CNPOMAHELL і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПн 15 Лип 2024 - 11:25

13-07-2024
15-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: Feather
Brush: Vulfix 404
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Barbus Shaving Soap
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care: DiXi Ice Box 2-in-1

Постараюсь більш-менш коротко :-)

Сьогодні знову одна оповідка на два гоління з однаковими між собою і не сильно відмінними, порівняно з попередніми, учасниками. І це, маю сказати, були два чудових гоління :-)

Перша невеличка зміна стосувалась помазка. Поки у банці мила ще по вінця, вирішив спробувати свій найменший помазок - Vulfix 404. Це мікс кабана і борсука діаметром 23 мм. На фоні моїх синтетик то просто недомірок якийсь :-)
Але працює цей недомірок досить добре, люблю його :-)

Мої сподівання на Vulfix 404 виправдалися - руки при наборі мила лишались чистими. Набір відбувався легко, помазок досить швидко набрався мила, можна було збивати піну.

При збиванні додаткову воду не додавав - обходився тим, що увібрав у себе помазок, і тими кількома краплями, що лишалися в чаші після замочування помазка.

Піни було не надто багато, не так, як з-під синтетики. Але її вистачало.
Ще один момент - вона була не така стійка. На першому проході - відмінно. На другому - трохи підсідала. На третьому - підсідала дуже помітно.

В принципі, це прогнозований результат, так в мене завжди буває, адже на другий і третій проходи я наношу піну на дуже мокре обличчя після вмивання. Коли піни багато, це її осідання не так помітно. А от коли мало - воно відчувається.

Загалом, це не сильно впливає на гоління. Хіба що на добривках трохи не вистачало вже післяковзання. З синтетикою такої проблеми не було - піни було просто дофігіща.

Та як би там не було, обидва гоління пройшли чудово. GameChanger .76 ще два рази відпрацював з Feather-ом, подарувавши якісне і комфортне гоління. 76-ий чудово справлявся зі своїм завданням, і знову сильно-сильно нагадав мені 89-ту :-)

Трохи прискіпуючись, був дещо здивованим, що Feather помітно підсів на четвертий сеанс. Я не часто користуюсь цим лезом, і в мене лишилось в пам’яті, що воно крім того, що гостре, ще й достатньо живуче. Але по факту - ні. Перші дзвоники пролунали ще з 84-им Геймом, тоді просто забив. Але зараз вже забити не вийшло - просідання леза добре помітне.

Ще одна заміна в учасниках стосувалась лосьйону. Раптом згадав, що до трав’янистої на запах олійки і трав’янистого мила, в мене ж ще є трав’янистий лосьйон - Saponificio Varesino Stella Alpina. Так, трава в ньому інша, але ж все одно трава :-)

Альпійська Зірка (вона ж едельвейс, вона ж білотка) - це дуже приємний лосьйон. Як і багато інших італійських, він містить гліцерин, що робить його жирнуватим на дотик. І аромат у нього дуже гарний, по-своєму неповторний.
Зрозуміло, що відпрацював він без жодних нарікань.
І хоч я ще не знаю, який аромат піноутворювача буде у мене наступного разу, та відкладу я цей лосьйон на холодну погоду - тоді він буде більш доречним. А зараз, влітку, маю чим іншим покористуватися.

На завершення обох голінь - бальзам DiXi Ice Box 2-in-1. Помічаю, що він мені все більше і більше подобається :-)
Він, хоч і відчувається жирним на дотик, таким насправді не є. Він відносно легко вбирається шкірою і при необхідності легко змивається. Та стан шкіри після нього дуже й дуже класний, не нарадуюсь :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, Романюк, vicbro, stanislav-q, _yk_, ArtemSeaman і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 17 Лип 2024 - 13:39

17-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .68
Blade: Feather
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Barbus Shaving Cream
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: DiXi Ice Box 2-in-1


Думаю, що зможу коротко :-)

Продовжую знайомитись з продукцією словацького гольпрому, і взяв замість мила Barbus крем Barbus, його мені теж недавно привезли зі Словаччини.

Крем продається у стандартній пластиковій тубі, без додаткових коробочок. Під кришкою є фольга, як в деяких зубних пастах - контроль першого відкривання.
Оформлення туби в барберській тематиці - симпатичне, яскраве.

По аромату крем повністю повторює мило - трав’янистий, чоловічий. Здається, в кремі він потужніший. При чому і в самому кремі, і в піні.

По консистенції крем рідкуватий, більше нагадує густу емульсію чи щось таке. Втім, може це й від спеки :-)

Для приготування піни вичавив у чашу десь 2-3 см крему і почав збивати синтетикою Sfumato. По ходу воду не додавав, побачив, що для густої піни достатньо того, що в тій синтетиці набралося, коли її змочив трохи під струменем води і потім злегка струсив.

Піну зумисно робив густу, хотів побачити, яка вона вийде. Та й багато було піни з тих 2-3 см крему, не хотілося ще збільшувати об’єм.
Тож, піна вийшла густа і дуже вкривиста. На першому проході то взагалі був алебастр. А на другому, третьому і масці - густі вершки.

По ковзанню і післяковзанню все було прекрасно, дорікнути просто немає чим. Відтак, жодних проблем під час гоління не було.

Продовжуючи тест GameChanger-ів, взяв 68-ого і вставив у нього той же Feather. Той же - це в розумінні лезо тієї ж марки, а не те саме лезо, що вже раніше попрацювало у 76-ому :-)
На першому сеансі Feather, як і раніше, не відчувався в бритві. І голив при цьому досить впевнено і чисто.

68-ий - "наймолодший" з Геймів, у нього найменший гап. Тож він відчувається дуже комфортним. Відтак і голитися ним дуже приємно.
Але є й інший бік медалі: щоб поліпшити результат, інколи хочеться підтиснути. А він цього може не пробачити.
Власне як і сьогодні: переоцінив м’якість бритви і отримав на добривках дві коцки. Так, це в мене прикормлене місце для коцок, але ж все одно не хотілося.
Якби не впорався з ними водою, то скинув би пів бали. Та обійшлося :-)

Трав’яний лосьйон вже відклав, повернувся до Zakharov Farmacista. Треба його вже добивати.
Він не сильно припік, загалом шкіра не постраждала. Певно саме це трохи пригасило мою рішучість знизити оцінку за гоління :-)

Ну й на закуску знову взяв бальзам DiXi Ice Box 2-in-1. Вже писав, що він мені подобається все більше і більше, тож поки в роботі словацький крем чи мило, буде і словацький додатковий догляд :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_, mad_fish та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 542
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 17 Лип 2024 - 17:18

На відміну від мила крем мені не сподобався. Рідка консистенція, погано збивається на лиці. Крім Barbus classic пропонується також Barbus sport з більш солодким ароматом. На мій погляд мило купляти можна, а крем не вартий уваги.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 17 Лип 2024 - 17:28

Alex пише:
На відміну від мила крем мені не сподобався. Рідка консистенція, погано збивається на лиці. Крім Barbus classic пропонується також Barbus sport з більш солодким ароматом. На мій погляд мило купляти можна, а крем не вартий уваги.

Після однієї спроби в мене дещо інше враження.
Я не збиваю піну на обличчі, якщо користуюсь не стіком. В чаші крем збився без проблем, піна мені сподобалась.

Те що крем рідкуватий, я помітив. Насправді, думав, це від спеки. Та й якщо ні, то це не є завадою, щоб збити його в чаші. Піна виходить хороша, достатньо слизька, лискуча.

Тож поки враження позитивні. А далі буде видно :-)

WetShaver, vicbro та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПт 19 Лип 2024 - 13:01

19-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .68
Blade: Feather
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Barbus Shaving Cream
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care:
DiXi Ice Box 2-in-1
Proraso Gel Riparatore

Буде зовсім коротко :-)

Не думав, що зможу сьогодні написати оповідку, та плани змінилися, і я опинився біля компа, ще й з дрібкою вільного часу. То чого ж не скористатися нагодою? :-)

З учасників змінив лише помазок - взяв сільвертіп Zenith 506A Extra.
Крема вичавив ті самі 2-3 см і намаслав повну чашу чудової піни. По ходу додав трохи води, щоб на першому проході були вже вершки, а не ще алебастр.
Піна вийшла середньогуста, щільна, красива - прям інстагармна :-)
Навіть пошкодував, що не взяв у ванну телефон, можна було б зафоткати :-)
По ТТХ жодних питань. Самої піни було багато, тож вершки були протягом усьго гоління.

Лезо Feather після першого сеансу дещо змінило свій характер, стало вже не таким непомітним в бритві, відтак - більш прогнозованим.
Як наслідок - три чудових приємних проходи без жодного натяку на пошкодження...
Якби не одна халепа: вже ледь не передостаннім рухом бритви таки зачепив якусь фігню на підборідді. І то була якась неприємна фігня, бо ні водою, ні лосьйоном воно не заспокоїлось. Довелося дістати кровоспинний гель Proraso Gel Riparatore.

Зазвичай, я за таке скидаю пів бала з гоління. Але тут рука не піднялася - надто добре було все перед тим. Та й після того.

Бо лосьйон Zakharov Farmacista не просигналізував ні про які негаразди зі шкірою.
А бальзам DiXi Ice Box 2-in-1 взагалі довів мене ледь не до екстазу :-)

Тож, не став знижувати оцінку, не той випадок :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_, mad_fish і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПт 19 Лип 2024 - 17:22

fill пише:
13-07-2024
15-07-2024
Rating: 5 / 5
Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: Feather
Brush: Vulfix 404
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Barbus Shaving Soap
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care: DiXi Ice Box 2-in-1

Трохи прискіпуючись, був дещо здивованим, що Feather помітно підсів на четвертий сеанс. Я не часто користуюсь цим лезом, і в мене лишилось в пам’яті, що воно крім того, що гостре, ще й достатньо живуче. Але по факту - ні. Перші дзвоники пролунали ще з 84-им Геймом, тоді просто забив. Але зараз вже забити не вийшло - просідання леза добре помітне.
До речі, у мене з лезом Февер були приблизно такі ж результати. П'ять разів поголився, потім почало дерти шкіру. Багато хто говорить, що у них ці леза працюють мало не по 10-15 разів. Можу повірити, бо у мого брата з м'якшою щетиною (хоч і густою) недорогі леза Тріт Фалкон працювали 11 разів!) Можна було б і більше, але вже некомфортно, невпевнено голило.) Так що леза Февер хороші, але не скажу, щоб прям у рази кращi за інших. Для мене наприклад леза Дербі і то дають набагато комфортніший і передбачуваний результат. Не кажучи вже про нержавіючу сталь від Лорд, вона хоч і голить не так чисто як Февер, але коли шкіра не в кращому стані, порізатися дуже складно, щадить епідерміс, родимки та ін. Працюють по чотири-п'ять раз, коштують у рази дешевше. Думаю Февер більше для безкомпромісних самураїв зі шкірою броненосця.) Типу дай мені найгостріше лезо.

fill, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 542
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПн 22 Лип 2024 - 11:42

WetShaver пише:

До речі, у мене з лезом Февер були приблизно такі ж результати. П'ять разів поголився, потім почало дерти шкіру. Багато хто говорить, що у них ці леза працюють мало не по 10-15 разів. Можу повірити, бо у мого брата з м'якшою щетиною (хоч і густою) недорогі леза Тріт Фалкон працювали 11 разів!) Можна було б і більше, але вже некомфортно, невпевнено голило.) Так що леза Февер хороші, але не скажу, щоб прям у рази кращi за інших. Для мене наприклад леза Дербі і то дають набагато комфортніший і передбачуваний результат. Не кажучи вже про нержавіючу сталь від Лорд, вона хоч і голить не так чисто як Февер, але коли шкіра не в кращому стані, порізатися дуже складно, щадить епідерміс, родимки та ін. Працюють по чотири-п'ять раз, коштують у рази дешевше. Думаю Февер більше для безкомпромісних самураїв зі шкірою броненосця.) Типу дай мені найгостріше лезо.
Оскільки користуюсь лезами Feather з вісімдесятих років, теж помітив що сучасні леза цієї марки дійсно витримують шість комфортних голінь. Леза 80-х , 90-х більш комфортні при першому голінні і витримують значно більше сеансів. Оскільки вони ще зустрічаються в продажу доволі часто, варто купляти їх, або ті що призначені для внутрішнього ринку Японії. Я знаю що сучасні леза з чорно-білою і жовтою вставкою абсолютно ідентичні, але блістер з жовтою (10 лез), куплених років п'ять назад ( не пам'ятаю в КТГ чи Грейс) взагалі викинув, тому що тягнули с першого гоління як і буцімто ізраїльська Personna куплена в КТГ.

WetShaver, fill, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПн 22 Лип 2024 - 12:52

По Feather-у: вже писав, що не часто ними користуюсь, востаннє то було роки два тому, напевно.
І от відклалося в пам’яті, що міг спокійно ними поголитись разів шість, чи близько того.
Тому був трохи здивований тими відчуттями, що отримав зараз.

І воно виходить просто, як по науці. В мережі гуляють результати тестів на гостроту різних лез. І як я пам’ятаю, Feather на першому голінні гострий, як перець чилі. На другому він різко просідає, і пару голінь тримається приблизно на одному рівні. Потім починає поступово ще просідати.

По правді сказати, навіть підсілим Feather-ом можна нормально голитися. Але коли в пам’яті сидить перший шикарний раз, то далі вже сприймаєш це лезо, як фігове. При тому, що для деяких лез гострота підсілого Feather-а є недосяжною в принципі :-)


P.S. Тут є такий нюанс, що найчастіше я голився Feather-ом з 89-ою. Не виключаю, що сама бритва може дещо нівелювати неприємні відчуття від леза. Тому і здавалося, що воно досить живуче.
Це лише припущення, звичайно ж

WetShaver та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПн 22 Лип 2024 - 15:43

21-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .68
Blade: Feather
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Barbus Shaving Cream
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: DiXi Ice Box 2-in-1

Постараюсь коротко :-)

Учасники не змінились, закріплюю досягнутий результат :-)

До приготування піни з крема Barbus застосував той самий підхід, що й раніше: 2-3 см крема і трохи води по ходу. Піна вийшла класна - в міру густа, щільна, красива, з відмінними ТТХ.

В принципі, що з мила, що з крема Barbus піна виходить дуже хороша, цілком і повністю робоча. Незначні відмінності можна побачити, але й ті, я гадаю, викликані більше помазком - синтетика збиває по-своєму, борсук - по-своєму. Але на ТТХ це не впливає.

Єдина суттєва відмінність між кремом і милом: з кремом простіше працювати. Але це загальні відмінності між класами продуктів, а не конкретно між продукцією Barbus.

Скажу по правді, трав’яний аромат Barbus вже дещо втомив. Він хороший, але за два з гаком тижні використання дещо приївся. Тому наступного разу буде щось інше, а Barbus поки трохи відпочине :-)

Бритва і лезо - GameChanger .68 і Feather. Лезо поводилось приблизно так само, як і на другому голінні. Тобто, голило досить впевнено, але вже відчувалося на шкірі.
Загалом, це приблизно те відчуття леза, яке, на мою думку, має бути, щоб отримувати зворотний зв’язок і розуміти, що відбувається зі шкірою.
Завдяки цьому зворотному зв’язку вдалося поголитися без травм і пошкоджень, хоч місцями лишилися діляночки, на яких хотілося б мати кращий результат. Але лезо з бритвою чітко давали зрозуміти, що краще лишити, як є, і не намагатися поліпшити - можна запросто нашкодити.
Бритва все ж м’яка, вона може дещо пропускати. Але тиску вона не терпить, на відміну від того ж King-а, і може не пробачити. Тому краще сприймати 68-ий, як бритву не призначену для BBS, і не намагатися з ним його досягти. А от прийнятний DFS+ - це він може.

А ще вирішив не відправляти Feather на четвертий сеанс. Скоріше за все я зміг би ним поголитися. Але вже розуміючи, що скоріше за все лезо ще сильніше сяде, і з м’якою бритвою гоління ним вже не буде безпечним, відправив Feather у смітник.

Оскільки я був молодець і на бритву зайве не тиснув, лосьйон Zakharov Farmacista не пік більше, ніж треба - все тут пройшло чудово.

І бальзам DiXi Ice Box 2-in-1 знову порадував. Хоч і взяв його трохи більше, ніж треба, але розтер, і все стало просто чудово :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, ditrih_, Yura_, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 157
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПн 22 Лип 2024 - 15:55

Три сеанси гоління Feather - трохи (як на мене) малувато (як на вартість Featherа). Маю Feather, але ним - ще не голився, бо відкриваю пачку лез - та  її використовую. Ніяк руки до цих лез не доходять.

all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПн 22 Лип 2024 - 16:40

Yura_ пише:
Три сеанси гоління Feather - трохи (як на мене) малувато (як на вартість Featherа). Маю Feather, але ним - ще не голився, бо відкриваю пачку лез - та  її використовую. Ніяк руки до цих лез не доходять.

Ти маєш рацію: три сеанси для Feather-а при не надцупкій щетині - це замало.
Але зваж на мої обставини:
За пару тижнів я вже маю повертати Гейми власнику, а хочеться ще хоча б по пару раз прогнати кожну плиту ще хоча б з одним лезом. З Feather-ом загалом все зрозуміло, можна з нього витиснути ще раз, а може й більше. Але ситуацію в цілому це не змінить, враження вже більш-менш склалося. То сенс його далі мучити?

А якщо говорити в загальному, то Feather - це дуже хороше лезо. Щоправда, зі своїми особливостями, як з’ясувалося.
Чи варте воно того, що просять за ці леза - питання відкрите. Але, враховуючи, що лезо - це найдешевший розходник в нашій справі, можна на ціну не зважати :-)

Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 340
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПн 22 Лип 2024 - 17:44

Yura_ пише:
Три сеанси гоління Feather - трохи (як на мене) малувато (як на вартість Featherа). Маю Feather, але ним - ще не голився, бо відкриваю пачку лез - та  її використовую. Ніяк руки до цих лез не доходять.

Схожие впечатления от этих лезвий, последний месяц брился желтыми Feather, два бритья и хочется поставить новое, как закончатся перехожу на Wilkinson. Но и негатива как такового нет и допускаю что это не аутентичный Feather, и есть лучшие его версии, но для себя подходящие уже нашел и пока что они выигрывают по всем показателям (комфортность, острота, цена, количество сеансов), не вижу особого смысла искать что-либо другое..

fill, stanislav-q, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyВт 23 Лип 2024 - 11:35

Meo пише:


... не вижу особого смысла искать что-либо другое..

Сенс є чисто заради цікавості :-)

WetShaver та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyВт 23 Лип 2024 - 12:28

23-07-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .68
Blade: Derby Extra
Pre-Shave: Noxema Crema Rasatura Perfetta
Lather: Noxema Crema Rasatura Perfetta
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: Noxema Crema Rasatura Perfetta

Навряд чи буде коротко, бо з’явилося дещо цікаве в роботі :-)

Коли я користувався комплектом Трунок Довбуша, то до кожного його елемента дописував, що це - мило, олійка, лосьйон, молочко.
Зараз же побачите, що серед учасників гоління в трьох місцях фігурує лише Noxema Crema Rasatura Perfetta, без жодних коментарів. А все тому що це - один і той самий засіб з однієї й тієї ж банки :-)

Виробник позиціонує свій засіб, як універсальний - до, для, після. І на кожен випадок використання дає відповідну інструкцію. Тож, намагаючись максимально дотримуватись цієї інструкції, я й почав гоління.

Спершу наніс трохи крему на вологе обличчя і розтер його.
Далі інструкція говорить, що не змиваючи пре-шейв, слід нанести піну чи гель.
Я все ж вирішив лишити засіб на пару хвилин на обличчі і попробувати збити піну з крему. Особливих ілюзій щодо цього я не мав, і дива не сталося - піна не збилася. Я був готовий до цього, але все ж мав спробувати.

Та, здається, лишати крем на обличчі надовго, то не дуже хороша ідея. В кремі є ментол, і він досить сильно пощипував шкіру. Ну й очі теж не були від нього в захваті.

Далі, за інструкцією, наніс товстий шар крему на обличчя і почав власне голитися.

І тут мене спіткала жахлива невдача :-)
В роботу я взяв той же GC .68, але вже з новим лезом Derby Extra. Це вже завершальний етап тесту Геймів, по пару раз прожену кожен з Екстрою і вже буду ставити крапку.

Отже, на першому проході почалося щось дивне і неприємне: лезо скубло, дерло, тягнуло і взагалі поводило себе найпаскуднішим чином. Було враження, що я голю абсолютно непідготовлену щетину на суху, ще й тупим лезом у кривій бритві.

Хотів вже все кинути і замінити всіх учасників, але поглянув уважніше на бритву. Тут, власне, все й стало на свої місця :-)
Я так звик, що лезо в Гейми стає просто і відразу рівно, що навіть не перевірив, як стало це. Зазвичай перевернув кришку, кинув на неї лезо, далі накрив плитою і закрутив - все чітко. А тут при установці лезо трохи перекрутилося по осі, тож шпеньочки (а вони у Геймів маленькі і розташовані на плиті) не попали у отвори на лезі, а просто лягли на нього зверху. Відповідно саме лезо стало в бритві криво-косо, перекручено, без належної фіксації і з незрозумілим гапом.

Достатньо було двох секунд, щоб все поправити, і далі процес пішов, як по маслу :-)
Але пів бала з оцінки гоління за свою криворукість я все ж скинув.

Намагаючись описати роботу Derby Extra в GC .68, не можу навіть підібрати якихось слів. Лезо просто добре і майже непомітно відпрацювало, не давши з відчуттів нічого, за що можна було б зачепитися і розвинути тему.
Але ж це мабуть добре, чи не так? :-)

Голився я у три проходи, кожен раз наносячи нову порцію крему на шкіру. І, попри мій скепсис до цього продукту від Noxema, маю сказати, що голитись було приємно. Крем не має якихось надзвичайних ковзання і післяковзання, але має їх достатньо для комфортного гоління. Захист шкіри, здається, теж присутній.

На BBS я не зважився, задовольнився прийнятним DFS, і, гадаю, це було правильне рішення :-)

Безпосередньо, як афтершейв, я крем не використовував - взяв лосьйон Zakharov Farmacista. Був здивований, що він майже не пік - очевидно, ментол добре знеболив шкіру :-)

А от як фінішний засіб знову взяв крем Noxema.
На перший раз переборщив з кількістю, тож довелося дуже довго втирати його в шкіру. Але потім, коли втер, відчув, що шкіра перебуває у хорошому стані - пружна, зволожена і доглянута.

Ну й спробую узагальнити перші враження від Noxema Crema Rasatura Perfetta:

Як пре-шейв я його поки що не дуже зрозумів. Якщо лишити засіб попрацювати на обличчі, шкіру обпікатиме ментол, це не дуже приємно, хоч і проходить воно без наслідків для шкіри.
Якщо зразу на пре-шейв нанести піну/крем/гель, то не зрозуміло, коли пре-шейв працюватиме і що він дасть.
Я наступного разу так спробую, але поки трохи в непонятках.

Як засіб для гоління, крем хороший. По суті він є середнім безпомазковим кремом - зірок з неба не хапає, але й каші не псує.
Ще він не прозорий, для мене це добре.

Як додатковий догляд крем мені теж сподобався, він добре заспокоює шкіру і лишає її в хорошому стані. Тут хіба що треба розібратись з дозуванням, багато його не треба.

По витратам цей засіб вийшов не дуже економним. В мене пішло пів чайної ложки до, три чайних ложки з гіркою для, і ще пів ложки після. Ще ложка пішла на спробу збити піну.
Не знаю, скільки воно виходить в грамах, але баночка помітно спорожніла :-)
Загалом, як я бачу зараз, для пре-шейва половика чайної ложки - це нормально. Для гоління можна брати і трохи менше - ложку майже без гірки. А на після гоління достатньо буде буквально горошини.
Ну й витрачатися на приготування піни в чаші теж вже не доведеться :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Kitten911, CNPOMAHELL, mad_fish і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 340
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyВт 23 Лип 2024 - 15:00

fill пише:


Сенс є чисто заради цікавості :-)

Интерес немного есть к такого плана винтажу в ретро упаковке, но как подумаю про стерильность, какие гарантии что это не выльется в проблемы со здоровьем, лучше уже тогда новенький Feather с японскими иероглифами :)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyВт 23 Лип 2024 - 15:02

Meo пише:


... лучше уже тогда новенький Feather с японскими иероглифами :)

Нє, ну це палюбе найкраще :-)

WetShaver та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 340
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyВт 23 Лип 2024 - 15:47

fill пише:


Нє, ну це палюбе найкраще :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyЧт 25 Лип 2024 - 11:38

25-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .68
Blade: Derby Extra
Pre-Shave: Noxema Crema Rasatura Perfetta
Lather: Noxema Crema Rasatura Perfetta
Additional Care: Noxema Crema Rasatura Perfetta

Думаю, буде коротко :-)

Учасники гоління, порівняно з минулим разом не змінилися, крім одного. Та й то випадково :-)

Почав з крема Noxema Crema Rasatura Perfetta, в якості пре-шейва. Надовго його на обличчі не залишав - просто наніс на мокру шкіру і секунд 20-30 порозтирав.

Потому одразу наніс на шкіру ложку того ж крему, розподілив по зоні гоління і почав власне голитися.
На цей раз лезо в бритву поставив правильно, тож обійшлося без неприємних сюрпризів :-)

А от приємні сюрпризи як раз і були :-)
GameChanger .68 з Derby Extra на другому сеансі поголили навдивовижу приємно і комфортно. До того ж ще й дуже чисто.
Направду, це було моє найкраще гоління з 68-им. Лезо відчувалося ледь-ледь, інколи навіть "губилося". Але тим не менш голило цілком впевнено. Це нагадало мені відчуття від King C Gillette чи Merkur 34. Та було все ж таки на дрібочку відчутніше.

Після попереднього досвіду з 68-им, нинішнє гоління мене приємно здивувало. І навіть шкодую, що довелося лезо вже викинути і приготувати на наступний раз іншу голову - просто час тестів спливає, а хочу ще дещо встигнути.

Знову порадував крем Noxema Crema Rasatura Perfetta в якості засобу для гоління. На вигляд він нагадує універсальний крем PREP або кремовий пре-шейв від Proraso. Але на дотик він масніший і ніжніший. Ще від нього чекаєш скрипучої шкіри. Так, такий ефект є, але він значно слабший, ніж у випадку згаданих PREP і Proraso.

Ковзання і післяковзання крему вистачало повністю. Захист теж відчувався - схоже крем має властивість робити шкіру пружною і такою, що сприймає контакт з лезом без особливих наслідків.

Отже, поголився у три проходи чисто і без пошкоджень. Ментол відчувався на шкірі, тож я не зразу і збагнув, що після гоління шкіра не отримала звичний спиртовий удар. Тобто, нанести лосьйон я тупо завтикав :-)

Коли згадав, вже не було сенсу в тому лосьйоні. А за кілька хвилин по тому наніс Noxema Crema Rasatura Perfetta в якості додаткового догляду. Тут вже з дозою вгадав - трохи крему підчепив пальцем і легко розтер по обличчю. Шкіра задоволена і вдячна :-)

Ну й знову трохи прифігів від витрат крему. Здається, пів банки вже нема, чи близько того. Якщо мені його вистачить на шість разів (тобто, ще на чотири) буду сильно здивований :-)

От така історія :-)))

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Yura_, CNPOMAHELL і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyПн 29 Лип 2024 - 12:35

27-07-2024
29-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: Derby Extra
Pre-Shave: Noxema Crema Rasatura Perfetta / -
Lather: Noxema Crema Rasatura Perfetta
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: Noxema Crema Rasatura Perfetta

Постараюсь коротко :-)

Ще два майже ідентичних гоління: той самий інструмент, та сама косметика і майже той самий спосіб її використання, лише одна маленька різниця :-)

Власне, стосується вона використання крема Noxema Crema Rasatura Perfetta в якості пре-шейву. Якось подумалось: нашо наносити цей пре-шейв, якщо одразу по ньому наносиш той самий крем вже для гоління?
Тож, вирішив перевірити, чи є якась суттєва різниця з ним та без нього.

Відповідно, на перше гоління наніс трохи крему на мокре обличчя і порозтирав його кілька секунд. На другому голінні наніс зразу багато крему і почав голитися.

По факту, як і передбачав, особливої різниці не відчув. Крем сам по собі містить компоненти, які роблять шкіру еластичнішою. Тож, з кожним нанесенням шкіра стає все більше і більше підготовленою для гоління. І у другому випадку вже саме по собі перше нанесення є своєрідним пре-шейвом.

Вочевидь, Noxema Crema Rasatura Perfetta використовувати, як пре-шейв, є сенс лише, коли для гоління береться інший засіб. А у випадку того самого засобу виходить масло масляне.
Якщо крема мені ще вистачить на два гоління і щось лишиться, спробую його виключно до з іншим милом. Але є певні сумніви, що вистачить - крем улітає просто на очах :-)

Обидва гоління були з бритвою RazoRock GameChanger .76 і свіжим лезом Derby Extra. Обидва гоління пройшли дуже комфортно і приємно. На відміну від 68-ого, 76-ий дає потрібний зворотний зв’язок і з ним голитися явно спокійніше. Головне не надто поспішати, щоб випадково коцнутись. Але це справедливо для будь-якої бритви :-)

Noxema Crema Rasatura Perfetta, як засіб для гоління, мені все ж таки подобається. Принаймні, в цій іпостасі він цілком зрозумілий. І він дає хороші ковзання і післяковзання. А стан шкіри після нього напрочуд приємний, відчувається, що в кремі є компоненти, які забезпечують догляд шкіри в процесі гоління.

Оцінити в повній мірі лосьйон Zakharov Farmacista після відчутного ментолового удару досить важко :-)
Втім, все хороше про цей лосьйон я і так вже знаю, тож користуюсь ним щоразу із задоволенням :-)

Фінішував обидва рази з тим самим кремом Noxema. Як додатковий догляд він теж добре впорується, питань нема :-)

От така історія :-)))

WetShaver, vicbro, stanislav-q, Віталіk, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 31 Лип 2024 - 14:51

31-07-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .84
Blade: Derby Extra
Lather: Noxema Crema Rasatura Perfetta
Aftershave: Zakharov Farmacista
Additional Care: Noxema Crema Rasatura Perfetta

Буде коротко :-)

Дуже класне гоління вийшло. Але, як часто буває, якщо все добре, то й сказати нічого :-)
Втім, я постараюсь :-)

Крем Noxema Crema Rasatura Perfetta використовував лише в двох іпостасях - для і після. Щось, як засіб до, я його так і не второпав.
Але на першому нанесенні крема трохи довше порозтирав його по обличчю, фактично об’єднавши дві інструкції з використання в одну :-)

З огляду на дуже обмежені залишки крема в банці, наносив його менше ніж раніше - просто хочу розтягнути крем ще на один повноцінний раз. Але й меншої кількості було достатньо для нормального гоління. По факту, можна було і раніше трохи поекономити. Але ж це не наш метод :-)

Для власне гоління взяв сьогодні черговй GameChanger, а саме .84. І вставив у нього свіженьке Derby Extra.
Це вже фінальний етап тесту Геймів, передостаннє гоління з ними.
Радує, що фінал виходить дуже смачним - чистим, якісним, комфортним, безболісним і вощє бубочка :-)
84-ий відпрацював бездоганно, дуже приємно було з ним сьогодні голитися. Власне, як і завжди :-)
Маю сказати, що ця версія GC дає неймовірний комфорт, дуже притомне відчуття леза і найвищу ефективність з усіх трьох.

А ще, повертаючись назад і беручи до уваги сьогоднішнє гоління, маю відзначити приємну роботу леза Derby Extra. Ще під час великого тесту Derby я зрозумів, що мої давні спогади про Extra можна відправляти в утиль. Зараз я зайвий раз в цьому переконався.
Певно, не варто випробовувати це лезо на живучість, але два гоління воно працює просто чудово. Думаю, зможе і трошки більше.

Після гоління освіжився лосьйоном Zakharov Farmacista. Примітно, що він не пік взагалі, як водою вмився. Чи то я такий молодець, чи то крем з "холодком" дав таку анастезію :-)

За кілька звилин змастив обличчя тим же кремом Noxema. Як вже звик, отримав на виході приємну доглянуту шкіру. В цьому плані крему також великий плюс :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, mad_fish та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 24 EmptyСр 31 Лип 2024 - 15:51

У меня по поводу зеленых Derby Extra абсолютно аналогичные впечатления. Когда-то давно вроде бы казались какими-то непонятными. Первое бритье вызывало часто дискомфорт, второе  чуть получше проходило. Даже у блогеров находил подобные ощущения, кто-то корковать их предлагал даже. Была пачка лезвий, попробовал сейчас - что первое, что второе бритье - мягко, комфортно. Что-то изменилось, или руки или лезвия :)

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 24 з 27Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: